VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - UZMANĪBU LEDUS UN SLIDENS

Satiksmes drošība

UZMANĪBU LEDUS UN SLIDENS

Viss par satiksmes drošības jautājumiem. Pamācoši stāsti, klipi, linki.
Reklāma
 

Atbildēt Turbo » 2010/Jan/30, 1:42

galvenais jau ka no ietvēm gāž sniegu uz braucamās daļas :angryfire: , tā jau šaurs ,pabraukt grūti un daudziem izraisa visādas stūlbas un bīstamas situācijas. Bet priecāšos gad būs atkusnis-maukšu pa cela malu un to zlancku triepšu atpakaļ uz ietves.
Nez kas bīstamāk, ledaina brauktuve krustojumā, vai apsnigusi ietve ](*,) :(

Vel ko vēlos piebilst, ja ir putenis un zinat ka nespējat pabraukt- lūdzu nebrauciet,vai izvēlaties citus pārvietošanās veidus,
nevajag izraisīt nevajadzīgas situācijas tiem kas spēj pabraukt, bet jūs traucējat .

To saku jo esmu ievērojis ka cilvēki pie minimāla putenīša būtiski ir samazinājuši ātrumu, kautgan brauktuve ja ievēro distanci ir lietojama ar vismaz atļauto braukšanas ātrumu, bet tiek braukts precīzi daīts ar 2 (īpaši pārbijušās jaunkundzes), bet lai tādai jaunkundzei tiktu garām nereti ir jāšķērso rise vai apledojusi cela vidusdala kas izveidojusies šosejai pa vidu, un tas gan vairs nav patīkami un bieži vien izraisa adrenalīveidīgu sajūtu :? . Redzēts ka tas beidzās arī traģiskāk,
bet cilvēks kas bija izdomājis pabraukt pa šoseju ar 50 mierīgi bez sidsapzinas pārmetumiem turpina braukt.
Mazāk izrasam situācijas ka kādam mūs jāapdzen- tātad mazāk izprovocējam avārijas situācijas.
Pēdējo reizi labojis Turbo - 2010/Jan/30, 1:59, labots 1 reizi.
Lietotāja avatars
Turbo
 
Atbildes: 1839
Pievienojies: 2009/Mai/25, 18:46
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Passat Variant
Dzinējs: 1.9 TDI

Atbildēt ExPex » 2010/Jan/30, 1:49

Nebēdā Turbo :D Atkusnī viņi ledus gabalus met uz brauktuves lai autiņi sadauza ar ratiem... tā ātrāk izkūstot...

Un par to braukšanu pa ceļa malu - uzmanīgi... šitā ford focus nošķīlu kreiso stūri, jo izrādās ABS Fordu padara par ragaviņām :P
Lietotāja avatars
ExPex
 
Atbildes: 605
Pievienojies: 2008/Sep/11, 9:04
Braucu ar: Foci mk1
Dzinējs: 1.6 zetec-s

Atbildēt Turbo » 2010/Jan/30, 2:05

ExPex rakstīja:Nebēdā Turbo :D Atkusnī viņi ledus gabalus met uz brauktuves lai autiņi sadauza ar ratiem... tā ātrāk izkūstot...

Un par to braukšanu pa ceļa malu - uzmanīgi... šitā ford focus nošķīlu kreiso stūri, jo izrādās ABS Fordu padara par ragaviņām :P


zini es nebēdāju, bēdā viņi paši kad ieraugu tās žļanckas metējus uz brauktuves man instinktīvi piebraucas tuvāk apmalei un tas saturs ielido atpakaļ lāpstā... žēl jau ir, bet tie cilvēki pālī bieži vien nesaprot ko dara.
Ņā, bremzēt žļanckā nevajag, tad tocna ragavinas, - jaizsledz buksēšanas iekārtas, jādod pākstī ar sagriestiem riteniem, arī labi tīra brauktuvi. Piekari gan dazreiz kaukur uzdauzu, bet nekas nav mūžīgs :? .
Lietotāja avatars
Turbo
 
Atbildes: 1839
Pievienojies: 2009/Mai/25, 18:46
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Passat Variant
Dzinējs: 1.9 TDI

Atbildēt GinC » 2010/Jan/30, 3:13

Nepareizas piekares te gandrīz visiem :D Betnu mazajam VAG ar piesargu - uz puņķiem tur viss. Mans lielais auto jau ar tāds pavārgs, bet ar ko nopietnāku var normāli spiest (tik apstāties nevar ņefiga :D )
Turbo rakstīja: Piekari gan dazreiz kaukur uzdauzu, bet nekas nav mūžīgs :? .
Lietotāja avatars
GinC
Guru
 
Atbildes: 2203
Pievienojies: 2006/Aug/14, 11:12
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Kangars » 2010/Jan/30, 13:11

bikīt stromna braukt ar automātu ka nevar ar ātrumiem sabremzēt smuki, bet vismaz abs atkal atdzīvināju
Lietotāja avatars
Kangars
 
Atbildes: 355
Pievienojies: 2008/Jan/27, 15:15
Atrašanās vieta: Ogre, Ogresgals

Atbildēt androns » 2010/Feb/01, 10:07

Bubuciic rakstīja:...
Taurēšanā pievienojas onka, kura dēļ es arī es nokļuvu uz tām sasodītajām sliedēm.

...


vajadzeeja principiaali - iesleegt avareikas un iet pie vinja , teikt, ka rakstam saskaņoto, ja ne, tad sauks mentus utt ... tipa pieskaaraas - vsjo - avaarijas izraisiishana. daargaaka octa onkam utt ...

vajadzeeja panjemt pie riekstiem vinju !
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Bubuciic » 2010/Feb/01, 11:29

androns rakstīja:
Bubuciic rakstīja:...
Taurēšanā pievienojas onka, kura dēļ es arī es nokļuvu uz tām sasodītajām sliedēm.

...


vajadzeeja principiaali - iesleegt avareikas un iet pie vinja , teikt, ka rakstam saskaņoto, ja ne, tad sauks mentus utt ... tipa pieskaaraas - vsjo - avaarijas izraisiishana. daargaaka octa onkam utt ...

vajadzeeja panjemt pie riekstiem vinju !


Bet nevienam redzamu bojājumu jau nebija..
Un viņš ne muļķis.. Nobuksējās nost kādu metru no mana bampera, nevis sēdēja pielīmējies aizmugurē.
Lietotāja avatars
Bubuciic
Lady
 
Atbildes: 1411
Pievienojies: 2008/Jūl/04, 21:38
Braucu ar: mazs, sarkans VW Polo
Dzinējs: 1.2

Atbildēt androns » 2010/Feb/01, 11:35

pofig.
tur jau taa lieta - džeks saaka taureet, tad uzreiz vajadzeeja principiaali iet pie vinja utt.
Ja neraksta saskanjotos, tad prasiit naļiku .. hotj 20 Ls
ja mauc prom, tad uzreiz teikt, ka zvaniisi policijai - vinjam par notikuma vietas atstaashanu buutu sods.

Gan jau ka Tu kaadu 'liecinieku' .. kaut vai tepat jebkuru no fooruma ... jebkurš varēja tanī brīdī iet garām 8)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Bubuciic » 2010/Feb/01, 12:38

Paldies, andron,par ieteikumu ;)
Ceru, ka negadīsies nekas tāds, bet nu raiba tā ceļu satiksme, kas zin..
Bet pašai kaut kā tajā visā jūklī tiešām nesalīmējās stress kopā ar manām tiesībām un ar to, kā pielietojot likumīgas sankcijas, likt onkas nekaunībai pieklust.
Lietotāja avatars
Bubuciic
Lady
 
Atbildes: 1411
Pievienojies: 2008/Jūl/04, 21:38
Braucu ar: mazs, sarkans VW Polo
Dzinējs: 1.2

Atbildēt Tomas » 2010/Feb/01, 15:07

Tādam bezkauņam pa tauri. :angry:
Lietotāja avatars
Tomas
 
Atbildes: 276
Pievienojies: 2006/Nov/16, 12:46
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Fancy » 2010/Feb/02, 14:48

Savu mūžu ārā nav bijis tik labs laiks! :thumright:
Lietotāja avatars
Fancy
 
Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

Atbildēt Tomas » 2010/Feb/02, 15:41

Sniedziņš labais. :thumright:
Lietotāja avatars
Tomas
 
Atbildes: 276
Pievienojies: 2006/Nov/16, 12:46
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt ExPex » 2010/Feb/02, 17:28

Un tik maz auto uz ielām =D> :thumright:
Lietotāja avatars
ExPex
 
Atbildes: 605
Pievienojies: 2008/Sep/11, 9:04
Braucu ar: Foci mk1
Dzinējs: 1.6 zetec-s

Atbildēt Pēteris » 2010/Feb/02, 21:05

Jā super! Šodien pirmo reizi pa pilsētu mazliet pielietoju ķēdes :) Labs...
Parkoties ceļmalās gan skečī... Pie mājām bez maxas stāvēt vairs nevaru, šodien pī pī pī salika zīmes :twisted: :twisted: :twisted:
Pēteris
 
Atbildes: 188
Pievienojies: 2007/Nov/27, 22:15
Atrašanās vieta: centrs inc.

Atbildēt Husky » 2010/Feb/02, 21:13

Bubuciic rakstīja:
androns rakstīja:
Bubuciic rakstīja:...
Taurēšanā pievienojas onka, kura dēļ es arī es nokļuvu uz tām sasodītajām sliedēm.

...


vajadzeeja principiaali - iesleegt avareikas un iet pie vinja , teikt, ka rakstam saskaņoto, ja ne, tad sauks mentus utt ... tipa pieskaaraas - vsjo - avaarijas izraisiishana. daargaaka octa onkam utt ...

vajadzeeja panjemt pie riekstiem vinju !


Bet nevienam redzamu bojājumu jau nebija..
Un viņš ne muļķis.. Nobuksējās nost kādu metru no mana bampera, nevis sēdēja pielīmējies aizmugurē.


tas ka nav redzamu bojājumu nenozīmē ka mašīnai nav bojājumu, nu tas vairāk par jaunajām
Husky
 
Atbildes: 200
Pievienojies: 2009/Jūn/09, 16:19
Atrašanās vieta: Rīga

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Satiksmes drošība

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi