VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - BorgWarner turbiina !

Audi

BorgWarner turbiina !

Gandrīz viss par Audi. Vairāk tikai Audi klubos...
Reklāma
 

BorgWarner turbiina !

Atbildēt night » 2009/Feb/01, 23:09

BorgWarner K04-025 / K04-026 Audi RS4 Upgrade , jautajums sekojosh - vai shis ir original audi S seerijas turbiinas razhotaajs ?
http://www.ctsturbo.com/products/BorgWa ... -16-0.html
Lietotāja avatars
night
 
Atbildes: 999
Pievienojies: 2006/Feb/22, 19:57
Atrašanās vieta: Rīga/Liepāja
Braucu ar: Vw Passat
Dzinējs: 2.0 16V TDI DSG

Re: BorgWarner turbiina !

Atbildēt SPS » 2009/Feb/02, 1:58

night rakstīja:BorgWarner K04-025 / K04-026 Audi RS4 Upgrade , jautajums sekojosh - vai shis ir original audi S seerijas turbiinas razhotaajs ?
http://www.ctsturbo.com/products/BorgWa ... -16-0.html

Uz S4 un RS4 biturbo dzinējiem lika KKK turbas, K03 uz S4 un K04 uz RS4 .
Pēdējo reizi labojis SPS - 2009/Feb/02, 11:45, labots 1 reizi.
Lietotāja avatars
SPS
 
Atbildes: 279
Pievienojies: 2008/Jūl/15, 22:51

Atbildēt edzz85 » 2009/Feb/02, 13:29

Sveiks. BorgWarner ir oriģinalais KKK turbīnu ražotājs. Pats no viņiem K04 priekš sevis esmu iegādājies - par to vari pārliecināties te: www.turbodriven.com
Runājot par CTSturbo - no viniem esmu pasūtījis sprauslas, kolektoru, turbīnu un citus sīkumus, ļoti nepatika tas, ka 100x tiek atrunāts, lai atsūta visu vienā paka, bet šie 1x atsuta sprauslas, 2x turbinu, 3x kolektoru un laikam no 4pakas vienkārši atteikšos, jo tam visam bija jaatnāk vienā piegājienā.

Iesaku tev paskatities www.kineticmotorsport.com un salīdzināt cenas ar www.ctsturbo.com tur šis tas mēdz atšķirties.

No turienes sutot - ceļs aptuveni 200USD, atmuitošana - atkarībā kādu pakas vertibu ieliek, jo mazāk, jo labāk (man muita uz 1000LS sūtījumu (tas ir jau kopā ar pasta izdevumiem) sanāca 100LS)

kas ir plus sūtos no USA 1kārt Cena un 2kart ja vis notiek samērā atri, tad nedēlas laikā prece būs pie tevis mājas.


e :wink:
Lietotāja avatars
edzz85
 
Atbildes: 1619
Pievienojies: 2006/Jan/12, 15:27
Atrašanās vieta: ogre/riga
Braucu ar: sarkanu zemenīti
Dzinējs: 1,6

Atbildēt night » 2009/Feb/02, 18:49

edzz85 rakstīja:Sveiks. BorgWarner ir oriģinalais KKK turbīnu ražotājs. Pats no viņiem K04 priekš sevis esmu iegādājies - par to vari pārliecināties te: www.turbodriven.com
Runājot par CTSturbo - no viniem esmu pasūtījis sprauslas, kolektoru, turbīnu un citus sīkumus, ļoti nepatika tas, ka 100x tiek atrunāts, lai atsūta visu vienā paka, bet šie 1x atsuta sprauslas, 2x turbinu, 3x kolektoru un laikam no 4pakas vienkārši atteikšos, jo tam visam bija jaatnāk vienā piegājienā.

Iesaku tev paskatities www.kineticmotorsport.com un salīdzināt cenas ar www.ctsturbo.com tur šis tas mēdz atšķirties.

No turienes sutot - ceļs aptuveni 200USD, atmuitošana - atkarībā kādu pakas vertibu ieliek, jo mazāk, jo labāk (man muita uz 1000LS sūtījumu (tas ir jau kopā ar pasta izdevumiem) sanāca 100LS)

kas ir plus sūtos no USA 1kārt Cena un 2kart ja vis notiek samērā atri, tad nedēlas laikā prece būs pie tevis mājas.


e :wink:


nice, buus japaluur , kas tajaa webaa , vienk jau leenaam vaacu infu par izmaksaam , jo ir veelme uzlikt RS4 turbiinas un degvielas suukni rs4 ...
Lietotāja avatars
night
 
Atbildes: 999
Pievienojies: 2006/Feb/22, 19:57
Atrašanās vieta: Rīga/Liepāja
Braucu ar: Vw Passat
Dzinējs: 2.0 16V TDI DSG

Atbildēt edzz85 » 2009/Feb/02, 19:02

night rakstīja:
nice, buus japaluur , kas tajaa webaa , vienk jau leenaam vaacu infu par izmaksaam , jo ir veelme uzlikt RS4 turbiinas un degvielas suukni rs4 ...

A sprauslas? Nu manā izpratnē, lai s4 upgreids butu 100% ok jāpadomā arī par kolektoriem un pašu izplūdi?
Lietotāja avatars
edzz85
 
Atbildes: 1619
Pievienojies: 2006/Jan/12, 15:27
Atrašanās vieta: ogre/riga
Braucu ar: sarkanu zemenīti
Dzinējs: 1,6

Atbildēt night » 2009/Feb/02, 19:48

edzz85 rakstīja:
night rakstīja:
nice, buus japaluur , kas tajaa webaa , vienk jau leenaam vaacu infu par izmaksaam , jo ir veelme uzlikt RS4 turbiinas un degvielas suukni rs4 ...

A sprauslas? Nu manā izpratnē, lai s4 upgreids butu 100% ok jāpadomā arī par kolektoriem un pašu izplūdi?


par to jau plaans ir tuvaaka laikaa , viss atkarigs no finanseem , pagaidaam jadabuu taa lai stock buutu back ...
Lietotāja avatars
night
 
Atbildes: 999
Pievienojies: 2006/Feb/22, 19:57
Atrašanās vieta: Rīga/Liepāja
Braucu ar: Vw Passat
Dzinējs: 2.0 16V TDI DSG

Atbildēt SPS » 2009/Feb/03, 16:09

night rakstīja:nice, buus japaluur , kas tajaa webaa , vienk jau leenaam vaacu infu par izmaksaam , jo ir veelme uzlikt RS4 turbiinas un degvielas suukni rs4 ...

Lai budžets nesasniegtu gandrīz 2 TAVAS mašīnas vertību vispirms jāuzzin cik ir pieļaujamās jaudas limits priekš dzinēja iekšām un sajūgam, jo tikai ar turbīnas, sprauslu un benzīna sūkņa nomaiņu vien nepeitiks.
P.S. Pats labākais variants kad celt jaudas tas ir moments kad ir stock daļas jāmaina- tas ir viens no veidiem kā remontu padarīt pacilājošu :lol:
Lietotāja avatars
SPS
 
Atbildes: 279
Pievienojies: 2008/Jūl/15, 22:51

Atbildēt night » 2009/Feb/03, 18:57

SPS rakstīja:
night rakstīja:nice, buus japaluur , kas tajaa webaa , vienk jau leenaam vaacu infu par izmaksaam , jo ir veelme uzlikt RS4 turbiinas un degvielas suukni rs4 ...

Lai budžets nesasniegtu gandrīz 2 TAVAS mašīnas vertību vispirms jāuzzin cik ir pieļaujamās jaudas limits priekš dzinēja iekšām un sajūgam, jo tikai ar turbīnas, sprauslu un benzīna sūkņa nomaiņu vien nepeitiks.
P.S. Pats labākais variants kad celt jaudas tas ir moments kad ir stock daļas jāmaina- tas ir viens no veidiem kā remontu padarīt pacilājošu :lol:


tici man resurs ir prieksh manaam intereseem pat ljoti pietiekosh shim motoram , taa kaa par to nav jauztraucas ... un man negribaas gaidiit to briidi , kad kaut kas buus jau beigts un kaa vienmeer visnepiemeerotaakaa briidii ats notiekaas :? , taadeelj ja ir iespeejas , tad jaataisas tik viss ko sirds kaaro 8) un neliela piebilde - shis auto ir iagaadaats taadeelj , ka uzskatu to par gjimenes auto :twisted: AUDI S4 2.7 biTurbo Avant , un kaa jau kaartiigaam gjimenes auto jaudai jaabuut augstaa liimenii :wink:
Lietotāja avatars
night
 
Atbildes: 999
Pievienojies: 2006/Feb/22, 19:57
Atrašanās vieta: Rīga/Liepāja
Braucu ar: Vw Passat
Dzinējs: 2.0 16V TDI DSG


Atgriezties uz Audi

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi