VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Agresīvie braucēji. Raganu medības?

Satiksmes drošība

Agresīvie braucēji. Raganu medības?

Viss par satiksmes drošības jautājumiem. Pamācoši stāsti, klipi, linki.
Reklāma
 

Agresīvie braucēji. Raganu medības?

Atbildēt Storms » 2007/Okt/16, 11:46

http://www.tvnet.lv/zinas/agresivs/
Interesanti kadri. :wink: Un lielākā daļa tik tiešām sulīgi gadījumi. Komentārus nelasīju, jo Delfi un TVNET komentāros pārāk bieži visādi dzīves abižotie un plānprātiņi raksta. Nau jēgas garīgo maitāt.

BET! Ko gribēju teikt... Ceru ka mums nenāksies šais kadros ieraudzīt auto ar VWmotion atpazīšanas zīmēm. Neteikšu ka pats būtu eņģelītis uz ceļa, bet TĀDUS sūdus tomēr cenšos netaisīt un cenšos ievērot elementārākās pieklājības normas pret apkārtējiem (izņēmums ir totāli atsaldēti kretīni kuri paši uzprasās uz agresiju no manas puses...).

Jau kluba biedru noteikumos ir iestrādāts punkts ka ja biedrs tiek pieķerts vadot auto alkohola reibumā tad tas nekavējoties tiek izslēgts no kluba. Iespējams, ka šādas pašas represijas derētu piemērot arī sevišķi atsaldētu gājienu gadījumā uz ielas. Un ne tikai attiecībā pret biedriem, bet attiecībā uz jebkuru foruma lietotāju. Lai nesanāk tā kā tagad iekš viena BMW foruma kur daži "pacani" uzskata ka viņi ir baigie pipari ka driftējuši Brīvības pieminekļa pakājē, bet pārējie cenšas šiem izskaidrot ka šādi izlēcieni grauj gan markas gan kluba prestižu. Ļoti ceru ka mums līdz šādai situācijai nebūs jānonāk...
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt envy » 2007/Okt/16, 11:56

šitā tēma man nervus uzvelk!
Jo jāiet pie Zivtiņa par agresīvu braukšanu runāties! :evil:

Vienu rītu braucot uz darbu, bija jābrauc uz akmens tiltu no Mūkusalas ielas puses, apgriežoties no AB dambja puses (nu ceru, ka sapratāt). Vārdu sakot, stāvu, gaidu kad kāds ielaidīs rindā, aiz manis jau korķis, bet neviens suka nelaiž iekšā!

Tā nu kādu laiciņu stāvot, nolemju rīkoties agresīvi :oops: - apbraukt visus pa skujiņu, tā nu uzbraucu uz tilta un otrā galā man izraksta protokolu :evil: b*&%^&*%$, visu mūžu stāvu, tagad kad vienu reizi, lai mazinātu korķi, pārkāpju uzreiz pie ZIvtiņa jāiet, ja man pa šito ieļepīs 6 punktus un 200LVL, vnk nolikšu vadītāja mandātu! :director: :help: :angryfire:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Atbildēt Storms » 2007/Okt/16, 12:16

envy rakstīja:...Vienu rītu braucot uz darbu, bija jābrauc uz akmens tiltu no Mūkusalas ielas puses, apgriežoties no AB dambja puses (nu ceru, ka sapratāt). Vārdu sakot, stāvu, gaidu kad kāds ielaidīs rindā, aiz manis jau korķis, bet neviens suka nelaiž iekšā!

Tā nu kādu laiciņu stāvot, nolemju rīkoties agresīvi :oops: - apbraukt visus pa skujiņu, tā nu uzbraucu uz tilta un otrā galā man izraksta protokolu :evil: b*&%^&*%$, visu mūžu stāvu, tagad kad vienu reizi, lai mazinātu korķi, pārkāpju uzreiz pie ZIvtiņa jāiet...

Te gan nav īsti skaidrs kurš bija agresīvāks - tie, kuri nepalaida, vai tas kurš nepalaists joslā bija spiests apbraukt visus. Vērojams nopietns pieklājības trūkums lielākajai daļai autovadītāju, pat to kuri it kā nav agresīvi.
Bet, iespējams ka tās ir sekas no masveida agresīvajiem braucējiem, kuri izliekoties par šlangu visur cenšas šādi darīties. Rezultātu par "agresīvo līdēju" tiek klasificēti arī tie kuri tādi nav, bet dažādu apstākļu spiesti veic līdzīgu manevru.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt marle » 2007/Okt/16, 12:17

envy rakstīja:šitā tēma man nervus uzvelk!
Jo jāiet pie Zivtiņa par agresīvu braukšanu runāties! :evil:

Vienu rītu braucot uz darbu, bija jābrauc uz akmens tiltu no Mūkusalas ielas puses, apgriežoties no AB dambja puses (nu ceru, ka sapratāt). Vārdu sakot, stāvu, gaidu kad kāds ielaidīs rindā, aiz manis jau korķis, bet neviens suka nelaiž iekšā!

Tā nu kādu laiciņu stāvot, nolemju rīkoties agresīvi :oops: - apbraukt visus pa skujiņu, tā nu uzbraucu uz tilta un otrā galā man izraksta protokolu :evil: b*&%^&*%$, visu mūžu stāvu, tagad kad vienu reizi, lai mazinātu korķi, pārkāpju uzreiz pie ZIvtiņa jāiet, ja man pa šito ieļepīs 6 punktus un 200LVL, vnk nolikšu vadītāja mandātu! :director: :help: :angryfire:

Man bij apmēram tas pats :(
Vienmēr stāvēju to rindu, kas vakarpusē ir uz kronvalda būlvāra griežoties uz valdemāra ielas uz vantinieka pusi,, vienreiz uznāca zajebs, kavēju,, vilku garām pa sliedēm un uz valdemārenes tieši menti :cry: ...
Jāiet uz menteni un finālā 6punkti un 60 Ls :(
Lietotāja avatars
marle
 
Atbildes: 762
Pievienojies: 2005/Jan/10, 19:31
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Hondu

Atbildēt lo0s3r » 2007/Okt/16, 12:19

envy rakstīja:šitā tēma man nervus uzvelk!
Jo jāiet pie Zivtiņa par agresīvu braukšanu runāties! :evil:

Vienu rītu braucot uz darbu, bija jābrauc uz akmens tiltu no Mūkusalas ielas puses, apgriežoties no AB dambja puses (nu ceru, ka sapratāt). Vārdu sakot, stāvu, gaidu kad kāds ielaidīs rindā, aiz manis jau korķis, bet neviens suka nelaiž iekšā!

Tā nu kādu laiciņu stāvot, nolemju rīkoties agresīvi :oops: - apbraukt visus pa skujiņu, tā nu uzbraucu uz tilta un otrā galā man izraksta protokolu :evil: b*&%^&*%$, visu mūžu stāvu, tagad kad vienu reizi, lai mazinātu korķi, pārkāpju uzreiz pie ZIvtiņa jāiet, ja man pa šito ieļepīs 6 punktus un 200LVL, vnk nolikšu vadītāja mandātu! :director: :help: :angryfire:


tur par šito gājienu piešķir agresīvo :wink: proti tevis jau pieminētie 6 punkti un 200ls. vienā galā filmē otrā stādina malā.

man ar agrāk tur sanāca katru rītu braukt, bet uzzinot šo faktu stāvu rindā kā nopērts :wink:
lo0s3r
 
Atbildes: 81
Pievienojies: 2004/Mar/05, 9:24
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Baily » 2007/Okt/16, 12:27

tūlīt sākšu filmēt un uzskatīt par agresīvajiem visus kuri pa Rīgu pārvietojas ar ātrumu virs 60 km/h, un sūtīšu tvnetam, lai tauta redz :gargt:
Lietotāja avatars
Baily
 
Atbildes: 1696
Pievienojies: 2006/Feb/08, 0:56
Braucu ar: Komerctransportu

Atbildēt envy » 2007/Okt/16, 12:27

tad ir psc! būs jāiet likt eksāmens :mrgreen: :lol:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Atbildēt ieloks » 2007/Okt/16, 12:37

Par šito dod sešus punktus?! :shock:
Laikam saskaņojuši ar RD - drīz vispār vairs nebūs kas brauc, ja tā turpinās.

A to rakstā minēto crashu uz Eizenšteina/Malienas redzēju. Pašu krašu gan nē, bet ātros, sasistos autiņus un kaudzēm stiklu krustojumā, to gan. Ar to Eizenšteina arvien trakāk, visā garumā neviena luksofora. Tas arī varētu būt RD risinājums satiksmes atvieglošanai - jo vairāk autiņi šrotosies, jo mazāk to būs ielās.
ieloks
 
Atbildes: 162
Pievienojies: 2006/Okt/06, 14:51

Atbildēt Leroy » 2007/Okt/16, 13:19

Šeit man arī ir jāizsakās!
Nevarēu teik ka es esmu agresīvs braucējs un baigi atbalstu tos, bet godīgis sakot tie kas tur kaut ko filmē ir pēdējie kretīti (tas maigi izsakoties) tas ir tā pat kā skolā vienmēr bija kāds "labdaris-komunists" kuram vajadzēja skolotājai pastāstīt ka kāds špiko!!!
Kad beidzot tām dzīves apbižotām gnīdām pieleks, ka jāuztraucās ir pa savu uzvedību - gribi pārkāp, negribi nepārkāp, bet nav ko lūrēt un filmēt ko dara citi!

Jā un ja jau tie operātori ar dūri pa krūtīm sev sit un mauro ka dara labu darbu, tad lai parakstās zem saviem video!?!??!?! - nekuja kaut kur pa kluso bikses pietaisījuši slapstās!
Es īstenībā ierosināt akciju - NOFILMĒ AGRESĪVĀ BRAUCĒJA FILMĒTĀJU!!! :twisted:
Lietotāja avatars
Leroy
 
Atbildes: 546
Pievienojies: 2006/Feb/03, 9:56
Atrašanās vieta: Rīga,Sarkandaugava

Atbildēt sicc » 2007/Okt/16, 13:47

Leroy rakstīja:Šeit man arī ir jāizsakās!
Nevarēu teik ka es esmu agresīvs braucējs un baigi atbalstu tos, bet godīgis sakot tie kas tur kaut ko filmē ir pēdējie kretīti (tas maigi izsakoties) tas ir tā pat kā skolā vienmēr bija kāds "labdaris-komunists" kuram vajadzēja skolotājai pastāstīt ka kāds špiko!!!
Kad beidzot tām dzīves apbižotām gnīdām pieleks, ka jāuztraucās ir pa savu uzvedību - gribi pārkāp, negribi nepārkāp, bet nav ko lūrēt un filmēt ko dara citi!

Jā un ja jau tie operātori ar dūri pa krūtīm sev sit un mauro ka dara labu darbu, tad lai parakstās zem saviem video!?!??!?! - nekuja kaut kur pa kluso bikses pietaisījuši slapstās!
Es īstenībā ierosināt akciju - NOFILMĒ AGRESĪVĀ BRAUCĒJA FILMĒTĀJU!!! :twisted:

es tieši par to pašu iedomājos,kad dēļ šitāda filmētāja var sanākt normāls crashs,tas ir vēl trakāk nekā ļurināt pa mobļu braucot :?
Lietotāja avatars
sicc
 
Atbildes: 4146
Pievienojies: 2005/Dec/04, 23:27
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: E36

Atbildēt Mudvayne » 2007/Okt/16, 13:51

Labāk CPisti būtu regulējuši satiksmi prokās, pie reizes arī izķertu agresīvos, bet šie turpina sēdēt/slēpties krūmos. :?
Lietotāja avatars
Mudvayne
 
Atbildes: 3855
Pievienojies: 2006/Aug/03, 13:53
Atrašanās vieta: SDM
Braucu ar: auto emoción
Dzinējs: 2.0 TDI

Atbildēt Vincents » 2007/Okt/16, 14:08

Man nez kāpēc liekas, ka tur būs visāda veida pārkāpumi, kurus klasificēs kā agresīvu braukšanu. Un visi negadījumi, kas notiks būs agresīvas braukšanas sekas... utt... beigās visi ir agresīvi braucēji, kuri agresīvas braukšanas rezultātā cieš negadījumos un izraisa avarījas... ](*,)

A kāds var konkrēti noformulēt kas ir agresīva braukšana??? Man sāk veidoties priekšstats, ka tā ir tāda braukšana, kur vadītājs īsā laika sprīdī veic daudz un dažādus manevrus, arī neatļautus... tomēr kkā muļķīgi sanāk, jo tad visi "sēnes" tā arī paliks par parastiem pārkāpējiem, bet braucēji, kuri var ātri reaģēt atbilstoši situācijai (dažkārt savām vajadzībām) vienmēr būs agresīvie braucēji... :?
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Atbildēt Vincents » 2007/Okt/16, 14:11

Un ko, šī tiešām ir agresīva braukšana?
Šāds izskatās rezultāts agresīvai braukšanai - transportlīdzekļu apdzīšanai slikti pārredzamā vietā - svētdien apmēram 13.40 uz Malienas ielas pirms krustojuma ar Eizenšteina ielu blakus autobusa pieturai. Rezultātā vismaz trīs cietušie.


Tā jau mēs visus negadījumus un pārkāpumus klasificēsim kā agresīva braukšana :evil: ](*,)
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Atbildēt sicc » 2007/Okt/16, 14:11

Vincents rakstīja:Man nez kāpēc liekas, ka tur būs visāda veida pārkāpumi, kurus klasificēs kā agresīvu braukšanu. Un visi negadījumi, kas notiks būs agresīvas braukšanas sekas... utt... beigās visi ir agresīvi braucēji, kuri agresīvas braukšanas rezultātā cieš negadījumos un izraisa avarījas... ](*,)

A kāds var konkrēti noformulēt kas ir agresīva braukšana??? Man sāk veidoties priekšstats, ka tā ir tāda braukšana, kur vadītājs īsā laika sprīdī veic daudz un dažādus manevrus, arī neatļautus... tomēr kkā muļķīgi sanāk, jo tad visi "sēnes" tā arī paliks par parastiem pārkāpējiem, bet braucēji, kuri var ātri reaģēt atbilstoši situācijai (dažkārt savām vajadzībām) vienmēr būs agresīvie braucēji... :?

to pat CP nevar noformulēt,tapēc jau arī ir mūžīgie strīdi par šito lietu :roll:
Lietotāja avatars
sicc
 
Atbildes: 4146
Pievienojies: 2005/Dec/04, 23:27
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: E36

Atbildēt josi » 2007/Okt/16, 14:12

Leroy rakstīja:Kad beidzot tām dzīves apbižotām gnīdām pieleks, ka jāuztraucās ir pa savu uzvedību - gribi pārkāp, negribi nepārkāp, bet nav ko lūrēt un filmēt ko dara citi!

Lielisks ieteikums. Kad tevi pašu vai kādu tavu tuvinieku uz ielas spārdīs ar kājām kāds huligānu bariņš, tad tu garāmgājējiem arī sauksi, ka nav ko lūrēt un lai staigā tālāk? Jeb tomēr cerēsi uz sabiedrības (lai arī dzīves apbižotas :D) iejaukšanos?
Skoda Octavia A5 1.9TDI/DSG, BMW E87 118iA
Lietotāja avatars
josi
 
Atbildes: 1044
Pievienojies: 2007/Apr/13, 12:05
Atrašanās vieta: Jūrmala
Braucu ar: Škoda Octavia 2
Dzinējs: 1.9TDI

Nākošais

Atgriezties uz Satiksmes drošība

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 4 viesi