VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Seat Leon FR čipošana

SEAT

Seat Leon FR čipošana

Viss par SEAT modeļiem
Reklāma
 

Seat Leon FR čipošana

Atbildēt riandris » 2013/Mai/27, 22:07

Vakars labs Seat auto īpašnieki :) ,
ilgi nevarēju saprast, kurā foruma daļā veidot šo tēmu. Rezultātā izvēlējos šo.

Vai varat padalīties pieredzē LEON FR ( 170 zs TDI ) motora čipošanā? Plusi,mīnusi ,ieteikumi ,kur to labak darīt vai tieši pretēji - kur nedarīt? Šodien lasīju šajā pašā forumā, viens leons ( benzīnieks) tika čipots,bet bija kādas problēmas ar motora apgriezieniem, kā rezultātā tika "atčipots". Varbūt to labāk nemaz nedarīt, jo 200+ Zs uz priekšējo asi varētu būt diezgan skarbi!? Vai ātrumkārba tur slodzi?
Lietotāja avatars
riandris
 
Atbildes: 78
Pievienojies: 2013/Mai/25, 22:53
Braucu ar: SEAT LEON FR
Dzinējs: 2.0

Re: Seat Leon FR čipošana

Atbildēt Brainless » 2013/Mai/27, 22:36

envy ir 170zs dīzelis, tikai hvz viņš nočipoja vai nē. Manam arī ir 200zs uz asi, nekāda vaina, otrais ātrums tikai gaudo :lol:
Lietotāja avatars
Brainless
 
Atbildes: 1289
Pievienojies: 2008/Okt/01, 17:56
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Seat Leon Mk1
Dzinējs: 1.8t APP

Re: Seat Leon FR čipošana

Atbildēt LaXay » 2013/Mai/27, 23:08

Nez, čipot ir laba lieta..
Kur čiposi izvēlies pats, ir cilvēki kas to pieprot un dara ikdienā. takā nav problēmu.
Par to, ka 200zs uz vienu asi nav jāsatraucas.. Nekas tur nav.. tik jutīsi vairāk griezes momentu un smaids pa visu ģīmi :)
'96 Passat B4 AFN + AEL + VNT20 + 12mm + PD130 intake + EVO FMIC = Passarati
You can't treat your VW like you treat your wife
It needs Love
Lietotāja avatars
LaXay
 
Atbildes: 1630
Pievienojies: 2011/Aug/02, 14:42
Atrašanās vieta: Jelgava, Kalnciems
Braucu ar: Passat B4
Dzinējs: AFN

Re: Seat Leon FR čipošana

Atbildēt Jonix » 2013/Mai/27, 23:31

Ir vērts čipot, jo īpaši dīzeli, ja arī kādā brīdī pedāli nospiedīsi tiešām par traku, pretizslīdēšna paveiks savu darbu godam, par dzelžu izturību neuztraucies - tur viss ir sarēķināts ar rezervi, nojuks tikai tad, ja tiešām būs slēptais defekts vai arī apzināti lauzīsi. Pēc čipošanas braukšanas komforts jūtami uzlabosies, ne velti faktiski visi luksus auto ir aprīkoti ar jaudīgiem dzinējiem.
Es ne tikai nodarbojos ar čipošanu, bet pats ikdienā braucu ar čipotām automašīnām un varu pateikt droši - standarts ir neinteresanti, jo īpaši Eiropas autobūvē.
Chiptuning
DPF serviss
Autoserviss
Diagnostika
IMMO off

www.Remap.lv
+371 2-9861-891
Lietotāja avatars
Jonix
 
Atbildes: 1928
Pievienojies: 2006/Okt/05, 21:46
Atrašanās vieta: audi-style.lv
Braucu ar: A4 TDI

Re: Seat Leon FR čipošana

Atbildēt riandris » 2013/Mai/28, 23:27

Brainless rakstīja:envy ir 170zs dīzelis, tikai hvz viņš nočipoja vai nē. Manam arī ir 200zs uz asi, nekāda vaina, otrais ātrums tikai gaudo :lol:

Es labrāt envy uzvaicātu , bet esmu jauns lietotājs un nevaru uzrakstīt PM. Man jau tagad ja sirsnīgāk uzspiežu pedāli gaudo.. :) . Ņemot vērā faktu , ka ir pretbuksēšana uz labas riepas. :)
Lietotāja avatars
riandris
 
Atbildes: 78
Pievienojies: 2013/Mai/25, 22:53
Braucu ar: SEAT LEON FR
Dzinējs: 2.0

Re: Seat Leon FR čipošana

Atbildēt riandris » 2013/Mai/28, 23:32

LaXay rakstīja:Nez, čipot ir laba lieta..
Kur čiposi izvēlies pats, ir cilvēki kas to pieprot un dara ikdienā. takā nav problēmu.
Par to, ka 200zs uz vienu asi nav jāsatraucas.. Nekas tur nav.. tik jutīsi vairāk griezes momentu un smaids pa visu ģīmi :)


Ir kādi ieteikumi, kur to darīt?
Man čoms ir divreiz čipoijis A4 ( dažādus) , vienreiz chiptuning.lv,otreiz Jelgavā. It kā abās vietās bija ok, tikai starpība ( tolaik) naudas izteiksmē bija ~ 100LS. Šodien saņēmu piedāvājumu. Tagad pārdomās.... gribās tos 200 zs :gun1:
Lietotāja avatars
riandris
 
Atbildes: 78
Pievienojies: 2013/Mai/25, 22:53
Braucu ar: SEAT LEON FR
Dzinējs: 2.0

Re: Seat Leon FR čipošana

Atbildēt Kaross » 2013/Mai/28, 23:33

TDI dzinējiem, protams, ir lielāks griezes moments kā benzīna dzinējam, bet tāpat 200zs TDI ir normāli lietojams arī ikdienā.
Envy vēl nav nočipojis, bet drīzumā to darīsim kopā ar kvēpu filtra aizvākšanu.
Auto elektronika, TDI. Jauta PM.
Nestandarta auto elektronikas darbi.
Chiptuning, imobilaizeri
Serviss Lapsu iela 6. www.kaross-chip.lv
26265465
Lietotāja avatars
Kaross
 
Atbildes: 1307
Pievienojies: 2009/Apr/21, 23:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: TDI Quattro
Dzinējs: 2.5TDI

Re: Seat Leon FR čipošana

Atbildēt envy » 2013/Mai/28, 23:46

:aiwa: mans drīzumā pienāks tikai tad, kad tas kvēpu filtrs aizies pa pieskari, bet kopš ziemas par sevi nav atgādinājis :mhihi:

un vispār man kaut kur spiedienu pūš garām un neiet kā vajag :hohol: vai arī vienkārši svilpo pūtējs un esmu pieradis :naac:

p.s. jaunbiedram jau ir cits motors, zilajā brīnumā stāv iekšā jau commonrails, tā kā tie ir nedaudz dažādi stāsti :shura:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Re: Seat Leon FR čipošana

Atbildēt riandris » 2013/Mai/28, 23:48

Jonix rakstīja:Ir vērts čipot, jo īpaši dīzeli, ja arī kādā brīdī pedāli nospiedīsi tiešām par traku, pretizslīdēšna paveiks savu darbu godam, par dzelžu izturību neuztraucies - tur viss ir sarēķināts ar rezervi, nojuks tikai tad, ja tiešām būs slēptais defekts vai arī apzināti lauzīsi. Pēc čipošanas braukšanas komforts jūtami uzlabosies, ne velti faktiski visi luksus auto ir aprīkoti ar jaudīgiem dzinējiem.
Es ne tikai nodarbojos ar čipošanu, bet pats ikdienā braucu ar čipotām automašīnām un varu pateikt droši - standarts ir neinteresanti, jo īpaši Eiropas autobūvē.


Sirdsbalss saka, ka vajag čipot.. :) :)
Kā jau minēju iepriekšējā postā - ielas apstākļos neesmu 100% pārbaudījis cik pretislīdēšana darbojas, jo manuprāt tā nespēj noturēt riepas pie asfalta, bet iespējams es kļūdos. Tāpēc šajā nedēļas nogālē domāju braukt uz 333 pārbaudīt, par cik nesen tikai iegādājos "ļoņu" :) Pats esmu braucis ar 2 FR dīzeļiem un arī ar vienu top sportu ( tam gan ir 150 zs) . Ne viens no manis iepriekš testētājiem negāja tik pat labi kā manējās. Varbūt kauti, varbūt ar manējo iepriekšējais saimnieks ir ko darījis. Auto nepirku no salona.
Lietotāja avatars
riandris
 
Atbildes: 78
Pievienojies: 2013/Mai/25, 22:53
Braucu ar: SEAT LEON FR
Dzinējs: 2.0

Re: Seat Leon FR čipošana

Atbildēt riandris » 2013/Mai/29, 0:04

Kaross rakstīja:TDI dzinējiem, protams, ir lielāks griezes moments kā benzīna dzinējam, bet tāpat 200zs TDI ir normāli lietojams arī ikdienā.
Envy vēl nav nočipojis, bet drīzumā to darīsim kopā ar kvēpu filtra aizvākšanu.

Paspēju jau nedaudz iepazīties ( dažādos forumos ) ar šo filtru problēmām, kopš tā brīžā vidējais degv. patēriņš uz 100km ir palielinājies par ~ 1.5Litru :) Bet arī pirms tam nebiju nekāds sēņotājs. Seat`s vismaz 2 reiz nedēļā paspēja sasniegt virs 200 km/h ( prieka pēc, nevis lepošanās). Cik noprotu tik un tās šis filtrs būs jāmaina pēc ~ 70k km kas laikam nav baigi patīkaimais pasākums naudas makam. :) Kas attiecas uz filtru izgriežšanu, būs laikam jāpagaida ko teiks envy.
Lietotāja avatars
riandris
 
Atbildes: 78
Pievienojies: 2013/Mai/25, 22:53
Braucu ar: SEAT LEON FR
Dzinējs: 2.0

Re: Seat Leon FR čipošana

Atbildēt riandris » 2013/Mai/29, 0:06

envy rakstīja::aiwa: mans drīzumā pienāks tikai tad, kad tas kvēpu filtrs aizies pa pieskari, bet kopš ziemas par sevi nav atgādinājis :mhihi:

un vispār man kaut kur spiedienu pūš garām un neiet kā vajag :hohol: vai arī vienkārši svilpo pūtējs un esmu pieradis :naac:

p.s. jaunbiedram jau ir cits motors, zilajā brīnumā stāv iekšā jau commonrails, tā kā tie ir nedaudz dažādi stāsti :shura:


Cik zinu jā- man nedaudz savādāks dzinējs.
Tev ir līdz 2009 g. ?
Lietotāja avatars
riandris
 
Atbildes: 78
Pievienojies: 2013/Mai/25, 22:53
Braucu ar: SEAT LEON FR
Dzinējs: 2.0

Re: Seat Leon FR čipošana

Atbildēt Jonix » 2013/Mai/29, 0:23

riandris rakstīja: Cik noprotu tik un tās šis filtrs būs jāmaina pēc ~ 70k km kas laikam nav baigi patīkaimais pasākums naudas makam. :) Kas attiecas uz filtru izgriežšanu, būs laikam jāpagaida ko teiks envy.

Izgriežot un pareizi izprogrammējot vadības blokam "tiek iestāstīts", ka filtrs nekad nav bijis un tam nav jābūt, līdz ar to reģenerācijas tiek pārtrauktas 100% un pareizi strādā arī diagnostika.

Pie nepareizas izprogrammēšanas, ko piedāvā 99% ss.lv džedaju, problēmas ir 2:
1) panelī nekas neparādās, bet reģenerācijas reāli notiek, arī stāvot uz vietas var sākties, kas nozīmē milzīgu baltu dūmu mākoni aizmugurē
2) vadības blokam tiek izprogrammētas kļūdas, pie tam, ne tikai tās, kuras saistītas ar kvēpu filtru darbību, bet arī par imobilaizeru, sprauslām, turbīnas darbību, lamdu utt.

Pie manis reāli vidēji katru nedēļu vismaz viens klients atbrauc izlabot citu "speciālistu" nepareizi izprogrammētu filtru. Ir bijis arī gadījums, kad auto atved evakuators, jo ir nojucis imobilaizers, bet kļūdas, lai noteiktu vainu nav, jo ir izdzēstas pašā čipā. Dīleris ieteica mainīt vadības bloku.
Chiptuning
DPF serviss
Autoserviss
Diagnostika
IMMO off

www.Remap.lv
+371 2-9861-891
Lietotāja avatars
Jonix
 
Atbildes: 1928
Pievienojies: 2006/Okt/05, 21:46
Atrašanās vieta: audi-style.lv
Braucu ar: A4 TDI

Re: Seat Leon FR čipošana

Atbildēt Kaross » 2013/Mai/29, 0:28

kā saka: kas ... asti cels, ja ne pats. :D
Pareizi to dara un var izdarīt vēl vismaz 5-6 un iespējams vairāk cilvēku Latvijā.
Krūmu darboņu ir daudz vairāk, tas gan.
Auto elektronika, TDI. Jauta PM.
Nestandarta auto elektronikas darbi.
Chiptuning, imobilaizeri
Serviss Lapsu iela 6. www.kaross-chip.lv
26265465
Lietotāja avatars
Kaross
 
Atbildes: 1307
Pievienojies: 2009/Apr/21, 23:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: TDI Quattro
Dzinējs: 2.5TDI

Re: Seat Leon FR čipošana

Atbildēt Kaross » 2013/Mai/29, 0:34

riandris rakstīja:
Cik zinu jā- man nedaudz savādāks dzinējs.
Tev ir līdz 2009 g. ?


Tas tikai sadārdzina pasākumu. Citādi iespējams ir viss tas pats, kas vecākiem dzinējiem. Gan sačipot, gan atslēgt kvēpu filtru, gan vēl dažnedažādi sīkumi. Tikai labums tāds, ka šiem auto iekārtas maksā lielu naudu un parasti kreisie darbinieki nav spējīgi un nevēlas ieguldīt pāris tūkstošus iekārtās.
Auto elektronika, TDI. Jauta PM.
Nestandarta auto elektronikas darbi.
Chiptuning, imobilaizeri
Serviss Lapsu iela 6. www.kaross-chip.lv
26265465
Lietotāja avatars
Kaross
 
Atbildes: 1307
Pievienojies: 2009/Apr/21, 23:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: TDI Quattro
Dzinējs: 2.5TDI

Re: Seat Leon FR čipošana

Atbildēt Guncha1984 » 2013/Mai/29, 20:28

Chipot vajag un tas ir lietderīgi.
Par manu gadījumu stāsts vēl turpinās un rezultātus ziņošu.

Labāk izdarīt un nožēlot nekā neizdarīt un nožēlot ;)
Lietotāja avatars
Guncha1984
 
Atbildes: 100
Pievienojies: 2013/Mar/11, 21:59
Atrašanās vieta: Rīga, Latvija
Braucu ar: Cupra 300+
Dzinējs: 2.0 TFSI

Nākošais

Atgriezties uz SEAT

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 5 viesi