VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Fotoradari!

Satiksmes drošība

Fotoradari!

Viss par satiksmes drošības jautājumiem. Pamācoši stāsti, klipi, linki.
Reklāma
 

Re: Fotoradari!

Atbildēt envy » 2012/Jūn/28, 10:41

Fancy rakstīja:Liela nozīme ir ar ko brauc, ļoti liela...
:wink:

20 gados jā :aiwa:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Re: Fotoradari!

Atbildēt ajms » 2012/Jūn/28, 12:14

envy rakstīja:
Fancy rakstīja:Liela nozīme ir ar ko brauc, ļoti liela...
:wink:

20 gados jā :aiwa:

nu ok,sanāk arī 50 gados,paņēmu no Edgara DriFta Compactu(vēl TA bija) uz 2nedēļām un tas izdara savu.CP stādina uz katru stūri,pat ātrumu nevajag pārkāpt.pa to laiku mani apstādināja tik daudz reižu cik nebija visā laikā kamēr braucu (kopš 1978.,ar moci kopš 1976.g) esmu parēķinājis, ka ir jau sen miljons km... Subaru uz Jūrmaleni 2 x izdrāza par 120 ,ka maz nelikās,tikkai neprasiet kāpēc nemaksāju neko :aiwa: ,pat ne to ka vajadzēja tik ātri,bet priekšā pa 3šo joslu viens trubā diršss,a Cajans brauc 90 :shock: ,loģiski paātrinājums un manevri no 3 uz 1.joslu un Subars jau midžina :twisted: ir situācijas dažādas.
Starpcitu ,katru ceturtdienu Biķernieku trasē par 10Ls stundā var gāzt arī 200,nui ja iet
:!:

Brauc tur Golfi,subari,evo,BMW m3,m5 biezā slānī ,privātie ir vnm ap 10 auto vismaz.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Fotoradari!

Atbildēt envy » 2012/Jūn/28, 12:39

#-o Runa ir par patstāvīgu braukšanu. nevis :tiku_uz_mirkli_pie_sportiskākas_mašīnas: es vakar arī nemanot uztinu 200, a tur fočiks :aiwa: bet bremzes gan nav standarta :mhihi:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Re: Fotoradari!

Atbildēt Fancy » 2012/Jūn/28, 12:42

envy rakstīja:
Fancy rakstīja:Liela nozīme ir ar ko brauc, ļoti liela...
:wink:

20 gados jā :aiwa:

IMO ar to tavu mugursomu var mēģināt tikai dzīvojamā zonā pārsniegt ātrumu.
Normālā gadījumā ja cilvēks pērk M5, viņš viņu lieto kā pienākās, protams ir arī tādi, kas ficuka garināšanai nopērk viņu un velkās visiem pa priekšu, jo viņam ir M5 un tur ir pohuj, vai 18it gadus vecs, vai 70
Lietotāja avatars
Fancy
 
Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

Re: Fotoradari!

Atbildēt envy » 2012/Jūn/28, 12:43

teica vīrs ar 1.6 imprezu :emo:

p.s. der arī izlasīt par ko ir runa :krajejs_var:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Re: Fotoradari!

Atbildēt Fancy » 2012/Jūn/28, 13:03

envy rakstīja:teica vīrs ar 1.6 imprezu :emo:

p.s. der arī izlasīt par ko ir runa :krajejs_var:

AC, beidz tēlot te baigo pieaugušo un tu pats labi zini, ar ko es varu paskriet.
Bet ja pie tēmas, tad Karossa Audim ar jaudām vajadzētu būt viss okei, tātad ātrumu pārsniegt ir elementāri. Vispār ir ļoti objektīvi citus kritizēt tiem, kas brauc tikai pa sastrēgumiem, vai gadā nobrauc 5K km.
Nu ne velti šis ir auto entuziastu forums, kur cilvēkiem automašīnas ir kas vairāk kā transporta līdzeklis, ko vadāt dirsu no punkta A un punktu B, pārsvarā šiem cilvēkiem arī patīk atvilkt, tikai ir svarīgi ir saprast kur to drīkst darīt un kur nē. Principā ceļa zīmes mums ir saliktas randomā pēc VARBŪT kāda nevienam nezināma algoritma, bet pamatoti viņas saliktas noteikti nav. Par FR. Zivtiņu un Vitronica pārstāvjus vienkārši vajadzētu spārdīt kamēr viņi neceļas, jo viņi taisa naudu uz citu cilvēku dzīvībām un veselību un sabiedrībā parādās arī patmkaut kāds atbalsts, Bet nu labi, arī sektantiem ir atbalstītāji.
Lietotāja avatars
Fancy
 
Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

Re: Fotoradari!

Atbildēt androns » 2012/Jūn/28, 13:16

Fancy rakstīja:
envy rakstīja:teica vīrs ar 1.6 imprezu :emo:

p.s. der arī izlasīt par ko ir runa :krajejs_var:

AC, beidz tēlot te baigo pieaugušo un tu pats labi zini, ar ko es varu paskriet.
Bet ja pie tēmas, tad Karossa Audim ar jaudām vajadzētu būt viss okei, tātad ātrumu pārsniegt ir elementāri. Vispār ir ļoti objektīvi citus kritizēt tiem, kas brauc tikai pa sastrēgumiem, vai gadā nobrauc 5K km.
Nu ne velti šis ir auto entuziastu forums, kur cilvēkiem automašīnas ir kas vairāk kā transporta līdzeklis, ko vadāt dirsu no punkta A un punktu B, pārsvarā šiem cilvēkiem arī patīk atvilkt, tikai ir svarīgi ir saprast kur to drīkst darīt un kur nē. Principā ceļa zīmes mums ir saliktas randomā pēc VARBŪT kāda nevienam nezināma algoritma, bet pamatoti viņas saliktas noteikti nav. Par FR. Zivtiņu un Vitronica pārstāvjus vienkārši vajadzētu spārdīt kamēr viņi neceļas, jo viņi taisa naudu uz citu cilvēku dzīvībām un veselību un sabiedrībā parādās arī patmkaut kāds atbalsts, Bet nu labi, arī sektantiem ir atbalstītāji.



Ko Tu te irs! :shura:
ne1 jau nesaka, ka nevar paskriet un neskrien ... bet ja brauc (arī ātri) AR PRĀTU, tad problēmas, kas saistītas ar FR tuvojas nullei. Nu ja vien nedzīvo ar galvu mucā.

bet iekārt logā fakuci, dibenu vai krānu izkārt pa logu, kad brauc garām FR #-o
ja jau rādi kaut ko - tad zini, ka tur ir FR
ja zini,ka ir FR, tad prātīgi būtu nepārkāpt tajā brīdī
ja nepārkāp, tad viņš nefočēs
ja nefočē, tad nah kaut ko rādit vsp ? :aiwa:
(karosa gadījumu, kad nofočēja varam neskaitīt ... 1 of million :aiwa: )

ir jēga ākstīties tā kā man čaļi ar močiem ... noņēma numuru un vilka garām FRam ar visādiem stunt elementiem - nu tur otrādi sēžot, vai stavot uz moča utt utt
FR uzraugs pēc kādas 5tās reizes, kad šie ar 4 močiem pabraukušī garām, esot izslēdzis to radaru =D>
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Re: Fotoradari!

Atbildēt envy » 2012/Jūn/28, 13:19

Iebāzīšu sejā, ja nav skaidrs par ko runa:

Daudz zina kā es braucu ... nu neesmu es vēl uzrāvies neuzviena jaunā FR. :shock: Ja brauc ar galvu, tad var pabraukt ātri un dinamiski ar visiem FR un policiju.


Ar Karosu vispār te vairs nav sakara.
Sakars ir ar to, ka Tu apgalvo ka ja es braucu ar M5 tad mana pastkaste ir pilna ar sodiem :esmu_lol:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Re: Fotoradari!

Atbildēt Brand » 2012/Jūn/28, 13:21

katrs maksā, cik grib maksāt

tad, kad cilvēki savienos braukšanu ar savu maku ar prātu, nevis gāzes pedāli, tad arī nebūs problēmu.

ja latvieši būtu igauņi... :shura:
SellParts - lietotas auto rezerves daļas
(+371)28710049
Lietotāja avatars
Brand
 
Atbildes: 931
Pievienojies: 2009/Mai/25, 11:45
Atrašanās vieta: Ogre
Braucu ar: dīzeli

Re: Fotoradari!

Atbildēt Fancy » 2012/Jūn/28, 13:29

androns rakstīja:

Ko Tu te irs! :shura:
ne1 jau nesaka, ka nevar paskriet un neskrien ... bet ja brauc (arī ātri) AR PRĀTU, tad problēmas, kas saistītas ar FR tuvojas nullei. Nu ja vien nedzīvo ar galvu mucā.

bet iekārt logā fakuci, dibenu vai krānu izkārt pa logu, kad brauc garām FR #-o
ja jau rādi kaut ko - tad zini, ka tur ir FR
ja zini,ka ir FR, tad prātīgi būtu nepārkāpt tajā brīdī
ja nepārkāp, tad viņš nefočēs
ja nefočē, tad nah kaut ko rādit vsp ? :aiwa:
(karosa gadījumu, kad nofočēja varam neskaitīt ... 1 of million :aiwa: )

ir jēga ākstīties tā kā man čaļi ar močiem ... noņēma numuru un vilka garām FRam ar visādiem stunt elementiem - nu tur otrādi sēžot, vai stavot uz moča utt utt
FR uzraugs pēc kādas 5tās reizes, kad šie ar 4 močiem pabraukušī garām, esot izslēdzis to radaru =D>

Okei, par tiem fakučie utt piekrītu, tizli.
protams, ka ja nepārkāpsi, tad pikčera nebūs, bet runāju par to principu, ka skrējēji vienmēr būs, tikai vajag viņiem atļaut vilkt vietās, kur tas ir droši.
Lietotāja avatars
Fancy
 
Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

Re: Fotoradari!

Atbildēt Fancy » 2012/Jūn/28, 13:36

envy rakstīja:Iebāzīšu sejā, ja nav skaidrs par ko runa:

Daudz zina kā es braucu ... nu neesmu es vēl uzrāvies neuzviena jaunā FR. :shock: Ja brauc ar galvu, tad var pabraukt ātri un dinamiski ar visiem FR un policiju.


Ar Karosu vispār te vairs nav sakara.
Sakars ir ar to, ka Tu apgalvo ka ja es braucu ar M5 tad mana pastkaste ir pilna ar sodiem :esmu_lol:

Nu mļa :gargt:
Ir citi, kas brauc virs atļautā 5kmh un uzskata, ka ir baigie nelegālie veči, es tik zinu, ka Andronam tās mašīnas ļoti regulāri ''plīst'', bet es ar viņu braucis neesmu, so man nav ne jausmas, kā viņš brauc..
Par drošo un ātro braukšanu. Vantinieks, d-tilts, jūrmalas gatve, jeb visi taisnie un kvalitātīvie taisnie posmi ir aprīkoti ar FR. Un kāda sūda pēc?
Tai pašā LT, nu izbrauc uz šosejas un velc, tur ir ir bīstams ceļa posms, tur būs guļošais, kas tev neļaus vilkt un viss, vai arī uzlikts FR, lai tu saprastu, ka tur točna nevar vilkt.
Lietotāja avatars
Fancy
 
Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

Re: Fotoradari!

Atbildēt Fancy » 2012/Jūn/28, 13:37

Brand rakstīja:katrs maksā, cik grib maksāt

tad, kad cilvēki savienos braukšanu ar savu maku ar prātu, nevis gāzes pedāli, tad arī nebūs problēmu.

ja latvieši būtu igauņi... :shura:

#-o Joptvai
Kad beidzot būs skaidrs, ka braukšana nav saistīta ar maka biezumu, bet gan autovadīšanas prasmēm un tiem saistītajiem jautājumiem
Lietotāja avatars
Fancy
 
Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

Re: Fotoradari!

Atbildēt envy » 2012/Jūn/28, 13:40

joptvaju. nav runa arī par andronu. bet par to ka ikdienā Tu zini kur brauc un zini kur var pārkāpt un kur nevar. :emo: to sauc par braukšanu prātīgi, nevis vilkšanos uz 55 :shura:

pa Tevis nosauktajiem tiltiem braucu cik gribu parasti Salu - 110, D - 110, Vanšu 90, pirms radara nometu un braucu tālāk.

Tāpat pa šiem gadiem esmu iemācījies kur poliči stāv un kur nestāv. Ceru, tagad ir skaidrs ko nozīmē braukt prātīgi :naac:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Re: Fotoradari!

Atbildēt Fancy » 2012/Jūn/28, 13:47

envy rakstīja:joptvaju. nav runa arī par andronu. bet par to ka ikdienā Tu zini kur brauc un zini kur var pārkāpt un kur nevar. :emo: to sauc par braukšanu prātīgi, nevis vilkšanos uz 55 :shura:

pa Tevis nosauktajiem tiltiem braucu cik gribu parasti Salu - 110, D - 110, Vanšu 90, pirms radara nometu un braucu tālāk.

Tāpat pa šiem gadiem esmu iemācījies kur poliči stāv un kur nestāv. Ceru, tagad ir skaidrs ko nozīmē braukt prātīgi :naac:

Man nav pašam nevienas bildes, Rīgā +- zinu FR vietas, bet nezinu nevienu vietu, kur tas mēsls stāvētu pamatoti.
Tur ir tā problēma, ka tu brauc ar 110, piebremzē un tad velc tālāk, bet tad jēga tam FR tur?
IMO braukšana prātīgi būtu apzināšanās uz cik konkrētajā vietā vari braukt un kāpēc tieši tik un ne vairāk, bet vietās kur nezini, brauc pēc atļautā, ko zīmes uzstādītajs ir paredzējis visu autovadītāju spējām
Lietotāja avatars
Fancy
 
Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

Re: Fotoradari!

Atbildēt envy » 2012/Jūn/28, 13:51

es uzskatu, ka manas prasmes un automobilis ir adekvāts braukšanai 110 uz salinieka. bremzēt ir stulbi, bet biļetes maksāt vēl stulbāk. So, esmu spiests pielāgoties. :aiwa:

Prieks, ka arī Tev nav fočenes. :thumright: un ka beidzot ir skaidrs par ko ir runa :shura:

edit: par fotoradaru vietu loģiskumu absolūti piekrītu :esmu_lol:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Satiksmes drošība

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi