VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - motorsiksnas,ūdenssūknis un pārējās lietas.....

SEAT

motorsiksnas,ūdenssūknis un pārējās lietas.....

Viss par SEAT modeļiem
Reklāma
 

Re: motorsiksnas,ūdenssūknis un pārējās lietas.....

Atbildēt ajms » 2015/Sep/20, 23:50

shprika rakstīja:Pensinam jau vispar mainja 100k+ paredzeta,dizeljiem tiem jasatraucas.


Jaunās paaudzes dzinējiem ar platām siksnām jā,bet ne mazajiem 1-1,6 šaurajaam siksnām,,,ir bijuši nu jauni ap 70-80 tkm noraujas zobi siksnam,esmu ieverojis franču auto nezkapēc,,,Katrs gadījums jāskatas cik ir paredzets intervals.Nav viss viennozīmīgi.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: motorsiksnas,ūdenssūknis un pārējās lietas.....

Atbildēt aae » 2015/Sep/21, 8:27

Mudvayne rakstīja:
aae rakstīja:Par Contitech siksnām - zinu padsmit gadījumus, kad viņas ir plīsušas.
Tiesa gan, visi ir Audi 5cilindru dīzeļi (AEL/AAT)
Es neriskētu.

siksnu licējs viens un tas pats vai dažādi?

Licēji dažādi. Gan servisi, gan privāti meistari, gan pašu liktas.
Pieņemu, ka plīsušo siksnu sarakstā ir arī tādi, kas veikuši daļēju nomaiņu (izlaižot kādu spriegotāju u.t.t.), bet lielākā daļa ir tādi, kas 100% visu komplektu.
Siksnas lielākoties iegādātas mazos veikaliņos vai Grosā.
Ir plīsušas gan pēc 20k, gan pēc 50k km.

Negribu apgalvot ka Conti ir sliktas, bet redzot šādu statistiku, es noteikti neskatos tajā virzienā. Vēl jo vairāk, ja tajā cenu grupā ir arī citi labi ražotāji.

Kāpēc plīst?
Viena teorija, ka AEL/AAT siksna sanāk gana nospriegota. Vinu pāris V6 2.8, kuriem ar Continental nav problēmas, bet tur siksna ir pāris kilometrus gara, ir kur spriegumam noamortizēties.
Otra versija - pilns tirgus ar viltojumiem.
Vismaz šādas versijas ar vienu gudru vīru izspriedām.
speedgang.lv
Lietotāja avatars
aae
 
Atbildes: 299
Pievienojies: 2010/Apr/08, 16:43
Braucu ar: Passat
Dzinējs: AEB

Re: motorsiksnas,ūdenssūknis un pārējās lietas.....

Atbildēt ajms » 2015/Sep/21, 19:25

aae rakstīja:
Mudvayne rakstīja:
aae rakstīja:Par Contitech siksnām - zinu padsmit gadījumus, kad viņas ir plīsušas.
Tiesa gan, visi ir Audi 5cilindru dīzeļi (AEL/AAT)
Es neriskētu.

siksnu licējs viens un tas pats vai dažādi?

Licēji dažādi. Gan servisi, gan privāti meistari, gan pašu liktas.
Pieņemu, ka plīsušo siksnu sarakstā ir arī tādi, kas veikuši daļēju nomaiņu (izlaižot kādu spriegotāju u.t.t.), bet lielākā daļa ir tādi, kas 100% visu komplektu.
Siksnas lielākoties iegādātas mazos veikaliņos vai Grosā.
Ir plīsušas gan pēc 20k, gan pēc 50k km.

Negribu apgalvot ka Conti ir sliktas, bet redzot šādu statistiku, es noteikti neskatos tajā virzienā. Vēl jo vairāk, ja tajā cenu grupā ir arī citi labi ražotāji.

Kāpēc plīst?
Viena teorija, ka AEL/AAT siksna sanāk gana nospriegota. Vinu pāris V6 2.8, kuriem ar Continental nav problēmas, bet tur siksna ir pāris kilometrus gara, ir kur spriegumam noamortizēties.
Otra versija - pilns tirgus ar viltojumiem.
Vismaz šādas versijas ar vienu gudru vīru izspriedām.


Tādēļ japērk normālās vietās vai savā servisā,kur tiešām zināms ,kur iepērk.Man prasa jautajumu ,a kā es zinu vai Jums ir ok? Katram normālam servisam ir normali līgumi ar lielākajiem vairumtirgotājiem ,kas mums te ir |Lartvijā ,mums ir konkrēti ar ApeMotors,BAP,Senson.IC mazliet ,ja nekur citur nav , Grosā 0%... un jau kopš tā gadsimta 90-tajiem gadiem.Mums gadā ir pietiekosi liels detaļu apgrozījums ,ir 5 ciparu skaitlis ,99% viss tiek tur iegādāts un viss ir legāli.Tātad tiek izslēgti viltojumi,brāķus maina,Ir labi sakārtots tas pasākums kopumā.
Es vel saku ,pazvaniet uz ApeMotors un uzprasiet ,cik AJmotorsports ieperk teiksim Motul eļļu,domāju ,ka tad jautājums par eļļu atkritīs( 6000t eur 2014 gads...) ;)

Viltojumi ir un būs,nevajag pirkt rumbulās un bolderajas vai xvz kur.Normali veikali arī ieperk normalas vietās. Ir Latvijā SKF,bosch uc viltojumi.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: motorsiksnas,ūdenssūknis un pārējās lietas.....

Atbildēt maziņais000 » 2015/Sep/21, 21:06

Par vietu,kur pirkt,noskaidrots.
Siksnas CONTI
Sūknis GRAF
Ruļļi INA...............bet skatoties ,piemēram,autodraugiem.lv katalogā........redzams tāds komplekts-CONTITECH zobsiksnas komplekts+ūdenssūknis.
Kas tas ir?
maziņais000
 
Atbildes: 28
Pievienojies: 2015/Mai/21, 15:29
Braucu ar: Dacia Duster4*4
Dzinējs: 1.5

Re: motorsiksnas,ūdenssūknis un pārējās lietas.....

Atbildēt aae » 2015/Sep/22, 8:39

ajms, tas arī ir viens no iemesliem, kāpēc es iegādājos rezerves daļas tikai uzticamās vietās.
Grosam eju ar lielu līkumu. Ja nu vienīgi 21:20 nav vajadzīgi bremžu diski, bet vienīgais, kas strādā, ir Gross.
Kāpēc eju ar līkumu? Sen atpakaļ nopirku ūdenssūkni tur. "SKF" nokalpoja ~20k km. Beidzās vēl bez liekām galvassāpēm, neko līdzi nepaķēra.
Kopš tā brīža pērku sev abiem auto visu tikai APE vai arī pie tiešām uzticamiem tirgotājiem, tai skaitā, arī ir lietas, ko pērku pie dīlera.

maziņais000, tas ir komplekts ar spriegotājiem, siksnu un ūdenssūkni. Idejiski vajadzētu būt iekšā visam, kas nepieciešams pie bozsiksnas maiņas. Protams, izņemot kloķenes skrūves, blīvslēgus u.t.t.
Ja komplekts ir zem Conti, tad tas nenozīmē, ka tur viss būs no Conti. Bieži vien ruļļi ir INA, sūkņi arī dažādu ražotāju.
Principā Conti izveido savu komplektu, bet lietas, ko paši neražo, iepako no citiem ražotājiem.

Un, lai vai cik dīvaini tas nebūtu, tad siksna tur ir lētākā sastāvdaļa, bet pako Conti.
speedgang.lv
Lietotāja avatars
aae
 
Atbildes: 299
Pievienojies: 2010/Apr/08, 16:43
Braucu ar: Passat
Dzinējs: AEB

Re: motorsiksnas,ūdenssūknis un pārējās lietas.....

Atbildēt ajms » 2015/Sep/22, 13:00

Tāpēc arī palielam 80% pielasam komplektus atsevišķi .Izmakasas +- ir tādas pašas.Galvenais ,lai viss būtu labs ;)
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: motorsiksnas,ūdenssūknis un pārējās lietas.....

Atbildēt maziņais000 » 2015/Sep/22, 20:56

aae..paldies,par īsu skaidrojumu,to jau var saprast,ka viss tajā komplektā nebūs no CONTI,kas tur pārējais,to arī var redzēt,tikai kasti attaisot.
Es arī savākšu ripulīšus atsevišķi,nav jau grūti,jo nevajag šovakar,galvenais,lai nepaliktu pēc baiga blīkšķa sniega kupenā,jo drīz ziema...........
maziņais000
 
Atbildes: 28
Pievienojies: 2015/Mai/21, 15:29
Braucu ar: Dacia Duster4*4
Dzinējs: 1.5

Re: motorsiksnas,ūdenssūknis un pārējās lietas.....

Atbildēt aae » 2015/Sep/23, 14:17

Veikalā vari paprasīt kas pa ražotājiem pārējām komplekta komponentēm.
speedgang.lv
Lietotāja avatars
aae
 
Atbildes: 299
Pievienojies: 2010/Apr/08, 16:43
Braucu ar: Passat
Dzinējs: AEB

Re: motorsiksnas,ūdenssūknis un pārējās lietas.....

Atbildēt maziņais000 » 2015/Nov/11, 16:55

Sveiki,visapkārt!

Ko foruma dalībnieki saka par SKF siksnu komplektu .....made in FRANCE, APES veikalā?
106.34 eiro kaste :roll:
maziņais000
 
Atbildes: 28
Pievienojies: 2015/Mai/21, 15:29
Braucu ar: Dacia Duster4*4
Dzinējs: 1.5

Re: motorsiksnas,ūdenssūknis un pārējās lietas.....

Atbildēt lauriko » 2015/Nov/11, 17:11

Viss OK, liec un brauc!
VAG grupas auto apkope, remonts, rezerves daļas!
AUTOSTIKLI
www.StikluMeistars.lv
Lietotāja avatars
lauriko
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 5903
Pievienojies: 2007/Jūn/11, 11:38

Re: motorsiksnas,ūdenssūknis un pārējās lietas.....

Atbildēt maziņais000 » 2015/Nov/11, 22:12

Lauriko,paldies par apstiprinājumu...........tas tāds,kā štempelis uz dokumenta =D>
un ir arī GRAF sūknis.........
starp citu.....Tukuma ŠKODAS veikalā jautāju par GRAF sūkni.........vai viņi mainot visu, tādus izmanto,izbolīja acis,jo tādu burtu salikumu nav nekad dzirdējuši,teica,laikam ķīnietis,es klusēju,jo zināju,kur ražots.........tad sāka klabināt taustiņus un izdibināja,ka tomēr nav Ķīna..... 8) nejautāju,ko ieskrūvē tādā dzinējā,kāds man derīgs......
maziņais000
 
Atbildes: 28
Pievienojies: 2015/Mai/21, 15:29
Braucu ar: Dacia Duster4*4
Dzinējs: 1.5

Re: motorsiksnas,ūdenssūknis un pārējās lietas.....

Atbildēt lauriko » 2015/Nov/11, 22:31

Jā, GRAF lieku jau daudzus gadus un tas tiešām ir labs un pārbaudīts ražojums!
VAG grupas auto apkope, remonts, rezerves daļas!
AUTOSTIKLI
www.StikluMeistars.lv
Lietotāja avatars
lauriko
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 5903
Pievienojies: 2007/Jūn/11, 11:38

Iepriekšējais

Atgriezties uz SEAT

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi