VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Agresīvie braucēji. Raganu medības?

Satiksmes drošība

Agresīvie braucēji. Raganu medības?

Viss par satiksmes drošības jautājumiem. Pamācoši stāsti, klipi, linki.
Reklāma
 

Atbildēt envy » 2007/Okt/17, 11:41

nBerts rakstīja:jautājums:

ja man gadījumā ptfu ptfu ptfu pareizāk sakot ja mani iemet tvnet sadaļā pie agresīvjiem, tad vai ir vēl iespēja tikt par biedru kādreiz vai nē? :)

:mrgreen:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Atbildēt Ezis666 » 2007/Okt/17, 11:53

nBerts rakstīja:jautājums:

ja man gadījumā ptfu ptfu ptfu pareizāk sakot ja mani iemet tvnet sadaļā pie agresīvjiem, tad vai ir vēl iespēja tikt par biedru kādreiz vai nē? :)

Nē, nekad.
Un man liekas, ka Tu biji no Ziepniekkalna, tā ka arī vēl purvā aiz meža noslīcināsim, par rajona apkaunošanu :twisted:
Lietotāja avatars
Ezis666
 
Atbildes: 379
Pievienojies: 2005/Okt/12, 13:25
Atrašanās vieta: nenoteikta
Braucu ar: WV Golf 3
Dzinējs: AAZ

Atbildēt nBerts » 2007/Okt/17, 11:55

envy rakstīja:
nBerts rakstīja:jautājums:

ja man gadījumā ptfu ptfu ptfu pareizāk sakot ja mani iemet tvnet sadaļā pie agresīvjiem, tad vai ir vēl iespēja tikt par biedru kādreiz vai nē? :)

:mrgreen:


nē nopietni! :)
jo paskatiijos tos raxtus tvnetā, tur dazhi nu riktiig stū**i ir! es, uzturoties centrā vai tās apkārtnē, esmu pārkāpis pat trakāk, bet censtdamies citiem netraucēt, bet ir sanācis arī traki, bet visi veseli un nav cietuši!
Lietotāja avatars
nBerts
 
Atbildes: 1325
Pievienojies: 2007/Jan/18, 23:08
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: MK4
Dzinējs: AGU

Atbildēt Vincents » 2007/Okt/17, 13:30

Man liekas, ka te daži kko pārāk ņem pie sirds :)
Nu braucat un viss, vienkārši jāņem vērā, ka ja kko pārkāpsi, tevi var kāds nofilmēt, sliktākajā gadījumā tas būs CP Getz.
Jo galu galā neviens nebrauc bez pārkāpumiem. Atšķirība ir tajā cik tas pārkāpums ir smags, kāda vispār ir braukšanas kultūra un cik apzināti vai neapzināti tas tiek darīts.
Gadās, ka pārkāpju, arī apzināti, protams, cenšos to darīt kulturāli un vispār nevienam netraucēt, tomēr pārkāpums ir pārkāpums.
Un ja es parādītos tvnetā, nu kā ir tā ir, vispār interesanti būtu :lol:
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Atbildēt kaimis » 2007/Okt/17, 14:59

ja kads norada uz parkapeju tad ta ir stuchishana? Ceru ka jus visi cietisiet klusu kad kads jus apzags.. jo ta tachu ari bus stuchishana.. Shaubos vai kads var noliegt to ka vadishnanas kultura LV ir zem kuras katras kritikas!! Un CP ar to netiek galaa... so neiecietigiem ir jabut ari parejiem vaditajiem, lai shito slimiibu izskaustu!!


Cilveka stulbums sniedz mums priekshtatu par bezgaliibu....
kaimis
 
Atbildes: 318
Pievienojies: 2007/Jūn/08, 18:18

Iepriekšējais

Atgriezties uz Satiksmes drošība

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi