VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Transportlīdzekļa kustība pa apļveida krustojumu

Satiksmes drošība

Transportlīdzekļa kustība pa apļveida krustojumu

Viss par satiksmes drošības jautājumiem. Pamācoši stāsti, klipi, linki.
Reklāma
 

Re: Transportlīdzekļa kustība pa apļveida krustojumu

Atbildēt Alien » 2011/Sep/20, 14:14

pie mums tūlīt ņems un visu sakārtos :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
tāpat kā būs daudz un labi ceļi
un nebūs urlas kas pa ceļu brauc krustu šķērsu
un nebūšot arī pitarasi kas apdzen un liek pa bremzēm lai tev priekšā varētu lēnām nogriezties uz sānceļa :gargt: :gargt: :gargt: :gargt: :gargt:
a un vēl viena tante teica ka izšaušot arī tos kas pa šoseju 60 km/h velkas
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Re: Transportlīdzekļa kustība pa apļveida krustojumu

Atbildēt Fancy » 2011/Sep/20, 14:32

Alien rakstīja:pie mums tūlīt ņems un visu sakārtos :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
tāpat kā būs daudz un labi ceļi
un nebūs urlas kas pa ceļu brauc krustu šķērsu
un nebūšot arī pitarasi kas apdzen un liek pa bremzēm lai tev priekšā varētu lēnām nogriezties uz sānceļa :gargt: :gargt: :gargt: :gargt: :gargt:
a un vēl viena tante teica ka izšaušot arī tos kas pa šoseju 60 km/h velkas

Nu doma jau kāda, sāksim paši ievērot šos nerakstītos principus, pēc tam aicināsim citus (diskusiju ceļā, vai ar naglainu dēli, tas lai paliek pašu ziņā) ievērot šos principus
Lietotāja avatars
Fancy
 
Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

Re: Transportlīdzekļa kustība pa apļveida krustojumu

Atbildēt Usis » 2011/Sep/20, 14:50

Jā, nu manuprāt visu spētu atrisināt krāsas spainis un attiecīgas formas zīmējumi pirmajā joslā. Un neviens nebūtu jāpārmāca, jo lai nepārkāptu noteikumus (resp., nebrauktu pāri aizsvītrotajam laukumam) arī lohi būs spiesti braukt pa 2.joslu.

Tomēr te ir viens cits āķis: ja iebrauktuve un nākamā izbrauktuve ir ļoti tuvu, kā piemēram Mukusalas aplī iebraucot no Jūrmalas puses un izbraucot uz Bausku, vai Slāvu aplī iebraucot no Lubanas ielas un izbraucot uz Dārzciema ielu, vai pat tajā pašā Sievasmātes aplī visas ielas ir gana tuvu - pie lielas auto plūsmas ir problemātiski izmainīties, tāpat veidojas sablīvējumi un pat sastrēgumi.
Tīri no teorijas, manis augstāk pieminētajā modelī rodas situācija, ka priekšroka ir aplī iebraucošajiem nevis tiem kas vēlas pamest apli, jo arī pārkārtojoties joslās ir jāievēro labās rokas likums un tiem, kas gribētu izbraukt no apļa labā puse ir aizņemta, jo tur atrodas aplī tiko iebraukušie, kas aizņem 1. joslu un ceņšas tikt 2.joslā.

Tā ka - koks ar 2 galiem - beigās sastrēgums šā vai tā...
Lietotāja avatars
Usis
 
Atbildes: 15
Pievienojies: 2011/Jūl/27, 19:51
Braucu ar: VW Passat Variant B5
Dzinējs: 1,9 Tdi

Re: Transportlīdzekļa kustība pa apļveida krustojumu

Atbildēt kosmoss19 » 2011/Sep/20, 19:27

Scirocco GTX rakstīja:
ac rakstīja:pie skujas, mūkusalas aplis, pa trešo iet 80km/h.. dažbrīd izslīd pakaļtilts, esmu arī sagrizies uzreiz aiz nobrauktuves uz mūkusalas ielu, kas iet uz vanšu pusi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Esmu to apli izbraucis pec odometra 105-110 km/h naktii un kad nav neviena auto. Kranu staipu :P
Aiz taas nobrauktuves kautkaa visproblematiskaak arii bija :D Tad vel bija zelta laiki ar KW Variant 2 piekari.
Spam :mrgreen:

Mans Furgons tik atri neiet, tapec ar 40km/h rulleju visu laiku pa pirmo, jo bieshi vien nezinu kad isti bus brauc nost. :roll:
Manuprat nav problem :wink:
VW Golf II 1.8AT '89
VW Golf III 1.9D '94
ex VW Passat B3 1.8i '88
VW Caddy 1998 Kasten 1.4 AEX [Projekts][Iesaldēts]
Lietotāja avatars
kosmoss19
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 1046
Pievienojies: 2009/Mai/20, 16:06
Atrašanās vieta: Pienava, Latvija
Braucu ar: VW Golf Mk2
Dzinējs: 1.8 mono + AT

Re: Transportlīdzekļa kustība pa apļveida krustojumu

Atbildēt envy » 2011/Sep/20, 19:41

tas tikai Tev tā šķiet, ka nav problēmu, padomā par to vēlreiz :evil:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Re: Transportlīdzekļa kustība pa apļveida krustojumu

Atbildēt Brand » 2011/Sep/20, 20:13

nu, manuprāt, šajā gadījumā tolerantāka braukšana ne vienmēr būs tā drošākā, kā tas ir braucot pa 1. joslu.
kāpēc?
pieņemsim, ka es braucu pa to otro joslu, viens īpatnis uzsāk braukt pa pirmo, kad es pa apli braucu uz 60-70. pieņemsim, ka attālums starp mani un īpatni ir niecīgs, pieņemsim aŗi, ka īpatnim ir neslikts auto ar nesliktu rāvienu.
tad seko iespējamās problēmas. nākamajā krustā man jāgriežas, bet bembis ir man pa labai rokai blakus jau. bīstamības rodas, ja:
1) es pielienu bembim priekšā gar pašu purnu (labākajā gadījumā) un izdzirdu visādu bļ*, na*uj utt.(sliktākajā gadījumā sadursme)
2) aiz bembja rinda auto, kas jau ieskrējušies (pieņemsim bmw klubs kaut kāds). sanāks stāvēt, jo priekšroka taču viņiem. (ko dažs labs var nepamanīt man aiz muguras)

domu sapratāt.

rezumē, lai pa apli varētu normāli pabraukt vajag būt ne tikai labam šoferim, kas labi orientējas spoguļos, bet ARĪ labam auto ar rīcībspēju (kad vajag uzspiest, tad jāvar).

es ar savu 1.4 braucu un braukšu pa 1. joslu. tāpat ātrāk par 60 es aplī nebraucu.


p.s. iztiksim bez apvainojumiem. /tikai manas domas par konkrēto tēmu/
SellParts - lietotas auto rezerves daļas
(+371)28710049
Lietotāja avatars
Brand
 
Atbildes: 931
Pievienojies: 2009/Mai/25, 11:45
Atrašanās vieta: Ogre
Braucu ar: dīzeli

Re: Transportlīdzekļa kustība pa apļveida krustojumu

Atbildēt envy » 2011/Sep/20, 20:27

Brand rakstīja:nu, manuprāt, šajā gadījumā tolerantāka braukšana ne vienmēr būs tā drošākā, kā tas ir braucot pa 1. joslu.
kāpēc?
pieņemsim, ka es braucu pa to otro joslu, viens īpatnis uzsāk braukt pa pirmo, kad es pa apli braucu uz 60-70. pieņemsim, ka attālums starp mani un īpatni ir niecīgs, pieņemsim aŗi, ka īpatnim ir neslikts auto ar nesliktu rāvienu.
tad seko iespējamās problēmas. nākamajā krustā man jāgriežas, bet bembis ir man pa labai rokai blakus jau. bīstamības rodas, ja:
1) es pielienu bembim priekšā gar pašu purnu (labākajā gadījumā) un izdzirdu visādu bļ*, na*uj utt.(sliktākajā gadījumā sadursme)
2) aiz bembja rinda auto, kas jau ieskrējušies (pieņemsim bmw klubs kaut kāds). sanāks stāvēt, jo priekšroka taču viņiem. (ko dažs labs var nepamanīt man aiz muguras)

domu sapratāt.

rezumē, lai pa apli varētu normāli pabraukt vajag būt ne tikai labam šoferim, kas labi orientējas spoguļos, bet ARĪ labam auto ar rīcībspēju (kad vajag uzspiest, tad jāvar).

es ar savu 1.4 braucu un braukšu pa 1. joslu. tāpat ātrāk par 60 es aplī nebraucu.


p.s. iztiksim bez apvainojumiem. /tikai manas domas par konkrēto tēmu/

eu, a jums tiešām nekad nav nācis prātā, ka ja nevar paspēt apbraukt to bembi, tad var nobraukt vēl vienu apli? :error:

es arī ar 1.2 braucu pa apļa iekšmalu un lienu priekšā, kad vajag bez problēmām :roll:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Re: Transportlīdzekļa kustība pa apļveida krustojumu

Atbildēt Brainless » 2011/Sep/20, 20:38

Kad man vajag tikt labajā joslā, lai izietu no apļa, es veicu maģisku darbību - parādu pagriezienu! Un mani palaiž! Tieši tāpat es palaižu kādu, kas pa vēlu pamodies, ka grib iet ārā no apļa. Pamēģiniet šo kārtību, diezgan atvieglo braukšanu pa apli.
Lietotāja avatars
Brainless
 
Atbildes: 1289
Pievienojies: 2008/Okt/01, 17:56
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Seat Leon Mk1
Dzinējs: 1.8t APP

Re: Transportlīdzekļa kustība pa apļveida krustojumu

Atbildēt nBerts » 2011/Sep/20, 20:41

Neredzu nevienu probleemu, lai brauktu korekti!

Vieniigä problëma vienmër bijusi autovadïtäju galvä!
Lietotāja avatars
nBerts
 
Atbildes: 1325
Pievienojies: 2007/Jan/18, 23:08
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: MK4
Dzinējs: AGU

Re: Transportlīdzekļa kustība pa apļveida krustojumu

Atbildēt envy » 2011/Sep/20, 20:48

Brainless rakstīja:Kad man vajag tikt labajā joslā, lai izietu no apļa, es veicu maģisku darbību - parādu pagriezienu! Un mani palaiž! Tieši tāpat es palaižu kādu, kas pa vēlu pamodies, ka grib iet ārā no apļa. Pamēģiniet šo kārtību, diezgan atvieglo braukšanu pa apli.

+1 :agree:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Re: Transportlīdzekļa kustība pa apļveida krustojumu

Atbildēt Usis » 2011/Sep/20, 20:51

Brand rakstīja:nu, manuprāt, šajā gadījumā tolerantāka braukšana ne vienmēr būs tā drošākā, kā tas ir braucot pa 1. joslu.
kāpēc?
pieņemsim, ka es braucu pa to otro joslu, viens īpatnis uzsāk braukt pa pirmo, kad es pa apli braucu uz 60-70. pieņemsim, ka attālums starp mani un īpatni ir niecīgs, pieņemsim aŗi, ka īpatnim ir neslikts auto ar nesliktu rāvienu.
tad seko iespējamās problēmas. nākamajā krustā man jāgriežas, bet bembis ir man pa labai rokai blakus jau. bīstamības rodas, ja:
1) es pielienu bembim priekšā gar pašu purnu (labākajā gadījumā) un izdzirdu visādu bļ*, na*uj utt.(sliktākajā gadījumā sadursme)
2) aiz bembja rinda auto, kas jau ieskrējušies (pieņemsim bmw klubs kaut kāds). sanāks stāvēt, jo priekšroka taču viņiem. (ko dažs labs var nepamanīt man aiz muguras)

domu sapratāt.

rezumē, lai pa apli varētu normāli pabraukt vajag būt ne tikai labam šoferim, kas labi orientējas spoguļos, bet ARĪ labam auto ar rīcībspēju (kad vajag uzspiest, tad jāvar).

es ar savu 1.4 braucu un braukšu pa 1. joslu. tāpat ātrāk par 60 es aplī nebraucu.


p.s. iztiksim bez apvainojumiem. /tikai manas domas par konkrēto tēmu/

Tāpēc mēs visi, viena īpatņa pēc, braucam pa 1. joslu - a ja nu.... Loti loģiski... =D>
Starp citu, ja kāds tevi ceņšas apsteigt pa labu pusi, viņu var arī palaist un tad veikt iecerēto manevru bez bīstamības un riska piegriezt piekršā vai izraisīt avāriju #-o
Lietotāja avatars
Usis
 
Atbildes: 15
Pievienojies: 2011/Jūl/27, 19:51
Braucu ar: VW Passat Variant B5
Dzinējs: 1,9 Tdi

Re: Transportlīdzekļa kustība pa apļveida krustojumu

Atbildēt Brand » 2011/Sep/20, 21:33

nu okej, centīšos laboties. :roll:

p.s. tāpat pa to rīgu nesanāk pārāk bieži braukāties ar golfu pagaidām
SellParts - lietotas auto rezerves daļas
(+371)28710049
Lietotāja avatars
Brand
 
Atbildes: 931
Pievienojies: 2009/Mai/25, 11:45
Atrašanās vieta: Ogre
Braucu ar: dīzeli

Re: Transportlīdzekļa kustība pa apļveida krustojumu

Atbildēt envy » 2011/Sep/20, 21:48

Rīgā nekā briesmīga nav, jāmočī tik! tas visādi laucinieki (tm) sabiedē savas atvases un tad ir ziepes :mrgreen:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Re: Transportlīdzekļa kustība pa apļveida krustojumu

Atbildēt kosmoss19 » 2011/Sep/20, 21:48

Brainless rakstīja:Kad man vajag tikt labajā joslā, lai izietu no apļa, es veicu maģisku darbību - parādu pagriezienu! Un mani palaiž! Tieši tāpat es palaižu kādu, kas pa vēlu pamodies, ka grib iet ārā no apļa. Pamēģiniet šo kārtību, diezgan atvieglo braukšanu pa apli.

Nu tas izdodas nevienmer, ja pa 1 juslu brauc kads jauns un dargs auto, vinam uz tavu pagriezienu bus uzlikt. tapec droshak brauk pa pirmo joslu, un ja nesteidzas tad viss sanak smuki un akurati, kam vajag ati apdzis. :roll:
VW Golf II 1.8AT '89
VW Golf III 1.9D '94
ex VW Passat B3 1.8i '88
VW Caddy 1998 Kasten 1.4 AEX [Projekts][Iesaldēts]
Lietotāja avatars
kosmoss19
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 1046
Pievienojies: 2009/Mai/20, 16:06
Atrašanās vieta: Pienava, Latvija
Braucu ar: VW Golf Mk2
Dzinējs: 1.8 mono + AT

Re: Transportlīdzekļa kustība pa apļveida krustojumu

Atbildēt envy » 2011/Sep/20, 21:59

aaaaaa, kā mani kaitina tādi kā kosmoss :twisted: :twisted: :twisted:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Satiksmes drošība

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi