VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Problēma ar bremzēm

VW Scirocco/Corrado

Problēma ar bremzēm

Reklāma
 

Atbildēt Storms » 2007/Jūn/20, 17:27

MārtiņšX rakstīja:
Storms rakstīja:
da_luck rakstīja:tad man veel taa visa pisha priekshaa!
man vecis servisaa pateica, ka vieglaak un leetak uzlik parasto vakumcilindru , tipa bez abs taa visa kretiiniskaa bloka vietaa!

Pastāsti onkulim ka viņš pats ir kretīnisks un meklē tādu kurš tomēr ir normāls meistars navis tikai naudas ģērētājs un spalvainu ideju bārstītājs. Pilni servisi ar šitādiem lampiņu ravētājiem.

Vo, vo. Tad jau veel vienkaarshaak buutu vispaar neko neremonteet, bet izzaagjeet griidaa caurumu un nopirkt tupeles ar biezaam zoleem :gargt:

Tas bij iemesls kādēļ sāku interesēties par diagnostiku, jo par VW Centrā man pateica ka vecie ABS esmot melnās kastes kuras nav ne diagnosticējamas ne kā savādāk. Varot tik metodiski mainīt nost kustību datčikus (kats 60Ls/gab) un cerēt ka viss OK. Jā, tik tiešām mans ABS bloks nav ar VAG-COM lasāms, bet tas nebūt nenozīmē ka viņam nav diagnostikas porta. Nedaudz lielāka ķēpa un še tev - bloks man stāsta savu bēdu stāstu ka nemetas. Tad arī sapratu ka pat lielajos servisos ar vārdu kompetences līmenis elektronikā ir zem jebkuras kritikas un uzticēties viņiem NEVAR. :evil:
Vienīgi Domenikā IMHO situācija ir daudz labāka, jo tur GintsK pie vadiem ķeras. :lol:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt MārtiņšX » 2007/Jūn/20, 17:34

Taa vish diemzheel ir. Man ar shur tur piedaavaaja iet shanceet (uz diileru servisiem), bet pagaidaam veel nedomaaju. $ gan shie sameeraa padaudz sola :roll: Chomi no citaam valstiim briinaas - shiem uz taadaam vietaam gadiem rindaas staav, a pie mums - spechuku deficiits...
Ja kas, visaadi vecaa tipa ABS bloki man viena kaste garaazhaa meetaajaas, ka kaadreiz vairaak laika buutu, vareetu ar shiem paspeeleeties 8)
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru
 
Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z

Atbildēt Agnisr » 2007/Jūn/20, 19:53

Storms rakstīja:
Agnisr rakstīja:psc paskatiijos datumu, kad topiks veidots jau driiz buus 2 meeneshi kaa autinjs pa servisiem grozaas... veeljoprojaam neripo. Tip sonedeelj ir ceriibas, ka buus Ok.

nomainiits abs vadiibas bloks (servisnieki apgalvo, ka bij beigts, bet man jau liekas, ka driizaak dzekiem negribeejaas chakareeties, jo tas neatbildeeja uz diagnostiku - nav kluudu), saremonteets tas kompresors, bet veeljoprojaam tur kaut kas neesot.

Nu vot būtu iedomājies būtu pierakstījis serial number un tagad varētu pieprasīt "nodegušo" bloku atpakaļ. To arī varētu pārbaudīt kas par desām - toč bijis dimbā, vai tikai kārtējā autoservisa iedzīvotāju nekompetence un rupja vainas novelšana uz elektroniku kā parasti.
To gadu mašīnām elektronika gļukoja mazāk kā mehānika. Parasti dēļ gadiem kautkur vados ielavās kāda šaize, bet ne vadības blokos. Tikai servisos pieraduši visu novelt uz vadības blokiem, jo klients tā pat no tā visa neko nejēdz un gan jau ka sagremos - galvenais lai piķis nāk. :evil: Drāzt šitādus asinizatorus ibio.


seriaalis man ir. Es veel no ajmsa njeemu to bloku. Prasiishu atpakalj un peec tam piesleegshu un paarbaudiishu!

Riit solaas, ka auto buus gatavs. 4-dien/5-dien braukshu maajaas un njemshu aaraa no servisa. Ceru, ka neierubiis astronomisku ciparu!
Lietotāja avatars
Agnisr
 
Atbildes: 196
Pievienojies: 2006/Aug/20, 20:28

Atbildēt Storms » 2007/Jūn/20, 22:17

Agnisr rakstīja:seriaalis man ir. Es veel no ajmsa njeemu to bloku. Prasiishu atpakalj un peec tam piesleegshu un paarbaudiishu!

Riit solaas, ka auto buus gatavs. 4-dien/5-dien braukshu maajaas un njemshu aaraa no servisa. Ceru, ka neierubiis astronomisku ciparu!

Un paprasi papīru par to kas ir izdarīts un cik tas viss maksāja. Ja ABS bloks izrādīsies dzīvs tad varēs provēt no šiem izsist naudiņu atpakaļ un iesālīt viņiem to bloku ko šie atraduši.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt da_luck » 2007/Jūn/21, 0:36

Jaut?jums paliek atkl?ts- vai k?ds zin kur un kursh remont? sh?du bremzhu shaizu
Lietotāja avatars
da_luck
 
Atbildes: 135
Pievienojies: 2006/Okt/18, 13:33
Atrašanās vieta: Riga/Saulkrasti
Braucu ar: Corrado VR6

Atbildēt Storms » 2007/Jūn/21, 1:00

da_luck rakstīja:vo,vo- manejam vr6 ari tadas pashas abs bremzes, bez ta vakumcilindra- un taa pati problema- abs- nestraadaa- lampa deg un pedalis nenormali ciets- gruuti bremzeet- riktiigi jaaiekeras stuuree un jaaspiezh- pilseetaa miiziens braukt normali! kur un kursh varetu to sataisiit?

Vispirms vaidzētu paskatīties kādas kļūdas ABS dod ārā. Tad varēs domāt ko īsti remontēt. Kļūdas nolasīt varu mēģināt. Sataisīt neņemos - pārāk dumš esu. :roll:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Iepriekšējais

Atgriezties uz VW Scirocco/Corrado

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi