VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Frontālā sadursme

Satiksmes drošība

Frontālā sadursme

Viss par satiksmes drošības jautājumiem. Pamācoši stāsti, klipi, linki.
Reklāma
 

Frontālā sadursme

Atbildēt Edds » 2007/Jūl/17, 16:19

b*&%^&*%$ šodien gandrīuz jau otro dienu pēc kārtas dabūju purnā automašīnu...
Vakar uz Matīsa ielas posmā starp Barona un Čaka uz ielas bija šķērslis ( ne manā pusē) es normāli minu a te kabriolets izlein laukā un sāk apbraukt šķērsli... Vot pimpis... Nu lab nobremzēju...
A šodien ar darba busu VW LT35 (parasti nesprādzējos, jo daudz jālēkā iekšā ārā, bet izsdomāju, ka vajag, jo t;āds samiegojies esmu - nu ja nu kas notiek... Braucu uz saviem 60 pa Pērnavas ielu otro joslu (posms starp Barona un Miera ielu) a vot kuce ar džipu ielein pretējā joslā (viņas 1. joslā bija šķērsils a pa otro kamaz brauca - izdomāja apdzīt viņu) un brauc man purnā uz saviem 70 - a man dabra busam švakas bremzes, nu nometu uz saviem 40 - pēdējā momentā viņa ievācās atpakaļ - bezmazvai milimetros man gar purnu azigāja...
Vot es gribētu zināt, kur tādas tiesības var nopirkt, jobtvai nopirkšu sam sunim un varēšu dzert - laiu tas mani vizina... Nu kur prāts, ja tev pa priekšu iet platgabarītu hujņa un sanāk tāds ieloks uz labo pusi - un tu ņehuja neredzi un iebraukt pāri dubūltajai un iet uz apgonu... Ja zināms, ka tā ir Rīga, nevis Staicele, kur 5 automašīnas pavisam i to 2 no tām strādā, - kuras ir mentu un ugunsdzēsēju rokās :D
Lietotāja avatars
Edds
 
Atbildes: 236
Pievienojies: 2007/Jūn/12, 22:39
Atrašanās vieta: Rīga, Sarkandaugava-Viestura prospekts

Atbildēt RaitisRR » 2007/Jūl/17, 16:22

:D tev vnk pedeja laikaa neveicas ....
Lietotāja avatars
RaitisRR
 
Atbildes: 228
Pievienojies: 2007/Jan/18, 10:18
Atrašanās vieta: Riga, Sigulda

Atbildēt Drag » 2007/Jūl/17, 16:25

Nu ko es tew varu teikt nu laikam tai kucei likās ka viņai ir baigā jauda :D un tiks garām!! Jo ja nēsi pārliecināts ka paspēsi un pietiks jauda tad labāk neej garām!!! Es parasti ar širi kad eju garām tad nometu 1 vai pat retas reizes 2robus zemāk un tad aiziet!!!! Bet tad es toch zinu ka purnā nebūs nevienam!!! 8) 8)
Lietotāja avatars
Drag
 
Atbildes: 67
Pievienojies: 2005/Sep/12, 13:35
Atrašanās vieta: Rīgas raj. Olaines pag. Jāņupe

Atbildēt edmundos » 2007/Jūl/17, 16:25

RaitisRR rakstīja::D tev vnk pedeja laikaa neveicas ....


Vai arī veicas
edmundos
 
Atbildes: 284
Pievienojies: 2006/Jan/15, 21:21
Atrašanās vieta: Ventspils

Atbildēt Edds » 2007/Jūl/17, 16:28

nu principā pirmajā reizē būtiu pat paveicies jo man aizmugurē brauca mersis - maza distancīte - būtru ticies pie jauna autiņa, bet šā vai tā negribētos - a Raitis pirmajā reizē man bija līdz... viņš pats bik noraustījās :D
Lietotāja avatars
Edds
 
Atbildes: 236
Pievienojies: 2007/Jūn/12, 22:39
Atrašanās vieta: Rīga, Sarkandaugava-Viestura prospekts

Atbildēt RaitisRR » 2007/Jūl/17, 16:32

Edds rakstīja:nu principā pirmajā reizē būtiu pat paveicies jo man aizmugurē brauca mersis - maza distancīte - būtru ticies pie jauna autiņa, bet šā vai tā negribētos - a Raitis pirmajā reizē man bija līdz... viņš pats bik noraustījās :D


nju ja bij ka bij - nebutu palaidis to kabrioletu tavs passats butu kluvis liidziigs Lupo vai golfam :D :D
Lietotāja avatars
RaitisRR
 
Atbildes: 228
Pievienojies: 2007/Jan/18, 10:18
Atrašanās vieta: Riga, Sigulda

Atbildēt Storms » 2007/Jūl/17, 20:10

Neesi pārliecināts - sēdi mājās. Bet pārāk pārliecinātos (vai nejēgas) bieži uz kapsētu ved.
Ir tāda pasuga uz ceļiem kuri ar galvu nemēdz domāt - ar to ir jārēķinās VIENMĒR.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt TDIVilis » 2007/Jūl/17, 23:43

Huinjas ir un buus, acis pashiem jaatur valjaa citu nekko nevaru pateikt, nav t'adas dienas, ka nebuutu uz celja jaalamaajas par stuulbaam situaacijam.
p.s.vispaar shito topiku vajadzeeja pie "idiots uz celja" paarmest.
Pirms iegādes auto pārbaude un diagnostika T.27804385
Lietotāja avatars
TDIVilis
 
Atbildes: 498
Pievienojies: 2006/Jūn/08, 23:10
Atrašanās vieta: Rīga, Mežaparks.
Braucu ar: Mondi
Dzinējs: 2,0 16V 145ZS

Atbildēt GinC » 2007/Jūl/17, 23:54

Šodien jau ir labāk - manā priekšā tik viens ar norūsējušu 5 BMW izpildījās (par to ka brauca viņš pa Vantenieka kreiso joslu uz 76 es vel neko nesaku, bet mēģinājums tikt Daugavgrīvas ielas kreisajā joslā bij ļoti smieklīgs - pat mana draudzene novērtēja :lol: ).. Un vēl no rīta viens iekš GETZ pagriezienus ņēma ar tādu rādiusu itkā ar autobusu brauktu :lol:
Vakar gan gandrīz izdevās nonest kautkādam citronam priekšu (nu nemāk tauta ievērot joslas uz Akmens tilta nobrauktuves remonta laikā) un nīgri uzpīpināt vecam mersim kas izgrieza priekšā krietni pārvērtējot sava auto uzrāviena iespējas. :roll:
Lietotāja avatars
GinC
Guru
 
Atbildes: 2203
Pievienojies: 2006/Aug/14, 11:12
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Mudvayne » 2007/Jūl/25, 10:43

Lietotāja avatars
Mudvayne
 
Atbildes: 3855
Pievienojies: 2006/Aug/03, 13:53
Atrašanās vieta: SDM
Braucu ar: auto emoción
Dzinējs: 2.0 TDI

Atbildēt Dante » 2007/Jūl/25, 11:39

Šodiena, pusstundas intervāls:
Braucu ārā no mājās, viens ar vecu Volvo bez-maz-vai norakstīja Civic'am sānu lupatās vēl taurē pimpis! Kurš viņam liek braukt cauri apdzīvotai virs 100?!
Nākošais:
Taisu kreiso pagriezienu (nu jau ar Golfu) uz šosejas. Audi 100Avant kā cilvēks piebremzē un apbrauc pa labo malu, savukārt, Polo 6N pimpis jobnatijs izdomā dzīt garām, kad tai pat laikā pretī brauc 8 mašīnu kolonna, kuru gaidu, lai varu nogriezties. Pēdējā brīdī iebrauca, ka nebūs ņetuda-ņesuda un ar slīdošiem man pret pakaļu velk. Labi, ka pēdējā brīdī es rāvu cik varēju uz priekšu un pēc 1km apgriezos pretējā virzienā :evil: :evil: :evil: :evil:
Vēl pēc pāris minūtēm (nu jau atkal ar Civic'u) braucu pa to pašu apdzīvoto vietu pa savu ceļu (galveno) pēkšņi pilnā klapēc izlec purnā pilnīgi jauns 5er universāls - labi, ka viņš rāva krūmos un es rāvu krūmos (nedaudz apskrāpēju bamperi) Idiots :x

Šodien visi brauc kā pilnīgi atsaldēti ](*,)
Lietotāja avatars
Dante
 
Atbildes: 2326
Pievienojies: 2006/Mar/24, 10:41
Atrašanās vieta: Lielpilsēta
Braucu ar: gandrīz standartiņu
Dzinējs: Benzīna

Atbildēt Dante » 2007/Jūl/25, 11:41

Mudvayne rakstīja:http://www.tvnet.lv/auto/zinas/road_safety/article.php?id=4854301


Bilde nav īstā - tā ir pagājušā gadā uzņemtā Audi RS6Avant avārija Luxemburgā
Lietotāja avatars
Dante
 
Atbildes: 2326
Pievienojies: 2006/Mar/24, 10:41
Atrašanās vieta: Lielpilsēta
Braucu ar: gandrīz standartiņu
Dzinējs: Benzīna

Atbildēt Mudvayne » 2007/Jūl/25, 11:51

Me knows :lol:
Lietotāja avatars
Mudvayne
 
Atbildes: 3855
Pievienojies: 2006/Aug/03, 13:53
Atrašanās vieta: SDM
Braucu ar: auto emoción
Dzinējs: 2.0 TDI

Atbildēt Edds » 2007/Jūl/25, 21:31

psc šodiem pašam sanāca braukt kā pimpim... :( nebiju vispār gulējis, bet darba devējham takš uz to pohuj... Nu vot ar savu darba busiņu vairākas mašīnas gandrīz nošķīlu... :(
Uzmanaties no Lango kravas pārvadātājiesm :D
Lietotāja avatars
Edds
 
Atbildes: 236
Pievienojies: 2007/Jūn/12, 22:39
Atrašanās vieta: Rīga, Sarkandaugava-Viestura prospekts

Atbildēt Baily » 2007/Jūl/25, 21:52

piedaavaaju variantu ,, jaataisa Baltic beach party in daugavpils, shonedeel,, naakamnedeelj veel kkur un taa taalaak lai nepazaudeetu braukshanas adrenaliinu, kas radies no liepaajas beeacha,,, dazi jau neizturees un atbirs bet vismaz iemanas nezudiis
Lietotāja avatars
Baily
 
Atbildes: 1696
Pievienojies: 2006/Feb/08, 0:56
Braucu ar: Komerctransportu

Nākošais

Atgriezties uz Satiksmes drošība

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi