VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Padoms iesacejam par auto

SEAT

Padoms iesacejam par auto

Viss par SEAT modeļiem
Reklāma
 

Padoms iesacejam par auto

Atbildēt Pichus » 2012/Jūl/30, 15:43

Tatad nu man pienacis laiks tikt pie sava pirma auto, izvele krita uz 2000. gada Toledo, vairak jau delj man pienjemamaas cenas un daudz maz caurspidigaas auto pagatnes.
Jautajums, kam pieverst uzmanibu perkot sho mashinu, ok rusa ap arkaam minimala, var teikt nenozimiga, kas vel? Par
cik auto pirkshanas jomaa esmu iesacejs derees jebkuri sakarigi, pamatoti padomi. Mashinu izpetiju, pabraucu pa seetu, it kaa viss ok, ruuc klusi, lec labi, apgriezieni stav uz 900, mazliet staigaa, nav vienmerigi.
Pichus
 
Atbildes: 10
Pievienojies: 2012/Jūl/28, 17:48
Braucu ar: Seat Toledo
Dzinējs: 1.6 AKL

Re: Padoms iesacejam par auto

Atbildēt Mudvayne » 2012/Jūl/30, 15:55

Ja īsi tad, visas kaites/labumi kas ir SEAT Leon 1999-2005, Audi A3 1996-2003, Golf mk4/Bora 1998-2004 līdzīgi arī Toledo!

P.s.
palasi:
Golf IV, kam jāpievērš uzmanība pērkot?
Golf IV pirkšana
par Seat Leon!
Lietotāja avatars
Mudvayne
 
Atbildes: 3855
Pievienojies: 2006/Aug/03, 13:53
Atrašanās vieta: SDM
Braucu ar: auto emoción
Dzinējs: 2.0 TDI

Re: Padoms iesacejam par auto

Atbildēt Brand » 2012/Jūl/30, 19:08

agriezieni visticamākais, ka staigā dēļ aizdirstas sūkņa elektroniskās daļas, ko var iztīrīt un problēmu atrisināt
SellParts - lietotas auto rezerves daļas
(+371)28710049
Lietotāja avatars
Brand
 
Atbildes: 931
Pievienojies: 2009/Mai/25, 11:45
Atrašanās vieta: Ogre
Braucu ar: dīzeli

Re: Padoms iesacejam par auto

Atbildēt Brainless » 2012/Jūl/30, 19:29

Brand rakstīja:agriezieni visticamākais, ka staigā dēļ aizdirstas sūkņa elektroniskās daļas, ko var iztīrīt un problēmu atrisināt



Tu domā, ka viņam ir dīzelis? Pichu, norādi, kas par dzinēju ir noskatītajam auto, un tas ir Leons ar garu pakaļu, paskaties topikā "ko es sadarīju savam SEAT" kur vairāki lietotāji, tostarp arī es, ir sadarījuši saviem auto un čeko viņu. Vislabāk jau aizved pie kāda, kas var uzraut uz pacēlāja un pieslēgt pie PC, piemēram, ajms, lauriko un gan jau kāds vēl.
Lietotāja avatars
Brainless
 
Atbildes: 1289
Pievienojies: 2008/Okt/01, 17:56
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Seat Leon Mk1
Dzinējs: 1.8t APP

Re: Padoms iesacejam par auto

Atbildēt Pichus » 2012/Jūl/31, 11:47

Dzinējs benzīna, atverot pārsegu redzu 1.6 - SR
Ko nozīmē tie "SR" ?
Pichus
 
Atbildes: 10
Pievienojies: 2012/Jūl/28, 17:48
Braucu ar: Seat Toledo
Dzinējs: 1.6 AKL

Re: Padoms iesacejam par auto

Atbildēt Mudvayne » 2012/Jūl/31, 11:56

Pichus rakstīja:Dzinējs benzīna, atverot pārsegu redzu 1.6 - SR
Ko nozīmē tie "SR" ?


ieplūdes kolektors ar mainīgu garumu.

Attēls
Lietotāja avatars
Mudvayne
 
Atbildes: 3855
Pievienojies: 2006/Aug/03, 13:53
Atrašanās vieta: SDM
Braucu ar: auto emoción
Dzinējs: 2.0 TDI

Re: Padoms iesacejam par auto

Atbildēt Brainless » 2012/Jūl/31, 12:41

Pichu, pabrauc kārtīgi ar to SR, šeit un golfklubā bija lietotājiem problēmas ar SR golfiem, raustījās, jaudas nebija un kas tik vēl ne, parasti tika tālākpārdoti ar to vainu

Viens dzinēju topikā jau cīnās ar SR
Lietotāja avatars
Brainless
 
Atbildes: 1289
Pievienojies: 2008/Okt/01, 17:56
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Seat Leon Mk1
Dzinējs: 1.8t APP

Re: Padoms iesacejam par auto

Atbildēt Pichus » 2012/Aug/03, 14:01

Bija saplisis logu pacelaja mehanisms, atravu valja durvis, skatos ka saluzis klipsis kas stiklu pie sliedes tur, nu nekas pasutiju jaunu. Salimeju kopa veco ar domu patreneties salikt to trosishu sistemu, it ka viss ok bet nesapratu cik daudz jauztin uz ripulja kur motors sledzas klat, trose sanak vai nu tik nospriegota ka nevar to spoli vieta dabut vai ari kad vienu tinumu atlaizh tad par valjigu, atsperes pat nenospriego vinju tik cik vajag. Ko daru nepareizi?
Un vel rupnicas kasetnieks laikam noblokejies, izrakajos pa forumiem sapratu ka jaievada kods (kursh man ir) bet problema tada ka ekrans neko nerada, gaisminja deg bet burtu nav, laikam vnk no vecuma un staveshanas noklajies bus vai ?
Pichus
 
Atbildes: 10
Pievienojies: 2012/Jūl/28, 17:48
Braucu ar: Seat Toledo
Dzinējs: 1.6 AKL

Re: Padoms iesacejam par auto

Atbildēt Pichus » 2012/Aug/14, 19:49

Vai iepriekšminētajam auto ir iespējams zobsiksnas stāvokli pārbaudīt?
Autiņš visai ilgi stāvējis nekustināts (ap 1.5 gadu) noskrējiens 170k, pieņemu ka vienreiz jau ir mainīta, tagad nezinu dzīt uzreiz mainīt vai var vēl kādu mēnesi, divus pabraukt.
Pichus
 
Atbildes: 10
Pievienojies: 2012/Jūl/28, 17:48
Braucu ar: Seat Toledo
Dzinējs: 1.6 AKL

Re: Padoms iesacejam par auto

Atbildēt Kirhs2 » 2012/Aug/14, 21:12

Pichus rakstīja:Vai iepriekšminētajam auto ir iespējams zobsiksnas stāvokli pārbaudīt?
Autiņš visai ilgi stāvējis nekustināts (ap 1.5 gadu) noskrējiens 170k, pieņemu ka vienreiz jau ir mainīta, tagad nezinu dzīt uzreiz mainīt vai var vēl kādu mēnesi, divus pabraukt.


Labāk mainīt uzreiz,būs lētāk nekā pēc tam ja plīsis tā siksna... :emo: :emo: :emo:
Kirhs2
 
Atbildes: 439
Pievienojies: 2011/Aug/11, 11:18
Atrašanās vieta: Rīga/Tallina
Braucu ar: AUDU A4 QUATTRO
Dzinējs: 2.5 TDI V6 (132kW)

Re: Padoms iesacejam par auto

Atbildēt Brainless » 2012/Aug/14, 21:53

Pichus rakstīja:Bija saplisis logu pacelaja mehanisms, atravu valja durvis, skatos ka saluzis klipsis kas stiklu pie sliedes tur, nu nekas pasutiju jaunu. Salimeju kopa veco ar domu patreneties salikt to trosishu sistemu, it ka viss ok bet nesapratu cik daudz jauztin uz ripulja kur motors sledzas klat, trose sanak vai nu tik nospriegota ka nevar to spoli vieta dabut vai ari kad vienu tinumu atlaizh tad par valjigu, atsperes pat nenospriego vinju tik cik vajag. Ko daru nepareizi?
Un vel rupnicas kasetnieks laikam noblokejies, izrakajos pa forumiem sapratu ka jaievada kods (kursh man ir) bet problema tada ka ekrans neko nerada, gaisminja deg bet burtu nav, laikam vnk no vecuma un staveshanas noklajies bus vai ?


Piču, tad tomēr iepirki to SEATu? Apsveicu!

Tikko pats čakarējos ap logiem, tieši tā pati problēma - uztin spoli tā, lai tipa knapi iet iekšā, bet noņem trosi no viena augšējā ripulīša. Saliec visu vietā, trosi uz ripulīša mauc pēdējo virzienā uz motorīša pusi. Velc trosi aiz tās gumijotās caurules uz ripulīša un pašās beigās aizkabini pašu cauruli. Atsperes pie motorīša tev ļaus to izdarīt. Vismaz man savādāk nesanāca. Pielūko, lai nopērc vietā pareizo plastmasi spec priekš seata, es nopirku, tip no oktāvijas, viņš stāvēja šķībi un es saplēsu logu :(

Par zobeni - es savu nopirku ar 200k, hvz, attīts vai nē, ajms teica, ka zobene neesot bijusi mainīta :emo: Tā ka izdari to ;)
Lietotāja avatars
Brainless
 
Atbildes: 1289
Pievienojies: 2008/Okt/01, 17:56
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Seat Leon Mk1
Dzinējs: 1.8t APP

Re: Padoms iesacejam par auto

Atbildēt Pichus » 2012/Okt/28, 19:51

Nu tātad atskaite par pirmo laiku ar Toledo. Ripo labi gaita mīksta tas priecē, nomainīju zobeni+sūkni sūknim pēdējais laiks bija, lāpstiņu bik piespieda ar pirkstu un tā izjuka, vismaz tagad sirds mierīga par to. Laikam sapratu kāpēc apgriezieni lēkā kad nevietā paspaidu sajūgu, pieņemu ka gudrs viņš un pats pieregulē uz vajadzigajiem apgriezieniem, jocīgi tik tas ka gāzes pedālis ar kustas nu tā mazliet, it kā noliktos vietā.
Braucot uz 100km/h piektajā robā apgriezieni 3k, nav tā kā bik pa daudz?
Pichus
 
Atbildes: 10
Pievienojies: 2012/Jūl/28, 17:48
Braucu ar: Seat Toledo
Dzinējs: 1.6 AKL

Re: Padoms iesacejam par auto

Atbildēt nin2 » 2012/Okt/28, 20:00

benzīna atmosfēriskam mazmotoram tā apmēram parasti arī ir.
nin2
 
Atbildes: 679
Pievienojies: 2010/Nov/27, 23:37
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: touran

Re: Padoms iesacejam par auto

Atbildēt Pichus » 2012/Okt/29, 10:09

Piemirsu uzjautāt, ātri slēdzoties otrajā ātrumā reizēm iet ar krakšķi, ja lēnām slēdzos tad viss ok. Tas visbiežāk pēc tāda garāka pirmā ātruma stiepiena. Citiem ātrumiem tā nav, tikai otrajam, it kā šķidrums sen neesot mainīts, tas varētu būt pie vainas?
Pichus
 
Atbildes: 10
Pievienojies: 2012/Jūl/28, 17:48
Braucu ar: Seat Toledo
Dzinējs: 1.6 AKL

Re: Padoms iesacejam par auto

Atbildēt androns » 2012/Okt/29, 10:15

ev .. davai visus jautājumus uz šejieni!
http://www.vwmotion.lv/forums/viewtopic ... start=1005

nav ko te taisīt 2 topikus ar dažādiem jautājumiem !
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0


Atgriezties uz SEAT

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi