VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Brauciet ar prātu!

Satiksmes drošība

Brauciet ar prātu!

Viss par satiksmes drošības jautājumiem. Pamācoši stāsti, klipi, linki.
Reklāma
 

Atbildēt Aatoms » 2007/Okt/01, 12:23

sarkans rakstīja:
Aatoms rakstīja:Mani kaut kā piesaisti'ja topika nosaukums - īsāk sakot, no rīta tādā kreisera ātrumiņā braucu pa šosejas Jelgava - Rīga kreiso joslu, nu tā ap 130 - 140 Kmh, un te pēkšņi viens umņiks ar pasātu izlien man priekšā no vidējās joslas. Uzsita man asini un es šim ar tālajām - tas pēc laba laiciņa tikai pvilkās malā, bet kā tiku šim garām tā tas man aste un ieslēdz tālos! Ņemot vērā, ka tā jau izkāpu no gultas ar kreileni, tad nu man mērs bija pilns un es metu pa mēmajiem! Šamais kaut kā gar labo malu, gar pašiem spoguļiem palīda atkal garām! Nonācām līdz korķim pie olaines krusta! Tad nu šams apstājas vidējā joslā un knepi atdauzīdams vaļā savas durvis kāpj ārā skaidroties - sanāca mazliet izkasīties! Bet nu piedūros pie jautājuma - a na kakoij skorosķi jeģiš mudak. Izrādās krānam prispičila tas ka eju viņam garām, un šmais tā pat vien ne no kā no vidējās joslas pašā degunā galā man gribēja izpeldēt priekšā jo nepatika ka es tik ātri tuvojos!

P.S. Nu bļin, es nekad dzīvē prikola pēc nelīstu cilvēkam priekšā, ja grib lidot, lai lido! Arī tad ja nāk astē kāds klāt, man nav grūti paiet malā, bet nu šitā kā viņš... Goda vārd gribējās to kantaino mūli vēl kantaināku pataisīt! :twisted:

Es saprotu ka cilvēks TEV uz varžacs uzkāpa, bet nu priekšā piebraukt un pa mēmajiem dot [-X nu gan nav laba lieta, ja jau gāji ātrāk tad pa labo pusi garām vajadzēja spiest un pēc tam mieriigi bez asām kustiibām pieturēt džeku aizmugurē... tici man, tas vairāk kaitina un netiek radiita avārijas situācija


Nu knapi jau arī varēju ko sadarīt, bet godīgi pateikšu - ir reizes kad iedarbīgi ir lēnām braukt pa priekšu un nelaist garām, taču šad tad arī pa nažiem der nomest! ;)
Lietotāja avatars
Aatoms
 
Atbildes: 799
Pievienojies: 2007/Mar/27, 8:49
Atrašanās vieta: Jelgava<-->Rīga
Braucu ar: Seat Leon Cupra R
Dzinējs: 1.8 T

Atbildēt sicc » 2007/Okt/09, 8:50

šorīt braucot no Inciema uz Siguldu pa priekšu brauc Mazda,it kā normāli ripoja vairāk par 90 nu toč nebij,pēkšņi vnk lēzenā līkumā skatamies ar Metru kā mazda aiziet šķērsām un 2 kūleņi iekšā kokos :shock: pa jumtu izlido ārā viens sīkais :shock: iekšā muterīte pie stūres ar sasistu žokli,vēl viens sīkais kurš bij piesprādzējies sēž uz pakaļējā beņķa un trīc,šim galva biš asiņo,bet nu vairāk nekas smags :? skats uz mazdu diezgan briesmīgs,jumts līdz pusei vaļā atrauts,tā meitene kā lelle izlidoja ārā pa to jumtu.
Mazdai protams nevienas dzīvas detaļas nebij.
Tā kā braucat uzmanīgi,lapas un slapjais ceļš=ledus :roll:
Lietotāja avatars
sicc
 
Atbildes: 4146
Pievienojies: 2005/Dec/04, 23:27
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: E36

Atbildēt GinC » 2007/Okt/09, 9:01

Sist ar mietu tos pārkrautos kraveniekus kas visus ceļus izčakarējuši :twisted:
Mazda ganjau ar nebij bez vainas - amortizātori, riepas un vispārējais piekares stāvoklis šādos apstākļos ir ārkārtīgi svarīgs.
Bet galvenais tomēr ir ceļi - nu nav normāli ka jau pie Sēnītes sākas tādas risas ka auto savā nodabā cenšas braukt pa 2 joslām reizē. :evil:
Lietotāja avatars
GinC
Guru
 
Atbildes: 2203
Pievienojies: 2006/Aug/14, 11:12
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt sicc » 2007/Okt/09, 9:05

GinC rakstīja:Sist ar mietu tos pārkrautos kraveniekus kas visus ceļus izčakarējuši :twisted:
Mazda ganjau ar nebij bez vainas - amortizātori, riepas un vispārējais piekares stāvoklis šādos apstākļos ir ārkārtīgi svarīgs.
Bet galvenais tomēr ir ceļi - nu nav normāli ka jau pie Sēnītes sākas tādas risas ka auto savā nodabā cenšas braukt pa 2 joslām reizē. :evil:

nu bij tādas palisas tās riepeles,bet nu tur tas ceļš ir vnk dramatisks-ielāps uz ielāpa.

Risas pie sēnītes tas vispār ir vājprāts :evil:
Lietotāja avatars
sicc
 
Atbildes: 4146
Pievienojies: 2005/Dec/04, 23:27
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: E36

Atbildēt sicc » 2007/Okt/09, 9:16

vēl pie tās pašas tēmas kārtējo reizi izcēlās 112 dispečeri kura knapi varēja tekstu latviski izrunāt,piecas reizes pa burtiem nosaucot vārdu INCIEMS viņai tā arī neradās nekāda nojausma kurā Latvijas galā tas vispār atrodas,pēc kādiem 5 zvaniem,uz vietējiem telefoniem ātrie pēc 20 min bij klāt :?
sviests :?
Lietotāja avatars
sicc
 
Atbildes: 4146
Pievienojies: 2005/Dec/04, 23:27
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: E36

Atbildēt GinC » 2007/Okt/09, 9:26

Šis kāreiz ir gadījums kad noderētu tā fīča ko 112 dienests jau sen grib dabūt - mobilā atrašanās vietas noteikšana.
Ganjau kāda gada laikā palaidīs.

sicc rakstīja:vēl pie tās pašas tēmas kārtējo reizi izcēlās 112 dispečeri kura knapi varēja tekstu latviski izrunāt,piecas reizes pa burtiem nosaucot vārdu INCIEMS viņai tā arī neradās nekāda nojausma kurā Latvijas galā tas vispār atrodas,pēc kādiem 5 zvaniem,uz vietējiem telefoniem ātrie pēc 20 min bij klāt :?
sviests :?
Lietotāja avatars
GinC
Guru
 
Atbildes: 2203
Pievienojies: 2006/Aug/14, 11:12
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Storms » 2007/Okt/09, 9:31

sicc rakstīja:šorīt braucot no Inciema uz Siguldu pa priekšu brauc Mazda,it kā normāli ripoja vairāk par 90 nu toč nebij,pēkšņi vnk lēzenā līkumā skatamies ar Metru kā mazda aiziet šķērsām un 2 kūleņi iekšā kokos :shock: pa jumtu izlido ārā viens sīkais :shock: iekšā muterīte pie stūres ar sasistu žokli,vēl viens sīkais kurš bij piesprādzējies sēž uz pakaļējā beņķa un trīc,šim galva biš asiņo,bet nu vairāk nekas smags :? skats uz mazdu diezgan briesmīgs,jumts līdz pusei vaļā atrauts,tā meitene kā lelle izlidoja ārā pa to jumtu.
Mazdai protams nevienas dzīvas detaļas nebij.
Tā kā braucat uzmanīgi,lapas un slapjais ceļš=ledus :roll:

Sist ar mietu tos vecākus kam 60Ls par bērna autobeņķi ir vērtīgāki par sava bērna dzīvību! (*^&*^%^&%$^%$^&%$ :angryfire:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt sicc » 2007/Okt/09, 9:33

Storms rakstīja:
sicc rakstīja:šorīt braucot no Inciema uz Siguldu pa priekšu brauc Mazda,it kā normāli ripoja vairāk par 90 nu toč nebij,pēkšņi vnk lēzenā līkumā skatamies ar Metru kā mazda aiziet šķērsām un 2 kūleņi iekšā kokos :shock: pa jumtu izlido ārā viens sīkais :shock: iekšā muterīte pie stūres ar sasistu žokli,vēl viens sīkais kurš bij piesprādzējies sēž uz pakaļējā beņķa un trīc,šim galva biš asiņo,bet nu vairāk nekas smags :? skats uz mazdu diezgan briesmīgs,jumts līdz pusei vaļā atrauts,tā meitene kā lelle izlidoja ārā pa to jumtu.
Mazdai protams nevienas dzīvas detaļas nebij.
Tā kā braucat uzmanīgi,lapas un slapjais ceļš=ledus :roll:

Sist ar mietu tos vecākus kam 60Ls par bērna autobeņķi ir vērtīgāki par sava bērna dzīvību! (*^&*^%^&%$^%$^&%$ :angryfire:

ni ni tur viss bij kārtībā sīkie sēdēja uz paliktņiem,tikai viena sīkā nebij piesprādzējusies par ko muterīte visu laiku pārdzīvoja ka nebij paskatījusies vai meitene ir piesprādzēta,pati un otrs sīcis bija piesprādzēti :roll:
Lietotāja avatars
sicc
 
Atbildes: 4146
Pievienojies: 2005/Dec/04, 23:27
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: E36

Atbildēt Storms » 2007/Okt/09, 9:39

sicc rakstīja:ni ni tur viss bij kārtībā sīkie sēdēja uz paliktņiem,tikai viena sīkā nebij piesprādzējusies par ko muterīte visu laiku pārdzīvoja ka nebij paskatījusies vai meitene ir piesprādzēta,pati un otrs sīcis bija piesprādzēti :roll:

Vienalga pa seju! Tā ir viņas un tikai viņas atbildība. Un ja sīkais autiņā pārsitis galvu tad tomēr kautkas nav bijis pareizi - arī tam ir jāseko līdzi. Ne velti pa TV reizēm rāda klipus kā PAREIZI ir jāizvēlas paliktņi, autobeņķi, kā pareizi jāsprādzējas u.t.t. Ja pret to attiecas kā pret buļļa mēsliem tad tā ir kā ir.

P.S. - Mans sīkais ir tā iedresēts ka ja sāku kustību kad sīks vēl nau piesprādzēts tad šī sāk taisīt skandālu.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt androns » 2007/Okt/09, 9:41

sist muteriiti, ka nenočeko vai siikais ir piesprādzējies ...
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt sicc » 2007/Okt/09, 9:42

Storms rakstīja:
sicc rakstīja:ni ni tur viss bij kārtībā sīkie sēdēja uz paliktņiem,tikai viena sīkā nebij piesprādzējusies par ko muterīte visu laiku pārdzīvoja ka nebij paskatījusies vai meitene ir piesprādzēta,pati un otrs sīcis bija piesprādzēti :roll:

Vienalga pa seju! Tā ir viņas un tikai viņas atbildība. Un ja sīkais autiņā pārsitis galvu tad tomēr kautkas nav bijis pareizi - arī tam ir jāseko līdzi. Ne velti pa TV reizēm rāda klipus kā PAREIZI ir jāizvēlas paliktņi, autobeņķi, kā pareizi jāsprādzējas u.t.t. Ja pret to attiecas kā pret buļļa mēsliem tad tā ir kā ir.

P.S. - Mans sīkais ir tā iedresēts ka ja sāku kustību kad sīks vēl nau piesprādzēts tad šī sāk taisīt skandālu.

tur 2 kūleņi bija,galva tur ar stikliem viņam pārsista bij+vēl meitene lidojot ārā varēja aizķert-bet nu tiešām visi 3 laimes kreklā dzimuši,mēs braucot klāt jau bijām sagatavojušies uz ļaunāko :?
Lietotāja avatars
sicc
 
Atbildes: 4146
Pievienojies: 2005/Dec/04, 23:27
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: E36

Atbildēt androns » 2007/Okt/09, 9:44

bet nu labi, ka visi dziivi ...
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt GinC » 2007/Okt/09, 9:51

Kā tai kas izlidoja? Viss OK? Nu tur smadzeņtrīce un lauzta roka neskaitās pie tādas avārijas.

sicc rakstīja:tur 2 kūleņi bija,galva tur ar stikliem viņam pārsista bij+vēl meitene lidojot ārā varēja aizķert-bet nu tiešām visi 3 laimes kreklā dzimuši,mēs braucot klāt jau bijām sagatavojušies uz ļaunāko :?
Lietotāja avatars
GinC
Guru
 
Atbildes: 2203
Pievienojies: 2006/Aug/14, 11:12
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Storms » 2007/Okt/09, 9:51

sicc rakstīja:... -bet nu tiešām visi 3 laimes kreklā dzimuši,mēs braucot klāt jau bijām sagatavojušies uz ļaunāko :?

Nēnu labi ka tā. Ceru ka visi 3 arī saprata piesprādzēšanās un labu riepu nozīmi. Dāmītei derētu paviesoties drošas braukšanas skolā un pamācīties novaldīt mašīnu ekstremālos apstākļos - lieta ko daudzi nemāk, bet būtu jāiekļauj kā obligātā programma autoskolās. :roll:
Akvaplanēšana nav katastrofa. Katastrofa ir neadekvāta reakcija uz akvaplanēšanu. A uz mūsu ceļiem noraut akvaplanēšanu var arī pie 50km/h ar absolūti normālām riepām.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt GinC » 2007/Okt/09, 9:57

Vispār tajās skolās visiem der aiziet. Pat tiem kas uzsakata ka māk braukt. :!:
Un der palasīt un pamācīties teoriju tam visam apakšā, nav īpaši interesanti, bet noder.
Lietotāja avatars
GinC
Guru
 
Atbildes: 2203
Pievienojies: 2006/Aug/14, 11:12
Atrašanās vieta: Rīga

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Satiksmes drošība

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi