VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Savirze un sagāze Corrado

VW Scirocco/Corrado

Savirze un sagāze Corrado

Reklāma
 

Savirze un sagāze Corrado

Atbildēt Leroy » 2006/Apr/28, 10:12

Nesen ķimerējoties ap atuiņu konstatēju ka abiem aizmugurējiem riteņiem iekšpusē riepu nodilums ir spēcīgāks nēkā ārpusē, saprotu ka tādā veidā autiņš ir stabilāks, net rodas arī nepatīkams efekts- riepas tiek rītas ātrāk!!!!
Vai Corrado ar šo kaut ko var darīt??? (aizmugurēt ir tilts un līdz ar to es neredzu iespēju noregulēt sagāzi)???
Lietotāja avatars
Leroy
 
Atbildes: 546
Pievienojies: 2006/Feb/03, 9:56
Atrašanās vieta: Rīga,Sarkandaugava

Atbildēt Rom4iks » 2006/Apr/28, 12:24

nu ar to jau īsti neko neizdarīsi, man pat liekas ka tas ir standarta ! :) ja ne tad ir jāmaina tilts!
Lietotāja avatars
Rom4iks
 
Atbildes: 432
Pievienojies: 2004/Jan/31, 18:55

Atbildēt Leroy » 2006/Apr/28, 12:44

tur jau tas cirks ka tilts jau tika nomainīts - ja tas būtu stok coras tilts es nebrīnītos, tipa speciāli lai ceļu labāk tur, bet par cik tas ir tilts no kaut kāda vārgā golf2 tad tas man rada izbrīnu :shock: it īpaši ka izdilums ir vienkāds abiem riteņime, respektīvi ka kāda no stupicām vai tilts nav locīti!!!!
Lietotāja avatars
Leroy
 
Atbildes: 546
Pievienojies: 2006/Feb/03, 9:56
Atrašanās vieta: Rīga,Sarkandaugava

Atbildēt Felix » 2006/Apr/28, 13:37

Leroy rakstīja:tur jau tas cirks ka tilts jau tika nomainīts - ja tas būtu stok coras tilts es nebrīnītos, tipa speciāli lai ceļu labāk tur, bet par cik tas ir tilts no kaut kāda vārgā golf2 tad tas man rada izbrīnu :shock: it īpaši ka izdilums ir vienkāds abiem riteņime, respektīvi ka kāda no stupicām vai tilts nav locīti!!!!


hren znaet .. u menja posle zameni zadnego mosta .. odno kaleso chutj glubzhe vnutrj sidit, a mozhet ugol drugoj .. ili menja gljuchit .. mne vrode ot GTi golfa kakogoto postavili ..
a po oznosu .. dik u vseh corrado kolesa malenjko bod uglom stojat...
Lietotāja avatars
Felix
 
Atbildes: 88
Pievienojies: 2004/Nov/29, 17:38

Atbildēt GintsK » 2006/Apr/28, 13:58

Normaali arii Golfam tilts ir ar stipru izgaazumu. Nav dikti platas riepas?

Vispaar taa nav nerisinaama probleema. Zem ritenja ass flancha var palikt apakshaa kaadas vien paplaaksnes veelies un dabuut sagazumu/saveersumu kaadu vien veelies.
Lietotāja avatars
GintsK
Guru
 
Atbildes: 2152
Pievienojies: 2004/Dec/25, 22:22
Atrašanās vieta: Āgenskalns

Atbildēt Storms » 2006/Apr/28, 14:05

A tās riteņu asis nevar būt saliektas nedaudz? Dzirdēju ka šādos gadījumos tās vienkārši nomaina un tad viss nostājas savās vietās. :-k
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Leroy » 2006/Apr/28, 14:09

Storms rakstīja:A tās riteņu asis nevar būt saliektas nedaudz? Dzirdēju ka šādos gadījumos tās vienkārši nomaina un tad viss nostājas savās vietās. :-k

Nēvar būt pirms kādiem 4 mēnešiem uzliku pilnīgi jaunas pēc tam nekas tāds nav noticis kas varētu viņas saliekt :roll:
Rieps ir 195 nu tās noteikti nevar uzskatīt par platām!:)
Lietotāja avatars
Leroy
 
Atbildes: 546
Pievienojies: 2006/Feb/03, 9:56
Atrašanās vieta: Rīga,Sarkandaugava

Atbildēt ArmandsS » 2006/Apr/28, 14:12

Leroy rakstīja:
Storms rakstīja:A tās riteņu asis nevar būt saliektas nedaudz? Dzirdēju ka šādos gadījumos tās vienkārši nomaina un tad viss nostājas savās vietās. :-k

Nēvar būt pirms kādiem 4 mēnešiem uzliku pilnīgi jaunas pēc tam nekas tāds nav noticis kas varētu viņas saliekt :roll:
Rieps ir 195 nu tās noteikti nevar uzskatīt par platām!:)

A ,tu viņas pareizi uzliki? tur ir norāde uz priekšu
Lietotāja avatars
ArmandsS
 
Atbildes: 4197
Pievienojies: 2005/Mar/28, 13:36
Atrašanās vieta: ventspils
Braucu ar: AE115 awd@Pajero jdm
Dzinējs: 7a-fe@4m40

Atbildēt Leroy » 2006/Apr/28, 14:20

Kraasotajs rakstīja:
Leroy rakstīja:
Storms rakstīja:A tĆ¢s riteĆ²u asis nevar bĆ»t saliektas nedaudz? DzirdƧju ka Ć°Ć¢dos gadĆ®jumos tĆ¢s vienkĆ¢rĆ°i nomaina un tad viss nostĆ¢jas savĆ¢s vietĆ¢s. :-k

NƧvar bĆ»t pirms kĆ¢diem 4 mƧneĆ°iem uzliku pilnĆ®gi jaunas pƧc tam nekas tĆ¢ds nav noticis kas varƧtu viĆ²as saliekt :roll:
Rieps ir 195 nu tĆ¢s noteikti nevar uzskatĆ®t par platĆ¢m!:)

A ,tu viĆ²as pareizi uzliki? tur ir norĆ¢de uz priekĆ°u

a vot Ć°ito es nezinu :oops: :D bĆ»s jĆ¢pievƧrĆ° uzmanĆ®ba kad likĆ°u virsĆ» vasarenes, Ć°Ć®d MS ir jau savu atkalpojuĆ°as!:)
Lietotāja avatars
Leroy
 
Atbildes: 546
Pievienojies: 2006/Feb/03, 9:56
Atrašanās vieta: Rīga,Sarkandaugava

Atbildēt Storms » 2006/Apr/28, 15:42

Leroy rakstīja:a vot Ć°ito es nezinu :oops: :D bĆ»s jĆ¢pievƧrĆ° uzmanĆ®ba kad likĆ°u virsĆ» vasarenes, Ć°Ć®d MS ir jau savu atkalpojuĆ°as!:)

Nu vot kĆ¢ reizi Ć°itĆ¢marĆ® iepƧta vai pareizi bijuĆ°as uzliktas. Lai zin vai vasarenes tev tĆ¢ pat nofrƧzƧs vai nƧ.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Leroy » 2006/Apr/28, 15:45

Storms rakstīja:
Leroy rakstīja:a vot Ć°ito es nezinu :oops: :D bĆ»s jĆ¢pievƧrĆ° uzmanĆ®ba kad likĆ°u virsĆ» vasarenes, Ć°Ć®d MS ir jau savu atkalpojuĆ°as!:)[/quote:d5F09ef93d]
Nu vot kĆ¢ reizi Ć°itĆ¢m arĆ® iepƧta vai pareizi bijuĆ°as uzliktas. Lai zin vai vasaRenes tev tĆ¢ pat nofrƧzƧs vai nƧ.

Es protams paskatƮưos bet man liekas ka tur viss buus ok salikts un jaunĆ¢s man ƧdĆ®s tĆ¢pat!
Lietotāja avatars
Leroy
 
Atbildes: 546
Pievienojies: 2006/Feb/03, 9:56
Atrašanās vieta: Rīga,Sarkandaugava

Atbildēt Storms » 2006/Apr/28, 15:56

Leroy rakstīja:Es protams paskatƮưos bet man liekas ka tur viss buus ok salikts un jaunĆ¢s man ƧdĆ®s tĆ¢pat!

Mja. LĆ®dz maiĆ²ai laikam vaidzƧtu tikt galĆ¢ ar probzu. Par vienu riepu komplektu lƧtĆ¢k izmaksĆ¢s. :roll:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E


Atgriezties uz VW Scirocco/Corrado

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi