VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - G60 Corrado (PG/1H) sensoru tests

VW Scirocco/Corrado

G60 Corrado (PG/1H) sensoru tests

Reklāma
 

Atbildēt Rom4iks » 2006/Nov/12, 18:06

GintsK rakstīja:Laikam jau rakstiiju, ka var noreguleet CO bez stenda, ar noteikumu, ka zonde, izpuuteejs un motors ir kaartiibaa. Servisa rezhiimaa vienkaarshi regulee CO poci kameer dabuu zondes signaala spriegumu (melnais vads) 0.4-0.5V (kaartiigi uzsildiitam motoram). Bet meeriit CO pocha pretestiibu un likt taa pat citam auto ir naivi.


HM būs japārbauda uz savēja šo metodi! :)
Lietotāja avatars
Rom4iks
 
Atbildes: 432
Pievienojies: 2004/Jan/31, 18:55

Atbildēt GintsK » 2006/Nov/12, 18:10

Netakariigi no zondes staavoklja, CO pocha reguleejums ietekmee degvielas devu tukshgaitaa un tai tuvos rezhhiimos. Zonde savukaart var veikt korekcijas visaa diapazonaa, kas nav pilna slodze. Nonjemtas zondes gadiiumaa bez atgaazu testera neiztikt.
Lietotāja avatars
GintsK
Guru
 
Atbildes: 2152
Pievienojies: 2004/Dec/25, 22:22
Atrašanās vieta: Āgenskalns

Atbildēt night » 2006/Nov/12, 18:12

GintsK rakstīja:Netakariigi no zondes staavoklja, CO pocha reguleejums ietekmee degvielas devu tukshgaitaa un tai tuvos rezhhiimos. Zonde savukaart var veikt korekcijas visaa diapazonaa, kas nav pilna slodze. Nonjemtas zondes gadiiumaa bez atgaazu testera neiztikt.


hmm... ja es pareizi sapratu, tad jo man mazaaks CO liimenis atgaazees raadaas jo mazaak eed pa lieko benjdzu ??? :oops: :oops: :oops: iebraucu auzaas :oops: 8)
Lietotāja avatars
night
 
Atbildes: 999
Pievienojies: 2006/Feb/22, 19:57
Atrašanās vieta: Rīga/Liepāja
Braucu ar: Vw Passat
Dzinējs: 2.0 16V TDI DSG

Atbildēt GintsK » 2006/Nov/12, 18:27

night rakstīja:
GintsK rakstīja:Netakariigi no zondes staavoklja, CO pocha reguleejums ietekmee degvielas devu tukshgaitaa un tai tuvos rezhhiimos. Zonde savukaart var veikt korekcijas visaa diapazonaa, kas nav pilna slodze. Nonjemtas zondes gadiiumaa bez atgaazu testera neiztikt.


hmm... ja es pareizi sapratu, tad jo man mazaaks CO liimenis atgaazees raadaas jo mazaak eed pa lieko benjdzu ??? :oops: :oops: :oops: iebraucu auzaas :oops: 8)
Liidz zinaamam liimenim - jaa. Taalaak atkal paliek neekonomisks un neiet. Pie tam pocis neietekmee CO braucot.
Lietotāja avatars
GintsK
Guru
 
Atbildes: 2152
Pievienojies: 2004/Dec/25, 22:22
Atrašanās vieta: Āgenskalns

Atbildēt Rom4iks » 2006/Nov/13, 9:28

Es vakardien pamēģināju paregulēt to CO poci, un man nekas nesanaca, Lambda vienmēr rada 0.48-0.49 V tas nozīmē ka Lambda ir kaput??? savukart braucot lambda mainās no 0.3V līdz 1V robežās it kā tas būtu normāli!
Lietotāja avatars
Rom4iks
 
Atbildes: 432
Pievienojies: 2004/Jan/31, 18:55

Atbildēt Rom4iks » 2006/Nov/13, 9:29

Vel piebildīsu ka dzinēja darbība mainas kad regulē CO poci (laikam jau tomēr lambda ir kaput :evil:
Lietotāja avatars
Rom4iks
 
Atbildes: 432
Pievienojies: 2004/Jan/31, 18:55

Iepriekšējais

Atgriezties uz VW Scirocco/Corrado

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 4 viesi