VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - passat b4 apgreids

Audio sistēma

passat b4 apgreids

Skaņa, Bass'i un troksnis.
Reklāma
 

passat b4 apgreids

Atbildēt resident_evil » 2012/Mar/10, 20:05

1. jautajums - man orginali, bija pikstuli tikai paneli, kados izmeros liekot durvis(gan prieksa, gan aizmugure) ir jaieklaujas? diametrs 17, 20cm? jeb tiklieli tur ieksa neies un trauces nolaist logu leja, bet pats galvenais cik tur iisti dzilums sanak?
2. jautajums - par cik te ir pietiekami daudz cilveku, kas vizinas ar b3/b4, man interese optimalais risinajums, protams pastiprinataju vajag, apaksas man patik, bet ne tik loti, lai liktu subi.
3. jautajums - galva man ir JVC kd-r311 (4X50), ir viena RCA izeja, ok pieliks pastuzi, ievilks barosanas vadu utt. a vadus no skalruniem javelk gan uz galvu, gan pastuzi? nakama problema, letajiem nekads ekvalaizers nav iebuvets, to atseviski var dabut un vai vispar vajag?
4. jautajums - ko labak likt ieksa? domajams, ka RMS nebus noteicosais faktors,bet drizak frekvence, varb'ut, ko sadu : http://www.xnet.lv/index.php?zoomid=91068&kas=Pioneer-TS-E170Ci, + kadu pastuzi labak likt?

saslegt man to visu palidzes.
resident_evil
 
Atbildes: 41
Pievienojies: 2010/Aug/20, 8:25
Braucu ar: A4 B5 fwd
Dzinējs: 1,8T

Re: passat b4 apgreids

Atbildēt DPalace » 2012/Mar/11, 3:59

Kā es sapratu, pasāti 90`tajos gados tika taisīti kā family wageni nevis boomboxi, skaļruņus ielikt katrs cirvis māk, a uztaisīt pasātā, lai no viņiem normāla skaņa nāktu ir jāmāk, jo ir pāris problēmas:

Skaņas izolācija/vibrāciju slāpēšana - neeksistē, značit, ja gribi basu bez subja, nāksies pakot, pakot, un kad domāsi, ka pietiek- vēlviens slānis nekaitēs, es pārjaucu durvis uzlīmēju 2 slāņos- par maz, labāk ir nekā otrām durvīm daudz, bet tikuntā par maz.

Orģinālie "ieliktņi" durvju obšivkām ir govno, kas gavno un pēc 50W tāda sajūta, ka pie katra sitiena tas skaļrunis izārdīs abšivku, jo turās čista uz 1 skrūves un 2 tapām tizlām, tāpēc audiofīli taisa custom abšivku apakšējās daļas, no stiklšķiedras.

Dziļums- nav problēma, kā par brīnumu var iedabūt iekšā praktiski dajebko, varbūt tik ar skaļruni nāksies variēt- aiz/priekšā orģinālajam sietam.

Es pats tagad meklēju b4 abšivkas, lai aizmugurei dabūtu ar skaļruņiem.

Vasarā kautkad paeksperimentēs ar slēptajiem subjiem, pasātā ir 3 foršas vietas, kur iebāzt subi- sānu durvis bagažniekam, un tīri tā izmēģināt, blakus zapaskai ir otcehs, tajā iekombinēt kādu a6/a4 stock subi~, lai neaizņem vietu, bet ir efekts. Protams, vēl var tajās sānu durtiņās iestellēt kādas elipses vai tos pašus 16cm, bet kā jau teicu, viss turās "uz goda vārda" un skaņa būs nekāda.

Pašam panelī stāv 10cm pioneer augšas/vidi, un durvīs stāv Boschmann GIGA ALX-662, dabūju lētās naudās, jo cilvēks iepirka un secināja, ka prosta iedabūt mašīnā nevar, pat pasātam tumbas izejas vietu nācās ar fleksi labot, jo tas magnēts tumbām ir vienkārši psc, bet vismaz skaņa atbilstoša.

Man protams nav nekas pret JVC maģiem, bet man viens pašam te stāv 4x50W, nekam vairāk kā šļāgeru klausīšanai neder, ekvalaizers govno, noo tiem 4x50 tur drīzāk ir 4x5, stāv karikā bļauj pa rajonu kamēr strādā, mašīnā galīgi neder- vainu pioneer vai alpine, i to lai izspiestu visu no tumbām, nevar lētos ņemt, ir bijuši no pioneer 1000 sērijas, līdz 8000 sērijai, high end ir high end ;)

Bet anyway veiksmi, un gaidam rezultātus un bildes ;)
DPalace
 
Atbildes: 523
Pievienojies: 2011/Jan/02, 10:36
Braucu ar: Passat b3
Dzinējs: 1.8 PF

Re: passat b4 apgreids

Atbildēt millis » 2012/Mar/11, 5:08

1.Vislabak likt tris komponentu pikstuli pie stoikam 10 cm pikstulu vieta 16cm durvis.Man durvis stav EMPHASER ECP26 (reali 175 RMS nevis uzpusti ka boshmanam pionierim)un bez subja var iztikt. Durvis to stiprinajumu vajadzes pastiprinat ar stikla skiedru,un likt neorginalos sietus ko pieskruvet tiesi pie skanruniem.Pakosanas vieta labak nozied apsifku ar stiklaskiedru tada biezaka slani.Aizmugure neviens audiofils skanrunus neliek.2.pastuzi vajag skanrunus no maga darbina majsaimnieces un pensonari ka ari tie kam katik kautkas skan.3.tads pasvaks.4.Pionieris razo labus magus ,akustika slikta nemaksa to cenu (vismaz 2 reizes).Galvenais neperc boshmanus un citus ladgalites brendus (tur gan viens tirgo hertz tie gan ir labi).Maksimala jauda nau aktuala, RMS (nominala) un galvenais jutib dB ir aktuala.
millis
 
Atbildes: 36
Pievienojies: 2006/Nov/08, 21:20
Atrašanās vieta: RIGA

Re: passat b4 apgreids

Atbildēt resident_evil » 2012/Mar/11, 14:03

paldies par atbildem ;) nu tas jvc tapat jau bus savu nokalpojis, nems vieta kaut ko normalu.
resident_evil
 
Atbildes: 41
Pievienojies: 2010/Aug/20, 8:25
Braucu ar: A4 B5 fwd
Dzinējs: 1,8T

Re: passat b4 apgreids

Atbildēt resident_evil » 2012/Mar/14, 20:00

Tā, gribētu dizrdēt atsauksmes par aux.lv( šis tas ir noskatīts) vai arī varat citu vietu, kur iegādāties Hertz :)
resident_evil
 
Atbildes: 41
Pievienojies: 2010/Aug/20, 8:25
Braucu ar: A4 B5 fwd
Dzinējs: 1,8T

Re: passat b4 apgreids

Atbildēt kosmoss19 » 2012/Mar/14, 22:52

Pirku maģīti (strādā) un domāju vēl šo to ieķert. Veikals ka veikals. ko lai saka, no brendiem ņemu tikai Pioneer, citus pat neskatos (ja neskaita lietotu pa sviestmaizi, tur ņemu visu kas strādā)
VW Golf II 1.8AT '89
VW Golf III 1.9D '94
ex VW Passat B3 1.8i '88
VW Caddy 1998 Kasten 1.4 AEX [Projekts][Iesaldēts]
Lietotāja avatars
kosmoss19
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 1046
Pievienojies: 2009/Mai/20, 16:06
Atrašanās vieta: Pienava, Latvija
Braucu ar: VW Golf Mk2
Dzinējs: 1.8 mono + AT

Re: passat b4 apgreids

Atbildēt resident_evil » 2012/Mar/14, 23:05

skaidrs, tad būs ar šiem jāsazinās, ar pioneer man tāda ne sevišķi jauka pieredze, protams, tie nebija dārgā gala skaļruņi, bet viens ovālais man vienkārši nomira. Hertz gribu tāpēc, ka papīrnieki, no plastamasniekiem skaņa kautkā nevisai.
resident_evil
 
Atbildes: 41
Pievienojies: 2010/Aug/20, 8:25
Braucu ar: A4 B5 fwd
Dzinējs: 1,8T

Re: passat b4 apgreids

Atbildēt millis » 2012/Mar/14, 23:27

Es meiginu nosolit ebaja .Dls smuki skan ka ari fokal.Pioneerim ir maza Nominālā izejas jauda bet prieks mulkiem uzrakstita maksimala un pat pa lielam naudam slikta jutiba,vini atkartosos razo tikai labas galvas(personigi man labak patik alpain bet vini jau muzigie konkurenti) un procus. Ja nevajag dikti skali tad papirnieki ir ideali ja negrib maksat loti dargi.
millis
 
Atbildes: 36
Pievienojies: 2006/Nov/08, 21:20
Atrašanās vieta: RIGA

Re: passat b4 apgreids

Atbildēt kosmoss19 » 2012/Mar/15, 10:02

Nu man tā dzirde nav muzikāla un auto ar skan kā naglu kaste, takā man skaņojums man ir otršķirīgs. Visi Pioneer kas bija strādāja labi, biju apmierinats tāpēc ari pērku. Man nepatīk jaukt brendus, ja pērk tad visu no viena.
VW Golf II 1.8AT '89
VW Golf III 1.9D '94
ex VW Passat B3 1.8i '88
VW Caddy 1998 Kasten 1.4 AEX [Projekts][Iesaldēts]
Lietotāja avatars
kosmoss19
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 1046
Pievienojies: 2009/Mai/20, 16:06
Atrašanās vieta: Pienava, Latvija
Braucu ar: VW Golf Mk2
Dzinējs: 1.8 mono + AT

Re: passat b4 apgreids

Atbildēt resident_evil » 2013/Aug/01, 14:59

sveiki, esmu atpakal :D toreiz nekas loti nopietns nesanaca, durvis nopakoju, leetaa gala pasuzi panemu, kautkadu low end pionieri, dls 10cm paneli un 16,5 cm hertz durviis(nesen viens maita nomira, tagad ir doma nedaudz nopietnak pieiet tai problemai.

Ir ienakushies infinity 13cm komponentu skalruni(85w rms) + ovaalie infinity koaksialie(100w rms) kaa arii JBL subis (300w rms), respektiivi doma ir taada, ka paneli tos dls vareetu itkaa atstaat(tie tieshaam skan ok (60 rms)+ pievienot klat visu naosaukto,aizmugurejaas durvis laikam nav jeegas neko meginat iebazt, jo sataisiis plauktu prieks ovalajiem.

Ko es gribu no jums? visam shitam pasakumam vajadzetu padomat par +/- galvu un pastiprinataju, ko jus vareetu ieteikt? high end vecaa mashina neredzu iisti jeegu kraameet, par galvam runajot,neskaitot veco jvc un pajonieri vel meetajas clarion dxz658rmp, varbut ar to ari var iztikt? :D jeb tomer kautkas labaaks dereetu? Vadi pa lielam itkaa ir, gan jau, ka vajadzes sho un to veel piepirkt klaat, bet nu to jau maniis procesaa.
resident_evil
 
Atbildes: 41
Pievienojies: 2010/Aug/20, 8:25
Braucu ar: A4 B5 fwd
Dzinējs: 1,8T

Re: passat b4 apgreids

Atbildēt denbass » 2013/Aug/01, 18:47

man stav 50w rms panelī, 50rms visās durvīs, un iegriezti caurumi ovāliem un ielikti plauktā (sedāns). tas viss caur pastūzi. maģis - parastais cd ar divām RCA izējam. nekāda proča nav. vibro izolācijas nav. vienkārši skaļi, jo lai uztaisīt kvalitatīvu skāņu ir jābūt vai nu ar rokām un smadzenēm vai nu bagātam! jo tas ir cits līmenis.
zemam frekvencem - D klases pastuzis ar resno + vadu un kaste uz visu bagažas nodalījumu lai kaitinātu pilsētas iedzīvotājus. jo jaudu vienmēr var nogriezt un nemocīt skaļruņus.
Lietotāja avatars
denbass
 
Atbildes: 223
Pievienojies: 2011/Mai/06, 0:00
Braucu ar: B5.5 quattro
Dzinējs: amx

Re: passat b4 apgreids

Atbildēt resident_evil » 2013/Aug/02, 22:59

Nu apmeram skaidrs, grabuliem pa durviim, paneliem utt. viens pastuuzis + atsevishks subim un citiem briinumiem :D Cik nu es saprotu, tad vislielaka kluda buutu gan subi, gan murmulus meginat slegt pie viena pastiprinataja :D Viens konkrets jautajums, cik nikni pastiprinataji man vajadzigi? Saprotams, ka nav jeegas skatiities uz noname 2kw max soliito jaudu, jo dabaa tur naaks araa labi ja 50w rms, bet nu tomeer? kautkaa, cik uzmetu aci, diezgan kosmiskas cenas, vismaz jauniem ammpiem.
atvainojos par debiliem jautajumiem, maz saskare ar audiolietaam.
resident_evil
 
Atbildes: 41
Pievienojies: 2010/Aug/20, 8:25
Braucu ar: A4 B5 fwd
Dzinējs: 1,8T

Re: passat b4 apgreids

Atbildēt LaXay » 2013/Aug/03, 12:15

Noname nevajag gan.
Ja taisies likt piemērām 4 skaļruņus, varbūt 6 tad neko niknāku nevajadzēs par to ko pieprasa skaļruņi.
4x50wrms tad meklē pastūzi uz 200-300wrms un attiecīgajiem omiem, tas atkarīgs kā saslēgsi.
Man dotajā brīdi 2 pastiprinātāji. Viens ir Impulse markas un skaļruņiem, jaudu ritīgi nezinu bet gandrīz pietiek :D pieslēgti 4 skaļruņi ( 4 elipses ) un viens GZ markas pastūzis un diviem GZ subjiem, GZ pastūzim pievilku niknu + vadu un viss notiek! :)
Ar vadiem nevajag žsmiegties, savādāk tās tumbas tirināsies un nebūs nekāda jēga :)
Lietotāja avatars
LaXay
 
Atbildes: 1630
Pievienojies: 2011/Aug/02, 14:42
Atrašanās vieta: Jelgava, Kalnciems
Braucu ar: Passat B4
Dzinējs: AFN


Atgriezties uz Audio sistēma

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi