VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Nobraukšana no salu tilta

Satiksmes drošība

Nobraukšana no salu tilta

Viss par satiksmes drošības jautājumiem. Pamācoši stāsti, klipi, linki.
Reklāma
 

Nobraukšana no salu tilta

Atbildēt aigarello » 2011/Sep/21, 11:54

androns rakstīja:Protams, ka instruktoram ir vieglāk pateikt, lai piļī pa pirmo joslu, jo tad vnm ir taisnība un tas ir mācībniekam tikai drošāk ...
tāpat kā ir nobraucot no salinieka centra pusee virzienaa uz autoostas pusi ... tur kaa naak lejaa, tā ir neatmetoties jāpiļī un paralēli jāsamainaas ar tiem, kas nāk pa krasteni un piļī augšā uz salinieku ... abiem ātrums +/- 50-60 km/h un samainīties elementāri ... bet protams, ka ir dārzeņi, kad nobrauc lejā, apstājas, un tad gaida, kad kāds pa krasteni braucošais stāsies un laidīs viņus, vai arī gaida baigo spraugu, kurā atkal baigi usākt un uzspiest līdz atļautajam ātrumam ...

Tiesības NOST tādiem !

.
Pēdējo reizi labojis aigarello - 2011/Nov/04, 13:16, labots 1 reizi.
aigarello
 
Atbildes: 42
Pievienojies: 2011/Aug/29, 20:59
Braucu ar: caravelle
Dzinējs: 2,5 tdi

Nobraukšana no salu tilta

Atbildēt androns » 2011/Sep/21, 12:09

aigarello rakstīja:
androns rakstīja:Protams, ka instruktoram ir vieglāk pateikt, lai piļī pa pirmo joslu, jo tad vnm ir taisnība un tas ir mācībniekam tikai drošāk ...
tāpat kā ir nobraucot no salinieka centra pusee virzienaa uz autoostas pusi ... tur kaa naak lejaa, tā ir neatmetoties jāpiļī un paralēli jāsamainaas ar tiem, kas nāk pa krasteni un piļī augšā uz salinieku ... abiem ātrums +/- 50-60 km/h un samainīties elementāri ... bet protams, ka ir dārzeņi, kad nobrauc lejā, apstājas, un tad gaida, kad kāds pa krasteni braucošais stāsies un laidīs viņus, vai arī gaida baigo spraugu, kurā atkal baigi usākt un uzspiest līdz atļautajam ātrumam ...

Tiesības NOST tādiem !

Tāpat tajā vietā ir dārzeņi kas nāk pa krasta ielu un tiem ne prātā neienāk palaist, izmainīties ar to kas nāk lejā no salinieka ...


a tur ir ļoti plats !!!
shema.JPG


kur problēma - abi nāk, kad zilais ir uzņēmis ātrumu 50 km/h (man lejā nokot ir ap 60 km/h, bet ir braucēji, kas lēni slīpē to viaduktu) tad apmainīties .. sarkanais uz salinieku virsuu, zilais prom uz krasteni ...

un principā ja zilais nenomuļļājas un piemēram sarkanais bultiņi krustpunktā ieliek zilajam sānos, tad vainīgs sarkanais (labās rokas likums) ...

tā, ka iemācamies lūdzu noteikumus un nebremzējam satiksmi! ;)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Re: Transportlīdzekļa kustība pa apļveida krustojumu

Atbildēt karliks » 2011/Sep/21, 12:18

Andron, tur ir vēl cita šaize - daži gudrīši griež no Krastenes pāri nepārtauktajai ~ zem Salu tilta(un arī daži gudrīši, kas veido nobrauktuvē 2. joslu un no tās lec uz reiz uz Krastenes pirmo), bet ja abas puses rīkojas korekti, tad problēmām nevajadzētu būt.
karliks
 
Atbildes: 535
Pievienojies: 2007/Apr/13, 15:47
Atrašanās vieta: Rīga, Ziepniekkalns
Braucu ar: Seat Alhambra Ecomotive '12
Dzinējs: 2.0D CFGB 125kW

Re: Transportlīdzekļa kustība pa apļveida krustojumu

Atbildēt androns » 2011/Sep/21, 12:20

nu protams, ka vajag skatīties vai toč kāds nebrauc virsū, bet ir arī gudrīši, kad šur tur pārlido krustojumam uz sarkanā .. tad ko nu ? pirms katra krustojuma stāties un skatīties, kaut arī deg zaļais ?

imho domu uzķēri :D
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Re: Transportlīdzekļa kustība pa apļveida krustojumu

Atbildēt androns » 2011/Sep/21, 12:24

a tie, kas nobraucot veido otro joslu ... nuu es ar taa daru bieži vien ...
tas ar nav aizliegts un platums tur mierīgi atļauj 2 joslas ;)

ne pārāk legāli sanāk izpildīties pašā apakšā, kur sanāk pārraut pāri nepārtrauktajai uzreiz uz krastenes pirmo joslu, bet es nez ... visi kaut ko staav, mudrījās, es kā brauc, tā arī neapstājoties aizbrauc un iekļaujos plūsmā ... nākamajā krustojumā jau esmu aizmirsis :lol:
Bet ja es tur mierīgi izbraucu, tad kapēc ir problēmas pirmajam rindā aizbraukt ?
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Re: Transportlīdzekļa kustība pa apļveida krustojumu

Atbildēt Usis » 2011/Sep/21, 13:09

Par to jau arī tas stāsts - ja nebūtu losīši, kas tur sataisa sastrēgumu, nebūtu arī vajadzības pēc 2. rindas veidošanas. Es gan pats arī neatbalstu tādu paņemienu un ceņšos stāvēt kopēja rindā, bet ir protams reizes, kad vienkārši nervi netur to mīcīšanos.

Kāpēc tur vispār ir ieskriešanās josla...., pareizi!, lai ieskrietos...., nevis izčunčinātu joslā un beigās apstātos lai palaistu visus, kas tuvojas.

Tas, ka bieži vien ieskriešanās joslas ir par īsu lai spētu uzņemt nepieciešamo ātrumu un noorientētos vai konkrētajā brīdī pārkārtojoties tu kādam neuzbrauksi virsū, tam gan varētu piekrist. Par piemēru tā pati krasta iela, - pamēģiniet rīta vai vakara stundā apgriezties braukšanai pretējā virzienā un iekļauties plūsmā. Ja vien jums nav gana ātrs auto, kas 25-50m no vietas var uzņemt 90km/h (apmēram ar tādu ātrumu brauc pa 3. joslu), aizmirstiet un mīerīgi stāviet pie ratiem un nedod dievs, ja jums ir uzreiz vēl jāspēj tikt līdz 1. joslai un nobraukt no Krastenes - sviests!
Lietotāja avatars
Usis
 
Atbildes: 15
Pievienojies: 2011/Jūl/27, 19:51
Braucu ar: VW Passat Variant B5
Dzinējs: 1,9 Tdi

Re: Transportlīdzekļa kustība pa apļveida krustojumu

Atbildēt karliks » 2011/Sep/21, 15:40

androns rakstīja:a tie, kas nobraucot veido otro joslu ... nuu es ar taa daru bieži vien ...
tas ar nav aizliegts un platums tur mierīgi atļauj 2 joslas ;)

ne pārāk legāli sanāk izpildīties pašā apakšā, kur sanāk pārraut pāri nepārtrauktajai uzreiz uz krastenes pirmo joslu, bet es nez ... visi kaut ko staav, mudrījās, es kā brauc, tā arī neapstājoties aizbrauc un iekļaujos plūsmā ... nākamajā krustojumā jau esmu aizmirsis :lol:
Bet ja es tur mierīgi izbraucu, tad kapēc ir problēmas pirmajam rindā aizbraukt ?

Nu redz, pats arī pārkāp, tāpēc kāds ir spiests skatīties vai tevis tur nav. Jāsāk ar sevi un tad jāmāca citi, imho.
Pārējā nobrauktuves daļā gan var mierīgi braukt 2 joslās :)
karliks
 
Atbildes: 535
Pievienojies: 2007/Apr/13, 15:47
Atrašanās vieta: Rīga, Ziepniekkalns
Braucu ar: Seat Alhambra Ecomotive '12
Dzinējs: 2.0D CFGB 125kW

Re: Transportlīdzekļa kustība pa apļveida krustojumu

Atbildēt Usis » 2011/Sep/21, 16:05

karliks rakstīja:Pārējā nobrauktuves daļā gan var mierīgi braukt 2 joslās :)

Jā, un kur tad pēc tam? spiesties rindā un izaicināt tos, kas jau tāpat uzvilkušies? :evil: Tas ir vēl stulbāk - ja jau reiz mauc tad aizmauc un netraucē pārējiem [-X
Lietotāja avatars
Usis
 
Atbildes: 15
Pievienojies: 2011/Jūl/27, 19:51
Braucu ar: VW Passat Variant B5
Dzinējs: 1,9 Tdi

Re: Transportlīdzekļa kustība pa apļveida krustojumu

Atbildēt karliks » 2011/Sep/21, 18:22

Usis rakstīja:Jā, un kur tad pēc tam? spiesties rindā un izaicināt tos, kas jau tāpat uzvilkušies? :evil: Tas ir vēl stulbāk - ja jau reiz mauc tad aizmauc un netraucē pārējiem [-X

Skaidrs jau, ka nevienu uzreiz nepārmācīsi.
Ja redzi, ka kāds priekšā velkas, apsteidz un iekārtojies atpakaļ, bet līšana pašā galā uzreiz uz Krastenes no 2. joslas(pāri saliņai un nepārtrauktajai līnijai) neiet kopā ar citu mācīšanu kā vajag pareizi braukt.
karliks
 
Atbildes: 535
Pievienojies: 2007/Apr/13, 15:47
Atrašanās vieta: Rīga, Ziepniekkalns
Braucu ar: Seat Alhambra Ecomotive '12
Dzinējs: 2.0D CFGB 125kW

Re: Nobraukšana no salu tilta

Atbildēt kosmoss19 » 2011/Sep/21, 19:35

Nu principa tur butu japastajas japaskatas un tad jabrauc, jo piemeram man ta droshak jo tas ieskieshanas joslas man banali nepietik lai paceltos :?

Bet vispar man vajag daudz vietas un laika lai kautko darit :D
VW Golf II 1.8AT '89
VW Golf III 1.9D '94
ex VW Passat B3 1.8i '88
VW Caddy 1998 Kasten 1.4 AEX [Projekts][Iesaldēts]
Lietotāja avatars
kosmoss19
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 1046
Pievienojies: 2009/Mai/20, 16:06
Atrašanās vieta: Pienava, Latvija
Braucu ar: VW Golf Mk2
Dzinējs: 1.8 mono + AT

Re: Nobraukšana no salu tilta

Atbildēt envy » 2011/Sep/21, 19:45

kosmoss19 rakstīja:Nu principa tur butu japastajas japaskatas un tad jabrauc, jo piemeram man ta droshak jo tas ieskieshanas joslas man banali nepietik lai paceltos :?

Bet vispar man vajag daudz vietas un laika lai kautko darit :D

wtf? drošāk ir apstāties un uzņemt ātrumu nekā turpināt kustību no 40 uz 60km/h?

labāk neko vairs nesaki un paprasi, lai Tev kāds pamāca braukt [-X
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Re: Nobraukšana no salu tilta

Atbildēt kosmoss19 » 2011/Sep/21, 20:15

Nu mani 6 gadus atpakal macija, un es uzskatu ka nomali braucu, varbut Riga leni, bet bracu. :wink:
VW Golf II 1.8AT '89
VW Golf III 1.9D '94
ex VW Passat B3 1.8i '88
VW Caddy 1998 Kasten 1.4 AEX [Projekts][Iesaldēts]
Lietotāja avatars
kosmoss19
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 1046
Pievienojies: 2009/Mai/20, 16:06
Atrašanās vieta: Pienava, Latvija
Braucu ar: VW Golf Mk2
Dzinējs: 1.8 mono + AT

Re: Nobraukšana no salu tilta

Atbildēt androns » 2011/Sep/21, 21:56

kosmoss19 rakstīja:Nu mani 6 gadus atpakal macija, un es uzskatu ka nomali braucu, varbut Riga leni, bet bracu. :wink:



nu tur chista nav jaastaajaas !

tapeec taa ir ieskreejiena josla, lai uz vinjas paatrinaatos, nevis kaut kur apstaatos ...

ieteikums ir nevis tikai lupiit spogu'los, bet arii 'sad tad pagriezt galvu un paskatiit paar plecu ... tad vairaak var redzeet .
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Re: Nobraukšana no salu tilta

Atbildēt Alien » 2011/Sep/22, 8:25

es pat sievai iemāciju kā pareizi tur braukt
lidojot nost no viadukta ieraugi platāku šķirbu starp mašīnām kas kustas pa krasteni
un uz to arī mērķē
un viss sanāk OK
sieva pati brīnījās cik tas ir vienkārši
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Re: Nobraukšana no salu tilta

Atbildēt androns » 2011/Sep/22, 10:27

a tie, kas gaužās par neejošām ma''sinām utt .. bullshit ... es ar 1.3 6to žiguli (64 Zs) visur varēju izbraukt tāpat kā ar bembi (e39 ar 220 Zs) ..

tā, ka vajag tik braukt ... atziņa ir tāda - ka ja spiež bremžu pedāli, tad mašīna uz priekšu neiet ... ja spiež gāzes pedāli, tad iet ;)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Nākošais

Atgriezties uz Satiksmes drošība

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi