VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Zaudējumu atlīdzība, OCTA.

Satiksmes drošība

Zaudējumu atlīdzība, OCTA.

Viss par satiksmes drošības jautājumiem. Pamācoši stāsti, klipi, linki.
Reklāma
 

Atbildēt ArmandsS » 2009/Dec/22, 0:22

Reinis rakstīja:Paldies!

Norakstīt es varu jebkurā gadījumā vai tikai tad, vai kaut kādā speciālā gadījumā? Kur var uzzināt to mistisko kataloga vērtību? :D

ja nebūs slinkums ,rīt paskatīšos
Lietotāja avatars
ArmandsS
 
Atbildes: 4197
Pievienojies: 2005/Mar/28, 13:36
Atrašanās vieta: ventspils
Braucu ar: AE115 awd@Pajero jdm
Dzinējs: 7a-fe@4m40

Zaudējumu atlīdzība, OCTA.

Atbildēt udo » 2009/Dec/22, 21:37

Ja ''autors'' esmu es, tad jau laikam jāatbild Kraasotaajam :
īsumā - es iebraucu aizmugurē priekšā braucošajam, bet man iebrauca aizmugurē aiz manis braucošais. Tāpēc tiku pie sasitas priekšas un aizmugures ! Tas arī īsumā viss ....
udo
 
Atbildes: 49
Pievienojies: 2008/Okt/24, 0:29

Atbildēt envy » 2009/Dec/22, 22:57

tad jau priekšu taisīsi pa kasko, nevis octu! taisi visu pie Kasko kantora, lai piedzen pēc tam no octas kantora :roll:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Zaudējumu atlīdzība, OCTA

Atbildēt udo » 2009/Dec/23, 11:04

Nē, priekšu arī taisīs pa OCTA ! VIsmaz tā tam jābūt. Jo tās sadursmes iemesls bija ... klaja citu satiksmes dalībnieku ignorēšana, savu kaut kādu personīgo ambīciju stādīšana augstāk par satiksmes noteikumiem, drošību un vienkāršu savstarpējo kultūru uz ceļa, utt.,utj. no otra vadītāja puses. Vienkāršiem vārdiem runājot - agresīva braukšana, ko arī atzina CP uz vietas un viņu lēmums bija, ka priekšējā auto vadītājs ir vainīgs, neskatoties uz to, ka es viņam iebraucu aizmugurē. Protams, ka sākumā viņiem (CP) shēma bija vienkārša - distances neievērošana. Bet (par laimi man) bija liecinieki, kuriem nebija vienaldzīga tāda uzvedība uz ceļa, kuri paši laikam kaut kad jau bija saskārušies ar šādu situāciju, un bija gatavi tagad palīdzēt. Paldies viņiem !
Nu tas savukārt, ka man iebrauca aizmugurē, jau bija pirmās sadursmes sekas. To čali, protams žēl, bet tur CP viņam gan piešuva distances neievērošanu, laika pastākļiem nepiemērota ātruma izvēle, utt.
Protams, interesanti tagad, kā to visu traktēs apdrošināša un kā tā lieta virzīsies tālāk ....
udo
 
Atbildes: 49
Pievienojies: 2008/Okt/24, 0:29

Atbildēt Reinis » 2009/Dec/29, 12:36

Drīzumā pie manis nāks apdrošināšanas eksperts, bet izskatās, ka priekšējām riepām protektors tomēr ir zem 4mm.

Vai ir jēga tagad likt citas riepas? Principā avārijas vietā policija protektoru nemērīja un ir galīgi vienalga, kas tam auto tagad stāv virsū. Vai arī tomēr viņš var izdomāt to izmērīt un sākt kaut kādu sviestu (regresu utml.)?
Lietotāja avatars
Reinis
 
Atbildes: 354
Pievienojies: 2008/Mai/14, 20:54
Atrašanās vieta: LV-1048

Atbildēt Lauris » 2009/Dec/29, 13:05

Protams, ka var piep***ies :?
Ēku, elektroietaišu termogrāfiskā pārbaude!
Lietotāja avatars
Lauris
 
Atbildes: 6272
Pievienojies: 2004/Mar/22, 12:39
Atrašanās vieta: Pierīga
Braucu ar: VW Sharan 7N
Dzinējs: CFFB

Atbildēt Bubuciic » 2009/Dec/29, 13:07

Reinis rakstīja:Drīzumā pie manis nāks apdrošināšanas eksperts, bet izskatās, ka priekšējām riepām protektors tomēr ir zem 4mm.

Vai ir jēga tagad likt citas riepas? Principā avārijas vietā policija protektoru nemērīja un ir galīgi vienalga, kas tam auto tagad stāv virsū. Vai arī tomēr viņš var izdomāt to izmērīt un sākt kaut kādu sviestu (regresu utml.)?


Es jau liktu virsū citas.
Apdrošinātāji rokas priekā berzē, kad pamana kādu ieganstu, ka tik kompensāciju nesniegt.
Redzēju, kā paša klienta BTA izsauktais eksperts notikuma vietā ar bīdmēru protektoru mērīja.
Neriskē ar naudu un nerviem, ja iespēja aizņemties kaut vai un pārmest tās riepas ;)
Lietotāja avatars
Bubuciic
Lady
 
Atbildes: 1411
Pievienojies: 2008/Jūl/04, 21:38
Braucu ar: mazs, sarkans VW Polo
Dzinējs: 1.2

Atbildēt Reinis » 2009/Dec/29, 13:50

Ok, kko sačinīsim... :)
Lietotāja avatars
Reinis
 
Atbildes: 354
Pievienojies: 2008/Mai/14, 20:54
Atrašanās vieta: LV-1048

Atbildēt Scirocco GTX » 2009/Dec/29, 14:21

Reinis rakstīja:Drīzumā pie manis nāks apdrošināšanas eksperts, bet izskatās, ka priekšējām riepām protektors tomēr ir zem 4mm.

Vai ir jēga tagad likt citas riepas? Principā avārijas vietā policija protektoru nemērīja un ir galīgi vienalga, kas tam auto tagad stāv virsū. Vai arī tomēr viņš var izdomāt to izmērīt un sākt kaut kādu sviestu (regresu utml.)?

Biskjit slinkums visu notikumu parlasit, bet ja ari tu nebiji itka vainigs un tev konstatees nepienemami mazu riepu atlikumu, tad tevi iespejams "pataisis" par vainigu pie sava auto bojajumiem, jo tavs auto nebija tehniski atbilstosha stavokli, lai attiecigi izvairitos no sii negadijuma un var sanakt taa, ka pats segsi sava auto bojajumus...
ja maldos, tad nenometat mani ar akmenjiem, bet pazinjam kautkur jau sada situacija reiz bija..
Lietotāja avatars
Scirocco GTX
 
Atbildes: 661
Pievienojies: 2005/Mar/20, 21:35
Atrašanās vieta: RIGA
Braucu ar: Honda Accord Sport Tourer

Atbildēt Reinis » 2009/Dec/29, 14:24

Scirocco GTX rakstīja:Biskjit slinkums visu notikumu parlasit, bet ja ari tu nebiji itka vainigs un tev konstatees nepienemami mazu riepu atlikumu, tad tevi iespejams "pataisis" par vainigu pie sava auto bojajumiem, jo tavs auto nebija tehniski atbilstosha stavokli, lai attiecigi izvairitos no sii negadijuma un var sanakt taa, ka pats segsi sava auto bojajumus...
ja maldos, tad nenometat mani ar akmenjiem, bet pazinjam kautkur jau sada situacija reiz bija..


Nu jā, par to es arī satraucos, jo arī esmu ko līdzīgu kaut kur dzirdējis... Ok, meklējam riepas. :D
Lietotāja avatars
Reinis
 
Atbildes: 354
Pievienojies: 2008/Mai/14, 20:54
Atrašanās vieta: LV-1048

Re: Zaudējumu atlīdzība, OCTA.

Atbildēt NZ » 2012/Jūl/19, 11:18

Ir te kāds OCTA eksperts etc, kas varētu pakomentēt, vai paziņas kādā kantorī
jo pagaidām izskatās ka OCTA kantoris varētu netaisīt 3golf, bet izmaksāt mašīnas vērtībā $

Cik tā $ varētu būt 96' dīzeļgolfam?
Un vot te domāju ko darīt ar visu šķūņigiem/ko golfā sabāzis, laikam jau lēnām jāsāk aplasīt kas pašam liekas vērtīgs..
Lietotāja avatars
NZ
 
Atbildes: 909
Pievienojies: 2005/Mar/04, 14:24
Atrašanās vieta: Rīga/Talsi(~10%)
Braucu ar: Ausaini
Dzinējs: 2.4

Zaudējumu atlīdzība, OCTA.

Atbildēt envy » 2012/Jūl/19, 11:20

Kas par kantori?
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Re: Zaudējumu atlīdzība, OCTA.

Atbildēt NZ » 2012/Jūl/19, 11:23

gjensidige ir vaininiekam
Lietotāja avatars
NZ
 
Atbildes: 909
Pievienojies: 2005/Mar/04, 14:24
Atrašanās vieta: Rīga/Talsi(~10%)
Braucu ar: Ausaini
Dzinējs: 2.4

Zaudējumu atlīdzība, OCTA.

Atbildēt envy » 2012/Jūl/19, 11:28

Es Tavā vietā (1) noskaidrotu remonta tāmi, piemēram no kraasotaja. (2) apskatītos vidējo cenu ss.lv tādam standarta golfam.

Ja remonts pārsniedz 50% vērtības sāc lasīt savu tūningu nost. Vidrīzāk ka tiks norakstīts. :(
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Re: Zaudējumu atlīdzība, OCTA.

Atbildēt Brand » 2012/Jūl/19, 11:40

golfa cena 1000-1300 ls domājams
par bojājumiem- atvelc kādu servisņiku uz mājām, lai paskatās.. vai saliec bildes tepat, varbūt aptuveni varēs pateikt čo pa čom...

vecas mašīnas visbiežāk netaisīs, ja remontizmaksas būs lielākas par pusi no mašīnas vērtības es uzskatu
SellParts - lietotas auto rezerves daļas
(+371)28710049
Lietotāja avatars
Brand
 
Atbildes: 931
Pievienojies: 2009/Mai/25, 11:45
Atrašanās vieta: Ogre
Braucu ar: dīzeli

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Satiksmes drošība

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi