VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Džeki palīdziet!!!

VW Scirocco/Corrado

Džeki palīdziet!!!

Reklāma
 

Atbildēt envy » 2006/Mar/16, 17:43

Arr rakstīja:tizla atieksme pret corrado ir servisos peedeejie kretiini, tiešam no ko viņi miž, vecis man teica ja būtu parastais 2l corra tad varbūt meiģinātu, stulbie kretiini, nav jau pirmā reize kad pret mani nievājoši izturas kad aizbraucu uz servisu ar corru, nesaprotu kas par lietu, kāpēc viņiem nepatīk corrado tik drausmiigi lai to netaisiitu.


vnk LOHI
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Atbildēt krish » 2006/Mar/16, 17:57

Tas jau vien pierāda, ka viņi nav tik kompetenti kā izliekas. Un ja nievājoša attieksme tiek izrādīta, tad vajag dot pretī un masēt viņus. Var jau kā cilvēks cilvēkam pateikt, ka ir maz saskāries ar corras vadības sistēmu un tāpēc diez vai varēs noteikt vainu. Man Raiserā pateica: "Ņet takije mašini sevodņja ņe berjom!", bet vajadzēja tik iestādīt aizdedzes momentu - 6 grādus pie izrauta zilā temperatūras devēja. Es viņiem būtu pateicis priekšā. Tā vien liekas, ka pie atvērtas Corras haubes šamie apjuktu, kā sākumskolnieks pie 2+2... :)
Lietotāja avatars
krish
 
Atbildes: 590
Pievienojies: 2004/Jūn/01, 9:43
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Arr » 2006/Mar/16, 18:03

tā laikam ir, vienx džeki negrib atzīt ka nemāk corru remontēt, un tad sāk atviegloties dažādākās idiotības no kā nāk smiekli.
Arr
 
Atbildes: 121
Pievienojies: 2006/Jan/20, 21:21
Atrašanās vieta: Limbaži

Atbildēt aicis » 2006/Mar/16, 18:05

bik oftopic..... man ar nau labaak :D tas pars retaas reizes kad vajadzeeja dotiez uz servi-dzineejam diagnostiku uztaisiit.Tak shie mudaki stulbi blenznh uz motoru un jautaa: "vai ta tas ir standarta dzineejs...bla bla bla " un saak gudri spriest gandriiz vai taa: no shprices uz karbuuzi japartaisa :evil:
bet viens cilveeks padaliijaas ar informaaciju un man ieteca vienu kantoriiti,un visss bij kedaaa...visu noreguleeja un iedeva divas A4 lappas ar parametriem un pierakstiija kas veel jamaina 8)
Lietotāja avatars
aicis
 
Atbildes: 694
Pievienojies: 2004/Jan/07, 11:46
Atrašanās vieta: Riga-Jekabpils

Atbildēt krish » 2006/Mar/16, 18:08

Arr rakstīja:tā laikam ir, vienx džeki negrib atzīt ka nemāk corru remontēt, un tad sāk atviegloties dažādākās idiotības no kā nāk smiekli.


Ja esi kaukad Rīgā, tad vari piebraukt pei manis - noteikti neatteikšu palīdzēt pameklēt vainu.. Man ķimerēšanās ar mašīnām ir hobijs un ir prieks palīdzēt citam.. :wink:
Lietotāja avatars
krish
 
Atbildes: 590
Pievienojies: 2004/Jūn/01, 9:43
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Storms » 2006/Mar/16, 18:09

krish rakstīja:... Incanti, vai 2,0 un 2,0 Dohc Corras arī šamie sūtītu nafig.

Atkarībā no meistara garīgā šie var pasūtīt atviegloties arī 2,0 DOHC pasātu. :roll:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt krish » 2006/Mar/16, 18:12

Storms rakstīja:
krish rakstīja:... Incanti, vai 2,0 un 2,0 Dohc Corras arī šamie sūtītu nafig.

Atkarībā no meistara garīgā šie var pasūtīt atviegloties arī 2,0 DOHC pasātu. :roll:


Par Raiseru absolūti sliktus vārdus nevarētu teikt. Tas pats hadenes meistars, kas man coupi čiņīja, ir ok, bet diagnostiķi ir baigi izlaidušies un Raisera vārdu tā biku apsmērē. Pie jamiem diezvai vairs braukšu (ar citu autiņu, par Corru pat nerunājot).. :roll:
Lietotāja avatars
krish
 
Atbildes: 590
Pievienojies: 2004/Jūn/01, 9:43
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Arr » 2006/Mar/16, 18:30

labprāt krish, man jau ar tās auto lietas dikti patik, bet vienx vēl ir tādas figņas ko nezinu un mošk a, ka došos Rīgas virzienā ar savu sarkano corru tad jāmaiģina ar tevi sazināties un varēsi man kā palīdzēt.
P.S paldies visiem kas man palīdzēja ar saviem padomiem.
Arr
 
Atbildes: 121
Pievienojies: 2006/Jan/20, 21:21
Atrašanās vieta: Limbaži

Atbildēt artursT9 » 2006/Mar/16, 19:16

zinu, ka Raiser'ā vajag braukt uz reguleeshanu pie Sanda! Ja veel vinjsh tur straadaa...vismazs senaak par vinju ir dzirdeetas labas atsauksmes!
Lietotāja avatars
artursT9
 
Atbildes: 391
Pievienojies: 2006/Feb/08, 1:14
Atrašanās vieta: purChiks

Atbildēt Lauris » 2006/Mar/16, 21:42

artursT9 rakstīja:zinu, ka Raiser'ā vajag braukt uz reguleeshanu pie Sanda! Ja veel vinjsh tur straadaa...vismazs senaak par vinju ir dzirdeetas labas atsauksmes!


Vēl strādā, pats nesen biju :wink:
Arī man tika ieteikts braukt pie šīs maiņas, nezin tikai kāpēc :?:
Ēku, elektroietaišu termogrāfiskā pārbaude!
Lietotāja avatars
Lauris
 
Atbildes: 6272
Pievienojies: 2004/Mar/22, 12:39
Atrašanās vieta: Pierīga
Braucu ar: VW Sharan 7N
Dzinējs: CFFB

Atbildēt Arr » 2006/Mar/23, 18:23

prms kāda laika man sākās tāds prikols, degvielas dačiks rāda ka bākā vēl ir kā 5l degvielas, bet pielaist nevar, autiņš pielec un noslāpat un tā visu laiku, ielej vairāk degvielas un tad tikai pielec, nezinat kas par problēmu, es iedomājos nevar būt ka ir netīrs degvielas filtrs pie lielā sūkņā, viendien izņēmu mazo sūkni un tam filtrs vispār bij nokritis :(
Arr
 
Atbildes: 121
Pievienojies: 2006/Jan/20, 21:21
Atrašanās vieta: Limbaži

Atbildēt Alien » 2006/Mar/23, 18:33

VW degvielas rādītāji nav tie precīzākie
es šitā vienreiz paliku uz šosejas paļaujoties uz dačika rādijumiem
bākai takš ir liels laukums apakšā
un ja sūknis nevar uzkačāt spiedienu (nav īsti no kā)
tad arī autiņu pielaist īsti nevar
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt grecks » 2006/Mai/25, 20:37

Dazjreiz taavien liekas ka taapeec vien servii kaads par Corrado ko sliktu pasaka, jo baidaas ka to BMW kas shamajam pie stura staav nems un noskries kaa triisriteni :lol:
man jau liekas ka Corrado ir OK
Lietotāja avatars
grecks
 
Atbildes: 97
Pievienojies: 2006/Mai/13, 0:24
Atrašanās vieta: Vidzeme

Iepriekšējais

Atgriezties uz VW Scirocco/Corrado

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 6 viesi