VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Džeki palīdziet!!!

VW Scirocco/Corrado

Džeki palīdziet!!!

Reklāma
 

Džeki palīdziet!!!

Atbildēt Arr » 2006/Mar/15, 17:32

Man saakaas taads prikols, mans corrado saaka videeji teereet 16/100km, kaut kas ir nobiris, es te izštukoju taadu liet, nevareetu buut taads prikols ka ir nobiris motora temperatuuras meeritaaja vai arii lamdas zonde, viena ir eļas temperatūra ko kompī rāda un kas ir otra tā temperatūra ko tas raada, man tas raada visu laiku -40 C, neatkariigi ne no ko. Ja ko ziniet pa taadu probleemu luudzu palīdziet.
Arr
 
Atbildes: 121
Pievienojies: 2006/Jan/20, 21:21
Atrašanās vieta: Limbaži

Atbildēt sookrat » 2006/Mar/15, 17:41

Par to otro temperatuuras raadiitaaju, tas :roll: wismaz golfam raada aara temp., ma arii bija taada probleema ka raadiija wasaraaa wienbriid -15 tad - 40 :lol: Izraadiijaas ka man pats temperatuuras deveejs nokritis, wadi wien karaajaas. Un kompis liidz ar to raada wisaadus gljukus. Wienbriid wispaar newareeju uzsleegt uz to rezhiimu, leca winjam paari.
Lietotāja avatars
sookrat
 
Atbildes: 188
Pievienojies: 2004/Nov/15, 12:21
Atrašanās vieta: Ventspils/Rīga

Re: Džeki palīdziet!!!

Atbildēt Leroy » 2006/Mar/15, 17:45

Arr rakstīja:Man saakaas taads prikols, mans corrado saaka videeji teereet 16/100km, kaut kas ir nobiris, es te izštukoju taadu liet, nevareetu buut taads prikols ka ir nobiris motora temperatuuras meeritaaja vai arii lamdas zonde, viena ir eļas temperatūra ko kompī rāda un kas ir otra tā temperatūra ko tas raada, man tas raada visu laiku -40 C, neatkariigi ne no ko. Ja ko ziniet pa taadu probleemu luudzu palīdziet.

ta 100% ir āra temperatūra!- bet tu tai vigņai vari nepievērst uzmanību - tas toč nav iemesls kāpēc patēriņš palielinājās - tas vienkārši āras temperatūras dačiks visdrīzāk nobiris! (moš kāds vads pārsists utt)
Lietotāja avatars
Leroy
 
Atbildes: 546
Pievienojies: 2006/Feb/03, 9:56
Atrašanās vieta: Rīga,Sarkandaugava

Atbildēt sookrat » 2006/Mar/15, 17:47

Es ar taa domaaju, jo es nekaadas degvielas pateerinja izmainjas nenoveeroju peec temp dachika izbeigshanaas. :D
Lietotāja avatars
sookrat
 
Atbildes: 188
Pievienojies: 2004/Nov/15, 12:21
Atrašanās vieta: Ventspils/Rīga

Atbildēt Leroy » 2006/Mar/15, 17:53

A pēc kā tu spried ka patēriņš ir 16, ja pēc MFA tad tās ir muļķības!!! Es pagaišnedēļ ar savu corru bez kompresora vilku no Rīgas līdz Siguldai un atpakaļ un man vidējo patēriņu rādīja ap 15 kaut vai reālais bija zem 10!!!
Lietotāja avatars
Leroy
 
Atbildes: 546
Pievienojies: 2006/Feb/03, 9:56
Atrašanās vieta: Rīga,Sarkandaugava

Atbildēt Arr » 2006/Mar/15, 19:06

vairaak vai mazaak vados peec taa kompja, un arii pec nobraukuma un degvielas cik ir ielieta. es baaka ieleeju kaadus 8l un un nobraucu 50km un sis saaka riistiities un purinaaties, ieleeju bendzu un aizgaaja, to es dariiju lai uzinaatu cik var nobraukt ar 8l, un man palika ap sirdi slikti ka jau pie 50 km baaka ir tukša, vel es izdomāju ka vareetu buut tā ka izbraucu kaadus 4-5l un baakaa palika tik maz degvielas ka suknis nespēja viņu vairs savākt pa baaku.
Arr
 
Atbildes: 121
Pievienojies: 2006/Jan/20, 21:21
Atrašanās vieta: Limbaži

Atbildēt krish » 2006/Mar/15, 21:56

Man ar tāda pat problēma, ka ņammā daudz - tie paši 13-15l. Sāku jau interesēties, ko darīt lietas labā. Čekoju zondi paša spēkiem - kaukāda aizdoma jau ir par to, ka jamā nestrādā korekti. Protams, arī zilais temperatūras devējs, iespējams, kirdik. Gaisa mērītājs arī varbūt gļuko. Iemesli var būt n-tie.. :roll:

P.S. Ja gribi pabaudīt lambda zondi, varu tev palīdzēt.. Nav obligāti skriet uz diagnostiku, maxāt kāpostu.. Ja zonde ir galīgi beukta, mājas variants to noteikti uzrādīs.. :wink:
Lietotāja avatars
krish
 
Atbildes: 590
Pievienojies: 2004/Jūn/01, 9:43
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Arr » 2006/Mar/15, 22:39

es jau labprāt izmantotu tavu palīdzību, bet neesmu no Rīgas esmu no Limbažiem, tieši tā ka iemesli varētu būt ļoti daudz bet kā lai attrod īsto problēmu, bet tas tak ar nav nopietni ja CORRADo 1.8 jālej tik daudz degvielas kā 3.0 BMW, 12-15l uz 100km, asaras saskrien acīs, starp citu tev tas patēriņš palielinājās tā pēkšņi vai tev jau tā ir kad tu dabūji corru
Arr
 
Atbildes: 121
Pievienojies: 2006/Jan/20, 21:21
Atrašanās vieta: Limbaži

Atbildēt artursT9 » 2006/Mar/16, 2:59

paskaties vai visi vadi ir uz kontaktiem virsuu un vai nav saalji sametushies, tas taads pirmais punkts! a gaitas vai apgriezienu zinjaa nekas nemainijaas?
Lietotāja avatars
artursT9
 
Atbildes: 391
Pievienojies: 2006/Feb/08, 1:14
Atrašanās vieta: purChiks

Atbildēt Arr » 2006/Mar/16, 13:55

nee, gaitas ziņā viss normāli gāja kā gājis, tikai patēriņš ahujenais, laikam jādzen būs uz diagnostiku lai pasaka kas un kā
Arr
 
Atbildes: 121
Pievienojies: 2006/Jan/20, 21:21
Atrašanās vieta: Limbaži

Atbildēt Ķengurs » 2006/Mar/16, 14:37

Arr rakstīja:nee, gaitas ziņā viss normāli gāja kā gājis, tikai patēriņš ahujenais, laikam jādzen būs uz diagnostiku lai pasaka kas un kā



Pateikšu teu iz pieredzes ...... esu redzejis 7 gadu laika tikai 1 beigtu zondi...... :lol:

solis Nr 1: temperatūras datčiks ...jo .... kamēr motors auksts kompis(ar ta datčika palīdzību) regulē bagātaku maisījumu ja datčiks beigts kompis domā ka motors visu laiku auksts un tik lej....

Solis Nr 2: Man pašam tiko pēkšņi parādījās kaite(ēd 15 L uz 100 km) .... ieveroju ka temperatūras rādītājs pēkšņi negrib celties pat ar kartona palīdzību līdz tiem 90°C tatad izbeidzās termostats kas savukārt motoram neļauj uzsilt un tas pats datčiks punktā Nr 1 atkal regulē kompi uz bagātāku maisījumu jo motors auksts.....

Var jau būt ka tikai zaļais konttaktos iemeties.......nezinu skaties pats......Lai veicas..... :)
Lietotāja avatars
Ķengurs
 
Atbildes: 97
Pievienojies: 2004/Nov/16, 13:49
Atrašanās vieta: RĪGA

Atbildēt krish » 2006/Mar/16, 15:04

Arr rakstīja:es jau labprāt izmantotu tavu palīdzību, bet neesmu no Rīgas esmu no Limbažiem, tieši tā ka iemesli varētu būt ļoti daudz bet kā lai attrod īsto problēmu, bet tas tak ar nav nopietni ja CORRADo 1.8 jālej tik daudz degvielas kā 3.0 BMW, 12-15l uz 100km, asaras saskrien acīs, starp citu tev tas patēriņš palielinājās tā pēkšņi vai tev jau tā ir kad tu dabūji corru


Vispār laikam līdzīgs patēriņš jau kopš dabūju auto. Precīzi to patēriņu grūti noteikt, jo pārsvarā braukāju pa pilsētu, bieži gadās štavās sēdēt plus vēl fakts, ka bruakāju īsus gabaliņus - te uz darbu, te pusdienās, te uz RTU, bet patēriņš ar visu to liekas paliels. Vispār jau netā skatījos stock rādītājus G60 Corrai - pilsētas ciklā 12,4l, bet ārpus laikam 6,5 litriņi..
Lietotāja avatars
krish
 
Atbildes: 590
Pievienojies: 2004/Jūn/01, 9:43
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Arr » 2006/Mar/16, 17:15

nu jā, itkā jau tie 12.5-13 l uz 100km pa pilseetu nav tik taģiski, es jau ar braukāju tikai vairāk vai mazāk tikai pa pilseetu, ārpus tās ļoti reti. paskatījos vadu vakar tie ir kritiskā stāvoklī, jāmeklē džeku kurš var pārlodēt itkā jau pats arī varu to izdarīt.
Man tāds prikols šodien es aizmaucu uz valmieru tur ir tāds servis un tur autiņus liek uz diagnostiku, gribēju sarunāt uzlikt savu corru uz tā kompja un paluureet kas notiek, viss bija kārtībā kamēr nepateicu kas pa autiņu, kad pateitu ka tā ir corra, vecis mani pasuutīja trīs mājas tālāk, teica ka viņs ar tādiem brīnumien nenodarbojoties, MIIIIIIZELE, besī tādi tipiņi viņš pat nepaskaidroja kāpēc viņš to nedarīs, kas tad corrado ir tik īpaš ka supermeistari baidās tiem ķerties klāt, varbūt kāds var man paskaidrot.
Arr
 
Atbildes: 121
Pievienojies: 2006/Jan/20, 21:21
Atrašanās vieta: Limbaži

Atbildēt krish » 2006/Mar/16, 17:32

Da jebonāti tajos servisos strādā. Vajadzēja pateikt, ka šamie ir pilnīgi ](*,) Motorīc kā jau motorīc, tik tā kompresora uzparikte. A lielie masķeri uzvedās tā itkā UFO piebraucis pie servja durvīm - aste kājstarpē un rej virsū.. :) Man pat Raiserā, kad prasījos pēc aizdedzes noregulēšanas, bija [-X attieksme. Būtu man strobis, būtu noregulējis pats.. Iebraucu citā servisā, kur bieži iegriežos (patstāvīgais clients) - noregulēja 5min. Incanti, vai 2,0 un 2,0 Dohc Corras arī šamie sūtītu nafig.
Lietotāja avatars
krish
 
Atbildes: 590
Pievienojies: 2004/Jūn/01, 9:43
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Arr » 2006/Mar/16, 17:41

tizla atieksme pret corrado ir servisos peedeejie kretiini, tiešam no ko viņi miž, vecis man teica ja būtu parastais 2l corra tad varbūt meiģinātu, stulbie kretiini, nav jau pirmā reize kad pret mani nievājoši izturas kad aizbraucu uz servisu ar corru, nesaprotu kas par lietu, kāpēc viņiem nepatīk corrado tik drausmiigi lai to netaisiitu.
Arr
 
Atbildes: 121
Pievienojies: 2006/Jan/20, 21:21
Atrašanās vieta: Limbaži

Nākošais

Atgriezties uz VW Scirocco/Corrado

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 7 viesi