VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - "Skaties divreiz. Divreiz!"

Satiksmes drošība

"Skaties divreiz. Divreiz!"

Viss par satiksmes drošības jautājumiem. Pamācoši stāsti, klipi, linki.

Tava attieksme pret akciju "Skaties divreiz"

CSDD ir pilnīga taisnība, autovadītāji aiz savas neuzmanības nogalina kārtīgos motociklistus.
8
12%
CSDD nav taisnības, agresīvie motociklisti tā vietā lai tiktu sodīti tiek attaisnoti ar autovadītāju neuzmanību.
35
52%
Man līdz lampiņām
5
7%
Cits variants ... (savu variantu postējam topikā)
5
7%
CSDD ir taisnība, tikai akcijas realizācija ir pārāk divdomīga un nesniedz vēlamo rezultātu
14
21%
 
Kopā balsots : 67

Reklāma
 

Atbildēt Storms » 2008/Apr/29, 14:46

silver rakstīja:Pamazām izlasīju topiku ... visur viens un tas pats ... varēju nelasīt :lol: :mrgreen:
piemērs ...
braucu pa savu joslu (katrā virzienā viena josla), josla pilna cik skats sniedzas, paskatos spogulī, pagriežu galvu, neviena velobraucēja nav, ieslēdzu labo pagriezienu ... nogriežos, pēkšņi man sānā ieliek viens donors ... izskaidrojiet, kā es esmu vainīgs ...

Ja izmeklēšanā tiks pierādīts ka tas tur pa labi esošais ir būtiski pārkāpis ātruma ierobežojumus tad viņš būs vainīgs. Šādos gadījumos daudz ko dod liecinieki. Nu un protams ka ja būs redzams ka pēc sadursmes "donors" ir nolidojis vēl metrus 50 tad arī ekspertīzes slēdziens būs par labu tev.
Pierādīt to ka pagrieziena signāls bija ieslēgts un ka paskatījies spogulī pirms manevra - neiespējami.

Tā tas dzīvē vienkārši notiekas. Man un Envy tu vari necensties kautko pierādīt. Mēs vienkārši sakam kā ir jābūt un ka tā kā cilvēki pie mums ir pieraduši uzvesties nav īsti pareizi. Un tas nav pareizi nevis tāpēc ka mēs tā esam ieņēmuši galvās, bet tāpēc ka ir tādi likumi un ir bijuši neskaitāmi precedenti.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt envy » 2008/Apr/29, 14:46

silver rakstīja:
envy rakstīja:Nu pļec... kādas tiesības vēl? Kas Tev nav skaidrs?

Motocikls ir transporta līdzeklis tā pat kā auto? Ir!
Uz močiem un auto attiecas vienādi noteikumi? Jā attiecas!
Noteikumos ir rakstīts, ka aizliegts apsteigt pa labo pusi? Nav!

Lūk arī tiesības! Ja vari nolikt savu auto uz diviem malējiem riteņem un apbraukt opi ar ZAZu pa labo malu - dari! Neko pārkāpis Tu nebūsi!!! :twisted: Cik var skaidrot!

Kas Jums tiesības ir devis, ka nespējat uztvert elementāras lietas? :oops: :roll:

Ar granātu mest priekšā braucošajam arī nav aizliegts ... ko darīt, ja priekšā uz ceļa nokrīt meteorīts, arī noteikumos nav teikts ... piebrauc blakus krustojumā, iemet ar ķieģeli pa stiklu blakusstāvošajai mašīnai un aizbrauc .. divas joslas, tas nav aizliegts ... :lol:
Kur teikts, ka ar lidmašīnu nedrīkst nosēsties uz šosejas? ... turpināt???????????

Pirmoreiz dzirdi tādu lietu kā agresīva braukšana utt. ???? :lol:

JA IR VIENA JOSLA, TAD TAJĀ DRĪKST BRAUKT TRANSPORTLĪDZEKĻI TIKAI VIENĀ RINDĀ,JA JOSLAS NAV IEZĪMĒTAS (NORĀDĪTAS), TAD VADĪTĀJI PAŠI IZVĒLAS, CIK JOSLĀS BRAUKT, bet es visu laiku runāju par vienu joslu, kas te nav saprotams????


:haha: kur tas ir rakstīts?
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Atbildēt Storms » 2008/Apr/29, 14:50

androns rakstīja:229. ... Ja braukšanai pa kreisi iekārtota atsevišķa braukšanas josla, nogriezties atļauts no šīs joslas labās malas. ...

Vispār jau dumji. Pagāšgad tika notriekts velosipēdists 5. vai 6.joslā posmā starp akmens un dzelzsceļa tiltiem. Tēls gribēja nogriezties stacijas virzienā... Ja pareizi atceros tad toreiz velosipēdists tika atzīts par vainīgu.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt silver » 2008/Apr/29, 14:50

labi, ka jūs visu zinat un esat noteikumu autori ...
taču nav būtisks ātrums, es par to nerunāju, bet par apsteigšanas faktu, nav būtiski vai jams 1m vai 100m aizlido, ja šis būtu tur stāvējis, vispār nekur nelidotu ...
nestrīdēšos, jo nav jēgas ... katrs par savu .. un jūs nemaz nelasat, ko saku ... izteicu savu viedokli un pat citēju teikumu no noteikumiem, bet jums laikam citi noteikumi
Lietotāja avatars
silver
 
Atbildes: 1975
Pievienojies: 2005/Okt/19, 10:39

Atbildēt envy » 2008/Apr/29, 14:52

androns rakstīja:229. Nogriežoties pa kreisi vai apgriežoties braukšanai pretējā virzienā krustojumos apdzīvotās vietās, kur nav iekārtots velosipēdu ceļš, velosipēdu vadītājiem brauktuvju krustošanās vieta jāšķērso pa brauktuvju labo malu, iepriekš pārliecinoties par ceļu satiksmes drošību un dodot ceļu tajā pašā virzienā braucošajiem transportlīdzekļiem un tiem ceļu satiksmes dalībniekiem, kam saskaņā ar braukšanas noteikumiem krustojumos ir priekšroka. Ja braukšanai pa kreisi iekārtota atsevišķa braukšanas josla, nogriezties atļauts no šīs joslas labās malas. Nogriezties pa kreisi vai apgriezties braukšanai pretējā virzienā ārpus krustojumiem atļauts no brauktuves labās malas.

topikā runa bija par velosipēdista braukšanu taisnu vai pa labi
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Atbildēt Storms » 2008/Apr/29, 15:10

silver rakstīja:labi, ka jūs visu zinat un esat noteikumu autori ...
taču nav būtisks ātrums, es par to nerunāju, bet par apsteigšanas faktu, nav būtiski vai jams 1m vai 100m aizlido, ja šis būtu tur stāvējis, vispār nekur nelidotu ...
nestrīdēšos, jo nav jēgas ... katrs par savu .. un jūs nemaz nelasat, ko saku ... izteicu savu viedokli un pat citēju teikumu no noteikumiem, bet jums laikam citi noteikumi

Ir atšķirība vai šis brauc 20km/h vai 120km/h. Nevaig galējībās aiziet. 20km/h tu viņu nevari neredzēt ja neesi stulbs kā vista. 120km/h - imho ir loģiski ka tu viņu neredzi kamēr šis lidojot pāri haubei nepamāj ar roku. Normāls moto/velo/pofigkāds braucējs 1) nelidos uz 120 tev garām pa borģūru; 2) redzēs tavus ieslēgtos pavarotņikus un drošības labad palaidīs lai tu veri veikt manevru. Tā kā notriekt šādā situācijā var tikai ja 1) autobraucējs ir principiāls auns; vai 2) moto/velo/pofigkāds braucējs ir idiots.

Secinājums - par šo situāciju ir vērts springt principiāliem auniem vai idiotiem-lidotājiem. 8) Tad par ko cepšanās (ja pieņemam ka principiālu aunu šeit nav)?!
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt silver » 2008/Apr/29, 15:16

Esmu principiāls auns :lol: :mrgreen: , jo neatbalstu un neuzskatu par normālu apsteigšanu pa labo pusi ... kāds te teica, ka noteikumi vienādi visiem ... tad kapēc gribat ieskaidrot, ka uz motobraucējiem tas neattiecas? :? Tas vai viņi to ievēro vai ne, cita runa, bet šoreiz runa par principu, pamēģini pirms krustojums pabraukt pa labo malu ar autiņu strīpai, kas gaida zaļo garām ... tas ir normāli?????
man nav NEKĀDU IEBILDUMU, ja mani apbrauc pie krustojuma pa kreiso pusi :roll:
kapēc jācepās par pašsaprotamām lietām? :?
Lietotāja avatars
silver
 
Atbildes: 1975
Pievienojies: 2005/Okt/19, 10:39

Atbildēt Droopy » 2008/Apr/29, 15:36

silver rakstīja:Esmu principiāls auns :lol: :mrgreen: , jo neatbalstu un neuzskatu par normālu apsteigšanu pa labo pusi ... kāds te teica, ka noteikumi vienādi visiem ... tad kapēc gribat ieskaidrot, ka uz motobraucējiem tas neattiecas? :? Tas vai viņi to ievēro vai ne, cita runa, bet šoreiz runa par principu, pamēģini pirms krustojums pabraukt pa labo malu ar autiņu strīpai, kas gaida zaļo garām ... tas ir normāli?????
man nav NEKĀDU IEBILDUMU, ja mani apbrauc pie krustojuma pa kreiso pusi :roll:
kapēc jācepās par pašsaprotamām lietām? :?

ja brauktuve ir pietiekami plata un joslas nav iezīmētas, tad kāpēc es nedrīkstu?
es jau neapdzenu tikai apsteidzu pa labo pusi :)
Vpilī tieši šāds krustojums ir un pēc krustojuma tikai parādās iezīmētas 2 joslas.
jāatzīmē gan ka minētā iela ir vienvirziena 8)
Lietotāja avatars
Droopy
 
Atbildes: 3089
Pievienojies: 2004/Jan/07, 14:35
Atrašanās vieta: Blāzma, Ventspils
Braucu ar: VW Golf TDI

Atbildēt silver » 2008/Apr/29, 15:40

Droopy rakstīja:
silver rakstīja:Esmu principiāls auns :lol: :mrgreen: , jo neatbalstu un neuzskatu par normālu apsteigšanu pa labo pusi ... kāds te teica, ka noteikumi vienādi visiem ... tad kapēc gribat ieskaidrot, ka uz motobraucējiem tas neattiecas? :? Tas vai viņi to ievēro vai ne, cita runa, bet šoreiz runa par principu, pamēģini pirms krustojums pabraukt pa labo malu ar autiņu strīpai, kas gaida zaļo garām ... tas ir normāli?????
man nav NEKĀDU IEBILDUMU, ja mani apbrauc pie krustojuma pa kreiso pusi :roll:
kapēc jācepās par pašsaprotamām lietām? :?

ja brauktuve ir pietiekami plata un joslas nav iezīmētas, tad kāpēc es nedrīkstu?
es jau neapdzenu tikai apsteidzu pa labo pusi :)
Vpilī tieši šāds krustojums ir un pēc krustojuma tikai parādās iezīmētas 2 joslas.
jāatzīmē gan ka minētā iela ir vienvirziena 8)

ai .... :lol:
Lietotāja avatars
silver
 
Atbildes: 1975
Pievienojies: 2005/Okt/19, 10:39

Atbildēt envy » 2008/Apr/29, 15:46

silver tak pateica, ka auns! un tad es beidzu brinities, ka jams nesaprot! :)
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Atbildēt androns » 2008/Apr/29, 17:06

envy rakstīja:
silver rakstīja:
envy rakstīja:Nu pļec... kādas tiesības vēl? Kas Tev nav skaidrs?

Motocikls ir transporta līdzeklis tā pat kā auto? Ir!
Uz močiem un auto attiecas vienādi noteikumi? Jā attiecas!
Noteikumos ir rakstīts, ka aizliegts apsteigt pa labo pusi? Nav!

Lūk arī tiesības! Ja vari nolikt savu auto uz diviem malējiem riteņem un apbraukt opi ar ZAZu pa labo malu - dari! Neko pārkāpis Tu nebūsi!!! :twisted: Cik var skaidrot!

Kas Jums tiesības ir devis, ka nespējat uztvert elementāras lietas? :oops: :roll:

Ar granātu mest priekšā braucošajam arī nav aizliegts ... ko darīt, ja priekšā uz ceļa nokrīt meteorīts, arī noteikumos nav teikts ... piebrauc blakus krustojumā, iemet ar ķieģeli pa stiklu blakusstāvošajai mašīnai un aizbrauc .. divas joslas, tas nav aizliegts ... :lol:
Kur teikts, ka ar lidmašīnu nedrīkst nosēsties uz šosejas? ... turpināt???????????

Pirmoreiz dzirdi tādu lietu kā agresīva braukšana utt. ???? :lol:

JA IR VIENA JOSLA, TAD TAJĀ DRĪKST BRAUKT TRANSPORTLĪDZEKĻI TIKAI VIENĀ RINDĀ,JA JOSLAS NAV IEZĪMĒTAS (NORĀDĪTAS), TAD VADĪTĀJI PAŠI IZVĒLAS, CIK JOSLĀS BRAUKT, bet es visu laiku runāju par vienu joslu, kas te nav saprotams????


:haha: kur tas ir rakstīts?


šeit :roll:

androns rakstīja:1.7. braukšanas josla - jebkura brauktuves garenvirziena josla (var būt apzīmēta ar ceļa apzīmējumiem), kura ir pietiekami plata, lai pa to vienā rindā varētu braukt automobiļi;
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt envy » 2008/Apr/29, 17:15

Tur ir pateikts cik plata ir viena josla, nevis ka ir jabrauc viena rinda pa sho joslu! :roll:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Atbildēt androns » 2008/Apr/29, 17:21

envy rakstīja:Tur ir pateikts cik plata ir viena josla, nevis ka ir jabrauc viena rinda pa sho joslu! :roll:


Tieši tā !

Un ja uz neapzīmēta ceļa es braucu 1 metru no labaas malas, tad labajaa malaa esošais mocis NEVAR pateikt, ka ir braucis pa labeejo joslu, jo tur tajaa metrā 1 AUTOMOBILIS nevar iespraukties.

kaut gan - man poh ... spamaa ir arii vidoklis kaa ieveerot CSN
:P
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Dante » 2008/Apr/29, 18:36

Es gan teiktu, ka tā ir līdzvainība
nemaz nevajag moci, lai kāds pidars izpildītosar savu po pret sānu spoguļiem - ir redzēti gadījumi un korķī visam vanšu tiltam pārbraukts pāri aiz Lexus IS250, kuram spoguļi bija pielocīti - tas parāda savu :roll:
Lietotāja avatars
Dante
 
Atbildes: 2326
Pievienojies: 2006/Mar/24, 10:41
Atrašanās vieta: Lielpilsēta
Braucu ar: gandrīz standartiņu
Dzinējs: Benzīna

Atbildēt androns » 2008/Apr/29, 18:41

Pooky rakstīja:Es gan teiktu, ka tā ir līdzvainība
nemaz nevajag moci, lai kāds pidars izpildītosar savu po pret sānu spoguļiem - ir redzēti gadījumi un korķī visam vanšu tiltam pārbraukts pāri aiz Lexus IS250, kuram spoguļi bija pielocīti - tas parāda savu :roll:


nu un ... es bembim ar biju spoguļus nolocījis, kad bija izpizģīti stikliņi, lai tās ausis netorčī ...

ilgaak par mēnesi tā nobraukāju :mrgreen:

bet nu offtofiks ...


Bet nu key points ir CIENĪT VIENAM OTRU !
Kāda jēga cienīt mocistu, kurš nedomā ar galvu ???


Kā K.Seržants nesen ir teicis: "Es divreiz paskatīšos, bet tu 3 reizes padomā !"
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Satiksmes drošība

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi