VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - G60 Remonts help needed

VW Scirocco/Corrado

G60 Remonts help needed

Reklāma
 

G60 Remonts help needed

Atbildēt Urmas » 2007/Feb/15, 15:45

Vajadzīg padoms kompresora remontā!

Nevaru izmānīt ārā korpusa izplūdes puses galvenās vārpstas gultni, tā kā viņam var tikt klāt no vienas puses - no tās kuras viņš ir iepresēts. Sēža ir dziļa un apkārt ir trauslas sieniņas, tā ka strādāt ir ļoti grūti. Gultnis ir mazs, un iebāzt neko tur tikpat kā nav iespējams (gultņa iekšējais gredzens ap 15mm) Otrā pusē cauruma nav. Līdz ar to arī izpresēt nav iespējams. Varbūt kāds ir saskāries ar līdzīgu problēmu un veiksmīgi ticis galā?

Apbrīnojami kā strādā vācu inženieri, noteikti rūpnīcas risinājums ir vesels darbgalds gultņa iekšā un ārā presēšanai :evil:
Lietotāja avatars
Urmas
 
Atbildes: 847
Pievienojies: 2004/Jan/07, 9:54
Atrašanās vieta: Liepāja

Atbildēt MārtiņšX » 2007/Feb/15, 16:17

Man ir shtruments shaadam pasaakumam, bet nav uzgalja tik mazam diametram. Varam dariit taa - Tu nopeerc uzgali, es Tev aizdodu shtrumentu un piemaksaaju pusi uzgalja cenas. Uzgalis peec tam, protams, paliek man :roll: Ko saki?
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru
 
Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z

Atbildēt Urmas » 2007/Feb/15, 22:58

Vīri darbnīcās stāstīja ka štrums vajadzīgs, bet tā kā mezgls nav no tiem atbildīgākajiem - nenomainīju. Saliku ar veco gultni iekšā, nemaz tik sliktā stāvoklī nebij.. Nākamreiz.

Kompresors jau virsū uz auto.
Lietotāja avatars
Urmas
 
Atbildes: 847
Pievienojies: 2004/Jan/07, 9:54
Atrašanās vieta: Liepāja

Atbildēt Rom4iks » 2007/Apr/13, 15:02

Urmas rakstīja:Vīri darbnīcās stāstīja ka štrums vajadzīgs, bet tā kā mezgls nav no tiem atbildīgākajiem - nenomainīju. Saliku ar veco gultni iekšā, nemaz tik sliktā stāvoklī nebij.. Nākamreiz.

Kompresors jau virsū uz auto.


Čav Urmi ka tev ir ar kompresoru? man patreiz ir viena iespēja tikt pie kompresora!
Lietotāja avatars
Rom4iks
 
Atbildes: 432
Pievienojies: 2004/Jan/31, 18:55

Atbildēt Rom4iks » 2007/Apr/14, 22:19

Rom4iks rakstīja:
Urmas rakstīja:Vīri darbnīcās stāstīja ka štrums vajadzīgs, bet tā kā mezgls nav no tiem atbildīgākajiem - nenomainīju. Saliku ar veco gultni iekšā, nemaz tik sliktā stāvoklī nebij.. Nākamreiz.

Kompresors jau virsū uz auto.


Čav Urmi ka tev ir ar kompresoru? man patreiz ir viena iespēja tikt pie kompresora!


Sudigas zinjas, kompresors ko apskatijos ir beigts :([/i][/u]
Lietotāja avatars
Rom4iks
 
Atbildes: 432
Pievienojies: 2004/Jan/31, 18:55


Atgriezties uz VW Scirocco/Corrado

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 4 viesi