VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Passat B4 audio no sākuma.

Audio sistēma

Passat B4 audio no sākuma.

Skaņa, Bass'i un troksnis.
Reklāma
 

Re: Passat B4 audio no sākuma.

Atbildēt Amphiney » 2013/Aug/07, 18:41

Paldies par atbildēm!

h8499, kur Tu biji domājis likt tos 16,5cm skaļruņus?

Par to pastiprinātāju... cik vatu pastiprinātāju būtu jēga likt TIKAI priekš 4 skaļruņiem? Un cik vatu pastiprinātājs būtu nepieciešams, ja būtu tie paši 4 skaļruņi+tāds ne īpaši spēcīgs sūbs?
Lietotāja avatars
Amphiney
 
Atbildes: 22
Pievienojies: 2013/Apr/12, 8:38
Braucu ar: vw

Re: Passat B4 audio no sākuma.

Atbildēt h8499 » 2013/Aug/07, 20:19

B4 pasātam visideālāk būtu trīskomponentu sistēma - pīkstulis trijstūrī pie spoguļa, 10 cm panelī un 16.5cm priekšējās durvīs.
http://www.12volt-shop.lv/1/product/XkA=.html


Kad skaļruņi ir priekšā, budžeta variantā var iztikt ar vienu pastiprinātāju, kam reālā jauda ~ 70W uz kanālu pie 4 omiem, un kādu 100w sabvūferi. Ja stūrgalvīgi gribās izgāzt naudu - un likt skaļruņus arī aizmugurē - bez diviem pastiprinātājiem neiztikt.
Lietotāja avatars
h8499
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 1138
Pievienojies: 2011/Aug/23, 9:13
Atrašanās vieta: Salaspils
Braucu ar: Passat 99.5
Dzinējs: TDI

Re: Passat B4 audio no sākuma.

Atbildēt LaXay » 2013/Aug/07, 22:52

h8499 rakstīja:B4 pasātam visideālāk būtu trīskomponentu sistēma - pīkstulis trijstūrī pie spoguļa, 10 cm panelī un 16.5cm priekšējās durvīs.
http://www.12volt-shop.lv/1/product/XkA=.html


Kad skaļruņi ir priekšā, budžeta variantā var iztikt ar vienu pastiprinātāju, kam reālā jauda ~ 70W uz kanālu pie 4 omiem, un kādu 100w sabvūferi. Ja stūrgalvīgi gribās izgāzt naudu - un likt skaļruņus arī aizmugurē - bez diviem pastiprinātājiem neiztikt.



Nu tu dod.. :D
Jēga no skaļruņiem aizmugurē? liela, jo kvalitāte uzlabojas un nezūd skaņa. Ja kāds apsēžas aizmugurē tad viņam jāklausās ka subis slāna pa smadzenēm jeb arī grib kko dzirdēt? Protams, ka vajag skaļruņus maksīmāli priekšā jo šoferis galu galā esi tu.. Bet uzskatu, ka mūziku vajag pa visu salonu.
un bez subja kates ar kanalizācijas trubām neiztikt :emo:

Autoram, nevajag tev nekādus focal firmas skaļruņus :D nu nevajag, nopērs kko no pioniera, sony.. nebūtu tik svarīgi. nav jēga no mega dārgas firmas.

lietotājs mist pareizi teica, ja negrasies pirkt pastiprinātāju, tad atstāj orģinālos skaļruņus un uzliec labu galvu.

Kad ritīgi būsi izdomājis tad varēs savilkt vadus, salikt skaļruņus un pastiprinātāju.
Lietotāja avatars
LaXay
 
Atbildes: 1630
Pievienojies: 2011/Aug/02, 14:42
Atrašanās vieta: Jelgava, Kalnciems
Braucu ar: Passat B4
Dzinējs: AFN

Re: Passat B4 audio no sākuma.

Atbildēt zzz » 2013/Aug/08, 9:53

Piekrītu h8499,
Es ar ietu uz variantu 4 kanālu pastūzis, kur 2 kanālus var saslēgt tiltā priekš suba.
Man kā reizi tāds variants kādreiz bija uztaisīts un efekts ir milzīgs. Pie tam ja kādreiz izdomā upgrade, tad tad var piepirkt mono pastūzi subam un 4 kanālu izmantot skaļruņiem.
Komponentu sistēma šķiet ir vienkāršākais variants, jo komplektā jau nāk filtrs kas sadala pa frekvencēm toņus, mazāks čakars.

Mans setup kādreiz mazda 323f. Sony pastūzis 4x70W tiltā 200w. Priekšā DLS reference sērijas komponentes bet tur bija 2 joslas, tweeters un midbass. Bagāžniekā DLS subs portētā kastē.
Pēc tam to visu biju pārlicis audi cabrio un arī tur neskatoties uz to ka nav jumts un bagāžnieku šķir bāka un kaste jumta glabāšanai, arī skaņa bija super.
Pareizi saregulējot aizmugure nav vajadzīga, ja vien netaisies izklaidēt līdzbraucējus, bet mūziku jau taisa sev un skaļi klausās viens :)
Lietotāja avatars
zzz
 
Atbildes: 1523
Pievienojies: 2004/Mar/15, 10:18
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Golf MK5 JE Design
Dzinējs: 2.0 TDI DSG + chips

Re: Passat B4 audio no sākuma.

Atbildēt nin2 » 2013/Aug/08, 14:49

Šajā gadījumā es droši vien nopirktu 2joslu 16,5 cm komponentes - basinieku, protams, ka liktu durvīs, pīkstuli vai nu spoguļu 3stūros, vai stoikās. Tad sapakotu durvis, lai skaļrunis strādātu uz durvju tilpumu, nu un protams, ka nopirktu citu galvu (maģi)- ļoti pat iespējams, ka lietotu (labāk vecāku bet augstākas klases, nekā jaunu lētuci). Pastūžus/subus vismaz sākumā - nafig. Ja baigi vajadzēs, tad to pēc tam jebkurā brīdī varēs pielikt klāt. Aizmugurē skaļruņus - arī nafig.
Tas tā - pa lēto un īpaši neiespringstot.

p.s. ex passatā priekšas durvīs bija laikam ka šie DLS (neatceros vairs precīzi modeli) - http://www.aux.lv/lv/165-cm-65/1607-dls ... -rs6a.html un PIO galva. Lai saprastu vai skaļruņi skanēs bez pastūža, ir jāskatās to jūtība - jo augstāka, jo labāk - šiem konkrētajiem ir 92 dB (1W/1m) un skanēja ok.

p.p.s. Ja grib taisīt pa nopieto, tad jālasa te :P Bet nu iesācējiem tas viss varētu likties baigais kosmoss.
nin2
 
Atbildes: 679
Pievienojies: 2010/Nov/27, 23:37
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: touran

Re: Passat B4 audio no sākuma.

Atbildēt nin2 » 2013/Aug/08, 15:39

Ā, ja Tev jau ir tas sony maģis, tad viennozīmīgi sāc ar skaļruņiem - maģi nomainīsi vēlāk ;)

p.s. atcerējos - man bija šie skaļruņi - http://www.aux.lv/lv/165-cm-65/1611-dls ... e-r6a.html

šiem jūtība ir pat 94db!
nin2
 
Atbildes: 679
Pievienojies: 2010/Nov/27, 23:37
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: touran

Re: Passat B4 audio no sākuma.

Atbildēt zzz » 2013/Aug/08, 16:27

nin2 rakstīja:Ā, ja Tev jau ir tas sony maģis, tad viennozīmīgi sāc ar skaļruņiem - maģi nomainīsi vēlāk ;)

p.s. atcerējos - man bija šie skaļruņi - http://www.aux.lv/lv/165-cm-65/1611-dls ... e-r6a.html

šiem jūtība ir pat 94db!


Nu te bez pastiprinātājā būs neizmantots resurss :)
Lietotāja avatars
zzz
 
Atbildes: 1523
Pievienojies: 2004/Mar/15, 10:18
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Golf MK5 JE Design
Dzinējs: 2.0 TDI DSG + chips

Re: Passat B4 audio no sākuma.

Atbildēt Lakkijs » 2013/Aug/08, 17:43

pag pag pag izlasiet pirmo postu vēlreiz :aiwa:
Lietotāja avatars
Lakkijs
 
Atbildes: 2906
Pievienojies: 2006/Feb/27, 19:14
Atrašanās vieta: Talsi
Braucu ar: VW Bolf Highline
Dzinējs: 2.0

Re: Passat B4 audio no sākuma.

Atbildēt Amphiney » 2013/Aug/09, 23:56

Paldies par atbildēm!

ja izvēlētos to variantu, kad durvīs ir 16,5cm + paneļos 10cm ar 400W pastūzi,tad pagaidām problēma sanāktu ar apšivku griezšanu un visu pakošanu,jo lai viss smuki sanāktu, esmu pat gatavs teikt, ka rokas aug no d*rsas. :| nu nav jau tā, ka neko nebumbum, bet zinu, ka nesanāktu pašam!
Lietotāja avatars
Amphiney
 
Atbildes: 22
Pievienojies: 2013/Apr/12, 8:38
Braucu ar: vw

Re: Passat B4 audio no sākuma.

Atbildēt LaXay » 2013/Aug/10, 0:02

Amphiney rakstīja:Paldies par atbildēm!

ja izvēlētos to variantu, kad durvīs ir 16,5cm + paneļos 10cm ar 400W pastūzi,tad pagaidām problēma sanāktu ar apšivku griezšanu un visu pakošanu,jo lai viss smuki sanāktu, esmu pat gatavs teikt, ka rokas aug no d*rsas. :| nu nav jau tā, ka neko nebumbum, bet zinu, ka nesanāktu pašam!

Kapēc tev tur kautkas baigi jāgriež?
ņem nost abšivku un met iekšā tumbu, vieta tak tur ir.
Lietotāja avatars
LaXay
 
Atbildes: 1630
Pievienojies: 2011/Aug/02, 14:42
Atrašanās vieta: Jelgava, Kalnciems
Braucu ar: Passat B4
Dzinējs: AFN

Re: Passat B4 audio no sākuma.

Atbildēt h8499 » 2013/Aug/10, 6:20

Laxay, beidz dot piemājas šķūnīša padomus....


Ļoti labi zinu, ka lielākā daļa pasātu nāk bez caurumiem priekšējo durvju apšuvumos, līdz ar to loģiski, ka trūkst arī plastmasas skaļruņu stiprinājumi durvīs.
Man tas viss agrāk bija savākts vairākos komplektos, ne durvju apšuvumi, ne stiprinājumi nevienam nebija vajadzīgi, tāpēc laikam lielāko daļu izlidināju laukā, toč zinu, ka viens komplekts durvju apšuvumu stāv laukos, bet skaļruņu turētāji... hmmm.


Autoram iesaku apbraukt šrotus un iepirkt smukus durvju apšuvumus + plastmasas, kurās stiprinās skaļruņi.
Ja pats netiek galā, tad jārunā vizīte un jādodās ciemos pie manis... 8)
Lietotāja avatars
h8499
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 1138
Pievienojies: 2011/Aug/23, 9:13
Atrašanās vieta: Salaspils
Braucu ar: Passat 99.5
Dzinējs: TDI

Re: Passat B4 audio no sākuma.

Atbildēt LaXay » 2013/Aug/10, 12:01

Nav jau neviena foto studijā, lai zinātu tur ir caurumi vai nav absivkās. Man ir b3 salons, man viss bumbās. Viss saksrūvēts, salikts, savilkts. Neredzu problēmu. Bet nu tev vienmēr jābūt godrākam par visiem VISĀS jomās!


Bet nu jā, varēju pat saderēt, ka atkal iepostēsi tekstu - ja nesanāk, brauc pie manis, visu izdarīšu! Jau kurais topiks tur šo redzu :emo:
Lietotāja avatars
LaXay
 
Atbildes: 1630
Pievienojies: 2011/Aug/02, 14:42
Atrašanās vieta: Jelgava, Kalnciems
Braucu ar: Passat B4
Dzinējs: AFN

Re: Passat B4 audio no sākuma.

Atbildēt Amphiney » 2013/Aug/10, 19:13

nav, nav abšivkās nekādu skaļruņu stiprinājumu un caurumu, tāpēc arī rakstu, ka būs baigās problēmas, ja es gribēšu tur iekšā skaļruņus iedabūt, kur nāktu ārā normālas kvalitātes skaņa.
tāpēc arī domāju 2 variantus - to, kuru lielākā daļa ieteica, priekšā durvīs + pr. panelī +400w pastūzis...vienīgi tas, kas minēts augšup.
otrs variants, ka iegādāties to pašu 400w pastūzi un apgreidod paneļa un aizmugurējo plauktu ovālos skaļruņus, bet šeit visi ir diezgan kritiski, ka aizmugurē neko nevajag. + būtu, ka nebūtu ar tām durvīm jāņemas, jo viņas sagādātu bišku galvassāpes.
Lietotāja avatars
Amphiney
 
Atbildes: 22
Pievienojies: 2013/Apr/12, 8:38
Braucu ar: vw

Re: Passat B4 audio no sākuma.

Atbildēt LaXay » 2013/Aug/10, 19:26

Amphiney rakstīja:nav, nav abšivkās nekādu skaļruņu stiprinājumu un caurumu, tāpēc arī rakstu, ka būs baigās problēmas, ja es gribēšu tur iekšā skaļruņus iedabūt, kur nāktu ārā normālas kvalitātes skaņa.
tāpēc arī domāju 2 variantus - to, kuru lielākā daļa ieteica, priekšā durvīs + pr. panelī +400w pastūzis...vienīgi tas, kas minēts augšup.
otrs variants, ka iegādāties to pašu 400w pastūzi un apgreidod paneļa un aizmugurējo plauktu ovālos skaļruņus, bet šeit visi ir diezgan kritiski, ka aizmugurē neko nevajag. + būtu, ka nebūtu ar tām durvīm jāņemas, jo viņas sagādātu bišku galvassāpes.

Abšivkas tad tiešām pameklē šrotā un miers.
Iesākumā vari arī nelikt aizmugurē, bet es liktu, jo ķemboļe tas ir B4 unversālis, trobele no bagāžnieka kkā ir jānovāc.
Bet tulīt mani te nories, ka viņam esot bijis b4 unversālis un esot bijis klus kā AMG :emo:
Lietotāja avatars
LaXay
 
Atbildes: 1630
Pievienojies: 2011/Aug/02, 14:42
Atrašanās vieta: Jelgava, Kalnciems
Braucu ar: Passat B4
Dzinējs: AFN

Re: Passat B4 audio no sākuma.

Atbildēt Amphiney » 2013/Aug/10, 22:53

labi, jādodas tad būs abšivku un pastiprinātāja meklējumos...
Lietotāja avatars
Amphiney
 
Atbildes: 22
Pievienojies: 2013/Apr/12, 8:38
Braucu ar: vw

Iepriekšējais

Atgriezties uz Audio sistēma

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi