VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Jau-Tā-Jums!!!!!!!!

VW Scirocco/Corrado

Jau-Tā-Jums!!!!!!!!

Reklāma
 

Jau-Tā-Jums!!!!!!!!

Atbildēt Arr » 2006/Mai/04, 23:16

Ko sakat pa tādu lietu, pabraucu ar corru kādus 10 km un sākk neiet, autiņš nelec, kurbulē cik gribi, tāda juška ka bākā nav beņdža bet bākā ir kādi 10litri, nu ko, es noskrobojos nometu atslēgas un tinos prom savās darīšanās ar brāļa Calibru (ja tanav aizņemta), pēc kāda laika kad atgirežos mājās joka pēc jāizmeiģina vai leks vai neleks un tavu brīnumu pielec kā jauns auto, es jau te ar visādiem gudreļiem aprunājos ka esot vainīga masa, nu nezinu, rīt jānotīra masa un tad jau redzēs, ko jūs sakāt?
Arr
 
Atbildes: 121
Pievienojies: 2006/Jan/20, 21:21
Atrašanās vieta: Limbaži

Atbildēt Storms » 2006/Mai/04, 23:44

Degvielas filtrs OK?
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt moins » 2006/Mai/05, 9:01

man reiz bij liidziigi - pie vainas bija ruupniicas signalizaacijas vadi, kkur bija kaukaac gljuks un kad uzsila taa slaapa nost, tad pagaidi 5 min un iet akal :? :dontknow:

tik padalos mozh noder :lol:
Lietotāja avatars
moins
 
Atbildes: 120
Pievienojies: 2005/Jūn/08, 15:31

Atbildēt Arr » 2006/Mai/05, 9:26

degvielas filtru uzliku pilnīgi jaunu, es tokna nezinu kas par gļukiem tie ir, kad autiņš pastāvējis atdzisis tad iet, kad uzsilst tad slāpst nost, nezinu jāaprunājas ar kādu elektriķi
Arr
 
Atbildes: 121
Pievienojies: 2006/Jan/20, 21:21
Atrašanās vieta: Limbaži

Atbildēt Lemings » 2006/Mai/05, 11:12

Benzīna sūknis griežas, man bija gan K-jetronic, ka atlodējies sūkņa relejā spolei viens izvads.
Lietotāja avatars
Lemings
 
Atbildes: 497
Pievienojies: 2006/Jan/30, 15:08
Atrašanās vieta: Aizkraukle, Skrīveri
Braucu ar: Touran
Dzinējs: 1,9 TDI AVQ

Atbildēt silver » 2006/Mai/05, 11:37

Točna pārbaudi sūkņa releju, t.i. vai pagriežot atslēgu otrajā stāvoklī (aizdedze) tas nostrādā, vajadzētu nostrādāt divreiz (divi klikšķi). Hondām tā ir raksturīga problēma, par VW īsti nezinu :oops: mošk tas pac vien ir, risinājums - jauns relejs, jeb, ja rokas naf līkas, pārlodēt kontaktus :wink:
Lietotāja avatars
silver
 
Atbildes: 1975
Pievienojies: 2005/Okt/19, 10:39


Atgriezties uz VW Scirocco/Corrado

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 6 viesi