VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Gļuki kas parādījušies pēc pārnešanas

Problēmas foruma darbībā

Gļuki kas parādījušies pēc pārnešanas

Šei ikviens var paziņot par novērotajām problēmām foruma darbībā. Jo precīzāks problēmas apraksts tiks izveidots, jo ātrāk un precīzāk tā tiks novērsta.
Reklāma
 

Atbildēt Storms » 2006/Jūn/06, 8:25

androns rakstīja:stormi! - atkal jobanaas e-maales neiet :(

navigator.lv atšuj visus mailus no vwmotion jo izmanto vienu pārlīku spamkopu kas by random bloķē veselus tīklus pamatojot to ka tie esmot dinamiski. Īsāk sakot pilnīgs sviests. Attiecīgi neko es tur padarīt nevaru - varu ieteikt tikai izvēlēties sakarīgu maila servisu, nevis tādu kurš cenšas par katru cenu atmest atpakaļ visus mailus. :(
Tie mēsli kas uztur to līko spamkopu runā tikai ar IP tīkla īpašnieku, pie kam nav vispār definējuši ne pie kādiem noteikumiem tīkls tiek bloķēts, ne pie kādiem noteikumiem tas var tikt atbloķēts. Tb IP tīkla īpašnieks arī ir visai bezspēcīgs.
A navigators.lv ... ja viņiem ir ienākusi prātā tā gaišā doma izmantot tieši šo bloķēšanas DB, tad es šaubos ka spēšu viņus izārstēt. :roll:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt androns » 2006/Jūn/06, 8:29

Storms rakstīja:
androns rakstīja:stormi! - atkal jobanaas e-maales neiet :(

navigator.lv atšuj visus mailus no vwmotion jo izmanto vienu pārlīku spamkopu kas by random bloķē veselus tīklus pamatojot to ka tie esmot dinamiski. Īsāk sakot pilnīgs sviests. Attiecīgi neko es tur padarīt nevaru - varu ieteikt tikai izvēlēties sakarīgu maila servisu, nevis tādu kurš cenšas par katru cenu atmest atpakaļ visus mailus. :(
Tie mēsli kas uztur to līko spamkopu runā tikai ar IP tīkla īpašnieku, pie kam nav vispār definējuši ne pie kādiem noteikumiem tīkls tiek bloķēts, ne pie kādiem noteikumiem tas var tikt atbloķēts. Tb IP tīkla īpašnieks arī ir visai bezspēcīgs.
A navigators.lv ... ja viņiem ir ienākusi prātā tā gaišā doma izmantot tieši šo bloķēšanas DB, tad es šaubos ka spēšu viņus izārstēt. :roll:


nu jā, bet visaadi citaadi ļoti labs e-mail serviss ...
pirms vinji ieviesa to spaam filtru, man naaca kaadi 70 spami dienaa (par contentu jau nemaz nav jaatgaadina - to jau visi zin) .. tagad lidiz manam mailboxim dienaa nenonaak NEVIENS spama mails (nu diemžēl arī foruma notifikaacija :( )

būs jāpadomā kas cic :)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Storms » 2006/Jūn/06, 8:42

androns rakstīja:nu jā, bet visaadi citaadi ļoti labs e-mail serviss ...
pirms vinji ieviesa to spaam filtru, man naaca kaadi 70 spami dienaa (par contentu jau nemaz nav jaatgaadina - to jau visi zin) .. tagad lidiz manam mailboxim dienaa nenonaak NEVIENS spama mails (nu diemžēl arī foruma notifikaacija :( )

To kas vēl nepienāk tu vari pat i nenojaust. Spama filtri ir kā skalpelis - bikuc pa labi vai pa kreisi un... Labāk pieciešu pāris spama mailus nekā nesaņemt normālus mailus. Citādi nah tad man tāds mails uz kuru tik un tā neko nevar saņemt? :roll:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt androns » 2006/Jūn/06, 9:04

probleemas nav bijushas :)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Storms » 2006/Jūn/06, 9:13

androns rakstīja:probleemas nav bijushas :)

Tas tu tā domā. ;) Es šancē reiz prikola pēc paprasīju lai man atmet bloķētos mailus no karantīnas - tur tika atrasti 2 ļoti svarīgi dokumenti kurus ilgu laiku gaidīju...
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt androns » 2006/Jūn/06, 9:29

nu re - bet man uz to mailu nesuuta neviens neko svariigu 8)

tādai ikdienas lietošanai (nesvarīgi maili) pilnīgi pietiek ...

ja kas svariigaaks, tad man ir darba mailis kas rullee :)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt GuntisS » 2006/Jūn/06, 14:50

Ar laiku atkal kaut kas nav riktiigi
un atkal ir paraadiijushies tie am un pm, vienu briidi taksh bija normaali cipari ... :roll:
GuntisS
 
Atbildes: 81
Pievienojies: 2005/Sep/24, 18:17
Atrašanās vieta: Valmiera
Braucu ar: Vento

Atbildēt Storms » 2006/Jūn/06, 15:08

GuntisS rakstīja:Ar laiku atkal kaut kas nav riktiigi
un atkal ir paraadiijushies tie am un pm, vienu briidi taksh bija normaali cipari ... :roll:

Skaties savā profilā parametrus. Man katrā ziņā viss ir bumbās un forumam nekas nav mainījies. :roll:
Parametros:
Laika zona: GMT +3 stundas
Datuma formāts: Y/M/d, G:i
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Dante » 2006/Jūn/11, 11:54

Postējam iekšā, izmet laukā

"HTTP/1.1 100 Continue "

Vajag vai gļuks?
Lietotāja avatars
Dante
 
Atbildes: 2326
Pievienojies: 2006/Mar/24, 10:41
Atrašanās vieta: Lielpilsēta
Braucu ar: gandrīz standartiņu
Dzinējs: Benzīna

Atbildēt night » 2006/Jūn/11, 15:23

Blackflame rakstīja:Postējam iekšā, izmet laukā

"HTTP/1.1 100 Continue "

Vajag vai gļuks?


man tas pats notiekaas!!!!
Lietotāja avatars
night
 
Atbildes: 999
Pievienojies: 2006/Feb/22, 19:57
Atrašanās vieta: Rīga/Liepāja
Braucu ar: Vw Passat
Dzinējs: 2.0 16V TDI DSG

Atbildēt NZ » 2006/Jūn/12, 15:06

gljuxs rakstīja:Error in posting

DEBUG MODE

SQL Error : 1406 Data too long for column 'topic_title' at row 1

INSERT INTO phpbb_topics (topic_title, topic_poster, topic_time, forum_id, topic_status, topic_type, topic_vote) VALUES ('VDO 3x "pulkstenji", eljljas spied. dacjiks,T pāreja', 450, 1150113695, 9, 0, 0, 0)

Line : 226
File : functions_post.php


shaadu nokjeeru, iespeejams ka subjektaa bija "peedinjaas", jo samazinot simbolu skaitu gljuxs nepazuda.. vismaz no saakuma...
Lietotāja avatars
NZ
 
Atbildes: 909
Pievienojies: 2005/Mar/04, 14:24
Atrašanās vieta: Rīga/Talsi(~10%)
Braucu ar: Ausaini
Dzinējs: 2.4

Atbildēt Storms » 2006/Jūn/17, 21:50

Tā, pateicoties Xplod serveris ir ieguvis UPS. Tagad Latvenergo mūs vairs nenobaidīs. :twisted:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Dante » 2006/Jūn/18, 16:33

Man te viens "ups" parĆ¢dĆ®jies - kad posta galam ielieku kĆ¢du faciĆ²u, tad visi kustĆ®gie pƧkĆ°Ć²i apstĆ¢jas un paliek kĆ¢ .jpg fails, nevis .gif fails :roll:
Lietotāja avatars
Dante
 
Atbildes: 2326
Pievienojies: 2006/Mar/24, 10:41
Atrašanās vieta: Lielpilsēta
Braucu ar: gandrīz standartiņu
Dzinējs: Benzīna

Atbildēt Storms » 2006/Jūn/19, 9:29

Blackflame rakstīja:Man te viens "ups" parādījies - kad posta galam ielieku kādu faciņu, tad visi kustīgie pēkšņi apstājas un paliek kā .jpg fails, nevis .gif fails :roll:

Meklē browzeriī kaku. Tas nevar būt atkarīgs no servera.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Dante » 2006/Jūn/19, 10:41

Skaidrs
Lietotāja avatars
Dante
 
Atbildes: 2326
Pievienojies: 2006/Mar/24, 10:41
Atrašanās vieta: Lielpilsēta
Braucu ar: gandrīz standartiņu
Dzinējs: Benzīna

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Problēmas foruma darbībā

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi