VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Problēma ar bremzēm

VW Scirocco/Corrado

Problēma ar bremzēm

Reklāma
 

Atbildēt Storms » 2007/Mai/03, 20:09

Eu, kāds nezin Agnim phones Nr? Satrinkšķināties bi ar viņu. PM nepaspēju nosūtīt - tieši tai brīdī šis pazuda no tīkla. :(
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Alien » 2007/Mai/03, 20:24

Storms rakstīja:Jap, bet tavā gadījumā bremzes strādāja. Šim ABS izrubījies dēļ tā ka bremžu sistēmā pisec. Vai arī kautkur barošana nafigizējusies gan ABS blokam gan bremžu sūknim. Īsāk sakot kautkāda figņa, bet sūdi uz ielas var būt smagi.

man ar ir cietais pedālis bremzēm
tobiš bremzes bez pastiprinātāja
cik jaudā nospiest tik ir :D
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt Storms » 2007/Mai/03, 21:19

Alien rakstīja:
Storms rakstīja:Jap, bet tavā gadījumā bremzes strādāja. Šim ABS izrubījies dēļ tā ka bremžu sistēmā pisec. Vai arī kautkur barošana nafigizējusies gan ABS blokam gan bremžu sūknim. Īsāk sakot kautkāda figņa, bet sūdi uz ielas var būt smagi.

man ar ir cietais pedālis bremzēm
tobiš bremzes bez pastiprinātāja
cik jaudā nospiest tik ir :D

:-k Nu ar tevi mēs vēl razberjomsa pirmdien.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Alien » 2007/Mai/03, 21:22

Storms rakstīja:
Alien rakstīja:
Storms rakstīja:Jap, bet tavā gadījumā bremzes strādāja. Šim ABS izrubījies dēļ tā ka bremžu sistēmā pisec. Vai arī kautkur barošana nafigizējusies gan ABS blokam gan bremžu sūknim. Īsāk sakot kautkāda figņa, bet sūdi uz ielas var būt smagi.

man ar ir cietais pedālis bremzēm
tobiš bremzes bez pastiprinātāja
cik jaudā nospiest tik ir :D

:-k Nu ar tevi mēs vēl razberjomsa pirmdien.

domā šoreiz atrast abs bloku caur vadu???
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt Storms » 2007/Mai/03, 21:51

Alien rakstīja:
Storms rakstīja:
Alien rakstīja:
Storms rakstīja:Jap, bet tavā gadījumā bremzes strādāja. Šim ABS izrubījies dēļ tā ka bremžu sistēmā pisec. Vai arī kautkur barošana nafigizējusies gan ABS blokam gan bremžu sūknim. Īsāk sakot kautkāda figņa, bet sūdi uz ielas var būt smagi.

man ar ir cietais pedālis bremzēm
tobiš bremzes bez pastiprinātāja
cik jaudā nospiest tik ir :D

:-k Nu ar tevi mēs vēl razberjomsa pirmdien.

domā šoreiz atrast abs bloku caur vadu???

Pats pastāstīs. Rādžu tik atliks ieslēgt lai var dzirdēt ko šis stāsta. :lol:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt GintsK » 2007/Mai/08, 10:41

Aizej tam diagnostikjim un pasaki kaut ko rupju :evil:
lai nelien pie sisteemaam, ja nezin kaa taas darbojas.

Pastiprinaataajs te darbojas hidrauliski. Pumpis ir ar elektromotoru. Un tas darbojas pilniigi bez elektronikas iejaukshanaas. lampinja panelii iedegas, ja sisteemaa spiediens nokrities zem kritiskaa.

Un veel - vecajiem ABS bloks ar sisteemtesteri nerunaajaas - starp citu.
Lietotāja avatars
GintsK
Guru
 
Atbildes: 2152
Pievienojies: 2004/Dec/25, 22:22
Atrašanās vieta: Āgenskalns

Atbildēt GintsK » 2007/Mai/08, 10:47

Izskataas aptuveni taa:

Attēls

X1 ir ABS bloks, kuram tie vadi pienaak tikai, lai vinjsh zinaatu, ka sisteema hidrauliski ir darbotiesgatava. Tie P ir spiediena sleedzhi. Skaties to suuknja M1 elektrisko kjeedi.
Lietotāja avatars
GintsK
Guru
 
Atbildes: 2152
Pievienojies: 2004/Dec/25, 22:22
Atrašanās vieta: Āgenskalns

Atbildēt Agnisr » 2007/Mai/08, 10:58

Liels paldies, aizbraukshu pie auto / maajaas un toch buus jaapasaka kaut kas rupjsh, zb 2 nedeeljas auto nav ripojis!
Lietotāja avatars
Agnisr
 
Atbildes: 196
Pievienojies: 2006/Aug/20, 20:28

Atbildēt da_luck » 2007/Jūn/20, 15:04

vo,vo- manejam vr6 ari tadas pashas abs bremzes, bez ta vakumcilindra- un taa pati problema- abs- nestraadaa- lampa deg un pedalis nenormali ciets- gruuti bremzeet- riktiigi jaaiekeras stuuree un jaaspiezh- pilseetaa miiziens braukt normali! kur un kursh varetu to sataisiit?
Lietotāja avatars
da_luck
 
Atbildes: 135
Pievienojies: 2006/Okt/18, 13:33
Atrašanās vieta: Riga/Saulkrasti
Braucu ar: Corrado VR6

Atbildēt Agnisr » 2007/Jūn/20, 15:06

pirmais, ko skaties ir to kompresoru/pumpi vai kaa vinju nosaukt.
Man tas ir nodedzis un veel kaut kas pakerts liidz... veeljoprojaam tas viss taisaas~
Lietotāja avatars
Agnisr
 
Atbildes: 196
Pievienojies: 2006/Aug/20, 20:28

Atbildēt Agnisr » 2007/Jūn/20, 15:07

psc paskatiijos datumu, kad topiks veidots jau driiz buus 2 meeneshi kaa autinjs pa servisiem grozaas... veeljoprojaam neripo. Tip sonedeelj ir ceriibas, ka buus Ok.

nomainiits abs vadiibas bloks (servisnieki apgalvo, ka bij beigts, bet man jau liekas, ka driizaak dzekiem negribeejaas chakareeties, jo tas neatbildeeja uz diagnostiku - nav kluudu), saremonteets tas kompresors, bet veeljoprojaam tur kaut kas neesot.
Lietotāja avatars
Agnisr
 
Atbildes: 196
Pievienojies: 2006/Aug/20, 20:28

Atbildēt da_luck » 2007/Jūn/20, 15:20

tad man veel taa visa pisha priekshaa!
man vecis servisaa pateica, ka vieglaak un leetak uzlik parasto vakumcilindru , tipa bez abs taa visa kretiiniskaa bloka vietaa!
Lietotāja avatars
da_luck
 
Atbildes: 135
Pievienojies: 2006/Okt/18, 13:33
Atrašanās vieta: Riga/Saulkrasti
Braucu ar: Corrado VR6

Atbildēt Storms » 2007/Jūn/20, 17:16

da_luck rakstīja:tad man veel taa visa pisha priekshaa!
man vecis servisaa pateica, ka vieglaak un leetak uzlik parasto vakumcilindru , tipa bez abs taa visa kretiiniskaa bloka vietaa!

Pastāsti onkulim ka viņš pats ir kretīnisks un meklē tādu kurš tomēr ir normāls meistars navis tikai naudas ģērētājs un spalvainu ideju bārstītājs. Pilni servisi ar šitādiem lampiņu ravētājiem.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt MārtiņšX » 2007/Jūn/20, 17:20

Storms rakstīja:
da_luck rakstīja:tad man veel taa visa pisha priekshaa!
man vecis servisaa pateica, ka vieglaak un leetak uzlik parasto vakumcilindru , tipa bez abs taa visa kretiiniskaa bloka vietaa!

Pastāsti onkulim ka viņš pats ir kretīnisks un meklē tādu kurš tomēr ir normāls meistars navis tikai naudas ģērētājs un spalvainu ideju bārstītājs. Pilni servisi ar šitādiem lampiņu ravētājiem.

Vo, vo. Tad jau veel vienkaarshaak buutu vispaar neko neremonteet, bet izzaagjeet griidaa caurumu un nopirkt tupeles ar biezaam zoleem :gargt:
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru
 
Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z

Atbildēt Storms » 2007/Jūn/20, 17:21

Agnisr rakstīja:psc paskatiijos datumu, kad topiks veidots jau driiz buus 2 meeneshi kaa autinjs pa servisiem grozaas... veeljoprojaam neripo. Tip sonedeelj ir ceriibas, ka buus Ok.

nomainiits abs vadiibas bloks (servisnieki apgalvo, ka bij beigts, bet man jau liekas, ka driizaak dzekiem negribeejaas chakareeties, jo tas neatbildeeja uz diagnostiku - nav kluudu), saremonteets tas kompresors, bet veeljoprojaam tur kaut kas neesot.

Nu vot būtu iedomājies būtu pierakstījis serial number un tagad varētu pieprasīt "nodegušo" bloku atpakaļ. To arī varētu pārbaudīt kas par desām - toč bijis dimbā, vai tikai kārtējā autoservisa iedzīvotāju nekompetence un rupja vainas novelšana uz elektroniku kā parasti.
To gadu mašīnām elektronika gļukoja mazāk kā mehānika. Parasti dēļ gadiem kautkur vados ielavās kāda šaize, bet ne vadības blokos. Tikai servisos pieraduši visu novelt uz vadības blokiem, jo klients tā pat no tā visa neko nejēdz un gan jau ka sagremos - galvenais lai piķis nāk. :evil: Drāzt šitādus asinizatorus ibio.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz VW Scirocco/Corrado

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi