VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Skoda octavia grab bremžu kluči

Škoda

Skoda octavia grab bremžu kluči

Viss par Škoda modeļiem
Reklāma
 

Re: Skoda octavia grab bremžu kluči

Atbildēt platinum » 2016/Aug/19, 8:36

Nu ir doma paņemt TRW klučus, jo pēc pieredzes atceros, ka viņiem bija viss tvirtākas atsperītes.
Plus, ja nekas nemainīsies būs jāņem jauni suporti un jāsalasa viss jauns.
Vnk tā skaņa ir ļoti kaitinoša.
Audi DS4 by Remap.lv & TDR.lv
Skoda Octavia
Lietotāja avatars
platinum
 
Atbildes: 5
Pievienojies: 2010/Dec/25, 0:28
Atrašanās vieta: Ozolnieki
Braucu ar: Audi
Dzinējs: 1.9

Re: Skoda octavia grab bremžu kluči

Atbildēt ajms » 2016/Aug/19, 13:38

platinum rakstīja:Nu ir doma paņemt TRW klučus, jo pēc pieredzes atceros, ka viņiem bija viss tvirtākas atsperītes.
Plus, ja nekas nemainīsies būs jāņem jauni suporti un jāsalasa viss jauns.
Vnk tā skaņa ir ļoti kaitinoša.
Ar jauniem suportiem neatrisināsies.Es jau rakstīju, ka vajag kluču sēžu vietas nočekot vai nav bedre.Ja ir vajag atjaunot.Ja līdzens,tad kluči un suporta vadīkla,gumijas vadīklas/bukses jāmaina.Nu gan ir viss aprakstīts ;)
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Skoda octavia grab bremžu kluči

Atbildēt IMAGin » 2016/Aug/20, 14:18

Tad nu gan - pieskaitīt ferodo, pie labajiem klučiem?!? :shock: Uz diviem auto esmu licis un no abiem straujā tempā tie tika noņemti (jā nemācos no savām kļūdām). Tie ferodo ir čīkstēšanas karalis, brauc čīkstēdams, kā tāds vecs taksometrs! :shura: :emo:


P.S. Platinum - iesaku arī tev likt ATE klučus/diskus.
VW Golf 4 PD TDI FWD / 225.5HP / 455Nm Powered by BlackSheep

// Race cars are like strippers - I just keep throwing money at them hoping for the ride of my life.
Lietotāja avatars
IMAGin
 
Atbildes: 53
Pievienojies: 2013/Okt/17, 0:17
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Golf MK4 Variant
Dzinējs: pd one'o'one

Re: Skoda octavia grab bremžu kluči

Atbildēt mist » 2016/Aug/20, 22:59

IMAGin rakstīja:Tad nu gan - pieskaitīt ferodo, pie labajiem klučiem?!? :shock: Uz diviem auto esmu licis un no abiem straujā tempā tie tika noņemti (jā nemācos no savām kļūdām). Tie ferodo ir čīkstēšanas karalis, brauc čīkstēdams, kā tāds vecs taksometrs! :shura: :emo:


P.S. Platinum - iesaku arī tev likt ATE klučus/diskus.

Ja nemaldos tur bija gan lētais gals (zaļie), gan sarkanie labie.... Man pašam pēdējā laikā bija Brembo - nebija slikti bet laikam gaidīju lielāku efektu... :naac: Tagad viss komplekts gan diski gan kluči TRW - bremži zvērā.... Nākošo testēšu zimmerman.... :evil:
mist
 
Atbildes: 1550
Pievienojies: 2008/Mar/12, 0:47
Braucu ar: 1.9 tdi AVB powered by INC

Re: Skoda octavia grab bremžu kluči

Atbildēt iv4o » 2016/Aug/20, 23:34

Nerunajar slikti par ferodo!
Man prieksair Diski un kluci Ferodo un efkts loti labs!
Ciksi man loti reti un tikai pec lietos , labaja puses tur kur grab ari , bet tas noteikti del sadilosas skavas vai kaut kads cita vaina . Kad tikso gala ar to noteikti vairs cikstotsana pazudis. Kreisaja puse vis cotka...

TRW diski man patik jo vini vienmer ir spidigi :D

ATE protams it izcils razotajs..
iv4o
 
Atbildes: 774
Pievienojies: 2014/Mar/24, 18:00
Atrašanās vieta: Riga/Jurmala
Braucu ar: VW Passat B5, 05.2000g.
Dzinējs: 1.9 TDI ATJ 85kw

Re: Skoda octavia grab bremžu kluči

Atbildēt ajms » 2016/Aug/22, 0:04

IMAGin rakstīja:Tad nu gan - pieskaitīt ferodo, pie labajiem klučiem?!? :shock: Uz diviem auto esmu licis un no abiem straujā tempā tie tika noņemti (jā nemācos no savām kļūdām). Tie ferodo ir čīkstēšanas karalis, brauc čīkstēdams, kā tāds vecs taksometrs! :shura: :emo:


P.S. Platinum - iesaku arī tev likt ATE klučus/diskus.

Teiksim Rumbulā vai vēl sazin kur vari nopirkt fake ferodo,tas viens.Otrs,ja maini tikkai klučus,vajag veikt arī vajadzīgos profilaktisko darbus.Var tikkai nomainīt un neko nedarīt.Ferodo ir FSL sērija,saucamie pēlēkie,nu tie domāti pavisam mazlitrāžas mazjaudīgiem auto,ripinātājiem,Ar viņiem ir problēmas,bet bremzēšana ir normāla.Maksā daudz lētāk kā FDB sērija.Čīkstēšana ne vienmēr atkarīga no klučiem,bet arī diskiem,suportu darbība ietekmē daudz visu darbību kopumā.
Lieliem jaydīgiem auto vispār nevar likt neko no lētā gala,pat ar labiem it kā ir dažkārt problēmas.praktiski jāliek to ražotāju ,ko liek OE.Tiem vajag augstas temperatūras izturīgus klučus,labus diskus .Tas viss ir pieejams.Tas arī atkarīgs no braukšanas stila,Un ja tu normāli brauc ielas režīmā 50/nu 100 ,atļautā robežās ,tad praktiski nevar neko nokurināt.Ja stāsies no 100 līdz 0 ,tad prblēmu nebūs.Ir man daži pazīstami psihie neārstējamie ar BMW e60 ,F klasēm ,kuri brauc 150-180 un stājās līdz 0 un nokurina labus standarta komplektus tos pašus Zimmermann ,tad sāk vibrēt utt.Tādiem pasākumiem ir domāts kautkas cits .Te netura temperatūras ne diskiem,ne klučiem.Es braucu ar BMW un arī diezgam atraktīvi,bet nēprsniedzu atļautos,nu tā uz robežām un nav vispār problēmu.
Vēl,bremžu eļļas šad, tad vajag mainīt,To reti kāds pats vispār iedomājās... un kuri mīl arī atraktīvās ,sportiskās aktivitātes ,tad vispār ir racing eļļas ,tām varīšanas T ir ap 330 grādi ,standartā laikam ir ap 220-250,es tagad tīri no galvas.
Tā bremžu padarīšana nav nemaz tik vienkārša kā liekās ;)
ps Teiksim to ko tu uz ielas nevari nekad nokurīnāt,tad iebrauc Biķernieku trasē un visu labo var izbeigt nu līdz 5 apļiem,ar jebkuru auto ;)
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Skoda octavia grab bremžu kluči

Atbildēt ainis » 2016/Aug/22, 22:53

Man patīk tā ņemšanās ar bremžu čīkstēšanu, lai čīkst, ka tik efektīgi bremzē. Ir bijuši gadījumi, ka bremžu čīkstēšana uz kājām gājējiem iadarbojās efektīgāk nekā signāls.
ainis
 
Atbildes: 150
Pievienojies: 2008/Jūl/19, 19:42
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Skoda Octavia II. 2006
Dzinējs: 2,0 TDI

Re: Skoda octavia grab bremžu kluči

Atbildēt ajms » 2016/Aug/23, 16:10

ainis rakstīja:Man patīk tā ņemšanās ar bremžu čīkstēšanu, lai čīkst, ka tik efektīgi bremzē. Ir bijuši gadījumi, ka bremžu čīkstēšana uz kājām gājējiem iadarbojās efektīgāk nekā signāls.


Ir vēl blakus efekti čīkstēšanai arī labām lietām.
-viss netīrs ,kas to atcerās ,kad tur kas mainīts ,tātad profilaktika
1) suporta virzulā augšēja plakne ar kluci norūsējusi
2)suporta skava,kur atdurās klucisarī norūsējis,plaknes nelīdzenas
3)ir kluči viegli nestaigā skavā,viss aprūsējis
4)pēc tam plaknes sasmērēt ar vara smēri

- šis viss ir jāveic arī mainot klučus un ja diskus ,tad rumbas plakni notīrīt.sasmēŗet
Ja šis ir veikts,tad ir korekti runāt par kautkādu čīkstēšanu.Dažreiz kluči čikst jauni kādu laiku,un ja ir dabūjuši uzkarst.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Skoda octavia grab bremžu kluči

Atbildēt ainis » 2016/Aug/23, 19:58

Gan jau ka kluču materiālam arī ir kāda nozīme.
ainis
 
Atbildes: 150
Pievienojies: 2008/Jūl/19, 19:42
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Skoda Octavia II. 2006
Dzinējs: 2,0 TDI

Re: Skoda octavia grab bremžu kluči

Atbildēt ajms » 2016/Aug/23, 21:48

ainis rakstīja:Gan jau ka kluču materiālam arī ir kāda nozīme.

Protams un kāda vēl! Braucot autošosejā ,kad sporta klučus nevarēja ,tie arī maksāja ap 100Ls (alga) ,kādi tik nebija izmēģināti.Lucas (TRW),Pagid,Textar bija visoptimālākie.Problēma sākās, ka ar ekoloģiju asbestu izņēma ap 98-2000 gadu un tad tomēr problēma sākās.
Palielam jau jebkuri kluči bremzē ,bet kā tie notur temperatūras,te arī ir galvenais rādītājs.šķiet ,ka negribu sūdīgus mēģināt,jo ar tādiem no 150 līdz 0 nevar apstāties.Bremzē līdz kādiem 50-60 un tad pedālis paliek ciets...Nevajag mēģināt...
Tāpēc sporta kluči maksā d\argi.Teiksim šosejas ,arī drifta auto izmantojam Carbon Loren c6 ,ap 200eur maksā priekša,bet pa ielu nepabrauksi,jāsilda un čīkstēs ;)
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Skoda octavia grab bremžu kluči

Atbildēt mist » 2016/Aug/23, 23:14

Lucas ir tas pats kas TRW ? :shock:
mist
 
Atbildes: 1550
Pievienojies: 2008/Mar/12, 0:47
Braucu ar: 1.9 tdi AVB powered by INC

Re: Skoda octavia grab bremžu kluči

Atbildēt ajms » 2016/Aug/24, 12:34

mist rakstīja:Lucas ir tas pats kas TRW ? :shock:

Lucas ap 2000 gadu savāca TRW.Bremžu sistēmām kodi pat tie paši palika.Pamazām uz iepakojuma Lucas palika arvien mazāks,šķiet, ka ir izudis pavisam,neesmu ievērojis.TRW daudzus tajā laikā savāca.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Skoda octavia grab bremžu kluči

Atbildēt mist » 2016/Aug/24, 14:13

ajms rakstīja:
mist rakstīja:Lucas ir tas pats kas TRW ? :shock:

Lucas ap 2000 gadu savāca TRW.Bremžu sistēmām kodi pat tie paši palika.Pamazām uz iepakojuma Lucas palika arvien mazāks,šķiet, ka ir izudis pavisam,neesmu ievērojis.TRW daudzus tajā laikā savāca.

sk. to es nezināju, paldies par info!
mist
 
Atbildes: 1550
Pievienojies: 2008/Mar/12, 0:47
Braucu ar: 1.9 tdi AVB powered by INC

Iepriekšējais

Atgriezties uz Škoda

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi