VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Zaudējumu atlīdzība, OCTA.

Satiksmes drošība

Zaudējumu atlīdzība, OCTA.

Viss par satiksmes drošības jautājumiem. Pamācoši stāsti, klipi, linki.
Reklāma
 

Zaudējumu atlīdzība, OCTA.

Atbildēt udo » 2009/Dec/21, 11:26

Sveiki.
Nevarēju atrast īsti, kurā sadaļā rakstīt, tāpēc raxtu šeit ....
Lieta tāda : iekļuvu avārijā, mašīnai apskādēta gan priekša, gan aizmugure. Vainīgs neesmu, tāpēc tagad jākārto atlīdzības pieteikšana un piedzīšana no vainīgajo apdrošinātājiem (OCTA) - no viena par priekšu, no otra par aizmuguri.
Bet jautājums šāds : tā kā šāds gadījums ir pirmo reizi manā apzinīgajā autobraucēja karjerā, tad kādi varētu būt ieiteikumi saskarsmē ar OCTA apdrošinātājiem - zemūdens akmeņi, no kā jāuzmanās, kam obligāti jāpievērš uzmanība, ko varbūt vajag obligāti izdarīt vai nepalaist garām, lai ... netiktu apčakarēts. Jo dzirdēts un lasīts ir viss kaut kas ... !
Tātad - personīgā pieredze, ''juridiski'' padomi (zinu - šodien par velti nav nekas, bet tomēr ... :) ), vienkārši ieteikumi, utt.
Iepriekš jau paldies !
udo
 
Atbildes: 49
Pievienojies: 2008/Okt/24, 0:29

Atbildēt Bubuciic » 2009/Dec/21, 11:30

Policija tika izsaukta vai saskaņotais prot.?
Lietotāja avatars
Bubuciic
Lady
 
Atbildes: 1411
Pievienojies: 2008/Jūl/04, 21:38
Braucu ar: mazs, sarkans VW Polo
Dzinējs: 1.2

Atbildēt envy » 2009/Dec/21, 11:31

Ej uz LTAB apjautājies! ;)
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Atbildēt evelyn » 2009/Dec/21, 11:37

Ja iesaistīti vairāk nekā 2 transporta līdzekļi jāsauc policija. Protokoli ir?
Lietotāja avatars
evelyn
Lady
 
Atbildes: 590
Pievienojies: 2007/Aug/03, 13:32
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Fancy » 2009/Dec/21, 16:05

Ja ir tāda iespēja, tb kādu laiku palikt bez tačkas, dod viņu remontēt apdrošinātājiem, jo ja ņemsi naudu, tad tur nekas prātīgs nesanāk...
Lietotāja avatars
Fancy
 
Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

Atbildēt Bubuciic » 2009/Dec/21, 16:10

Fancy rakstīja:Ja ir tāda iespēja, tb kādu laiku palikt bez tačkas, dod viņu remontēt apdrošinātājiem, jo ja ņemsi naudu, tad tur nekas prātīgs nesanāk...


Nea, no sākuma jāpaskatās servisu liste, kur piedāvā remontus.
Veciem auto, tas nebūtu tik svarīgi, iespējams, bet jaunus, labus tak nevar ļaut dzīt kur pagadās.
Kur nu vēl gadījumi, kad, it kā nejaušas sagadīšanās pēc, īsi pēc remontiem pie dīleriem vai apdrošinātāju servisos, auto pieaug kājas un tas aiziet savu ceļu.
Lietotāja avatars
Bubuciic
Lady
 
Atbildes: 1411
Pievienojies: 2008/Jūl/04, 21:38
Braucu ar: mazs, sarkans VW Polo
Dzinējs: 1.2

Atbildēt Fancy » 2009/Dec/21, 16:18

Bubuciic rakstīja:
Fancy rakstīja:Ja ir tāda iespēja, tb kādu laiku palikt bez tačkas, dod viņu remontēt apdrošinātājiem, jo ja ņemsi naudu, tad tur nekas prātīgs nesanāk...


Nea, no sākuma jāpaskatās servisu liste, kur piedāvā remontus.
Veciem auto, tas nebūtu tik svarīgi, iespējams, bet jaunus, labus tak nevar ļaut dzīt kur pagadās.
Kur nu vēl gadījumi, kad, it kā nejaušas sagadīšanās pēc, īsi pēc remontiem pie dīleriem vai apdrošinātāju servisos, auto pieaug kājas un tas aiziet savu ceļu.

esmu saskāries gan jauniem, gan veciem, seciājums, nav vērts! To, ka pēc dīlerservisa pieaug kājas, diezgan ļoti apšaubu, bet ar kantoriem kaktu servisos, parasti apdrošinātāji nedadarbojās. Un ja neremontē pats, tad ir kas atbild par kvalitāti
Lietotāja avatars
Fancy
 
Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

Atbildēt Bubuciic » 2009/Dec/21, 16:26

Man 2iem paziņām pirms gadiem 2iem kādu 1-2 nedēļas pēc vizītes audi centrā, tie auto pakūpēja.
Sakritība vai?! :roll:
Lietotāja avatars
Bubuciic
Lady
 
Atbildes: 1411
Pievienojies: 2008/Jūl/04, 21:38
Braucu ar: mazs, sarkans VW Polo
Dzinējs: 1.2

Atbildēt Fancy » 2009/Dec/21, 16:32

Bubuciic rakstīja:Man 2iem paziņām pirms gadiem 2iem kādu 1-2 nedēļas pēc vizītes audi centrā, tie auto pakūpēja.
Sakritība vai?! :roll:

Sakritība drīzāk. Ar ko to kolēģu Audi (pieņemu, ka stock) bija zagļiem interesantāki par parasto, uz ielas sastaptiem audi? Drošības sistēmas arī viņiem nāk visiem vienādas, vienās un tajās pašās vietās, tapēc nesaprotu, ar ko viņu Audi bija interesantāki par citu?
Bez tam, ja pierāda kāda servisnieka līdzdalību, tad viņam nāk dafaultā smagāks pants un bonusā dīleris tiesā var pieprasīt par neslavas celšanu. Tātad, vai būtu jēga? Nedomāju vis
Lietotāja avatars
Fancy
 
Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

Atbildēt Bubuciic » 2009/Dec/21, 16:45

Man šķiet, ka vieglāk noskatīt kādu auto, nomuhļīt ar drošību, izsekot un pievākt.
Lietotāja avatars
Bubuciic
Lady
 
Atbildes: 1411
Pievienojies: 2008/Jūl/04, 21:38
Braucu ar: mazs, sarkans VW Polo
Dzinējs: 1.2

Zaudējumu atlīdzība, OCTA

Atbildēt udo » 2009/Dec/21, 17:49

Tā ! Protams, ka tika izsaukta policija, jo bija iesaistīti trīs auto. Protams, ka tika sastādīti un parakstīti protokoli, man uz rokas ir to numuri. Arī abu auto apdrošināšanas līgumu numuri ...
Tā kā policija uz vietas ''pasludināja'' mani par nevainīgu, tad zaudējumus maksā abas mašīnas - viena par priekšu, otra par aizmuguri. Protams, ka abi var policijas lēmumu pārsūdzēt, tad tas viss var ievilkties. Jau pats arī noskaidroju, ka paši apdrošinātāji var pieņemt citu lēmumu, kā policija. !? Tas gan ir visai dīvaini - satiksme notiek pēc Ceļu Satiksmes Noteikumiem, vai .... Apdrošinātāju Satiksmes Noteikumiem ??? Esot bijuši gadījumi, kad esot pasludināta ''abpusēja vaina'', neskatoties, ka policija norādījusi vienu vainīgo. Iemesls, protams skaidrs - tad jāmaksā tikai puse !!!
Būtībā es gribēju zināt kāda varbūt personīgo (gan negatīvo, gan iespējams pozitīvo) pieredzi saskarsmē ar OCTA apdrošināšanas zaudējumu atlīdzību.
udo
 
Atbildes: 49
Pievienojies: 2008/Okt/24, 0:29

Re: Zaudējumu atlīdzība, OCTA

Atbildēt vilis » 2009/Dec/21, 18:30

udo rakstīja:Tā ! Protams, ka tika izsaukta policija, jo bija iesaistīti trīs auto. Protams, ka tika sastādīti un parakstīti protokoli, man uz rokas ir to numuri. Arī abu auto apdrošināšanas līgumu numuri ...
Tā kā policija uz vietas ''pasludināja'' mani par nevainīgu, tad zaudējumus maksā abas mašīnas - viena par priekšu, otra par aizmuguri. Protams, ka abi var policijas lēmumu pārsūdzēt, tad tas viss var ievilkties. Jau pats arī noskaidroju, ka paši apdrošinātāji var pieņemt citu lēmumu, kā policija. !? Tas gan ir visai dīvaini - satiksme notiek pēc Ceļu Satiksmes Noteikumiem, vai .... Apdrošinātāju Satiksmes Noteikumiem ??? Esot bijuši gadījumi, kad esot pasludināta ''abpusēja vaina'', neskatoties, ka policija norādījusi vienu vainīgo. Iemesls, protams skaidrs - tad jāmaksā tikai puse !!!
Būtībā es gribēju zināt kāda varbūt personīgo (gan negatīvo, gan iespējams pozitīvo) pieredzi saskarsmē ar OCTA apdrošināšanas zaudējumu atlīdzību.

un tagad pārreģistrē tačku uz citu vārdu,ja nevēlies sev 100% uzcenojumu apdrošināšanai :lol:
Lietotāja avatars
vilis
 
Atbildes: 662
Pievienojies: 2009/Mar/18, 20:23
Atrašanās vieta: kuldiga
Braucu ar: audi80 b4
Dzinējs: 1.9tdi

Re: Zaudējumu atlīdzība, OCTA

Atbildēt Wikings » 2009/Dec/21, 18:49

vilis rakstīja:
udo rakstīja:Tā ! Protams, ka tika izsaukta policija, jo bija iesaistīti trīs auto. Protams, ka tika sastādīti un parakstīti protokoli, man uz rokas ir to numuri. Arī abu auto apdrošināšanas līgumu numuri ...
Tā kā policija uz vietas ''pasludināja'' mani par nevainīgu, tad zaudējumus maksā abas mašīnas - viena par priekšu, otra par aizmuguri. Protams, ka abi var policijas lēmumu pārsūdzēt, tad tas viss var ievilkties. Jau pats arī noskaidroju, ka paši apdrošinātāji var pieņemt citu lēmumu, kā policija. !? Tas gan ir visai dīvaini - satiksme notiek pēc Ceļu Satiksmes Noteikumiem, vai .... Apdrošinātāju Satiksmes Noteikumiem ??? Esot bijuši gadījumi, kad esot pasludināta ''abpusēja vaina'', neskatoties, ka policija norādījusi vienu vainīgo. Iemesls, protams skaidrs - tad jāmaksā tikai puse !!!
Būtībā es gribēju zināt kāda varbūt personīgo (gan negatīvo, gan iespējams pozitīvo) pieredzi saskarsmē ar OCTA apdrošināšanas zaudējumu atlīdzību.

un tagad pārreģistrē tačku uz citu vārdu,ja nevēlies sev 100% uzcenojumu apdrošināšanai :lol:

kapeec? Vinsh tachu neesot vainiigs. Tad jau vinjam ar BM klasi nekas nenotiek. :wink:
Wikings
 
Atbildes: 486
Pievienojies: 2006/Mai/19, 13:28

Atbildēt vilis » 2009/Dec/21, 18:58

notiek gan.man kursabieddram ielika busam pakaļā(rīgā) atzina kursabiedru par nevainīgu,bet kad bija pienācis laiks pagarināt octa, atklājās nepatīkamais,uz jautājumu kāpēc jāmaksā dubultā,viņš saņēma atbildi,"tādā un tādā datumā jūs iekļuvāt csn" un punkts.
Lietotāja avatars
vilis
 
Atbildes: 662
Pievienojies: 2009/Mar/18, 20:23
Atrašanās vieta: kuldiga
Braucu ar: audi80 b4
Dzinējs: 1.9tdi

Atbildēt envy » 2009/Dec/21, 19:08

tad tavs čoms ir cirvis vai arī nepareizajā kantorī drošinās :)
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Nākošais

Atgriezties uz Satiksmes drošība

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi