VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - "Skaties divreiz. Divreiz!"

Satiksmes drošība

"Skaties divreiz. Divreiz!"

Viss par satiksmes drošības jautājumiem. Pamācoši stāsti, klipi, linki.

Tava attieksme pret akciju "Skaties divreiz"

CSDD ir pilnīga taisnība, autovadītāji aiz savas neuzmanības nogalina kārtīgos motociklistus.
8
12%
CSDD nav taisnības, agresīvie motociklisti tā vietā lai tiktu sodīti tiek attaisnoti ar autovadītāju neuzmanību.
35
52%
Man līdz lampiņām
5
7%
Cits variants ... (savu variantu postējam topikā)
5
7%
CSDD ir taisnība, tikai akcijas realizācija ir pārāk divdomīga un nesniedz vēlamo rezultātu
14
21%
 
Kopā balsots : 67

Reklāma
 

Atbildēt silver » 2008/Apr/29, 13:34

envy rakstīja:
silver rakstīja:
envy rakstīja:
silver rakstīja:Neizlasīju visu topiku, bet ... runājot par labo pusi ... kopš kura laika ir atļauts apsteigt pa labo pusi tajā pašā joslā??????????????? :evil: riteņbraucējs, kas nogriežās pa labi cita runa, bet jobanie "baikeri", kas nesās starp joslāp un pa labo pusi piš visiem garām ... kas tiem deva tādas tiesības???????????? :evil: pašļi nah, neredzu šim ieslēgtu labo pagriezienu, griežu pa labi, kautvai pāri šim, pats vainīgs, ja smadzenes kautkur pazaudējis :evil:
Gribat ar mani strīdēties, aiziet .. nav problēmu, tikai sākumā pierādiet, ka šiem ir savādāki CSN nekā vieisem :roll:
p.s. atvainojos par rupjībām, bet nu ciest nevaru tos labās apmales braucējus :evil:


izlasi topiku, tur ir visas atbildes! tb punkti no csn! un nebrauc dzerumaa, tas degrade :evil:

izlasi sākumā, ko es rakstīju :?
Un par otro daļu, ne tev par to spriest ... ja tā dari un kautko komentē nezinot neko, līdzinies Lord ... ar to arī apsveicu


A tu domā, ka pēc Tava "pieklājīgā" teksta nedabūsi pretī? es Tev vnk liku sajusties tā pat kā Tu liki man, jo Tavs teksts attiecas arī uz mani! :roll:

Paskaties iepriekšējā lapā, es iepostoju daudz puntus no CSN, kas atbild uz Tavu jautājumu!

Noteikumi ir vienādi, tur jau tā lieta un noteikumos nav aizliegts apsteigt pa labo pusi! izņemot uz ceļiem ar 2 vai vairāk joslām vienā virzienā un tikai ārpus pilsētām!


Nu bet ko tad Tu cepies, vai tad es kautko citu pateicu???????????????
p.s. izlasi vēlreiz manu postu :mrgreen: šoreiz ar norādēm dļa asobo tupih :mrgreen: (nekā personiska)
Lietotāja avatars
silver
 
Atbildes: 1975
Pievienojies: 2005/Okt/19, 10:39

Atbildēt envy » 2008/Apr/29, 13:36

silver rakstīja:
Nu bet ko tad Tu cepies, vai tad es kautko citu pateicu???????????????
p.s. izlasi vēlreiz manu postu :mrgreen: šoreiz ar norādēm dļa asobo tupih :mrgreen: (nekā personiska)

tā ir vienmēr bijis! ;) 8)
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Atbildēt silver » 2008/Apr/29, 13:38

envy rakstīja:
silver rakstīja:
Nu bet ko tad Tu cepies, vai tad es kautko citu pateicu???????????????
p.s. izlasi vēlreiz manu postu :mrgreen: šoreiz ar norādēm dļa asobo tupih :mrgreen: (nekā personiska)

tā ir vienmēr bijis! ;) 8)

Nu ja, bet visiem šitiem perdoļotiem jau po, a kapēc autovadītājam nevar būt po, ja rīkojos nepārkāpjot likumu ... :roll:
:lol:
Lietotāja avatars
silver
 
Atbildes: 1975
Pievienojies: 2005/Okt/19, 10:39

Atbildēt envy » 2008/Apr/29, 13:40

silver rakstīja:
envy rakstīja:
silver rakstīja:
Nu bet ko tad Tu cepies, vai tad es kautko citu pateicu???????????????
p.s. izlasi vēlreiz manu postu :mrgreen: šoreiz ar norādēm dļa asobo tupih :mrgreen: (nekā personiska)

tā ir vienmēr bijis! ;) 8)

Nu ja, bet visiem šitiem perdoļotiem jau po, a kapēc autovadītājam nevar būt po, ja rīkojos nepārkāpjot likumu ... :roll:
:lol:
Tu par ko runā? :-k
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Atbildēt Storms » 2008/Apr/29, 13:54

silver rakstīja:
envy rakstīja:
silver rakstīja:
Nu bet ko tad Tu cepies, vai tad es kautko citu pateicu???????????????
p.s. izlasi vēlreiz manu postu :mrgreen: šoreiz ar norādēm dļa asobo tupih :mrgreen: (nekā personiska)

tā ir vienmēr bijis! ;) 8)

Nu ja, bet visiem šitiem perdoļotiem jau po, a kapēc autovadītājam nevar būt po, ja rīkojos nepārkāpjot likumu ... :roll:
:lol:

Tu nevari nepārkāpjot likumu nonest to kurš ir pa labi no tevis. Ja nepielec kāpēc tad atliek vienkārši atcerēties to kā faktu. Pie kam pilnīgi līdz lampiņām kas, kādā kondīcijā un kādā pozā tev tur labajā pusē ir - jebkurā gadījumā tev ir jāpārliecinas par manevra drošību pirms manevra un pēc labās rokas likuma viņam ir priekšroka.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt envy » 2008/Apr/29, 13:59

man šķiet ka šitas topiks būtu jāpaceļ valdības līmenī! :-^

nu vismaz csdd līmenī vai Forsāžas/Zebras :)
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Atbildēt silver » 2008/Apr/29, 14:12

Pamazām izlasīju topiku ... visur viens un tas pats ... varēju nelasīt :lol: :mrgreen:
piemērs ...
braucu pa savu joslu (katrā virzienā viena josla), josla pilna cik skats sniedzas, paskatos spogulī, pagriežu galvu, neviena velobraucēja nav, ieslēdzu labo pagriezienu ... nogriežos, pēkšņi man sānā ieliek viens donors ... izskaidrojiet, kā es esmu vainīgs ...
Un nedefinējiet man te kautkādus CSN punktus, kas attiecas uz divām joslām un riteņbraucējiem :evil: , uz motociklistiem attiecas visi tie paši noteikumi, kas uz autobraucējiem :roll:
Lietotāja avatars
silver
 
Atbildes: 1975
Pievienojies: 2005/Okt/19, 10:39

Atbildēt envy » 2008/Apr/29, 14:22

silver rakstīja:Pamazām izlasīju topiku ... visur viens un tas pats ... varēju nelasīt :lol: :mrgreen:
piemērs ...
braucu pa savu joslu (katrā virzienā viena josla), josla pilna cik skats sniedzas, paskatos spogulī, pagriežu galvu, neviena velobraucēja nav, ieslēdzu labo pagriezienu ... nogriežos, pēkšņi man sānā ieliek viens donors ... izskaidrojiet, kā es esmu vainīgs ...
Un nedefinējiet man te kautkādus CSN punktus, kas attiecas uz divām joslām un riteņbraucējiem :evil: , uz motociklistiem attiecas visi tie paši noteikumi, kas uz autobraucējiem :roll:


tai skaitā arī iepriekš minētie :)

visā tavā stāstā bija 1 CSN pārkāpums - Tu nepaskatījies spogulī pēc tam kad ieslēdzi pagriezienu un pirms nogriezies!

+ moči nepārietojas ar Gaismas ātrumu, ka nevar redzēt, ja esi paskatījies!

nu kā var nesaprast? :dontknow: ](*,) :mrgreen:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Atbildēt silver » 2008/Apr/29, 14:26

envy rakstīja:
silver rakstīja:Pamazām izlasīju topiku ... visur viens un tas pats ... varēju nelasīt :lol: :mrgreen:
piemērs ...
braucu pa savu joslu (katrā virzienā viena josla), josla pilna cik skats sniedzas, paskatos spogulī, pagriežu galvu, neviena velobraucēja nav, ieslēdzu labo pagriezienu ... nogriežos, pēkšņi man sānā ieliek viens donors ... izskaidrojiet, kā es esmu vainīgs ...
Un nedefinējiet man te kautkādus CSN punktus, kas attiecas uz divām joslām un riteņbraucējiem :evil: , uz motociklistiem attiecas visi tie paši noteikumi, kas uz autobraucējiem :roll:


tai skaitā arī iepriekš minētie :)

visā tavā stāstā bija 1 CSN pārkāpums - Tu nepaskatījies spogulī pēc tam kad ieslēdzi pagriezienu un pirms nogriezies!

+ moči nepārietojas ar Gaismas ātrumu, ka nevar redzēt, ja esi paskatījies!

nu kā var nesaprast? :dontknow: ](*,) :mrgreen:

Pričom te gaismas ātrums ](*,) JKādas viņam tiesības mani apsteigt tajā pašā joslā pa labo pusi???????????????
pamēģini izdarīt tā ar mašīnu ... tad jau to arī var darīt????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tiešām .. kā var nesaprast :lol:
Lietotāja avatars
silver
 
Atbildes: 1975
Pievienojies: 2005/Okt/19, 10:39

Atbildēt silver » 2008/Apr/29, 14:28

ja tas mocis stāv pie sarkanā un es šim piebraucu blakus un nogriežu ceļu, cita lieta, bet, ja šis mani apsteidz pa labo malu?!
Lietotāja avatars
silver
 
Atbildes: 1975
Pievienojies: 2005/Okt/19, 10:39

Atbildēt envy » 2008/Apr/29, 14:31

Nu pļec... kādas tiesības vēl? Kas Tev nav skaidrs?

Motocikls ir transporta līdzeklis tā pat kā auto? Ir!
Uz močiem un auto attiecas vienādi noteikumi? Jā attiecas!
Noteikumos ir rakstīts, ka aizliegts apsteigt pa labo pusi? Nav!

Lūk arī tiesības! Ja vari nolikt savu auto uz diviem malējiem riteņem un apbraukt opi ar ZAZu pa labo malu - dari! Neko pārkāpis Tu nebūsi!!! :twisted: Cik var skaidrot!

Kas Jums tiesības ir devis, ka nespējat uztvert elementāras lietas? :oops: :roll:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Atbildēt silver » 2008/Apr/29, 14:37

envy rakstīja:Nu pļec... kādas tiesības vēl? Kas Tev nav skaidrs?

Motocikls ir transporta līdzeklis tā pat kā auto? Ir!
Uz močiem un auto attiecas vienādi noteikumi? Jā attiecas!
Noteikumos ir rakstīts, ka aizliegts apsteigt pa labo pusi? Nav!

Lūk arī tiesības! Ja vari nolikt savu auto uz diviem malējiem riteņem un apbraukt opi ar ZAZu pa labo malu - dari! Neko pārkāpis Tu nebūsi!!! :twisted: Cik var skaidrot!

Kas Jums tiesības ir devis, ka nespējat uztvert elementāras lietas? :oops: :roll:

Ar granātu mest priekšā braucošajam arī nav aizliegts ... ko darīt, ja priekšā uz ceļa nokrīt meteorīts, arī noteikumos nav teikts ... piebrauc blakus krustojumā, iemet ar ķieģeli pa stiklu blakusstāvošajai mašīnai un aizbrauc .. divas joslas, tas nav aizliegts ... :lol:
Kur teikts, ka ar lidmašīnu nedrīkst nosēsties uz šosejas? ... turpināt???????????

Pirmoreiz dzirdi tādu lietu kā agresīva braukšana utt. ???? :lol:

JA IR VIENA JOSLA, TAD TAJĀ DRĪKST BRAUKT TRANSPORTLĪDZEKĻI TIKAI VIENĀ RINDĀ, JA JOSLAS NAV IEZĪMĒTAS (NORĀDĪTAS), TAD VADĪTĀJI PAŠI IZVĒLAS, CIK JOSLĀS BRAUKT, bet es visu laiku runāju par vienu joslu, kas te nav saprotams????
Lietotāja avatars
silver
 
Atbildes: 1975
Pievienojies: 2005/Okt/19, 10:39

Atbildēt androns » 2008/Apr/29, 14:41

229. Nogriežoties pa kreisi vai apgriežoties braukšanai pretējā virzienā krustojumos apdzīvotās vietās, kur nav iekārtots velosipēdu ceļš, velosipēdu vadītājiem brauktuvju krustošanās vieta jāšķērso pa brauktuvju labo malu, iepriekš pārliecinoties par ceļu satiksmes drošību un dodot ceļu tajā pašā virzienā braucošajiem transportlīdzekļiem un tiem ceļu satiksmes dalībniekiem, kam saskaņā ar braukšanas noteikumiem krustojumos ir priekšroka. Ja braukšanai pa kreisi iekārtota atsevišķa braukšanas josla, nogriezties atļauts no šīs joslas labās malas. Nogriezties pa kreisi vai apgriezties braukšanai pretējā virzienā ārpus krustojumiem atļauts no brauktuves labās malas.
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt androns » 2008/Apr/29, 14:43

1.7. braukšanas josla - jebkura brauktuves garenvirziena josla (var būt apzīmēta ar ceļa apzīmējumiem), kura ir pietiekami plata, lai pa to vienā rindā varētu braukt automobiļi;
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt MarisX » 2008/Apr/29, 14:46

Attēls
a šitā var braukt :D
VW passat B5 1.8i
VW Lupo 1.4 16v
VW Golf mk4TDI
VW Passat B6 2.0TDI
VW Transporter T5 2.5TDI
Lietotāja avatars
MarisX
 
Atbildes: 920
Pievienojies: 2008/Mar/13, 13:18
Atrašanās vieta: ..............Gulbene - Lizums
Braucu ar: T5
Dzinējs: VW T5 2,5 TDI R5

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Satiksmes drošība

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi