VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Brauciet ar prātu!

Satiksmes drošība

Brauciet ar prātu!

Viss par satiksmes drošības jautājumiem. Pamācoši stāsti, klipi, linki.
Reklāma
 

Atbildēt Lakkijs » 2007/Aug/21, 11:54

abi labi :x nu kur jaalido :?: :evil:

a ja pa to video, tad reaali shermuli uzdzina, taadu skatus manaa darbaa nereti biezhi redz, taapeec jei bogu, ar praatu!!!!
Lietotāja avatars
Lakkijs
 
Atbildes: 2906
Pievienojies: 2006/Feb/27, 19:14
Atrašanās vieta: Talsi
Braucu ar: VW Bolf Highline
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Aatoms » 2007/Aug/21, 12:43

Lakkijs rakstīja:abi labi :x nu kur jaalido :?: :evil:

a ja pa to video, tad reaali shermuli uzdzina, taadu skatus manaa darbaa nereti biezhi redz, taapeec jei bogu, ar praatu!!!!


Nu kā lai saka, tas no rītiem ir tāds normāls ātrumiņš, reti kad kāds kustās lēnāk par 120. Bet nu tas šodien bija izcilnieks! Es jau nemaz neko nesaku par tiem kas brauc pa to kreiso joslu un netin malā, bet nu ka vēl speciāli priekšā izlien, nu tas jau tā kā par daudz! :twisted:
Lietotāja avatars
Aatoms
 
Atbildes: 799
Pievienojies: 2007/Mar/27, 8:49
Atrašanās vieta: Jelgava<-->Rīga
Braucu ar: Seat Leon Cupra R
Dzinējs: 1.8 T

Atbildēt Bulinsh » 2007/Aug/21, 12:51

Lietotāja avatars
Bulinsh
 
Atbildes: 3675
Pievienojies: 2004/Jan/20, 10:57
Atrašanās vieta: Aizkraukle
Braucu ar: VW Lupo ABT Sportsline
Dzinējs: 1,4 16v

Atbildēt Aatoms » 2007/Aug/21, 13:16

Es tikko vienkārši afigel - nu tās bildes ir kaut kas! Katrā ziņā ja parādās vēlme atvilkt virs 200 Kmh, tad labāk šito neatcerēties, vai arī ja atcerēsies, tad toč pāries vēlme atvilkt tā kārtīgi!
Lietotāja avatars
Aatoms
 
Atbildes: 799
Pievienojies: 2007/Mar/27, 8:49
Atrašanās vieta: Jelgava<-->Rīga
Braucu ar: Seat Leon Cupra R
Dzinējs: 1.8 T

Atbildēt envy » 2007/Aug/21, 13:16

Bulinsh rakstīja:http://autoplay.ru/2007/08/16/samye_strashnye_fotografii_avarijj_esli_u_vas_slabaja_psikhika_luchshe_ne_smotret.html

bik velk uz fotoveikala pusi, bet nu... iespaidiigi...
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Atbildēt virgin » 2007/Aug/21, 13:20

Bulinsh rakstīja:http://autoplay.ru/2007/08/16/samye_strashnye_fotografii_avarijj_esli_u_vas_slabaja_psikhika_luchshe_ne_smotret.html


Šito noteikti ar švakiem nerviem un iekšām neskatīties!!! :roll: Baisi!!!! :x
Lietotāja avatars
virgin
Lady
 
Atbildes: 1065
Pievienojies: 2006/Mai/09, 10:08
Atrašanās vieta: Saurieši
Braucu ar: zilo vācu Matildi
Dzinējs: 1.6

Atbildēt Lauris » 2007/Aug/21, 13:42

:shock: aš skudriņas pār muguru pārskrēja
Ēku, elektroietaišu termogrāfiskā pārbaude!
Lietotāja avatars
Lauris
 
Atbildes: 6272
Pievienojies: 2004/Mar/22, 12:39
Atrašanās vieta: Pierīga
Braucu ar: VW Sharan 7N
Dzinējs: CFFB

Atbildēt GA3 » 2007/Aug/21, 17:27

Bulinsh rakstīja:http://autoplay.ru/2007/08/16/samye_strashnye_fotografii_avarijj_esli_u_vas_slabaja_psikhika_luchshe_ne_smotret.html


O, bļ... Dažas tur it vienkārši :puke: :puke: :puke:
Lietotāja avatars
GA3
 
Atbildes: 108
Pievienojies: 2006/Mar/10, 23:40

Atbildēt krxzi » 2007/Aug/21, 18:24

dazhas ir zhopotas dazhas vnk iestudeetas bet 95% tur tieshaam ir :puke:
un veel pretiigaak paliek zinot to ka ir taadi kas veel lietojamaas mashiinas sataisa iztiira un paardod taalaak... buutu visnotalj baisi ar taadu auto braukt.. :roll:
krxzi
 
Atbildes: 266
Pievienojies: 2006/Jūn/25, 0:20
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt rullis » 2007/Aug/21, 19:52

A vot šitos gan labāk nevajag =;
rullis
 
Atbildes: 186
Pievienojies: 2007/Aug/04, 10:23
Atrašanās vieta: LV

Atbildēt sarkans » 2007/Aug/21, 22:53

Aatoms rakstīja:Mani kaut kā piesaisti'ja topika nosaukums - īsāk sakot, no rīta tādā kreisera ātrumiņā braucu pa šosejas Jelgava - Rīga kreiso joslu, nu tā ap 130 - 140 Kmh, un te pēkšņi viens umņiks ar pasātu izlien man priekšā no vidējās joslas. Uzsita man asini un es šim ar tālajām - tas pēc laba laiciņa tikai pvilkās malā, bet kā tiku šim garām tā tas man aste un ieslēdz tālos! Ņemot vērā, ka tā jau izkāpu no gultas ar kreileni, tad nu man mērs bija pilns un es metu pa mēmajiem! Šamais kaut kā gar labo malu, gar pašiem spoguļiem palīda atkal garām! Nonācām līdz korķim pie olaines krusta! Tad nu šams apstājas vidējā joslā un knepi atdauzīdams vaļā savas durvis kāpj ārā skaidroties - sanāca mazliet izkasīties! Bet nu piedūros pie jautājuma - a na kakoij skorosķi jeģiš mudak. Izrādās krānam prispičila tas ka eju viņam garām, un šmais tā pat vien ne no kā no vidējās joslas pašā degunā galā man gribēja izpeldēt priekšā jo nepatika ka es tik ātri tuvojos!

P.S. Nu bļin, es nekad dzīvē prikola pēc nelīstu cilvēkam priekšā, ja grib lidot, lai lido! Arī tad ja nāk astē kāds klāt, man nav grūti paiet malā, bet nu šitā kā viņš... Goda vārd gribējās to kantaino mūli vēl kantaināku pataisīt! :twisted:

Es saprotu ka cilvēks TEV uz varžacs uzkāpa, bet nu priekšā piebraukt un pa mēmajiem dot [-X nu gan nav laba lieta, ja jau gāji ātrāk tad pa labo pusi garām vajadzēja spiest un pēc tam mieriigi bez asām kustiibām pieturēt džeku aizmugurē... tici man, tas vairāk kaitina un netiek radiita avārijas situācija
Lietotāja avatars
sarkans
 
Atbildes: 2258
Pievienojies: 2005/Apr/03, 17:12
Atrašanās vieta: Riga, Pļavinieki

Atbildēt Mudvayne » 2007/Okt/01, 11:57

TVNET rakstīja:aicinām jūs būt modriem, iemūžināt ikvienu agresīvo braucēju un foto vai video materiālu sūtīt uz e-pastu agresivs@grafton.lv. Iesūtītie pārkāpumi sadarbībā ar raidījumu TAUTAS BALSS tiks pārraidīti telekanālā LNT, bet interesantāko video autoriem būs iespēja tikt pie noderīgām balvām. Esiet vērīgi un arī uzmanīgi, lai pašiem nav jākrīt kaunā, ieraugot sevi TV ekrānā vai portālā TVNET.

=D>
Lietotāja avatars
Mudvayne
 
Atbildes: 3855
Pievienojies: 2006/Aug/03, 13:53
Atrašanās vieta: SDM
Braucu ar: auto emoción
Dzinējs: 2.0 TDI

Atbildēt lauriko » 2007/Okt/01, 12:17

Bulinsh rakstīja:http://autoplay.ru/2007/08/16/samye_strashnye_fotografii_avarijj_esli_u_vas_slabaja_psikhika_luchshe_ne_smotret.html

Bij redzeeti visādi bet shitais ir pi... :shock: :cry:
VAG grupas auto apkope, remonts, rezerves daļas!
AUTOSTIKLI
www.StikluMeistars.lv
Lietotāja avatars
lauriko
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 5903
Pievienojies: 2007/Jūn/11, 11:38

Atbildēt Aatoms » 2007/Okt/01, 12:17

Mudvayne rakstīja:
TVNET rakstīja:aicinām jūs būt modriem, iemūžināt ikvienu agresīvo braucēju un foto vai video materiālu sūtīt uz e-pastu agresivs@grafton.lv. Iesūtītie pārkāpumi sadarbībā ar raidījumu TAUTAS BALSS tiks pārraidīti telekanālā LNT, bet interesantāko video autoriem būs iespēja tikt pie noderīgām balvām. Esiet vērīgi un arī uzmanīgi, lai pašiem nav jākrīt kaunā, ieraugot sevi TV ekrānā vai portālā TVNET.

=D>


Būšu godīgs - šitais jau nu man galīgi nepatīk! It kā jau neesmu pārāk agresīvs braucējs, bet nu palidot jau patīk un ja te pēkšņi visi sāks bildēt un filmēt...! Auč. Kaut gan man jau pašam arī vienmēr fočiks mašīnā! ;)
Lietotāja avatars
Aatoms
 
Atbildes: 799
Pievienojies: 2007/Mar/27, 8:49
Atrašanās vieta: Jelgava<-->Rīga
Braucu ar: Seat Leon Cupra R
Dzinējs: 1.8 T

Atbildēt lauriko » 2007/Okt/01, 12:18

Aatoms rakstīja:
Mudvayne rakstīja:
TVNET rakstīja:aicinām jūs būt modriem, iemūžināt ikvienu agresīvo braucēju un foto vai video materiālu sūtīt uz e-pastu agresivs@grafton.lv. Iesūtītie pārkāpumi sadarbībā ar raidījumu TAUTAS BALSS tiks pārraidīti telekanālā LNT, bet interesantāko video autoriem būs iespēja tikt pie noderīgām balvām. Esiet vērīgi un arī uzmanīgi, lai pašiem nav jākrīt kaunā, ieraugot sevi TV ekrānā vai portālā TVNET.

=D>


Būšu godīgs - šitais jau nu man galīgi nepatīk! It kā jau neesmu pārāk agresīvs braucējs, bet nu palidot jau patīk un ja te pēkšņi visi sāks bildēt un filmēt...! Auč. Kaut gan man jau pašam arī vienmēr fočiks mašīnā! ;)


Var arii menti nofilmēt vai safotogrāfēt JA KAS.
VAG grupas auto apkope, remonts, rezerves daļas!
AUTOSTIKLI
www.StikluMeistars.lv
Lietotāja avatars
lauriko
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 5903
Pievienojies: 2007/Jūn/11, 11:38

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Satiksmes drošība

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi