VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Vasaras slidotava

Satiksmes drošība

Vasaras slidotava

Viss par satiksmes drošības jautājumiem. Pamācoši stāsti, klipi, linki.
Reklāma
 

Vasaras slidotava

Atbildēt Storms » 2008/Aug/28, 8:53

Šorīt bikuc adrenalīna noķēru uz tukšas ielas. Mierīgā garā nogriežos no Saharova uz Deglava, bet autiņš sadomā braukt pa citu trajektoriju. Pēc brīža tik pat neuzkrītoši autiņš atgriežas iepriekšējā trajektorijā un turpinam ceļu. Pirmā doma - neesu laikam pamodies, gļuks. Te spogulī ieraugu ka man aiz muguras ~50m viens pirmajā joslā mācās dejot baletu ar baltu japāni. Tātad gļuks kolektīvs...
Lēnām ripinu tālāk (galvā notiek visai haotiska darbība) un jūtu maigu motoreļļas smaržu.... Kā tad! Kāds labi eļļu nomainījis ar svaigo porciju iesmērējot krustojumu. :lol: Uz slapja asfalta ņifiga neredz ka kautkas izlijis.

Noveicās ļļļōōōōōti afigenna, jo parasti to pagriezienu eju visai "dinamiski". Šoreiz īsi pirms manis krustojumā stāvētāju porcija izripinājās, aiz kam man bija mazs ātrums.

Uzzvanījām uz 112 - šie jau mašīnu bija izsūtījuši, kāds vēl bija zvanījis. Savienoja ar operatīvo vadības centru (vai kā viņu tur) lai šiem arī pastāsta kur Rīgā vasaras laikā ir pieejama bezmaksas slidotava. :P

Vispār jau visus zaudējumus no eļļas savākšanas un negadījumiem dēļ eļļas būtu jāpiedzen no tā kretīna kas nespēj aizskrūvēt karterī eļļas skrūvi. Ja pats mainīja eļļu - pats lai arī maksā. Ja autoservisā - tad autoserviss lai maksā. Mošk rokas mazliet iztaisnosies.
Pat uz sausa asfalta neliels svaigas eļļas pleķītis pataisa apstāšanos neiespējamu (izbaudīts dažus gadus atpakaļ). Pofig kādā ātrumā un ar kādu distanci. Vienīgais ko var darīt - katapultēties.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt nBerts » 2008/Aug/28, 9:06

pirmajā joslā mācās dejot baletu ar baltu japāni. Tātad gļuks kolektīvs...
:gargt: :gargt:

Bet tas par katapultēšanos taisnība! ar savu autiņu biju braucis uzpildīties uz ziepniekkalna nesti un tur labais pagrieziens, lai iebrauktu DUS, arī kādam izlijis, bet redzēt varēja, es ātrāk parāvu pagriezienu un pakaļējie rati tikai tika uz eļļas un roceni pat nevaidzēja -> 180 grādi un smaids sejā! :(
Lietotāja avatars
nBerts
 
Atbildes: 1325
Pievienojies: 2007/Jan/18, 23:08
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: MK4
Dzinējs: AGU

Atbildēt MārtiņšX » 2008/Aug/28, 9:07

Ir shitaadi traapiijushies, es ar uz Slokjenes pagaajshgad ar golfu bishkj padrifteeju, gandriiz tramvaju nobaidiiju no sliedeem - kaads muudzis bij solkji pa brugji izlaistiijis...
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru
 
Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z

Atbildēt envy » 2008/Aug/28, 9:50

tas viss sīkums.... es kādreiz ar JAWU trāpīju....... :?
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Atbildēt Aatoms » 2008/Aug/28, 11:19

Es no rīta šoku noķēru tieši tajā paša vietā kur storms, gandrīz samīļoju troļuka sānus! :evil:

Bet galvenais, ka tik un tā nesapratu kas tur bija! ;)
Lietotāja avatars
Aatoms
 
Atbildes: 799
Pievienojies: 2007/Mar/27, 8:49
Atrašanās vieta: Jelgava<-->Rīga
Braucu ar: Seat Leon Cupra R
Dzinējs: 1.8 T

Atbildēt Storms » 2008/Aug/28, 11:29

Aatoms rakstīja:Es no rīta šoku noķēru tieši tajā paša vietā kur storms, gandrīz samīļoju troļuka sānus! :evil:

Bet galvenais, ka tik un tā nesapratu kas tur bija! ;)

Cikos tu tur biji? Es aptuveni 7:45-7:50.

Izlijusi eļļa (spriežot pēc dejotājiem) bija tieši pagrieziena trajektorijas vidū šķērsām pāri abām joslām. Trajektorijas sākums un beigas bija normālas, jo iegāju/izgāju normāli.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Baily » 2008/Aug/28, 11:31

man ar līdzīgi bijis,, braucot no vecmilgrāvja sarkandaugavas virzienā, pirms mangaļu tilta, ir tāds forš līkums,, un tas bija ar eļļu,, aizgāju pa pieskari,, izglāba valnis dzelzceļa, kas nebija pārāk stāvs, un kam bij saķere.
Lietotāja avatars
Baily
 
Atbildes: 1696
Pievienojies: 2006/Feb/08, 0:56
Braucu ar: Komerctransportu

Atbildēt Aatoms » 2008/Aug/28, 11:43

Storms rakstīja:
Aatoms rakstīja:Es no rīta šoku noķēru tieši tajā paša vietā kur storms, gandrīz samīļoju troļuka sānus! :evil:

Bet galvenais, ka tik un tā nesapratu kas tur bija! ;)

Cikos tu tur biji? Es aptuveni 7:45-7:50.

Izlijusi eļļa (spriežot pēc dejotājiem) bija tieši pagrieziena trajektorijas vidū šķērsām pāri abām joslām. Trajektorijas sākums un beigas bija normālas, jo iegāju/izgāju normāli.


Nu es arī gandrīz precīzi ap to laiku tur biju! ;)
Lietotāja avatars
Aatoms
 
Atbildes: 799
Pievienojies: 2007/Mar/27, 8:49
Atrašanās vieta: Jelgava<-->Rīga
Braucu ar: Seat Leon Cupra R
Dzinējs: 1.8 T

Atbildēt lauriko » 2008/Aug/28, 21:07

Tā pag pag šorīt tajā krustā vins bija notriecis luksaforu, :lol: bet tas bija braucot no centra puses grižoties uz Saharovu bij pa taisno aigājis! :roll: Glābēji arī bij HVZ ko tiem vajadzēja! :roll: vispār šorīt visi bija sajukuši lidoja un sitās uz nebēdu! :shock:
VAG grupas auto apkope, remonts, rezerves daļas!
AUTOSTIKLI
www.StikluMeistars.lv
Lietotāja avatars
lauriko
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 5903
Pievienojies: 2007/Jūn/11, 11:38

Atbildēt Alien » 2008/Aug/28, 21:22

shodien uz ielas ir jautri
no Kekavas uz Riigu braucot 2 reiz mani nepamanija ka es apdzenu
uz pirmo septembri tauta paliek tupa
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt Storms » 2008/Aug/28, 22:07

lauriko rakstīja:Tā pag pag šorīt tajā krustā vins bija notriecis luksaforu, :lol: bet tas bija braucot no centra puses grižoties uz Saharovu bij pa taisno aigājis! :roll: Glābēji arī bij HVZ ko tiem vajadzēja! :roll: vispār šorīt visi bija sajukuši lidoja un sitās uz nebēdu! :shock:

Jautājums gan par iemesliem. Vakarā papētīju ka eļļas tiešām sākas uz deglava ielas virzienā no centra. Bet iespējams ka tas tēls svetoforā trāpīja kā reizi dēļ eļļām. Cikos ta tas bija?
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt lauriko » 2008/Aug/28, 22:11

Ap pus deviņiem no rīta! :roll:
VAG grupas auto apkope, remonts, rezerves daļas!
AUTOSTIKLI
www.StikluMeistars.lv
Lietotāja avatars
lauriko
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 5903
Pievienojies: 2007/Jūn/11, 11:38

Atbildēt Baily » 2008/Aug/29, 1:23

Alien rakstīja:shodien uz ielas ir jautri
no Kekavas uz Riigu braucot 2 reiz mani nepamanija ka es apdzenu
uz pirmo septembri tauta paliek tupa


trešdien posmā jaunciema gatve kalngale, šampānieša krāsas GJ4507 LEXUS IS 250 nepamanīja, ka es jau dzenu un esmu ticis līdz pus lexusam, šis grieza ārā, rezultātā bremze, ar div ratiem pa nomali granti ar diviem pa asfaltu, laimīgā kārtā nepaņēmu ne ceļa stabiņus ne sagriezos, un brīnumainā kārtā nēnotika sadursme viss bija pa mm. laimīgi beidzās, a vadītājam ar žestiem parādīju, ka viņš ir pimpis,,, hvz laikam nobijās, jo pēcāk izpildīja visādus intresantus apdzīšanas momentus, un centās no manīm atrauties.
Lietotāja avatars
Baily
 
Atbildes: 1696
Pievienojies: 2006/Feb/08, 0:56
Braucu ar: Komerctransportu

Atbildēt Aatoms » 2008/Aug/29, 11:19

lauriko rakstīja:Ap pus deviņiem no rīta! :roll:


TAd jau tas bija pamanījies pēc tam kaut ko saveidot! ;)

Tajā krustā šodien eļļas paliekas ir visos virzienos, tikai nu neslīd vairs paldies dievam! ;)
Lietotāja avatars
Aatoms
 
Atbildes: 799
Pievienojies: 2007/Mar/27, 8:49
Atrašanās vieta: Jelgava<-->Rīga
Braucu ar: Seat Leon Cupra R
Dzinējs: 1.8 T

Atbildēt Storms » 2008/Aug/29, 23:48

Aatoms rakstīja:Tajā krustā šodien eļļas paliekas ir visos virzienos, tikai nu neslīd vairs paldies dievam! ;)

Eļļas strīpa sākas kā minimums no G.Astras/Deglava krustojuma virzienā no centra pa labo malu. Saharova/Deglava krustā šķiet ka tas kretīns ir bijis apstājies aiz kam viss krusts ar eļļām pilns...
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E


Atgriezties uz Satiksmes drošība

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi