VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - UZMANĪBU LEDUS UN SLIDENS

Satiksmes drošība

UZMANĪBU LEDUS UN SLIDENS

Viss par satiksmes drošības jautājumiem. Pamācoši stāsti, klipi, linki.
Reklāma
 

Atbildēt ajms » 2009/Mar/10, 0:24

pagalmaa muusu sedinaatais compact knapi iestuureeja,,labi ka biju pagalmu notiiriijis,,, :wink:
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt Fancy » 2009/Mar/10, 0:56

Braucu no Salaspils un arī uz turieni. Atvainojos, ja kādam tajā posmā traucēju, bet ātrāk par 40km/h es fiziski nevarēju pabraukt. Vopšem Blizaks sūkā ledu
Lietotāja avatars
Fancy
 
Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

Atbildēt androns » 2009/Mar/10, 1:15

bembju laiks Attēls

ar 2008tā gada Nankang SV-1- gan labi turaasuz ceļa, gan arii papriecaaties var :ok:



p.s. - veel arii šon pabraucu ar fwd ... un hvz kas pa plastmasas riepaam bija... ručņiku piecirtu - hujakts - mashiina pa 180 graadi rinjkii :lol:
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Quattro » 2009/Mar/10, 1:19

androns rakstīja:bembju laiks Attēls




nixera quattro uber alles! :wink:


bembjiem :ass: :gargt:
Lietotāja avatars
Quattro
 
Atbildes: 548
Pievienojies: 2007/Jūn/03, 0:18
Atrašanās vieta: darbnica

Atbildēt ajms » 2009/Mar/10, 1:49

Fancy rakstīja:Braucu no Salaspils un arī uz turieni. Atvainojos, ja kādam tajā posmā traucēju, bet ātrāk par 40km/h es fiziski nevarēju pabraukt. Vopšem Blizaks sūkā ledu

es ar fordu un labaam riepaam 45-50 vikos,,nu veel es taads nekaads peec slimiibas,,,siliereejaas viss veel :wink: bet citi brauca itkaa pa sauso :shock:
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt Pēteris » 2009/Mar/10, 1:52

Tikko atripoju no Kandavas puses... Ojjj kāds sniegs :shock: . Bija interesanti. Jāsaka paldies riepiņām ar kurām līdz 80km/h bija diezgan ok. Braucot pa mazākiem celiņiem, dažas reizes bija iespēja nokļūt grāvī, bet te jāsaka liels paldies draugam, kurš kādu laiciņu atpakaļ atļāva pablēņoties ar savu auto pa aizsalušu ezeru (savējam tad vēl rocene nebija savesta kārtībā). Šādos laikapstākļos kā šodien, pieredze braukt pa ledu/sniegu lielā/mazā ātrumā lieki noder (it sevišķi savaldīt/iztaisnot auto, kurš aizgājis šķībi)! :wink:
Pēteris
 
Atbildes: 188
Pievienojies: 2007/Nov/27, 22:15
Atrašanās vieta: centrs inc.

Atbildēt Fancy » 2009/Mar/10, 15:10

ajms rakstīja:
Fancy rakstīja:Braucu no Salaspils un arī uz turieni. Atvainojos, ja kādam tajā posmā traucēju, bet ātrāk par 40km/h es fiziski nevarēju pabraukt. Vopšem Blizaks sūkā ledu

es ar fordu un labaam riepaam 45-50 vikos,,nu veel es taads nekaads peec slimiibas,,,siliereejaas viss veel :wink: bet citi brauca itkaa pa sauso :shock:

Visādi džipi un bulciņvāģi vilka tā, itkā būtu vasara... Un tad brīnās un gāna ceļu uzturētājus, ka paši novāko, jo lido
Lietotāja avatars
Fancy
 
Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

Atbildēt ajms » 2009/Mar/10, 15:34

Fancy rakstīja:
ajms rakstīja:
Fancy rakstīja:Braucu no Salaspils un arī uz turieni. Atvainojos, ja kādam tajā posmā traucēju, bet ātrāk par 40km/h es fiziski nevarēju pabraukt. Vopšem Blizaks sūkā ledu

es ar fordu un labaam riepaam 45-50 vikos,,nu veel es taads nekaads peec slimiibas,,,siliereejaas viss veel :wink: bet citi brauca itkaa pa sauso :shock:

Visādi džipi un bulciņvāģi vilka tā, itkā būtu vasara... Un tad brīnās un gāna ceļu uzturētājus, ka paši novāko, jo lido


dzipi ir uz liizingiem un kasko,,,kabluki nepieder tiem, kas seez pie stuures un arii ir uz liizinga un kasko, un vinjiem ar pO,,VELK TIK,,TAA KAA UZMANATIES NO SIEM OBJEKTIEM,,,

PS palasiet ntos rakstus , kur speciaali brauc kokos un met graavjos,,lai tiktu norakstiits pilniibaa auto,,,lai atkratiitos no liizinga ,jo kasko veel samaksaas,,,varbuut,,,
nevaru to rakstu atrast kas bija par sso teemu
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt Fancy » 2009/Mar/10, 15:36

ajms rakstīja:
Fancy rakstīja:
ajms rakstīja:
Fancy rakstīja:Braucu no Salaspils un arī uz turieni. Atvainojos, ja kādam tajā posmā traucēju, bet ātrāk par 40km/h es fiziski nevarēju pabraukt. Vopšem Blizaks sūkā ledu

es ar fordu un labaam riepaam 45-50 vikos,,nu veel es taads nekaads peec slimiibas,,,siliereejaas viss veel :wink: bet citi brauca itkaa pa sauso :shock:

Visādi džipi un bulciņvāģi vilka tā, itkā būtu vasara... Un tad brīnās un gāna ceļu uzturētājus, ka paši novāko, jo lido


dzipi ir uz liizingiem un kasko,,,kabluki nepieder tiem, kas seez pie stuures un arii ir uz liizinga un kasko, un vinjiem ar pO,,VELK TIK,,TAA KAA UZMANATIES NO SIEM OBJEKTIEM,,,

PS palasiet ntos rakstus , kur speciaali brauc kokos un met graavjos,,lai tiktu norakstiits pilniibaa auto,,,lai atkratiitos no liizinga ,jo kasko veel samaksaas,,,varbuut,,,
nevaru to rakstu atrast kas bija par sso teemu
tvnet.lv bija
Lietotāja avatars
Fancy
 
Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

Atbildēt ajms » 2009/Mar/10, 15:39

Fancy rakstīja:
ajms rakstīja:
Fancy rakstīja:
ajms rakstīja:
Fancy rakstīja:Braucu no Salaspils un arī uz turieni. Atvainojos, ja kādam tajā posmā traucēju, bet ātrāk par 40km/h es fiziski nevarēju pabraukt. Vopšem Blizaks sūkā ledu

es ar fordu un labaam riepaam 45-50 vikos,,nu veel es taads nekaads peec slimiibas,,,siliereejaas viss veel :wink: bet citi brauca itkaa pa sauso :shock:

Visādi džipi un bulciņvāģi vilka tā, itkā būtu vasara... Un tad brīnās un gāna ceļu uzturētājus, ka paši novāko, jo lido


dzipi ir uz liizingiem un kasko,,,kabluki nepieder tiem, kas seez pie stuures un arii ir uz liizinga un kasko, un vinjiem ar pO,,VELK TIK,,TAA KAA UZMANATIES NO SIEM OBJEKTIEM,,,

PS palasiet ntos rakstus , kur speciaali brauc kokos un met graavjos,,lai tiktu norakstiits pilniibaa auto,,,lai atkratiitos no liizinga ,jo kasko veel samaksaas,,,varbuut,,,
nevaru to rakstu atrast kas bija par sso teemu
tvnet.lv bija


tiessi taa,,, :wink:
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt Bubuciic » 2009/Mar/10, 17:45

Lietotāja avatars
Bubuciic
Lady
 
Atbildes: 1411
Pievienojies: 2008/Jūl/04, 21:38
Braucu ar: mazs, sarkans VW Polo
Dzinējs: 1.2

Atbildēt inc » 2009/Mar/11, 0:07

Vakar pa dienu biju mežā iemēģināt jaunos boggerus, vakar vakarā vairs uz mežu nebija jābrauc, Jelgavas centrā bija tikpat jautri, bet laikam tikai man :roll: 8)
Lietotāja avatars
inc
Guru
 
Atbildes: 787
Pievienojies: 2005/Sep/09, 18:17
Atrašanās vieta: Jelgava

Atbildēt Andzey » 2009/Mar/11, 0:28

Taisnība AJMS, visādi džipi un togo podobnoje nesās kā dulli...

vakar braucu uz rīgu pa jūrmalu un aiz dubultu stacijas kur zīme 70, visi vilkās uz 40-50 tikai melnie leksusi un range roveri gāja garām uz 90 km/h

bet nu tests ziemenēm labu labais! Graspic tomēr ruļz
Andzey
 
Atbildes: 627
Pievienojies: 2005/Dec/28, 0:41
Atrašanās vieta: Jūrmala
Braucu ar: Volvo V70
Dzinējs: AEL

Atbildēt ajms » 2009/Mar/11, 2:40

Andzey rakstīja:Taisnība AJMS, visādi džipi un togo podobnoje nesās kā dulli...

vakar braucu uz rīgu pa jūrmalu un aiz dubultu stacijas kur zīme 70, visi vilkās uz 40-50 tikai melnie leksusi un range roveri gāja garām uz 90 km/h

bet nu tests ziemenēm labu labais! Graspic tomēr ruļz


ALLO [-X TUR ZIIMES 70 JAU NAV NEDEELJAS DIVAS,,,UZMANIIGI,,, :!:
JO CP TUR STAAV DIENNAKTIIM :D :D
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt Reinis » 2010/Jan/29, 19:40

Gribēju nedaudz pačīkstēt par to, ka baigi nepatīk tādas mazās ieliņas kā Talsu iela, Ed. Smiļģa iela (kur divvirzienu) un citas, kuras šajā laikā ir baigi noledojušas, ar dziļām špūrēm un vēl šauras...

Visi brauc tādā hodā pretim, ka sanāk izmainīties tā, ka paliek stap spoguļiem kaut kur 20cm vietas... Atliek uzbraukt uz kaut kāda pampaka, bišķi izslīdēt, un būs kontakts. Ir grūti tādās vietās piebremzēt un pabraukt lēnāk? It kā jau nekas, bet šis šodien sakrita uz nerviem. Nevienam taču nav vajadzīgs tas čakars un izdevumi, kas sākas avārijas gadījumā... :?
Lietotāja avatars
Reinis
 
Atbildes: 354
Pievienojies: 2008/Mai/14, 20:54
Atrašanās vieta: LV-1048

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Satiksmes drošība

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 5 viesi