VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - "Skaties divreiz. Divreiz!"

Satiksmes drošība

"Skaties divreiz. Divreiz!"

Viss par satiksmes drošības jautājumiem. Pamācoši stāsti, klipi, linki.

Tava attieksme pret akciju "Skaties divreiz"

CSDD ir pilnīga taisnība, autovadītāji aiz savas neuzmanības nogalina kārtīgos motociklistus.
8
12%
CSDD nav taisnības, agresīvie motociklisti tā vietā lai tiktu sodīti tiek attaisnoti ar autovadītāju neuzmanību.
35
52%
Man līdz lampiņām
5
7%
Cits variants ... (savu variantu postējam topikā)
5
7%
CSDD ir taisnība, tikai akcijas realizācija ir pārāk divdomīga un nesniedz vēlamo rezultātu
14
21%
 
Kopā balsots : 67

Reklāma
 

Atbildēt envy » 2008/Apr/28, 13:34

androns rakstīja::arrow: Envy - kā ir ? Mocis tak labāk stājas par mašīnu (uz normāla seguma) ???
diemžēl tā nevar teikt!

mocim ir tikai viena riepa, kas bremzē! otrkārt, Latvijā nav normāla seguma!
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Atbildēt Storms » 2008/Apr/28, 13:36

envy rakstīja:Es jau iepriekš teicu, ka neatbalstu lidotājus-kamikadzes! Pašam tie krīt uz nerviem!

A mēs te (un ne tikai te, arī iAuto un citur) cepamies kā reizi par lidotājiem-kamikadzēm. Indivīdus, kuriem motobraucēji principā kāp uz nerva, visur sabradā pārsteidzoši vienbalsīgi un ātri. ;)
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt envy » 2008/Apr/28, 13:38

Storms rakstīja:
androns rakstīja::arrow: Envy - kā ir ? Mocis tak labāk stājas par mašīnu (uz normāla seguma) ???

Baika masa kopā ar braucēju ir ap 200-300kg, bet rati tikai 2 un ar mazāku saķeres laukumu nekā autiņa riepa. Pie kam staruji bremzējot ja sāk slīdēt rati ir ļoti lielas izredzes nolikt garšļaukus.
Tā kā IMHO būtiski labāk nestājas, bet bīstamāk viennozīmīgi.
Pakaļējā riepa eksrēmā situācijā samazina bremzēšanas ceļu par kādiem 3-5 procentiem! jo visa slodze ir uz priekšējo riteni! saskares laukums vidēja baiga riepai ir bik lielāks par cigarešu paciņu!
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Atbildēt envy » 2008/Apr/28, 13:40

Storms rakstīja:
envy rakstīja:Es jau iepriekš teicu, ka neatbalstu lidotājus-kamikadzes! Pašam tie krīt uz nerviem!

A mēs te (un ne tikai te, arī iAuto un citur) cepamies kā reizi par lidotājiem-kamikadzēm. Indivīdus, kuriem motobraucēji principā kāp uz nerva, visur sabradā pārsteidzoši vienbalsīgi un ātri. ;)

Tad mums ir pilnīgs oftopiks, jo topika tēma ir CSDD kampaņa, kuras pamatā nav lidotāji-kamikadzes! ;)

+

otrais variants aptaujā ir pilnīgi pretrunā ar Tevis sacīto - "agresīvie motobraucēji" šajā kontekstā tiek asociēts ar pilnīgi visiem motociklistiem! ;)
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Atbildēt androns » 2008/Apr/28, 13:40

envy rakstīja:
androns rakstīja:
tā apmācība neiepravīs pareizi kamikadzes mozgas ! Tur jau tā lieta, ka DOMĀŠANA (jeb precīzāk NEdomāšana) ir pie vainas ! Pilnīgs pohujs uz citiem satiksmes dalībniekiem - "visi papiš malā - es te tahad stiepšu uz pakaļējā rata!"
Da aizbrauc uz biķeriem or whateva kādu tur trasi un stiep kamēr pieriebjas ...

Līdzigi jau ir ar automašīnām, bet automašīnā cilvēks ir 10x vairāk pasargāts nekā uz moča !


šito mēs neizmainīsim!

tādu atsaldeņu procents ir tāds pats kā starp autovadītājiem, (tādiem kas lien pa pretējo joslu pirms fūres ap 2 sietiem utt)

Tāpēc man personīgi nepatīk sabiedrības nostādenes:

BMW braucēji ir agresīvi zīmuļi, bmw braucējus nekad nepalaist pa priekšu!
Motociklisti ir kamikadzes, tiem jāpiegriež priekšā!

ir konkrēta diaspora cilvēku, ko Daba nav apveltījusi ar strādājosām smadzenēm un punkts! un te nav svarīgi vai tā diaspora pārvietojas ar motociklu, BMW, golfu, žiguli vai rolsroicu!

Tas ir sabiedrības viedoklis, kas ir nepareizs!

tomēr par akciju runājot vēlreiz gribas uzsvērt:

Spgulis - signāls - spogulis - manevrs!


tas gan ...

gruuti aptvert, ka ir tik aprobežoti un debīli biezpiengalvas, kas ienīst konkreetas auto markas, motociklistsu, velosipēdistus ... tip tādu lohu domāšanu toč nesaprotu ...

un šai pat sakrā 50% gadījumos pilsētā Spgulis - signāls - spogulis - manevrs! pārtop par Spgulis - spogulis - manevrs! ... tikai tāpēc, ka blakus joslā esošais ieraudzī tavu signālu un piepipināsies priekšā braucosājam, lai tikai tevi nepalaistu ...

Diemžēl tā viņš ir
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt envy » 2008/Apr/28, 13:45

Godīgi sakot 'mūsu galvaspilsētā manevri tiek veikti pēc principa:

Skatiens pār plecu - Manevrs jo tas ko redzu spogulī, taču paspēs apstāties, kad tam piegriezīšu priekša, ja jau viņu neredzu blakus!

Es personīgi arī neievēroju manevra pamatlikumu un braucu pēc principa:

Signāls - Spogulis - Manevrs izlaižot pirmo spoguli, jo jāskatās, ka tas !@#@%^#^ līdējs, kas spraucas man priekšā neielien pa ātru un nenones visu priekšu! :evil:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Atbildēt androns » 2008/Apr/28, 13:47

aber netīrās ielas jau ir cits stāsts ...
bet arī TAS NAV NORMĀLI !!!!

p.s. - netīras/smilšainas ielas arī palielina automašīnu apstāšanās ceļu :roll:
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt androns » 2008/Apr/28, 13:49

Par šito tēmu toč vajag pacelt bik augstaak par forumiem ...

savādāk ar tā viss paliks - forumu diskusiju liimenii :?
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt androns » 2008/Apr/28, 13:52

p.s. - no iAuto :haha:

(vakardienas vakara novērojums)...njaa,kungi mociklisti(uzsveru,tikai baikeri) vakar vakarā ap 20iem viens Jūsu bēdu brālis dabūja diezgan pamatīgu "pērienu" ...īsumā: nepateikšu ielas nosaukumu utt,bet runa par vienu no šķērsielām,kas iziet UZ Maskavas ielu,virzienā uz Ķengaraga tirgu...krustojumā iedegas sarkanais un kādas 4 a/m protams bremzējās (viss loģiski).Cilvēciņi sāk steberēt pāri zebrai (tajā skaitā arī viena jauna māmiņa ar zīdaini ratiņos un otru sīci pie rokas)..te ot kuda ņeberis uz tā paša krusta pusi lido baiks (laaaabā šusītē),protams bremzēšana notiek strauji un lavierējot gar tām pāris mašīnītēm pa nepārtraukto balto svītru ceļam pa vidu.Apstāšanās moments tam lūznim tik straujš,ka zīmējoties tā pakaļa tiek parauta uz augšu...iepriekš minētā jaunā māmiņa tā sabījās,ka tīri instinktīvi raujot malā savu pie rokas esošo sīci apgāza ratiņus ar otru bērneli...viņa patiesi neredzēja šo lidojošo,uzsveru MORĀLO KROPLI...es lecu ārā no sava braucamā un skrēju palīgā pacelt ratiņus un salasīt izbirušās mantas(tiešām palika žēl nabaga meiteni)...lielākais sīcis bimbā utt...bet ne jau par šo manu cēlo rīcību ir stāsts ...blakus man šajā krustā stāvēja melns Lexus GX(kurš tur cipars) džipveidīgais,kurā sēdēja divi visai zolīda izskata kungi ap 40it...sinhroni atsprāga vaļā Lexusa durvis un MORĀLAIS KROPLIS tika sākts lamāt...bet redz nē,šis neesot vainīgs,ka tik bailīgas,histēriskas kuces(viņa vārdi-lieliski dzirdēju)vedot savus bērnus pāri ielai(pie zaļās gaismas-dīvaini!!!)...tad nu viens no kungiem šo kretīnu ar laisku,skaistu kājas spērienu nospēra no šī 2riteņu brīnuma (niansēs neiedziļināšos,bet bija vēl pāris sitienu)...vēl līdz šim vakardienas redzētajam incidentam man īsti nebija ne silts ne auksts par Jums BAIKERIEM(ar pāris kaitinošiem izņēmumiem)...bet tagad...
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Storms » 2008/Apr/28, 14:38

envy rakstīja:otrais variants aptaujā ir pilnīgi pretrunā ar Tevis sacīto - "agresīvie motobraucēji" šajā kontekstā tiek asociēts ar pilnīgi visiem motociklistiem! ;)

Ņea. Akcijā domāti ir normāli braucēji, bet sabiedrība "uzvārījās" par agresīvajiem. Un balsojums būtībā arī parāda kā akcija ir tikusi uztverta sabiedrībā. Nevis ka autovadītājam jāuzmanas ka nenones kādu normālu motobraucēju, bet ka tagad lidotājiem-kamikadzēm ir tiesības lidot un uzspļaut visam - bet tev autovadītājam jāuzmanās lai nenones to idiotu.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt envy » 2008/Apr/28, 14:56

Es tomēr uzskatu, tas ir Tavs viedoklis!

sabiedrība cepas par visu motociklistu diasporu! :roll:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Atbildēt edzz85 » 2008/Apr/28, 14:56

izvēlējos šo variantu Cits variants ... (savu variantu postējam topikā), jo, piemēram, braucu no darba 4dien, kad ārā ir jau tāda puskrēsla - maršuts uz ogri caur līčiem (tur ir labaks cela segums) ara jau pec 20.00 ir pa laikam uzmetu aci spoguli nav nekā, te pēkšņi paskatos atkal un viens bez iedegtām gaismām ar pelēku baiku man kā stavošam aiziet garām.

Līdz ar to ja es būtu taisījus kādu manevru, tas pelēkais baiks būtu man pakaļā, jo pateicoties apstāķļu sakritībai - pelēkai moča krāsai, neiedegtām gaismām un kreslas laikam - to vispār nevarēja redzēt.
Lietotāja avatars
edzz85
 
Atbildes: 1619
Pievienojies: 2006/Jan/12, 15:27
Atrašanās vieta: ogre/riga
Braucu ar: sarkanu zemenīti
Dzinējs: 1,6

Atbildēt Storms » 2008/Apr/28, 15:01

envy rakstīja:sabiedrība cepas par visu motociklistu diasporu! :roll:

Nepiekrītu. :wink:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Fancy » 2008/Apr/28, 15:05

Ja godīgi tad šim topikam lielas jēgas nebūs kamēr nebūs realizēti vai pāraudzināti donori. Būs cilvēki, kas liks visus motociklistus un arī visus, kam ir BMW vienā maisā. Tāda nu ir tā letiņi sabiedrība...
Vienīgais ko varam darīt ir skatīties spoguļos un rādīt pagriezienus, vairāk neko.
Viss sākas no paša, bet te neviens nav svētais kas 100% gadījumu ievēro visus noteikumus. Pietiek ar vienu reizi, kad napaskaties, vai kāds brauc, kautvai ja tas būs bijis 1 gadījums no 100000 reizēm, kad ir bijis jāskatās spogulī.
Lietotāja avatars
Fancy
 
Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

Atbildēt fest » 2008/Apr/28, 18:42

Kā ir, mocis taču mani pa labo malu apdzīt nedrīkst, vai ne?
t.i. ja pieņem, ka labajā malā ir vienkārši metra atstarpe līdz bordai.
fest
 
Atbildes: 336
Pievienojies: 2007/Jūl/02, 20:22
Atrašanās vieta: Madona

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Satiksmes drošība

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 5 viesi