VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Corrado probleemas - nelec, neiet, rij benziinu.

VW Scirocco/Corrado

Corrado probleemas - nelec, neiet, rij benziinu.

Reklāma
 

Corrado probleemas - nelec, neiet, rij benziinu.

Atbildēt Agnisr » 2007/Apr/11, 16:23

Taatad, kaa visiem zinaams manu corrado peeksni piemekleejushas vairaakas problemas vienlaiciigi.

Zinu, ka jaabrauc uz detalizeetu diagnostiku, bet nu tomeer gribaas uzrakstiit, maybe kaads var gudru pateikt, kas vareetu buut pie vainas, kaa vinju paarbaudiit un taa, lai es arii apmeeram zinu ar kaadaam summaam reekinaaties.

1. autinjs nelec, itkaa starters grib griezt, bet nespeej - itkaa akumulators buutu tukshs, bet ar aki itkaa viss kaartiibaa. Pirms kaada vienu dienu bij probleema taada, ka auto pieleca, bet peec paaris sec noslaapa - spied gaazi griidaa, apgriezieni uzkaapj un momentaali noiet un auto noslaapst. Ievilkaam auto un tad itkaa uz briidi viss bij ok.
Tagad var pielaist vieniigi iestumjot. Kad auto ir reaali silts (max pirms 5 min noslaapeets) tad var itkaa pielaist, bet laizhot jaatur gaaze griidaa, tad tikai aiziet, ja gaazi netur... iepriekseejaa dziesma... itkaa akis nevilktu.

2. tuksgaitaa auto apgriezieni noiet liidz 400-600 vai auto vispaar noslaapst.

3. auto suudiigi iet, visu laiku itkaa aizrijas, kad spiez gaazi griidaa ir taa ka vinjs pa izpuuteeju saudaas un peec kaada briizha tikai normaali aiziet. Pilseetaa baigi gruuti braukt.

4. benziina pateerinjs ir aarpus katras kritikas. pilseetaa kaut kas ap 20l un aarpus ap 15. MFA raada kaa parasti 12 pilseetaa, aarpus 8l.

5. peeksni pazuda el. logi, nekaadu dziiviibas paziimju.

Temp datckiks, svechvadi, suuknja relejs paarbaudiiti - viss ok, sveces nomainiitas. Drosi, ka 1-4 probleemas ir savaa starpaa saistiitas, benziinu itkaa saaka miileet jau mazliet ieprieksh bet paareejaas paraadiijaas pilniigi vienlaiciigi.
Maybe ir kaadam kaut kas padomaa kas vareetu buut pie vainas, itkaa lielas aizdomas uz lambdu, bet kas traucee autinjam normaali pielekt?
Paldies jau ieprieksh.
Lietotāja avatars
Agnisr
 
Atbildes: 196
Pievienojies: 2006/Aug/20, 20:28

Atbildēt Andžejs » 2007/Apr/11, 16:27

Pārbaudi visas gumijas trubas. Man bija problēma tāda, ka mašīna negāja, visu laiku rijās ciet un dažreiz pat slāpa nost un pie vainas bija kartera ventilācijas truba, kura bija caura! Uzliku jaunu un viss uzreiz bija ok!
Lietotāja avatars
Andžejs
 
Atbildes: 749
Pievienojies: 2006/Jan/05, 11:40
Atrašanās vieta: Titurga, Westside
Braucu ar: Octavia vRS
Dzinējs: k2

Atbildēt sookrat » 2007/Apr/11, 16:30

Man bij līdzīga problēma ar apgriezieniem manam 2 litru golfam. Manā gadījumā pie vainas izrādījās tā truba, kas nāk no kartera un pievienota motora augšā. Tā truba bija pušū un tāpēc tie abaroti gļukoja.
Lietotāja avatars
sookrat
 
Atbildes: 188
Pievienojies: 2004/Nov/15, 12:21
Atrašanās vieta: Ventspils/Rīga

Atbildēt sookrat » 2007/Apr/11, 16:31

Andžejs rakstīja:Pārbaudi visas gumijas trubas. Man bija problēma tāda, ka mašīna negāja, visu laiku rijās ciet un dažreiz pat slāpa nost un pie vainas bija kartera ventilācijas truba, kura bija caura! Uzliku jaunu un viss uzreiz bija ok!

Jā tieši tā truba! :D :D
Lietotāja avatars
sookrat
 
Atbildes: 188
Pievienojies: 2004/Nov/15, 12:21
Atrašanās vieta: Ventspils/Rīga

Atbildēt MārtiņšX » 2007/Apr/11, 16:32

Tam, ka starteris negriezh kaa vajag ir tikai 3 iespeejamie izskaidrojumi (neskaitot noklapeejushu motoru, iesleegtu paarnesumu u.tml. mulkjiibas).
- shvaks akjis,
- bojaats starteris,
- nopuvushi kontakti vados.

Par paareejaam lietaam jaapeeta siikaak, neredzot var daudz mineejumu izteikt, bet bez kaadas reaalas jeegas...
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru
 
Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z

Atbildēt Agnisr » 2007/Apr/11, 16:37

nu buus jaapameegina tomeer cits akis, bet nu kad autinjs bijaa pielaists ar iesleegtiem pateereetaajiem meeriijaam no aka 12.9. autinjs noslaapeets 12.8
Lietotāja avatars
Agnisr
 
Atbildes: 196
Pievienojies: 2006/Aug/20, 20:28

Atbildēt Agnisr » 2007/Apr/11, 16:39

KRUC`SS rakstīja:
Andžejs rakstīja:Pārbaudi visas gumijas trubas. Man bija problēma tāda, ka mašīna negāja, visu laiku rijās ciet un dažreiz pat slāpa nost un pie vainas bija kartera ventilācijas truba, kura bija caura! Uzliku jaunu un viss uzreiz bija ok!

Jā tieši tā truba! :D :D


ok, tiks paarbaudiits!
Lietotāja avatars
Agnisr
 
Atbildes: 196
Pievienojies: 2006/Aug/20, 20:28

Atbildēt MārtiņšX » 2007/Apr/11, 16:40

Agnisr rakstīja:nu buus jaapameegina tomeer cits akis, bet nu kad autinjs bijaa pielaists ar iesleegtiem pateereetaajiem meeriijaam no aka 12.9. autinjs noslaapeets 12.8


Tev gjenis vispaar laadee?
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru
 
Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z

Atbildēt sookrat » 2007/Apr/11, 16:44

Par starteri... man arī bij tā ka dažreiz nelec un vienreiz vairs vispār negrieza... pie vainas bija massas vads, kas pie motora nāk klāt... bij atskrūvējusies skrūve...
Lietotāja avatars
sookrat
 
Atbildes: 188
Pievienojies: 2004/Nov/15, 12:21
Atrašanās vieta: Ventspils/Rīga

Atbildēt Agnisr » 2007/Apr/11, 16:44

Tip laadee, kad autinjs bij pielaists, tad bij sasleegti visi iespeejamie pateereetaaji - gaismas, pechka, miglinieki, muuzika utt un tad tip meeriits... pamaz?
Lietotāja avatars
Agnisr
 
Atbildes: 196
Pievienojies: 2006/Aug/20, 20:28

Atbildēt MārtiņšX » 2007/Apr/11, 16:46

Agnisr rakstīja:Tip laadee, kad autinjs bij pielaists, tad bij sasleegti visi iespeejamie pateereetaaji - gaismas, pechka, miglinieki, muuzika utt un tad tip meeriits... pamaz?

Cik bez slodzes pie ruucosha? Cik A gjenis?
Man ar tas masas vads taa kaa mieru nedod :wink:
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru
 
Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z

Atbildēt Agnisr » 2007/Apr/11, 16:55

MārtiņšX rakstīja:
Agnisr rakstīja:Tip laadee, kad autinjs bij pielaists, tad bij sasleegti visi iespeejamie pateereetaaji - gaismas, pechka, miglinieki, muuzika utt un tad tip meeriits... pamaz?

Cik bez slodzes pie ruucosha? Cik A gjenis?
Man ar tas masas vads taa kaa mieru nedod :wink:


diemzeel bez slodzes nenomeeriijaam, par geni es nez, buus jaaskataas. Hmm a ja buutu pie vainas tas masas vads, vai vareetu buut tas faktors, ka silts un ar izspiestu gaazi tomeer lec?
Lietotāja avatars
Agnisr
 
Atbildes: 196
Pievienojies: 2006/Aug/20, 20:28

Atbildēt Droopy » 2007/Apr/11, 16:59

KRUC`SS rakstīja:Par starteri... man arī bij tā ka dažreiz nelec un vienreiz vairs vispār negrieza... pie vainas bija massas vads, kas pie motora nāk klāt... bij atskrūvējusies skrūve...

nu jā man ar aizdoma uz masas vadu no aķi pie virsbūves, katrā ziņā iesaku pārbaudīt :)
Lietotāja avatars
Droopy
 
Atbildes: 3089
Pievienojies: 2004/Jan/07, 14:35
Atrašanās vieta: Blāzma, Ventspils
Braucu ar: VW Golf TDI

Atbildēt MārtiņšX » 2007/Apr/11, 17:02

Ja ir nost (vai slikts kontakts) masas vads, tad visaadi briinumi var notikties :roll:
Siltu, logjiski, ka vieglaak iedarbinaat, arii no startera tik daudz netiek prasiits.
Ar masas vadiem vispaar praatiigi jaariikojas (t.b. jaauztur vinji kaartiibaa), jo starta briidii tur pluust stipra straava un, ja tas vads ir nost, tad taa meklee citu celju... Taa var arii ECU u.c. lietas nosvilinaat...
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru
 
Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z

Atbildēt MārtiņšX » 2007/Apr/11, 17:03

Droopy rakstīja:
KRUC`SS rakstīja:Par starteri... man arī bij tā ka dažreiz nelec un vienreiz vairs vispār negrieza... pie vainas bija massas vads, kas pie motora nāk klāt... bij atskrūvējusies skrūve...

nu jā man ar aizdoma uz masas vadu no aķi pie virsbūves, katrā ziņā iesaku pārbaudīt :)

Un arii uz motora bloku, tas biezhaak notruukst...
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru
 
Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z

Nākošais

Atgriezties uz VW Scirocco/Corrado

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi