VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Kā ziņot par problēmām (IZLASĪT OBLIGĀTI PIRMS KO POSTĒT!)

Problēmas foruma darbībā

Kā ziņot par problēmām (IZLASĪT OBLIGĀTI PIRMS KO POSTĒT!)

Šei ikviens var paziņot par novērotajām problēmām foruma darbībā. Jo precīzāks problēmas apraksts tiks izveidots, jo ātrāk un precīzāk tā tiks novērsta.
Reklāma
 

Kā ziņot par problēmām (IZLASĪT OBLIGĀTI PIRMS KO POSTĒT!)

Atbildēt Storms » 2006/Jūl/03, 0:06

Tātad tiem kas tankā:
1) Par KATRU pamanīto gļuku jauns topiks! Tad kad topiks tiek slēgts gļuks tiek uzskatīts par izlabotu;
2) Topika nosaukumā īss un precīzs raksturojums;
3) Pašā ziņā pēc iespējas precīzāk aprakstam kas, kurā vietā un kad ir darīts un kāds rezultāts. Screenshoti vai pilnas paziņojumu un linku kopijas ļoti vēlamas.

Topiki vai posti kas neatbildīs šīm prasībām tiks vienkārši ignorēti. Neesmu gaišreģis lai uzminētu kas nu kuram ir noticies. Palīdziet man ar informāciju un es palīdzēšu tikt vaļā no gļuka.

P.S. - Visi posti kas neattieksies tieši uz topika tēmu netiks izskatīti un tiks dzēsti bez brīdināšanas!
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Storms » 2007/Nov/05, 22:01

JA KĀDS PAMANA KA SERVERIS KAUTKĀDU IEMESLU DĒĻ NAV PIEEJAMS TAD LŪDZU PAZVANĪT MAN VAI VISMAZ ATSŪTĪT SMS!!!!
P.S. - Tas attiecas uz tiem, kam ir zināms mans telefona Nr. Tādu ir daudz un neskatoties uz to šovakar NEVIENS man tā arī nepateica ka 3 stundas kā forums nav pieejams! :evil:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E


Atgriezties uz Problēmas foruma darbībā

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 13 viesi