VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Par tiem ABS

VW Scirocco/Corrado

Par tiem ABS

Reklāma
 

Par tiem ABS

Atbildēt kasparinjsh » 2007/Jūn/20, 18:35

Man ir tāds jautājums-vai kad sabloķējoties bremzēm,man taču vajadzēja sist pa pedāli,vai ne? Un kkad tai ABS lampiņai pirms iedarbināšanas arī jāiedegas?
kasparinjsh
 
Atbildes: 17
Pievienojies: 2007/Mai/20, 15:53

Atbildēt MārtiņšX » 2007/Jūn/20, 18:45

Taa vajadzeetu buut (i vienam i otram). Spriezhot peec raxtitaa, tas ABS Tev buus nspraadzis un lampinja iznjemta, lai nedeg visu laiku. A kas par auto, kura gada?
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru
 
Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z

Atbildēt kasparinjsh » 2007/Jūn/20, 18:49

MārtiņšX rakstīja:Taa vajadzeetu buut (i vienam i otram). Spriezhot peec raxtitaa, tas ABS Tev buus nspraadzis un lampinja iznjemta, lai nedeg visu laiku. A kas par auto, kura gada?


Man ir 91 gada Corrado. G60
kasparinjsh
 
Atbildes: 17
Pievienojies: 2007/Mai/20, 15:53

Atbildēt Storms » 2007/Jūn/20, 22:15

Mhm. Standarta situācija - kautkas nobeidzies un servisā pa piečuku atslēguši brīdinājuma signālu. :roll:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt kasparinjsh » 2007/Jūn/20, 23:26

Storms rakstīja:Mhm. Standarta situācija - kautkas nobeidzies un servisā pa piečuku atslēguši brīdinājuma signālu. :roll:

Gnīdas! Tā arī bremžu šlaukas var pārgriezt lai neklab... :-k
kasparinjsh
 
Atbildes: 17
Pievienojies: 2007/Mai/20, 15:53

Atbildēt Jazzer » 2007/Jūn/20, 23:31

Storms rakstīja:Mhm. Standarta situācija - kautkas nobeidzies un servisā pa piečuku atslēguši brīdinājuma signālu. :roll:


Haaa... pa piečuku :gargt:

Divas minūtes darba bez nekādiem štrumiem un ar cigareti zobos.
Patšam nācās tā izdarīt,bet nu es ar to īpaši nelepojos :oops:
Lietotāja avatars
Jazzer
 
Atbildes: 3366
Pievienojies: 2004/Mai/10, 19:52
Atrašanās vieta: Riga, Purvciems
Braucu ar: :D
Dzinējs: Ir

Atbildēt Storms » 2007/Jūn/21, 0:02

kasparinjsh rakstīja:
Storms rakstīja:Mhm. Standarta situācija - kautkas nobeidzies un servisā pa piečuku atslēguši brīdinājuma signālu. :roll:

Gnīdas! Tā arī bremžu šlaukas var pārgriezt lai neklab... :-k

Yep. Man piemēram piedāvāja eļļas spiediena lampiņu nahrenizēt kad bija problēmas ar eļļas sūkni. Proms tēls manāmi apmulsa kad pajautāju vai dzinēja kapitalku viņš uz sava rēķina pēc tam taisīs. Viņam laikam tikai tajā mirklī eļļas spiediena indikators sāka asociēties ar dzinēja problēmām...
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt krxzi » 2007/Jūn/21, 0:05

come on... mk3 utt tak tapaat no taa abs sliktums lielaaks nekaa labums.. ko dod ka tu vari pastuureet ja tev bremzeeshanas celjs 2 reiz garaaks? :lol:
krxzi
 
Atbildes: 266
Pievienojies: 2006/Jūn/25, 0:20
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Storms » 2007/Jūn/21, 0:07

krxzi rakstīja:come on... mk3 utt tak tapaat no taa abs sliktums lielaaks nekaa labums.. ko dod ka tu vari pastuureet ja tev bremzeeshanas celjs 2 reiz garaaks? :lol:

Aizej fiziku atkārto un vēlreiz iepazīsties ar ABS darbības pamatprincipiem. ;) Domā tu viens tāds gudrs, bet visi konstruktori lohi? 8)
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt krxzi » 2007/Jūn/21, 0:52

nu es fiziku zinu un pie tam ljoti labi .. un zinu arii kaa darbojaas ABS un kaadas ir vinja funkcijas... bet golfam tas ABS ir taalu no japaanju ABS un darbiibas... konkreeti golfam no vinja tikai ir totaali jeelas bremzes... nevar saliidzinaat ar civic vai preludes ABS...
krxzi
 
Atbildes: 266
Pievienojies: 2006/Jūn/25, 0:20
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Storms » 2007/Jūn/21, 1:10

krxzi rakstīja:nu es fiziku zinu un pie tam ljoti labi .. un zinu arii kaa darbojaas ABS un kaadas ir vinja funkcijas... bet golfam tas ABS ir taalu no japaanju ABS un darbiibas... konkreeti golfam no vinja tikai ir totaali jeelas bremzes... nevar saliidzinaat ar civic vai preludes ABS...

Nēnulabi, ja pats sities nost tad lūdzu. Tikai nesāc citiem šito murgu barot iekšā. ;) Nav vairs tie laiki kad visi ar šļūcošiem ratiem mācēja tikt galā.
Protams ka mk2 nolikt mierā bez ABS ir daudz veiglāk kā to pašu pasātu - vienkārši es zinu kā. Bet daudzi cilvēki vispār nesaprot ko darīt ar šļūcošiem ratiem. Rezultātā garām braucēji priecājas par kārtējo vilcieniņu. Starpcitu šodien no Deglava tilta nākot lejā nācās kaucošiem ratiem raut blakus joslā, jo priekšā viens ideots izdomāja apstāties 3 korpusus pirms priekšā esošā kas bija liels pārsteigums tam kas nāca aiz viņa. Biju trešais - nebija laika pārsteigumu havot - bija jāvācās prom. mk2 bez ABS es būtu apstājies bamperī. Passat bez abs - bagažniekā. mk2 ar abs - tur pat kur passat ar abs - blakus joslā.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Jonix » 2007/Jūn/21, 9:26

Mans uzskats par abs - uz gruntenes un sniegā vienmēr izslēdzu, ja jābrauc pa sausu/ slapju šoseju - atstāju ieslēgtu, pa pilsētu ieslēgtu atstāju tikai sausā laikā.
btw ir tāds joks, ka abs uz apsniguša ledus neļauj šipiem darīt savu darbu.
Protams, lai to visu ievērotu ir jābūt arī sajēgai, ko darīt ar sabloķētiem riteņiem.
Chiptuning
DPF serviss
Autoserviss
Diagnostika
IMMO off

www.Remap.lv
+371 2-9861-891
Lietotāja avatars
Jonix
 
Atbildes: 1928
Pievienojies: 2006/Okt/05, 21:46
Atrašanās vieta: audi-style.lv
Braucu ar: A4 TDI

Atbildēt Mudvayne » 2007/Jūn/21, 9:42

Jonixins rakstīja:Mans uzskats par abs - uz gruntenes un sniegā vienmēr izslēdzu, ja jābrauc pa sausu/ slapju šoseju - atstāju ieslēgtu, pa pilsētu ieslēgtu atstāju tikai sausā laikā.
btw ir tāds joks, ka abs uz apsniguša ledus neļauj šipiem darīt savu darbu.
Protams, lai to visu ievērotu ir jābūt arī sajēgai, ko darīt ar sabloķētiem riteņiem.

Attēls
Lietotāja avatars
Mudvayne
 
Atbildes: 3855
Pievienojies: 2006/Aug/03, 13:53
Atrašanās vieta: SDM
Braucu ar: auto emoción
Dzinējs: 2.0 TDI

Atbildēt Jonix » 2007/Jūn/21, 9:45

PN!
Viss ir pārbaudīts, pats labāk zinu 8)
Chiptuning
DPF serviss
Autoserviss
Diagnostika
IMMO off

www.Remap.lv
+371 2-9861-891
Lietotāja avatars
Jonix
 
Atbildes: 1928
Pievienojies: 2006/Okt/05, 21:46
Atrašanās vieta: audi-style.lv
Braucu ar: A4 TDI

Atbildēt MārtiņšX » 2007/Jūn/21, 9:52

kasparinjsh rakstīja:
MārtiņšX rakstīja:Taa vajadzeetu buut (i vienam i otram). Spriezhot peec raxtitaa, tas ABS Tev buus nspraadzis un lampinja iznjemta, lai nedeg visu laiku. A kas par auto, kura gada?


Man ir 91 gada Corrado. G60


Nju tad meklee vainu. Ja netiec galaa, prasi padomu sheit - gan jau pa visiem tiksim galaa :wink:
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru
 
Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z

Nākošais

Atgriezties uz VW Scirocco/Corrado

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi