VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Viss pateikts screen shotaa

Problēmas foruma darbībā

Viss pateikts screen shotaa

Šei ikviens var paziņot par novērotajām problēmām foruma darbībā. Jo precīzāks problēmas apraksts tiks izveidots, jo ātrāk un precīzāk tā tiks novērsta.
Reklāma
 

Viss pateikts screen shotaa

Atbildēt Lord » 2006/Aug/16, 21:40

iejot spama topicka
Attēls
Lietotāja avatars
Lord
 
Atbildes: 3562
Pievienojies: 2007/Jūn/08, 17:34

Atbildēt Lauris » 2006/Aug/16, 22:25

Man viss strādā :?
Ēku, elektroietaišu termogrāfiskā pārbaude!
Lietotāja avatars
Lauris
 
Atbildes: 6272
Pievienojies: 2004/Mar/22, 12:39
Atrašanās vieta: Pierīga
Braucu ar: VW Sharan 7N
Dzinējs: CFFB

Atbildēt Lord » 2006/Aug/16, 22:45

atkal man šitais rādās, kad spiež... rāda, ka ir "n" lapas, bet teksts ir tikai vienu lapu iepriekš :(
Lietotāja avatars
Lord
 
Atbildes: 3562
Pievienojies: 2007/Jūn/08, 17:34

Atbildēt Dujinna » 2006/Aug/16, 22:57

Lord rakstīja:atkal man šitais rādās, kad spiež... rāda, ka ir "n" lapas, bet teksts ir tikai vienu lapu iepriekš :(


piebalsoju, man ar tas pats rādās
Lietotāja avatars
Dujinna
 
Atbildes: 218
Pievienojies: 2006/Mai/15, 12:05
Atrašanās vieta: Mārupe

Atbildēt Driver » 2006/Aug/16, 23:44

Tā ir normāla paradiba phpbb forumiem...
Iespējami vairāki varianti kapec paradas shads logs..viens no iemesliem var but tas, ka kads raksta zinojumu un apskata to prieksapskates stadija :?
Lietotāja avatars
Driver
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 105
Pievienojies: 2004/Jan/23, 22:52

Atbildēt Storms » 2006/Aug/17, 0:01

Kāds atkal ir postējis, dabūjis sejā error un nav šo error iepostējis pie problēmām lai problēmu atrisinātu. Jeibogu sitīšu, ar kāju, pa ausi... :roll:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Re: Viss pateikts screen shotaa

Atbildēt Storms » 2006/Aug/17, 0:30


Citreiz kad nospied pogu "Iesniegt" ja saņem paziņojumu par kļūdu (tipa SQL Error: blablabla) tad šo kļūdas paziņojumu ir jāpostē šite! Nevis 2x pēc kārtas cenžas iepostēt to ko softs negrib paņemt pretī un tā vietā lai pateiktu man ko tad īsti tas negrib ņemt pretī atsūta man seku screenshot... Tipo vot šeit bija pilsēta, saucās viņa Hirosima... :evil:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Re: Viss pateikts screen shotaa

Atbildēt Lord » 2006/Aug/17, 0:35

Storms rakstīja:

Citreiz kad nospied pogu "Iesniegt" ja saņem paziņojumu par kļūdu (tipa SQL Error: blablabla) tad šo kļūdas paziņojumu ir jāpostē šite! Nevis 2x pēc kārtas cenžas iepostēt to ko softs negrib paņemt pretī un tā vietā lai pateiktu man ko tad īsti tas negrib ņemt pretī atsūta man seku screenshot... Tipo vot šeit bija pilsēta, saucās viņa Hirosima... :evil:


Man kopš pēdējiem "Lielajiem gļukiem" neviens error's nav nereizi izlecis!!! Tā kā nepiesieties :twisted: Rišaj prabļemu!!! 8)
Lietotāja avatars
Lord
 
Atbildes: 3562
Pievienojies: 2007/Jūn/08, 17:34

Re: Viss pateikts screen shotaa

Atbildēt Storms » 2006/Aug/17, 0:38

Lord rakstīja:Man kopš pēdējiem "Lielajiem gļukiem" neviens error's nav nereizi izlecis!!! Tā kā nepiesieties :twisted: Rišaj prabļemu!!! 8)

Tikai nedirs. Tieši tavi divi posti kas šodien nav iepostējušies spama reaktorā izsauca tā gļukošanu!

P.S. - Un šim topikam nosaukums neatbuilst būtībai. Nākamreiz deletošu bez izskatīšanas. :evil:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Storms » 2006/Aug/17, 0:40

Gļuks atrasts un topiks salabots. Pateicoties dažu labu lietotāju nevērībai tā arī iemesls nav atklāts un gļuks atkārtosies. Kad un kur - ne mazākās saprašanas. Tāpēc vēlreiz atgādinu - JA IZLEC PAZIŅOJUMS PAR KĻŪDU TAD VISU PAZIŅOJUMA TEKSTU NEKAVĒJOTIES IEPOSTĒT ŠEIT! Nevis pēc tam vēl kļikāt turpu šurpu un priecāties par cekām. :angryfire:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E


Atgriezties uz Problēmas foruma darbībā

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 11 viesi