VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - G60 Corrado (PG/1H) sensoru tests

VW Scirocco/Corrado

G60 Corrado (PG/1H) sensoru tests

Reklāma
 

Atbildēt Storms » 2006/Mar/24, 1:19

Par gaisa filtriem šite var palasīt - http://www.vwmotion.lv/forum/viewtopic. ... rs&start=0
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Urmas » 2006/Mar/24, 9:25

Leroy rakstīja:tur ir noglussiits vienkaarssi neredzeeju ko fotograafeet - bija tumms taapeec bildes nesanaaca - man tur riktiiga metaala zaglusska ir )))


Ja ir noglušīts tad ir labi, bet kāpēc tad svilpj...

Nu ja par filtriem ir runa, tad es savu bīdeli uzticētu tikai K&N paneļfiltram, nekam citam...vēl var uztaisīt arī ram - air intake, to biš pie stock kastes pieliek cauruli ar izeju priekšējā buferī, vietā kur viņai brīvi tiek gaiss klāt lai braucot dzen iekšā gaisu ar spiedienu.

Interesanti arī kļūst tad kad pie kompresora pieliek lētu konusnieku un vidējais metāla vāciņš neiztur un tiek ierauts kompresorā.
Pēdējo reizi labojis Urmas - 2006/Mar/24, 9:29, labots 2 reizes.
Lietotāja avatars
Urmas
 
Atbildes: 847
Pievienojies: 2004/Jan/07, 9:54
Atrašanās vieta: Liepāja

Atbildēt Leroy » 2006/Mar/24, 9:26

Mna ir slinkums un nav laika tur lasiit tos garos tenterus un sriitdus - par mazgāšanu viss ir skaidrs!, bet tās eļļas vietaa var izmantot WD40 vai nee (maajaas paaris burkas staav- slinkums pirkt to eļļu)?
jau iepriekš paldies!
Tagad galvenai jautājums kas tā pa šļauku un caurumu, kas bildē ir apvilkta - tur taa iipaši nevar redzeet - vinna ir kaadis 4 cm gara un kas pats interesantākais tas caurums tās trubiņas iekšpusē ir noglušīts!!!
Attēls[/img]
Lietotāja avatars
Leroy
 
Atbildes: 546
Pievienojies: 2006/Feb/03, 9:56
Atrašanās vieta: Rīga,Sarkandaugava

Atbildēt Storms » 2006/Mar/24, 9:51

Leroy rakstīja:... bet tās eļļas vietaa var izmantot WD40 vai nee...?

Nekādā gadījumā! Ja nu vienīgi kompletā ar rapšu eļļu motoreļļas vietā. :roll:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Leroy » 2006/Mar/24, 9:56

nu tad nekā - nāksies vien pirkt!
Lietotāja avatars
Leroy
 
Atbildes: 546
Pievienojies: 2006/Feb/03, 9:56
Atrašanās vieta: Rīga,Sarkandaugava

Atbildēt Leroy » 2006/Mar/24, 10:51

Nu cilveeki vai tiešām neviens nevar pateikt kas tas tāds i?????? :cry:
Lietotāja avatars
Leroy
 
Atbildes: 546
Pievienojies: 2006/Feb/03, 9:56
Atrašanās vieta: Rīga,Sarkandaugava

Atbildēt krish » 2006/Mar/24, 11:06

Leroy rakstīja:Nu cilveeki vai tiešām neviens nevar pateikt kas tas tāds i?????? :cry:


Nazinu! Man tur tāda truba nav, ir tikai skrūve-zagluška. :roll: Koroč tam caumuram jābūt ciet un viss..
Lietotāja avatars
krish
 
Atbildes: 590
Pievienojies: 2004/Jūn/01, 9:43
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Leroy » 2006/Mar/24, 11:14

aa tad ir labi - a to nobijos ka man veel kaut kas ir norauts nost!:)
Lietotāja avatars
Leroy
 
Atbildes: 546
Pievienojies: 2006/Feb/03, 9:56
Atrašanās vieta: Rīga,Sarkandaugava

Atbildēt Arr » 2006/Mar/24, 17:05

Man tāds jautājujms, vai lambdas zondes darbību var ietekmēt ja izpūtējs pirms zondi konkrēti laiž garām, manā gadījum man šķiet ka izdegusi ir kolektora blīve kur izpūtējs stiprinās klāt pie kolektora. :(
Arr
 
Atbildes: 121
Pievienojies: 2006/Jan/20, 21:21
Atrašanās vieta: Limbaži

Atbildēt krish » 2006/Mar/24, 17:07

Arr rakstīja:Man tāds jautājujms, vai lambdas zondes darbību var ietekmēt ja izpūtējs pirms zondi konkrēti laiž garām, manā gadījum man šķiet ka izdegusi ir kolektora blīve kur izpūtējs stiprinās klāt pie kolektora. :(


Diemžēl :agree:
Lietotāja avatars
krish
 
Atbildes: 590
Pievienojies: 2004/Jūn/01, 9:43
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Arr » 2006/Mar/24, 17:19

varbūt kāds var paskaidrot kā tas ietekmē zondi ja izpūtēj laiž garām pirms tās, starp citu intreses pēc gribu uzināt cik aptuveni maksā lambdas zonde
Arr
 
Atbildes: 121
Pievienojies: 2006/Jan/20, 21:21
Atrašanās vieta: Limbaži

Atbildēt krish » 2006/Mar/24, 17:27

Arr rakstīja:varbūt kāds var paskaidrot kā tas ietekmē zondi ja izpūtēj laiž garām pirms tās, starp citu intreses pēc gribu uzināt cik aptuveni maksā lambdas zonde


Ja izpūtējs laiž garām pirms zondes, tad tās mērījumi nebūs atbilstoši. Cik atceros, tad tiek rauts klāt izputējā skābeklis, aiz kam zonde uzrāda, ka ir liess degmisījums. Varbūt es kļūdos. Uzjautā GintsK.. :roll:
Kāpēc domā, ka esošā zonde tev ir beigta?
Veikalā jauna 4-vadu zonde maxā ap 40 Ls.
Lietotāja avatars
krish
 
Atbildes: 590
Pievienojies: 2004/Jūn/01, 9:43
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Arr » 2006/Mar/24, 18:33

es nedomāju ka beigta, vienx mans viens teica ka zonde maksajot kaut kādus 80ls, un es tam negribēju ticēt un labi vien ka neticēju, rīt izmērīšu zondi un tad tok zināšu vai ir tā ir beigta vai nav, tas jau nevar būt par iemeslu ka man slorbā degvielu ja izputējs laiž pirms zondes, nez kas notiktu ja vispār zondi atrubītu. :-k
Arr
 
Atbildes: 121
Pievienojies: 2006/Jan/20, 21:21
Atrašanās vieta: Limbaži

Atbildēt Leroy » 2006/Mar/24, 19:10

Mna bija cauras bikses - respektiivi pirms zondes caurums:)))))
Man šausmīgi lēkāja apgriezieni - kamēr bija auksta staaveeja aptuveni uz 1k kā uzsila apgriezieni gandriiz vislaik staaveeja uz 1.5 - 2 k (patēriņš atbilstoš bija) papildus motors uzvegās kā debīls - braucot, izspiešot sajūgu vai nei'trālajā viņš pats no sevis sāka uzskrūvēt apgrieziezienu - uz beigām (laikam kad saurums palika pavisam liels) apgriezieni vienkārši palielinājās braucot - brauc tu pa centuru uz 60 5 robā un te pēkšņi motors pats sāk celt apgrieziezienus un tu nesarproti kas notiek jo gāzi it kā neesi spiedis!:))))
Lietotāja avatars
Leroy
 
Atbildes: 546
Pievienojies: 2006/Feb/03, 9:56
Atrašanās vieta: Rīga,Sarkandaugava

Atbildēt Arr » 2006/Mar/27, 18:36

man tāds jautājums, izraujot zondes štekeri kad motors darbojas ir novērojamas kkādas izmaiņas motora darbībā uz to brīdi kad štekers izrauts :?:
Arr
 
Atbildes: 121
Pievienojies: 2006/Jan/20, 21:21
Atrašanās vieta: Limbaži

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz VW Scirocco/Corrado

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi