VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - error in posting

Problēmas foruma darbībā

error in posting

Šei ikviens var paziņot par novērotajām problēmām foruma darbībā. Jo precīzāks problēmas apraksts tiks izveidots, jo ātrāk un precīzāk tā tiks novērsta.
Reklāma
 

error in posting

Atbildēt Lord » 2006/Aug/17, 15:53

Error in posting

DEBUG MODE

INSERT INTO phpbb_posts_text (post_id, post_subject, bbcode_uid, post_text) VALUES (138509, '', '92e644dcd6', '


Line : 250
File : functions_post.php
Lietotāja avatars
Lord
 
Atbildes: 3562
Pievienojies: 2007/Jūn/08, 17:34

Atbildēt Storms » 2006/Aug/17, 15:57

Opapā! Kas tas tieši bija ko mēģināji iepostēt? Liels teksts, liels quote vai kā? :-k
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Storms » 2006/Aug/17, 15:59

P.S. - Kurā topikā?
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Lord » 2006/Aug/17, 15:59

Storms rakstīja:Opapā! Kas tas tieši bija ko mēģināji iepostēt? Liels teksts, liels quote vai kā? :-k


tie bija ļoti daudz, nu ļoti daudz - :haha: :haha: :haha:
Lietotāja avatars
Lord
 
Atbildes: 3562
Pievienojies: 2007/Jūn/08, 17:34

Atbildēt Storms » 2006/Aug/17, 16:03

Bingo! Man izdevās arī šo topiku noraut podā:
Kods: Izvēlēties visus
Error in posting

DEBUG MODE

INSERT INTO phpbb_posts_text (post_id, post_subject, bbcode_uid, post_text) VALUES (138518, '', 'cfaefd4748', ':gargt: <dofiga :gargt:> :gargt:')

Line : 250
File : functions_post.php

Skaidrs kur kaka. Šķiet ka dažiem opensource megaprogzeriem rokas tomēr aug no dibena...
Vakarā (vēlā vakarā) mēģināšu izlabot. :roll:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Lord » 2006/Aug/17, 16:08

Storms rakstīja:Bingo! Man izdevās arī šo topiku noraut podā:
Kods: Izvēlēties visus
Error in posting

DEBUG MODE

INSERT INTO phpbb_posts_text (post_id, post_subject, bbcode_uid, post_text) VALUES (138518, '', 'cfaefd4748', ':gargt: <dofiga :gargt:> :gargt:')

Line : 250
File : functions_post.php

Skaidrs kur kaka. Šķiet ka dažiem opensource megaprogzeriem rokas tomēr aug no dibena...
Vakarā (vēlā vakarā) mēģināšu izlabot. :roll:


neko nesapratu! kas tad beigās ir pie vainas? starp citu man ir aizdomas, ka tas pats gļuks bija arī vakar, jo arī mēģināju iepostēt vienu lielu smailiņu postu, bet man vnk explorers uzkārās un aizvērās... bet šon ar Mozilla parādīja erroru...
Lietotāja avatars
Lord
 
Atbildes: 3562
Pievienojies: 2007/Jūn/08, 17:34

Atbildēt Storms » 2006/Aug/17, 16:21

Lord rakstīja:neko nesapratu! kas tad beigās ir pie vainas? starp citu man ir aizdomas, ka tas pats gļuks bija arī vakar, jo arī mēģināju iepostēt vienu lielu smailiņu postu, bet man vnk explorers uzkārās un aizvērās... bet šon ar Mozilla parādīja erroru...

Foruma kodā nav ielikts maksimālais apjoma ierobežojums uz message body lauku. Tad kad neadekvāti lielu kluci stum iekš DB tad DB apskatās ka tas viss neielīdīs kur būtu jāielien un pasūtā pāris mājas tālāk. Nelaime ir tā ka posts sastāv no 2 nesaistītiem ierakstiem 2 tabulās un errors izlido tikai uz 1 no tām tabulām. Aiz kam posts ir, bet body nau. Tādēļ arī rodas tālākās darbības problēmas - softs dod ārā 15 postus, bet reāli ir tikai 14.
Aizdoma uz šito bija, bet nebija pārliecības par to kurā tieši laukā ir kaka un ne mazākās saprašanas kurā php kodā un rindiņā ir kaka. Tagad viss ir poņatno - tik jāpiesēžas un jāizdomā kā iztaisnot kodu. Reiz jau taisnoju - bet tur ar citiem laukiem kaka bija. :roll:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E


Atgriezties uz Problēmas foruma darbībā

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi