VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Sharan papildus krāsns

Citi VW modeļi

Sharan papildus krāsns

Touareg, Eos, Touran, Sharan, Caddy, Caravella, Transporter, LT, Phaeton u.t.t.
Reklāma
 

Re: Sharan papildus krāsns

Atbildēt Lemings » 2010/Dec/10, 23:52

Kad izvēlas select, tad parāda visus blokus, bet to kas nav, tiem nevar pieslēgties. Auto scan nolasa kļūdas visiem esošajiem blokiem, tb mēģina pieslēgties visiem pēc kārtas.
Sarunā varbūt ar kādu kam ir jaunāks kabelis. Paprasi te pat forumā, gan jau sarunāsi.

Vai arī vari mēģināt ievilkt 4xxx kaut kādu versiju no www.ross-tech.com varbūt tā strādā ar to kabeli.

Auto san tādi logi parādās: http://www.ross-tech.com/vcds/tour/autoscan.html
Lietotāja avatars
Lemings
 
Atbildes: 497
Pievienojies: 2006/Jan/30, 15:08
Atrašanās vieta: Aizkraukle, Skrīveri
Braucu ar: Touran
Dzinējs: 1,9 TDI AVQ

Re: Sharan papildus krāsns

Atbildēt krissss » 2010/Dec/11, 14:53

varētu jau ar kādu sarunāt, bet vienīgi es esmu Liepājā. Šeit jau drošvien pārsvarā visi ir no Rīgas.
krissss
 
Atbildes: 87
Pievienojies: 2010/Okt/01, 11:14

Re: Sharan papildus krāsns

Atbildēt ArmandsS » 2010/Dec/11, 14:54

krissss rakstīja:varētu jau ar kādu sarunāt, bet vienīgi es esmu Liepājā. Šeit jau drošvien pārsvarā visi ir no Rīgas.

Esmu Ventspilī ,JurģisL vispār ir noķerams vēl tuvāk -Alsungā
Lietotāja avatars
ArmandsS
 
Atbildes: 4197
Pievienojies: 2005/Mar/28, 13:36
Atrašanās vieta: ventspils
Braucu ar: AE115 awd@Pajero jdm
Dzinējs: 7a-fe@4m40

sharan autonomā pečka

Atbildēt Archezz » 2011/Jan/05, 23:04

Tātad, vw sharans ir
2001.g. bet jau ar jauno bundžu kas nāk
iestājies haladuns ir salonā, oki pie labas slodzes uz šosejas un lielāka braucamā gabala ir oki, bet autonomkai pipec ir
pie kompja pierubot, nevar pečkai pieslēgties, met erroru ka nevar atrast
runā ka pečkas vadības bloki pūstot nost šitiem, kā slimība
pečka ir jau jaunā ar 8 kontaktiem
tātad, ir zināms kur varbūt var saremontēt, kas to dara?
vai tikai iespēja meklēt citu? cik interesējies esmu, tad nu deficīts vienk tas ir, un atrast ĻOTI grūti ir
Archezz
 
Atbildes: 35
Pievienojies: 2011/Jan/05, 23:00
Braucu ar: Sharan
Dzinējs: 1,9

Re: sharan autonomā pečka

Atbildēt sharan » 2011/Jan/10, 11:34

Archezz rakstīja:Tātad, vw sharans ir
2001.g. bet jau ar jauno bundžu kas nāk
iestājies haladuns ir salonā, oki pie labas slodzes uz šosejas un lielāka braucamā gabala ir oki, bet autonomkai pipec ir
pie kompja pierubot, nevar pečkai pieslēgties, met erroru ka nevar atrast
runā ka pečkas vadības bloki pūstot nost šitiem, kā slimība
pečka ir jau jaunā ar 8 kontaktiem
tātad, ir zināms kur varbūt var saremontēt, kas to dara?
vai tikai iespēja meklēt citu? cik interesējies esmu, tad nu deficīts vienk tas ir, un atrast ĻOTI grūti ir


Parbaudi vai nav izdegusi kvelsvece! Man pasham pirms paris dienam izdega, nopirku jaunu keramisko 48ls. Ja gadiijumaa ir noklaajusies, tad pirms paaris meeneshiem apzvaniiju te paaris shrotus un shie pardeva pashu autanoku pa 80-100ls, bet nemot veeraa ka shobriid ir sezna iespeejams ka visas ir izpirktas.

P.S Man jautājums, vai nav kādam labas signalizācijas kurai labi tālu velk pults, nu teiksim kaadus 200-300m, gribu vinu pieslēgt pie autina un ar vinas paliidziibu palais autanomku manuāli, šobrīd stāv webasto mehānisks pulkstenis kas ik pa laikam gluko :(
sharan
 
Atbildes: 111
Pievienojies: 2006/Sep/21, 14:13

Re: Sharan papildus krāsns

Atbildēt krissss » 2011/Jan/10, 12:28

a vai nevar arī būt tā, ja ir nomainīta kvēlsvece(un sietiņš), varbūt vēl tas termodačiks(zem logu tīrītājiem) un ja nav nodzēsta kļūda tad viņa vienalga neies.
krissss
 
Atbildes: 87
Pievienojies: 2010/Okt/01, 11:14

Re: Sharan papildus krāsns

Atbildēt sharan » 2011/Jan/10, 12:36

krissss rakstīja:a vai nevar arī būt tā, ja ir nomainīta kvēlsvece(un sietiņš), varbūt vēl tas termodačiks(zem logu tīrītājiem) un ja nav nodzēsta kļūda tad viņa vienalga neies.


Iespējams. Kaut kur forumā bija infa kādai jābūt termo dačika (kas ir pašā krāsniņā) pretestībai pie noteiktas temp., bet tas dačiks kas ir pie logu tīrītāja, viņam vienkārši kontakti savienojas pie +5 grādi un zemāk, man tas dačiks vispēr ir atvienots un tur vienkārši tie vadi ir savienoti kopā, jo krāsniņu slēdzu iekšā kad gribu.
Otrs, pie bākas priekšpusē ir maziņš pumpītis, kas pumpē degvielu uz pečku, der pārbaudīt vai tur nav nosūbējuši kontakti, jo ja tur nebūs strāvas krāsniņa iekšā neslēgsies.
sharan
 
Atbildes: 111
Pievienojies: 2006/Sep/21, 14:13

Re: Sharan papildus krāsns

Atbildēt lapa » 2011/Feb/20, 14:16

Ir kādas idejas kā restaurēt šādu degvielas sūknīti, kontakts nopuvis līdz pat sūknim

Attēls

Vai ir kāda shēma kas viņam tur ir iekšā tālāk? Cik dziļi var bakstīties?

Kā viņam būtu jāstrādā pieslēdzot pie strāvas, jāpumpē visu laiku vai viņš pumpē tikai impulsīvi?
lapa
 
Atbildes: 7
Pievienojies: 2011/Feb/19, 18:33
Braucu ar: GALAXY
Dzinējs: 1.9 TDI

Re: Sharan papildus krāsns

Atbildēt Lemings » 2011/Feb/20, 17:33

Te viens cīnījās ar nopuvušiem kontaktiem: http://volkswagen.msk.ru/forum/index.ph ... pic=132547

Domāju, ka tas ir parasts sūknis un vada to no krāsns vadības bloka, jāpumpē tam būtu tad, kad pievadīts spriegums.
Lietotāja avatars
Lemings
 
Atbildes: 497
Pievienojies: 2006/Jan/30, 15:08
Atrašanās vieta: Aizkraukle, Skrīveri
Braucu ar: Touran
Dzinējs: 1,9 TDI AVQ

Re: Sharan papildus krāsns

Atbildēt edmundos » 2011/Feb/21, 10:12

[quote="lapa"]Ir kādas idejas kā restaurēt šādu degvielas sūknīti, kontakts nopuvis līdz pat sūknim

Tas i vēl taisāms. Ņem sūkni un ej pie elektriķa, lai pielodē vadiņu pie tā mazā atlikušā galiņa. Savukārt vadiņu nostiprini ar savilcēju ap sūkni. Tālāk štekeri klāt un kārtībnieks. Vobščem pie elektriķa!
edmundos
 
Atbildes: 284
Pievienojies: 2006/Jan/15, 21:21
Atrašanās vieta: Ventspils

Re: Sharan papildus krāsns

Atbildēt lapa » 2011/Feb/22, 15:46

Sūknis sataisīts, šovakar pielikšu ta redzēs vai tā krāsns vispār griežas. Vadi gan viņiem pūst nost, nepietiek ka pie sūkņa viss nopuvis, vēl atklājās ka pie pašas pečkas strāvas vads (sarkanais) arī pušu.
lapa
 
Atbildes: 7
Pievienojies: 2011/Feb/19, 18:33
Braucu ar: GALAXY
Dzinējs: 1.9 TDI

Re: Sharan papildus krāsns

Atbildēt edmundos » 2011/Feb/22, 18:35

lapa rakstīja:Sūknis sataisīts, šovakar pielikšu ta redzēs vai tā krāsns vispār griežas. Vadi gan viņiem pūst nost, nepietiek ka pie sūkņa viss nopuvis, vēl atklājās ka pie pašas pečkas strāvas vads (sarkanais) arī pušu.


Tāda nu tā padarīšana i. Kā jau iepriekš esmu teicis-ļoti nestabila. Un katru gadu kaut kas :evil:
edmundos
 
Atbildes: 284
Pievienojies: 2006/Jan/15, 21:21
Atrašanās vieta: Ventspils

Re: Sharan papildus krāsns

Atbildēt Lemings » 2011/Feb/22, 19:30

Touran tā krāsns iebāzta zem priekšējā riteņa dubļu sarga un aiz bampera, daudz labāka vieta. Šāranam gan slikta vieta.
Lietotāja avatars
Lemings
 
Atbildes: 497
Pievienojies: 2006/Jan/30, 15:08
Atrašanās vieta: Aizkraukle, Skrīveri
Braucu ar: Touran
Dzinējs: 1,9 TDI AVQ

Re: Sharan papildus krāsns

Atbildēt lapa » 2011/Feb/22, 21:32

Sūknis pielikts un kā izrādās arī strādā. Krāsns pēc kāda laiciņa sāka svilpt, svilpoja kādu minūti tad apklusa iesvilpās vēl uz 15 sekundēm un apklusa pavisam, sūknis arī apstājās. Iedarbinot dzinēju atkārtoti sūknis un krāsns klusē. :(

Izskatās ka būs tomēr pati krāsns jājauc ārā. Baigi negribas jo lai tiktu pie kvēlsveces un sietiņa divas no četrām skrūvēm izskatās diezgan sarūsējušas un būs laikam jāurbj gali nost. Jāgaida brīvdienas kad paliks siltāk. :roll:
lapa
 
Atbildes: 7
Pievienojies: 2011/Feb/19, 18:33
Braucu ar: GALAXY
Dzinējs: 1.9 TDI

Re: Sharan papildus krāsns

Atbildēt lapa » 2011/Feb/23, 10:03

Šorīt braucot uz darbu dzirdu ka krāsns sāk svilpot, apstājos un skatos, ka krāsns ir sākusi strādāt, dūmi, drīzāk tvaiki kūp un viss notiek. :lol:
Temperatūra pacēlās aptuveni minūšu desmit-piecpacmit laikā, un pēc min 20 bija starp balto temperatūras mērītāja sadaļu un sadaļu "Normal", bet tā arī tālāk netika, laikam šodien ārā bišku par aukstu pie mājas bij -26.

Cik efektīvi ir nosiltināt trubas? Ir kāds mēģinājis?
lapa
 
Atbildes: 7
Pievienojies: 2011/Feb/19, 18:33
Braucu ar: GALAXY
Dzinējs: 1.9 TDI

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Citi VW modeļi

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis