VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - PM neiet prom

Problēmas foruma darbībā

PM neiet prom

Šei ikviens var paziņot par novērotajām problēmām foruma darbībā. Jo precīzāks problēmas apraksts tiks izveidots, jo ātrāk un precīzāk tā tiks novērsta.
Reklāma
 

PM neiet prom

Atbildēt J.K.jr.bad. » 2006/Dec/27, 15:23

man te viena problēma parādījusies. PM neiet prom un stāv pie Izejošiem. :?:

Tas man tikai tā vai kā?
Lietotāja avatars
J.K.jr.bad.
 
Atbildes: 1284
Pievienojies: 2005/Aug/30, 11:40
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat Syncro
Dzinējs: 2.5TDI

Re: PM neiet prom

Atbildēt sicc » 2006/Dec/27, 15:24

J.K.jr.bad. rakstīja:man te viena problēma parādījusies. PM neiet prom un stāv pie Izejošiem. :?:

Tas man tikai tā vai kā?

vienkārši viņš nav vēl lasīts(laikam) :ups: parasti viņš stāv pie izejošajiem līdz saņēmējs to atver :roll:
Lietotāja avatars
sicc
 
Atbildes: 4146
Pievienojies: 2005/Dec/04, 23:27
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: E36

Atbildēt J.K.jr.bad. » 2006/Dec/27, 15:26

ā. skaidrs.

Paldies par info.
Lietotāja avatars
J.K.jr.bad.
 
Atbildes: 1284
Pievienojies: 2005/Aug/30, 11:40
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat Syncro
Dzinējs: 2.5TDI

Atbildēt J.K.jr.bad. » 2006/Dec/27, 15:27

Un vēl par PM.

agrāk, ja atnāca PM, tad uz mailu bija paziņojums. Kopš kaut kāda brīža šī fīča man vairs nestrādā... :roll:
Lietotāja avatars
J.K.jr.bad.
 
Atbildes: 1284
Pievienojies: 2005/Aug/30, 11:40
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat Syncro
Dzinējs: 2.5TDI

Atbildēt silver » 2006/Dec/27, 15:29

J.K.jr.bad. rakstīja:Un vēl par PM.

agrāk, ja atnāca PM, tad uz mailu bija paziņojums. Kopš kaut kāda brīža šī fīča man vairs nestrādā... :roll:

man gan strādā, pirms kādām desmit minūtēm točna strādāja vēl :roll:
Lietotāja avatars
silver
 
Atbildes: 1975
Pievienojies: 2005/Okt/19, 10:39

Atbildēt sicc » 2006/Dec/27, 15:31

silver [janka] rakstīja:
J.K.jr.bad. rakstīja:Un vēl par PM.

agrāk, ja atnāca PM, tad uz mailu bija paziņojums. Kopš kaut kāda brīža šī fīča man vairs nestrādā... :roll:

man gan strādā, pirms kādām desmit minūtēm točna strādāja vēl :roll:

liekas ka varēja kaut kā izslēgt un ieslēgt to opciju :roll:
Lietotāja avatars
sicc
 
Atbildes: 4146
Pievienojies: 2005/Dec/04, 23:27
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: E36

Atbildēt Lord » 2006/Dec/27, 15:35

man mājas kompī nelec ārā jauns lodziņš, kad atnāk PM :( viss ir ieslēgts, visam ir jāstrādā... POP-UP arī man uz VWM ir izslēgts :roll:
Lietotāja avatars
Lord
 
Atbildes: 3562
Pievienojies: 2007/Jūn/08, 17:34

Atbildēt sicc » 2006/Dec/27, 15:51

Lord rakstīja:man mājas kompī nelec ārā jauns lodziņš, kad atnāk PM :( viss ir ieslēgts, visam ir jāstrādā... POP-UP arī man uz VWM ir izslēgts :roll:

POP up vajag ieslēgt nevis izslēgt -tad leks :wink:
Lietotāja avatars
sicc
 
Atbildes: 4146
Pievienojies: 2005/Dec/04, 23:27
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: E36

Atbildēt J.K.jr.bad. » 2006/Dec/27, 16:58

A kāpēc šitais topiks nerādās pie pēdējiem topikiem??? :roll:
Lietotāja avatars
J.K.jr.bad.
 
Atbildes: 1284
Pievienojies: 2005/Aug/30, 11:40
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat Syncro
Dzinējs: 2.5TDI

Atbildēt sicc » 2006/Dec/27, 17:06

J.K.jr.bad. rakstīja:A kāpēc šitais topiks nerādās pie pēdējiem topikiem??? :roll:

spams arī nerādās :mrgreen:
Lietotāja avatars
sicc
 
Atbildes: 4146
Pievienojies: 2005/Dec/04, 23:27
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: E36

Atbildēt Storms » 2006/Dec/27, 18:24

Mailu prom iešana - zināma problēma. Visi kolektīvi pateicamies tiem pederastiem kas globālo tīmekli ir piegāzuši pilnu ar spama mailiem aiz kam 80% visas maila plūsmas ir spams. Lai to visu nofiltrētu daži provaideri saliek tādas rules ka tiek atfiltrēts nevis 80% mailu bet 90%... Parasti paziņojumi no forumiem ir šajos liekajos 10%. Kaut spameri dirzdami salauztos. Katrā ziņā tas nav atkarīgs no manis vai no kāda konkrēta lietotāja. Tas ir tā pat kā "Sūdi notiek". :roll:
Vairāki varianti ir izmēģināti - viss velti. Patreiz te ir vēl viena ideja, kādu vakaru mēģināšu norealizēt. :roll:

Lord: tavs gadījums 1) ir no citas operas; 2) meklē problēmu savā galā. Apskaties kādi settingi tev foruma profilā, popup filtros, browserī un galu galā iztīri cookies. Un... kādas kakas stāv uz aizardzību? Ķipa tur visādi avasti, nortoni, kasperski?

Par to ka šī sadaļa nerādās pirmajā lapā: Pirmajā lapā pie top10 pēdējiem postiem jārādās ir tikai postiem "pa tēmu". Lai nesanāk tā ka cilvēks ieklīst meklēt infu par autiņiem, bet top10 ir spama reaktors, problēmas foruma darbībā, tusiņš, dzertne, kretīni uz ceļa, tamborēšanas pamati un tamlīdzīgi.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Lord » 2006/Dec/27, 21:00

Man uzstādijumops viss ir kārtība, viss ir saslēgs tā, lai lektu āra tas lodziņš... un tā arī notiek visur, tikai nemājās :( laikam tiešām kaut kāds gļuks tur ir :roll:
Lietotāja avatars
Lord
 
Atbildes: 3562
Pievienojies: 2007/Jūn/08, 17:34

Atbildēt MārtiņšX » 2006/Dec/28, 13:36

Par spama filtriem, manupraat, taa ir tikai normaala situaacija, jo viens no galvenajiem algoritmiem, kaa spams tiek atshkjirts no deriigajiem mailiem, ir: "regulaari pienaakoshi maili no vienas un taas pashas adreses ar vienaadu vai gandriiz vienaadu saturu". Un pazinjojumi no foruma preciizi traapa shajos nosaciijumos.
Ja filtreeshana notiek kaadas iestaades ieksheejaa serveri, tad var sarunaat ar adminu, lai ienaakoshie maili no konkreetas adreses tiek atljauti, apejot filtru. Ja filtreeshana notiek kaada lielaa provaidera serverii, tad diezgan bezceriigi.
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru
 
Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z


Atgriezties uz Problēmas foruma darbībā

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 13 viesi