VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Agresīvie braucēji. Raganu medības?

Satiksmes drošība

Agresīvie braucēji. Raganu medības?

Viss par satiksmes drošības jautājumiem. Pamācoši stāsti, klipi, linki.
Reklāma
 

Atbildēt Leroy » 2007/Okt/16, 18:47

Nevajag dzēst ārā postus lūdzu - tur nekā tāda nebija!
GinC kaa jau teicu nevajag liizt pudelē - tu tagad runā par nopietniem pārkāpumiem bet šeit sākotnēji bazars par agresīfo braukšanu kas ir nedaudz kas cits!!!
Buliņš bet tu taču nonāc pretrunās - vecim tu pa aci dosi a uz sīko skaļi bļausi (par ko es stipri šaubos, visticamāk laikam tomēr centīsies cilvēcīgi paskaidrit ka zagt nav pareizi) tad nu tomēr sanāk ka tu arī skatīsies pēc pārkāpuma rakstura un apstākļiem, nebūs tā ka abi ir pārkāpumi (starp citu agresīva braukšana ir administratīvais pārkāpums, be zādzība jau kriminālpārārkāpums) un abiem pa feisu jāsit?!?!?!
Baily a kā nosaukt to ko darīja fūres vadītājs APZINĀTI nobloķējot pretējo joslu? varbūt agresība braukšana (stāvēšana šajā gadījumā)???
Nevajag mani pārprast - es nesaku ka tas ir forši taisīt sūdus - es saku ka visu nevar mērīt vienā plaknē!!!
Lietotāja avatars
Leroy
 
Atbildes: 546
Pievienojies: 2006/Feb/03, 9:56
Atrašanās vieta: Rīga,Sarkandaugava

Atbildēt Alien » 2007/Okt/16, 18:50

Leroy rakstīja:Nevajag dzēst ārā postus lūdzu - tur nekā tāda nebija!
GinC kaa jau teicu nevajag liizt pudelē - tu tagad runā par nopietniem pārkāpumiem bet šeit sākotnēji bazars par agresīfo braukšanu kas ir nedaudz kas cits!!!
Buliņš bet tu taču nonāc pretrunās - vecim tu pa aci dosi a uz sīko skaļi bļausi (par ko es stipri šaubos, visticamāk laikam tomēr centīsies cilvēcīgi paskaidrit ka zagt nav pareizi) tad nu tomēr sanāk ka tu arī skatīsies pēc pārkāpuma rakstura un apstākļiem, nebūs tā ka abi ir pārkāpumi (starp citu agresīva braukšana ir administratīvais pārkāpums, be zādzība jau kriminālpārārkāpums) un abiem pa feisu jāsit?!?!?!
Baily a kā nosaukt to ko darīja fūres vadītājs APZINĀTI nobloķējot pretējo joslu? varbūt agresība braukšana (stāvēšana šajā gadījumā)???
Nevajag mani pārprast - es nesaku ka tas ir forši taisīt sūdus - es saku ka visu nevar mērīt vienā plaknē!!!
tev laikam uz BMW pārkāpjot kaukas ar domāšanu sagājis sviestā
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt Bulinsh » 2007/Okt/16, 18:54

jebkurš pārkāpums ir jāizskata pēc būtības, un agresīva braukšana tāpat, tieši tādēļ sods ir no 50-200Ls. Un šādus minētos kadrus, baily minētos, jādrāž pēc pilnas programmas... un ja policijas nav uz vietas, kas to izdara tad pilnīgi atbalstu fūres vadītājus ka aizšķērso ceļu tādam idiņam un pagaida kad no pretējās puses brauks cits transporta līdzeklis kurš var piespiest vilkties atpakaļ minētos idiņus... jo labi 99 reizes tas idiņš tiks sveikā cauri un nekas negadīsies, bet uz 100 reizi uzraus kādu gājēju vai ļisapēdistu. Un ceri ka tas gājēs vai ļisapēdists nebūs tavs bērns, sieva vai jeblurš cits Tev tuvs cilvēks....
Lietotāja avatars
Bulinsh
 
Atbildes: 3675
Pievienojies: 2004/Jan/20, 10:57
Atrašanās vieta: Aizkraukle
Braucu ar: VW Lupo ABT Sportsline
Dzinējs: 1,4 16v

Atbildēt Storms » 2007/Okt/16, 21:11

Uhh kā topiks uzsprāga! :twisted:

Par tiem pārkāpumiem un sodiem - katram ir jāsaņem sods adekvāts nodarījumam. Tā kā sist pa purnu skolniekam kas nospēriš šokolādi, bet selpkavam uz ceļa pakratīt ar pirktu - neies krastā.

Par fūrēm - atbalstu ka tā viņas darīja. Pret cūcību var cīnīties tikai ar likuma bardzību, vai vēl lielāku cūcību - lai cūka jūt cik kretīniska sajūta ir kad tu kādam iespļauj sejā uzskatot sevi par krutāku nekā tie gnīdas kas godīgi rindā stāv.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Leroy » 2007/Okt/16, 22:01

Alien rakstīja:
Leroy rakstīja:Nevajag dzēst ārā postus lūdzu - tur nekā tāda nebija!
GinC kaa jau teicu nevajag liizt pudelē - tu tagad runā par nopietniem pārkāpumiem bet šeit sākotnēji bazars par agresīfo braukšanu kas ir nedaudz kas cits!!!
Buliņš bet tu taču nonāc pretrunās - vecim tu pa aci dosi a uz sīko skaļi bļausi (par ko es stipri šaubos, visticamāk laikam tomēr centīsies cilvēcīgi paskaidrit ka zagt nav pareizi) tad nu tomēr sanāk ka tu arī skatīsies pēc pārkāpuma rakstura un apstākļiem, nebūs tā ka abi ir pārkāpumi (starp citu agresīva braukšana ir administratīvais pārkāpums, be zādzība jau kriminālpārārkāpums) un abiem pa feisu jāsit?!?!?!
Baily a kā nosaukt to ko darīja fūres vadītājs APZINĀTI nobloķējot pretējo joslu? varbūt agresība braukšana (stāvēšana šajā gadījumā)???
Nevajag mani pārprast - es nesaku ka tas ir forši taisīt sūdus - es saku ka visu nevar mērīt vienā plaknē!!!
tev laikam uz BMW pārkāpjot kaukas ar domāšanu sagājis sviestā

varbūt , varbūt...
tačū cik no jums kas tagad runā par agresiju uz ceļiem nekad nav rīkojies tā pat??? vai ir tāds kurš nav apdzinis pa pretējo joslu? vai ir tāds kas ar strušku nav norāvies no krustojuma? vai ir tāds kas nagļikā nav līdis iekšā kolonā??? nē nodomāju gan, bet vai tagad jūs kāds sauc par atsaldētiem ? tad kāpēc to kurš vienu reizi ir nofilmēts uz video tagad pus latvija nodirš, kaut gan ik viens ir darījis tā pat?
tā ir tādu "latviešu" pretīgā īpašība skatīties ko dara kaimiņš un ja kāds nav apdirsts tad diena ir pajāta...
Lietotāja avatars
Leroy
 
Atbildes: 546
Pievienojies: 2006/Feb/03, 9:56
Atrašanās vieta: Rīga,Sarkandaugava

Atbildēt Alien » 2007/Okt/16, 22:04

nu kas tad vēl ēdīs to latvieti ja ne pats latviec :lol:
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt Bulinsh » 2007/Okt/16, 22:49

Leroy rakstīja:
Alien rakstīja:
Leroy rakstīja:Nevajag dzēst ārā postus lūdzu - tur nekā tāda nebija!
GinC kaa jau teicu nevajag liizt pudelē - tu tagad runā par nopietniem pārkāpumiem bet šeit sākotnēji bazars par agresīfo braukšanu kas ir nedaudz kas cits!!!
Buliņš bet tu taču nonāc pretrunās - vecim tu pa aci dosi a uz sīko skaļi bļausi (par ko es stipri šaubos, visticamāk laikam tomēr centīsies cilvēcīgi paskaidrit ka zagt nav pareizi) tad nu tomēr sanāk ka tu arī skatīsies pēc pārkāpuma rakstura un apstākļiem, nebūs tā ka abi ir pārkāpumi (starp citu agresīva braukšana ir administratīvais pārkāpums, be zādzība jau kriminālpārārkāpums) un abiem pa feisu jāsit?!?!?!
Baily a kā nosaukt to ko darīja fūres vadītājs APZINĀTI nobloķējot pretējo joslu? varbūt agresība braukšana (stāvēšana šajā gadījumā)???
Nevajag mani pārprast - es nesaku ka tas ir forši taisīt sūdus - es saku ka visu nevar mērīt vienā plaknē!!!
tev laikam uz BMW pārkāpjot kaukas ar domāšanu sagājis sviestā

varbūt , varbūt...
tačū cik no jums kas tagad runā par agresiju uz ceļiem nekad nav rīkojies tā pat??? vai ir tāds kurš nav apdzinis pa pretējo joslu? vai ir tāds kas ar strušku nav norāvies no krustojuma? vai ir tāds kas nagļikā nav līdis iekšā kolonā??? nē nodomāju gan, bet vai tagad jūs kāds sauc par atsaldētiem ? tad kāpēc to kurš vienu reizi ir nofilmēts uz video tagad pus latvija nodirš, kaut gan ik viens ir darījis tā pat?
tā ir tādu "latviešu" pretīgā īpašība skatīties ko dara kaimiņš un ja kāds nav apdirsts tad diena ir pajāta...

neviens nav enģelīc ;) un ja es pārkāpju un mani nofilmētu vai nofočētu neņaudētu, ka visa pasaule sukas un stukači, pac vainīgs... tā lūk! Un tad vismaz mans piemērs būs par biedu pārējiem. Kā saka - sit savējos, lai citi baidās..... viens ir ja pārkāpj neuzmanības pēc, otrs ar nolūku.... :roll: :wink:
Lietotāja avatars
Bulinsh
 
Atbildes: 3675
Pievienojies: 2004/Jan/20, 10:57
Atrašanās vieta: Aizkraukle
Braucu ar: VW Lupo ABT Sportsline
Dzinējs: 1,4 16v

Atbildēt Mudvayne » 2007/Okt/16, 23:16

Tā mēdz atgadīties, ja brauc agresīvi pārkāpjot CSN :lol:
Attēls

http://www.tvnet.lv/zinas/agresivs/arti ... ?id=518209
Lietotāja avatars
Mudvayne
 
Atbildes: 3855
Pievienojies: 2006/Aug/03, 13:53
Atrašanās vieta: SDM
Braucu ar: auto emoción
Dzinējs: 2.0 TDI

Atbildēt Leroy » 2007/Okt/17, 9:00

ai...
varat filmēt viens otru ja tā gribās, bet es tā vai tā uzskatu ka tā ir ibanā stučīšana un tādus cilvēkus nevar cienīt!
Lietotāja avatars
Leroy
 
Atbildes: 546
Pievienojies: 2006/Feb/03, 9:56
Atrašanās vieta: Rīga,Sarkandaugava

Atbildēt GinC » 2007/Okt/17, 9:11

Greiza tev domāšana..
Slikti nav pārkāpt, slikti ir ja kāds par to paziņo policijai..
Normālās sabiedrībās faktu ka par saviem darbiem jāatbild uzskata par pašsaprotamu.

Leroy rakstīja:ai...
varat filmēt viens otru ja tā gribās, bet es tā vai tā uzskatu ka tā ir ibanā stučīšana un tādus cilvēkus nevar cienīt!
Lietotāja avatars
GinC
Guru
 
Atbildes: 2203
Pievienojies: 2006/Aug/14, 11:12
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Leroy » 2007/Okt/17, 9:28

GinC rakstīja:Greiza tev domāšana..
Slikti nav pārkāpt, slikti ir ja kāds par to paziņo policijai..
Normālās sabiedrībās faktu ka par saviem darbiem jāatbild uzskata par pašsaprotamu.

Leroy rakstīja:ai...
varat filmēt viens otru ja tā gribās, bet es tā vai tā uzskatu ka tā ir ibanā stučīšana un tādus cilvēkus nevar cienīt!

PZC ku visi apzinīgi!
Tad dārgais GinC tev pēc šādiem tekstiem nekas cits neatliek kā iet uz policiju un rakstīt iesniegumu uz sevīm, ka tu no rīta braucot uz darbu pārkāpi maksimālo atļauto ātrumu un tikai nevajag dirskt ka ar 50 vilkies!!! Kas tad tev ļauj pārkāpt ātrumu kaut pa 10 km/h ATBILDE: Tas ka pa tādu pārkāpumu CP nesoda, bet tā vai tā tas ir pārkāpums!!!
Lietotāja avatars
Leroy
 
Atbildes: 546
Pievienojies: 2006/Feb/03, 9:56
Atrašanās vieta: Rīga,Sarkandaugava

Atbildēt Andžejs » 2007/Okt/17, 9:42

Šeit jau sākas atkal kārtējais bezcers! :roll:
Lietotāja avatars
Andžejs
 
Atbildes: 749
Pievienojies: 2006/Jan/05, 11:40
Atrašanās vieta: Titurga, Westside
Braucu ar: Octavia vRS
Dzinējs: k2

Atbildēt envy » 2007/Okt/17, 9:50

šķiet, ka pēdējās pāris lapās tūlīt būs jādzēš! :?
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Atbildēt GinC » 2007/Okt/17, 9:57

Es no rīta uz darbu braucu ar tramvaju ja tas tevi tik ļoti satrauc.
Bet arī tad ja nebraucu ar tramvaju nebesos.
Ievēroji starpību - es nekur neesmu teicis ka pats neko nepārkāpju, bet nekunkstēšu un cēneri policim ķepā nespiedīšu ja noķers. Ir jāizbeidz šitā postpadomju domāšana - "likumi tikai priekš muļķiem un tiem kas nemāk atpirkties rakstīti".

Leroy rakstīja:[
Tad dārgais GinC tev pēc šādiem tekstiem nekas cits neatliek kā iet uz policiju un rakstīt iesniegumu uz sevīm, ka tu no rīta braucot uz darbu pārkāpi maksimālo atļauto ātrumu un tikai nevajag dirskt ka ar 50 vilkies!!! Kas tad tev ļauj pārkāpt ātrumu kaut pa 10 km/h ATBILDE: Tas ka pa tādu pārkāpumu CP nesoda, bet tā vai tā tas ir pārkāpums!!!
Lietotāja avatars
GinC
Guru
 
Atbildes: 2203
Pievienojies: 2006/Aug/14, 11:12
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt nBerts » 2007/Okt/17, 11:36

jautājums:

ja man gadījumā ptfu ptfu ptfu pareizāk sakot ja mani iemet tvnet sadaļā pie agresīvjiem, tad vai ir vēl iespēja tikt par biedru kādreiz vai nē? :)
Lietotāja avatars
nBerts
 
Atbildes: 1325
Pievienojies: 2007/Jan/18, 23:08
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: MK4
Dzinējs: AGU

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Satiksmes drošība

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi