VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Mans scirocco nelec

VW Scirocco/Corrado

Mans scirocco nelec

Reklāma
 

Mans scirocco nelec

Atbildēt arveens » 2006/Aug/08, 0:45

Es nevaru iedarbināt scirocco,pēc kārtīgas braukšanas.Kad tas kādu laiku pastāv, tad atkal viss normāli.Es domāju,ka vaina varētu būt difuzora, bet varbūt kādam ir labāka doma...
arveens
 
Atbildes: 1
Pievienojies: 2006/Aug/07, 22:14
Atrašanās vieta: Rīga-Koknese-Ķegums

Re: Mans scirocco nelec

Atbildēt sciroco » 2006/Aug/08, 7:47

arveens rakstīja:Es nevaru iedarbināt scirocco,pēc kārtīgas braukšanas.Kad tas kādu laiku pastāv, tad atkal viss normāli.Es domāju,ka vaina varētu būt difuzora, bet varbūt kādam ir labāka doma...


Cik sapratu Tev karburators :roll:
Lietotāja avatars
sciroco
 
Atbildes: 1104
Pievienojies: 2004/Mar/02, 16:48
Atrašanās vieta: Olaine, 4-ta stava :)

Atbildēt Arr » 2006/Aug/08, 11:43

man bij tieši tā pati huiņa ar corrado, man karsa klemes, nomainīju klemes pārvilku masu un viss aizgāja.
Arr
 
Atbildes: 121
Pievienojies: 2006/Jan/20, 21:21
Atrašanās vieta: Limbaži

Atbildēt krxzi » 2006/Aug/08, 11:54

man taa bija ar 78 gada opel askonu... shaales biju apraavis un blokaa veel plaisa bija... :)
auksts lec labi karstu nevar dabuut pie dziiviibas. :D
krxzi
 
Atbildes: 266
Pievienojies: 2006/Jūn/25, 0:20
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt eddza » 2006/Aug/14, 11:01

Es domāju ka vaina varētu būt degvielas sūknī! Un ko tu saproti ar vārdu difuzors :?:
Lietotāja avatars
eddza
 
Atbildes: 111
Pievienojies: 2005/Okt/09, 14:15

Re: Mans scirocco nelec

Atbildēt GintsK » 2006/Aug/14, 11:56

arveens rakstīja:Es nevaru iedarbināt scirocco,pēc kārtīgas braukšanas.Kad tas kādu laiku pastāv, tad atkal viss normāli.Es domāju,ka vaina varētu būt difuzora, bet varbūt kādam ir labāka doma...
Uzraksti tak,kas tev par Scirocco! Ja karbuuzis, peec labas atvilkshnas tur viss ir lopaa nokarsis (karbikjis atrodas virs izpluudes kolektora), benziins vienkaarshi vaaras un visu paarpludina. Ja shprice - kas liidziigs notiek ar vecaam sprauslaam - taas salej lieku zupu staavot tai karstumaa. VW ar to ciinijaas pievienojot speciaalu temperatuuras sleedzi, kas iedarbinaaja ventilatoru staavoshai mashiinai, kad temperatuura pie iepluudes kolektora bija augsta.
Lietotāja avatars
GintsK
Guru
 
Atbildes: 2152
Pievienojies: 2004/Dec/25, 22:22
Atrašanās vieta: Āgenskalns

Re: Mans scirocco nelec

Atbildēt Retro_Beetle » 2006/Aug/14, 15:54

GintsK rakstīja:
arveens rakstīja:Es nevaru iedarbināt scirocco,pēc kārtīgas braukšanas.Kad tas kādu laiku pastāv, tad atkal viss normāli.Es domāju,ka vaina varētu būt difuzora, bet varbūt kādam ir labāka doma...
Uzraksti tak,kas tev par Scirocco! Ja karbuuzis, peec labas atvilkshnas tur viss ir lopaa nokarsis (karbikjis atrodas virs izpluudes kolektora), benziins vienkaarshi vaaras un visu paarpludina. Ja shprice - kas liidziigs notiek ar vecaam sprauslaam - taas salej lieku zupu staavot tai karstumaa. VW ar to ciinijaas pievienojot speciaalu temperatuuras sleedzi, kas iedarbinaaja ventilatoru staavoshai mashiinai, kad temperatuura pie iepluudes kolektora bija augsta.


karbim ir jabut karstuma ;) ne ta ?
Lietotāja avatars
Retro_Beetle
 
Atbildes: 8
Pievienojies: 2006/Mar/19, 23:49
Atrašanās vieta: Rīga

Re: Mans scirocco nelec

Atbildēt GintsK » 2006/Aug/15, 1:02

Retro_Beetle rakstīja:karbim ir jabut karstuma ;) ne ta ?
Karbuuzim - nee. Iepluudes kolektoram parastai mashiinai ir labi, ja ziemaa ir silti - tad sanaak ekonomiskaaks. Un veel ienaakoshais gaiss nedriikst buut paaraak auksts, lai nesaltu ciet. Bet pasham tam verkjim siltumu nevajag. Kur nu veel 100 graadus...
Lietotāja avatars
GintsK
Guru
 
Atbildes: 2152
Pievienojies: 2004/Dec/25, 22:22
Atrašanās vieta: Āgenskalns


Atgriezties uz VW Scirocco/Corrado

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 7 viesi