VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Zaudējumu atlīdzība, OCTA.

Satiksmes drošība

Zaudējumu atlīdzība, OCTA.

Viss par satiksmes drošības jautājumiem. Pamācoši stāsti, klipi, linki.
Reklāma
 

Zaudējumu atlīdzība, OCTA.

Atbildēt envy » 2012/Jūl/19, 11:59

Brand rakstīja:golfa cena 1000-1300 ls domājams
par bojājumiem- atvelc kādu servisņiku uz mājām, lai paskatās.. vai saliec bildes tepat, varbūt aptuveni varēs pateikt čo pa čom...

vecas mašīnas visbiežāk netaisīs, ja remontizmaksas būs lielākas par pusi no mašīnas vērtības es uzskatu

tu tākā centies paspīdēt uzrakstot vēlreiz to pašu domu? :mhihi:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Re: Zaudējumu atlīdzība, OCTA.

Atbildēt Brainless » 2012/Jūl/19, 12:00

Pēc video delfos redzams, ka tehniski ielikies tāpat, kā es pirms laika. Visdrīzāk, ka norakstīs auto, bet viņu nesavāks uzreiz, tb, vienosies par laiku utt. Paspēsi pirms tam aiziet uz auto un apskrūvēt. Pirms tam pie auto dosies vērtētājs, kurš apskatīs Tavu auto un atzīmēs, kas viņam no ekstrām ir, ja atzīmē lietos diskus, tad viņiem arī jābūt, tāpat ādas salons utt. Ja gribi čakarēties, vari uz auto pirms vērtētāja uzlikt sadriskātu lupatu salonu, bet ādas notirgot, saņemsi vairāk, nekā apdrošinātāji par viņu piemetīs. Ja auto nevar pielaist, tad var ejošās detaļas nomainīt ar neejošām, uzlikt sūdīgas riepas, vecu aķi, beigtu sūkni, tūningu ārā utt. un to visu pārdot pēc tam. Pie mana vnk atbrauca evakuators, uzmeta aci, atvēra kapotu un paskatījās, vai motors ir :D Parakstīja papīru un savāca.
Lietotāja avatars
Brainless
 
Atbildes: 1289
Pievienojies: 2008/Okt/01, 17:56
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Seat Leon Mk1
Dzinējs: 1.8t APP

Re: Zaudējumu atlīdzība, OCTA.

Atbildēt Brand » 2012/Jūl/19, 13:21

envy rakstīja:
Brand rakstīja:golfa cena 1000-1300 ls domājams
par bojājumiem- atvelc kādu servisņiku uz mājām, lai paskatās.. vai saliec bildes tepat, varbūt aptuveni varēs pateikt čo pa čom...

vecas mašīnas visbiežāk netaisīs, ja remontizmaksas būs lielākas par pusi no mašīnas vērtības es uzskatu

tu tākā centies paspīdēt uzrakstot vēlreiz to pašu domu? :mhihi:


nu bet protams
SellParts - lietotas auto rezerves daļas
(+371)28710049
Lietotāja avatars
Brand
 
Atbildes: 931
Pievienojies: 2009/Mai/25, 11:45
Atrašanās vieta: Ogre
Braucu ar: dīzeli

Re: Zaudējumu atlīdzība, OCTA.

Atbildēt Fancy » 2012/Jūl/19, 20:49

Brainless rakstīja:Pēc video delfos redzams, ka tehniski ielikies tāpat, kā es pirms laika. Visdrīzāk, ka norakstīs auto, bet viņu nesavāks uzreiz, tb, vienosies par laiku utt. Paspēsi pirms tam aiziet uz auto un apskrūvēt. Pirms tam pie auto dosies vērtētājs, kurš apskatīs Tavu auto un atzīmēs, kas viņam no ekstrām ir, ja atzīmē lietos diskus, tad viņiem arī jābūt, tāpat ādas salons utt. Ja gribi čakarēties, vari uz auto pirms vērtētāja uzlikt sadriskātu lupatu salonu, bet ādas notirgot, saņemsi vairāk, nekā apdrošinātāji par viņu piemetīs. Ja auto nevar pielaist, tad var ejošās detaļas nomainīt ar neejošām, uzlikt sūdīgas riepas, vecu aķi, beigtu sūkni, tūningu ārā utt. un to visu pārdot pēc tam. Pie mana vnk atbrauca evakuators, uzmeta aci, atvēra kapotu un paskatījās, vai motors ir :D Parakstīja papīru un savāca.

Sūdīgas riepas gan nē
Lietotāja avatars
Fancy
 
Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

Re: Zaudējumu atlīdzība, OCTA.

Atbildēt Brainless » 2012/Jūl/19, 21:34

Jā, nu riepas jau man bija puslisas un cietas vasarenes, bet apdrošinātājs neko neteica. Nu tikko pirktas jaunas riepas es neatstātu, tā ir 1/3 no mašīnas vērtības vismaz :D Turklāt uz to brīdi jau ir pieņemts lēmums, tā ka lieta grozās tikai ap piķi, ja Tu domā iespējamo regresu
Lietotāja avatars
Brainless
 
Atbildes: 1289
Pievienojies: 2008/Okt/01, 17:56
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Seat Leon Mk1
Dzinējs: 1.8t APP

Re: Zaudējumu atlīdzība, OCTA.

Atbildēt NZ » 2012/Aug/15, 15:35

NZ rakstīja:Ir te kāds OCTA eksperts etc, kas varētu pakomentēt, vai paziņas kādā kantorī
jo pagaidām izskatās ka OCTA kantoris varētu netaisīt 3golf, bet izmaksāt mašīnas vērtībā $

Cik tā $ varētu būt 96' dīzeļgolfam?
Un vot te domāju ko darīt ar visu šķūņigiem/ko golfā sabāzis, laikam jau lēnām jāsāk aplasīt kas pašam liekas vērtīgs..


nu ko mazs info un ieskats, kā beidzās ikarusa dzīve :hohol:
gofu "notirgoju" OCTAi un šrotam,
bija varianti no OCTAs 1000LS vai 800LS&car, izvēlējos #2 itavo dabūju 1100ls + palika šādi tādi sīkumi...
Lietotāja avatars
NZ
 
Atbildes: 909
Pievienojies: 2005/Mar/04, 14:24
Atrašanās vieta: Rīga/Talsi(~10%)
Braucu ar: Ausaini
Dzinējs: 2.4

Iepriekšējais

Atgriezties uz Satiksmes drošība

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi