VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Aftermarket sēdinājums uz mk2 oktāviju

Škoda

Aftermarket sēdinājums uz mk2 oktāviju

Viss par Škoda modeļiem
Reklāma
 

Aftermarket sēdinājums uz mk2 oktāviju

Atbildēt oxys » 2016/Jūn/08, 11:30

Sveiki,

Gribēju jautāt vai kāds ir izmantojis aftermarket piedāvātos atsperu komplektus. Man oktāvijai aizmugure jūtami zemāka par priekšu, attiecīgi izskatās, ka orģinālajām atsperēm pienācis gals.

Skatoties piedāvajumus, sēdinātas atsperes nav diži dārgākas par parastām. Tikai nevaru saprast cik jūtami zudīs komforts braucot pa LV ceļiem ar -30mm
komforta diži jau tagad nav, jo 225/45/17 dara savu :) bet tieši dēļ diskiem prasās sēdināt, jo savādāk kā "zirga rati" nedaudz :mhihi:
oxys
 
Atbildes: 26
Pievienojies: 2011/Jan/30, 20:06
Braucu ar: Mk2 Octavia
Dzinējs: 1.9TDI

Re: Aftermarket sēdinājums uz mk2 oktāviju

Atbildēt ajms » 2016/Jūn/08, 11:55

oxys rakstīja:Sveiki,

Gribēju jautāt vai kāds ir izmantojis aftermarket piedāvātos atsperu komplektus. Man oktāvijai aizmugure jūtami zemāka par priekšu, attiecīgi izskatās, ka orģinālajām atsperēm pienācis gals.

Skatoties piedāvajumus, sēdinātas atsperes nav diži dārgākas par parastām. Tikai nevaru saprast cik jūtami zudīs komforts braucot pa LV ceļiem ar -30mm
komforta diži jau tagad nav, jo 225/45/17 dara savu :) bet tieši dēļ diskiem prasās sēdināt, jo savādāk kā "zirga rati" nedaudz :mhihi:

Labākās, kas ir pieejamas (sēdinātie komplekti)arī standarta ar TUV un rūpnieciski ražotas ir Lesjofors,Eibach ,H&R (dargakās).
Par sēdinājumu,-Skatoties, kur tu ikdienā brauc,kādi ceļi.30mm tas tads max sēdinājums priekš standarta atperēm.Jau nosaucu kādas ir priekš standarta amortizatoriem.

Ja ir interese varu piedāvāt ,zvani vai PM.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Aftermarket sēdinājums uz mk2 oktāviju

Atbildēt oxys » 2016/Jūn/08, 12:01

Braucu pārsvarā pa Rīgu. Jau pašlaik esmu "aizmirsis" par bruģētām ielām, jo esošais riepu izmērs nav piemērots sliktam segumam.
Ārzemju forumos jau daudz viedokļu par šo tēmu, bet viņiem jau nav jābrauc pa mūsu ceļiem :)

Ja es pareizi saprotu tad -30m principā ir Rs izskats ? proti Rs atsperes standartā ir par 20-30m zemākas. Man ar to arī pietiktu, jo kā jau teicu ar r17 pašlaik izskatās nedaudz smieklīgi :)
oxys
 
Atbildes: 26
Pievienojies: 2011/Jan/30, 20:06
Braucu ar: Mk2 Octavia
Dzinējs: 1.9TDI

Re: Aftermarket sēdinājums uz mk2 oktāviju

Atbildēt ajms » 2016/Jūn/08, 13:57

oxys rakstīja:Braucu pārsvarā pa Rīgu. Jau pašlaik esmu "aizmirsis" par bruģētām ielām, jo esošais riepu izmērs nav piemērots sliktam segumam.
Ārzemju forumos jau daudz viedokļu par šo tēmu, bet viņiem jau nav jābrauc pa mūsu ceļiem :)

Ja es pareizi saprotu tad -30m principā ir Rs izskats ? proti Rs atsperes standartā ir par 20-30m zemākas. Man ar to arī pietiktu, jo kā jau teicu ar r17 pašlaik izskatās nedaudz smieklīgi :)

Te var forumā uzprasīt viedokļus ,jo tādi komplekti ,dažādos izpildījumos pie mums ir uzstādīti desmitos.Kā jau teicu tie 20-30 mm var teikt ir tāds standarta izpildījums.Zemāk pie mums būs problēmas visur.Zemāk arī būs/jābūt cits izpildījums,ar standarta amortizatoriem vairs neies cauri.Tas ir ,ja to pasākumu veic pareizi.

ps tagad kā reiz uz BMW e60 ir uzstādītas Eibach 30mm komplekts
Attēls
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Aftermarket sēdinājums uz mk2 oktāviju

Atbildēt ajms » 2016/Jūn/08, 14:18

nolaida uz zemes-
Attēls
Attēls
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Aftermarket sēdinājums uz mk2 oktāviju

Atbildēt oxys » 2016/Dec/21, 11:38

Tikai iepostēšu, lai nav kārtējā tēma, kura iesākta un nav nobeiguma. Savādāk bieži foruma meklētājā var atrast tikai iesāktus jautājumus.

Uzliku Eibach -30mm komplektu. Vizuāli auto ir nedaudz zemāks, bet galvenais vismaz uz r17 diskiem tagad izskatās normāli, nevis kā "zirga rati".

Auto ir jūtami uzlabojusies vadāmība, bet arī jūtami zudis komforts, jo pats auto tagad ir diezgan ciets. To protams sapratu jau pirms atsperu uzstādīšanas, tas vairāk info, ja vēl kāds grib atkārtot.

p.s. jāsāk meklēt nopietnāka bruņa, jo visas sniega/ledus rises tagad jūt, kā arī uz trotuāriem uzbraukt vairs nav variantu kaut ko neatsitot. Ja atcerēšos tad kādreiz pievienošu foto, pašlaik auto uz r15 ziemas riepām :)
oxys
 
Atbildes: 26
Pievienojies: 2011/Jan/30, 20:06
Braucu ar: Mk2 Octavia
Dzinējs: 1.9TDI


Atgriezties uz Škoda

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi