VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - VW CORRADO DEGVIELAS PATERIŅŠ UZ 100km

VW Scirocco/Corrado

VW CORRADO DEGVIELAS PATERIŅŠ UZ 100km

Reklāma
 

VW CORRADO DEGVIELAS PATERIŅŠ UZ 100km

Atbildēt Arr » 2006/Feb/28, 22:35

gribetu intreses pēc uzināt cik degvielas tērē jūsu CORRADO uz 100km, kompis uzrāda pilsētā braucot 8.6 l uz 100km( ja tam kompim vispār var ticēt, piemēram āra temperatūru tas man visu laiku rāda -40, un degvielas patēriņu dažreiz rāda 30l/100km, kaut kas gļuko tam), es braucu ar 1.8 g60 bez kompresora, un kā patēriņš vispār iespaidojas no tā vai ir kopresors vai nav?
Arr
 
Atbildes: 121
Pievienojies: 2006/Jan/20, 21:21
Atrašanās vieta: Limbaži

Re: VW CORRADO DEGVIELAS PATERIŅŠ UZ 100km

Atbildēt Leroy » 2006/Feb/28, 22:43

Arr rakstīja:gribetu intreses pēc uzināt cik degvielas tērē jūsu CORRADO uz 100km, kompis uzrāda pilsētā braucot 8.6 l uz 100km( ja tam kompim vispār var ticēt, piemēram āra temperatūru tas man visu laiku rāda -40, un degvielas patēriņu dažreiz rāda 30l/100km, kaut kas gļuko tam), es braucu ar 1.8 g60 bez kompresora, un kā patēriņš vispār iespaidojas no tā vai ir kopresors vai nav?

maneejais bez kompresora pa pilseetu videeji raada ap 18 litriem bet reaalais pateerinnss ir ap 10 - 12 litri preciizi neesmu meerijis- zinu tikai to ka nekas iipassi nemainiijaas nonnemot kompreoru!!!
Papildus ir taa ka no saakuma vinnss videejo pateerinnu raada ap 40 litriem bet saakot braukt paleenaam nosliid liidz 18 (aarpus pilseetas liidz 9 litriem)!!!
Lietotāja avatars
Leroy
 
Atbildes: 546
Pievienojies: 2006/Feb/03, 9:56
Atrašanās vieta: Rīga,Sarkandaugava

Atbildēt Urmas » 2006/Mar/01, 9:24

Prātīgi vicojot pa pilsētu būs 9 - 10 L, pa taisni ir izdevies izspiest 6.2 L, bez kompresora.

Ar kompresoru pa taisni zemākais ir bijis 6.4, pa pilsētu 9 - 10...vidējais kompī turas uz 9 - 9.5, pārslēdz MFA uz režīmu 2 un tur parādīs vidējo uz visu nobraukto, kas reģistrēts kompī (arī režīms 2, nobrauktais attālums).

Kompī nekas negļuko, sākot braukt kompis nokrītas no 99.9 L līdz reālajam, un režīmā 1 uzrāda vidējo patēriņu uz to nobraukto attālumu, ko kompis ir reģistrējis kopš atlēgas pagriešanas brīža. Uzsāki braukt - rāda 30 - 40, nekas, kad būsi galā un kompis rādīs 7 - ar drošu sirdi vari ticēt ka esi nobraucis kompja uzrādīto attālumu ar 7l / 100km. Tāpēc arī viņš strādā lēni.

Var ieslēgt MFA testa režīmu un tur skatīties momentāno patēriņu, max esmu dabūjis ar otro ātrumu un full throttle 58 L :twisted:
Lietotāja avatars
Urmas
 
Atbildes: 847
Pievienojies: 2004/Jan/07, 9:54
Atrašanās vieta: Liepāja

Atbildēt Trumpis » 2006/Mar/01, 9:46

Urmas rakstīja:Var ieslēgt MFA testa režīmu un tur skatīties momentāno patēriņu, max esmu dabūjis ar otro ātrumu un full throttle 58 L :twisted:


Kādā veidā to MFA var uzslēgt testa režīmā, tipa lai rāda momentāno patēriņu?
Lietotāja avatars
Trumpis
 
Atbildes: 10
Pievienojies: 2004/Okt/01, 16:49

Atbildēt Alien » 2006/Mar/01, 9:52

Trumpis rakstīja:
Urmas rakstīja:Var ieslēgt MFA testa režīmu un tur skatīties momentāno patēriņu, max esmu dabūjis ar otro ātrumu un full throttle 58 L :twisted:


Kādā veidā to MFA var uzslēgt testa režīmā, tipa lai rāda momentāno patēriņu?

a nu ka koļis
es ar gribu redzēt momentāno patēriņu :twisted:
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt Leroy » 2006/Mar/01, 10:28

Jā ja reiz mēs par MFA rādījumie sākam runāt tad kāds varētu pateikt ko tieši viņš vispār tur rāda ja pareizi atceros man bija 7 pozīcijas!!! vienīgais ko esmu sapratis ir apgriezieni un nobrauktais attālums!
Varētu uzrakstīt sekojoši:
1) ir .......
2) ir ....
utt.
Danke!:)
Lietotāja avatars
Leroy
 
Atbildes: 546
Pievienojies: 2006/Feb/03, 9:56
Atrašanās vieta: Rīga,Sarkandaugava

Atbildēt Rom4iks » 2006/Mar/01, 10:29

lai redzēt momentāno pateriņu ir jaieeiet testa režīmā, ja precīzi atceros tad tas ir sekojoši: iesledz aizdedzi, nospied MFA, turot MFA izsledz aizdedzi un iedarbini, tad atlaiz MFA un spied vinu kad bus paterinsh uz zekrana :)

manejam paterinsh ir 10l/100km pa pilsetu, 7.2L/100km pa šosi!

ar kompresoru paterinsh būīs lielāk tikai tad kad gonkosi, pie normāla braukšanas stila nekas nemainās pat nedaudz mažak var palikt! :)
Lietotāja avatars
Rom4iks
 
Atbildes: 432
Pievienojies: 2004/Jan/31, 18:55

Atbildēt Urmas » 2006/Mar/01, 10:35

Rom4iks rakstīja:ar kompresoru paterinsh būīs lielāk tikai tad kad gonkosi, pie normāla braukšanas stila nekas nemainās pat nedaudz mažak var palikt! :)


Tieši tā, jo pie saudzīga braukšanas režīma kompresora ražotais spiediens tiek atgriests atpakaļ kompresorā, līdz ar to saglabājot ekonomiskumu.

Vēl testa režīmā var paskatīties arī spiedienu ieplūdes sistēmā, tur tās vērtības gan ir nosacītas, viņas vajag nolasīt un salīdzināt attiecīgā tabulā pret bar vērtībām, kaut kur es tādu esmu redzējis.
Lietotāja avatars
Urmas
 
Atbildes: 847
Pievienojies: 2004/Jan/07, 9:54
Atrašanās vieta: Liepāja

Atbildēt krish » 2006/Mar/01, 11:30

Jaunu topicu taisīt nav jēgas, jo jautājums gandrīz pa tēmu. Manam patēriņš ir vairāk par 10l pilsētā un compis mazāk par 12l nerāda. Esu mēģinājis braukt max mierīgi- the same. Tad nu sāku domāt par to, ka mosh lambda zonde noklājusies.. Pāgājušajā nedēļas nogalē gribējās patestēt zondi, bet aukstais laiks cīsiņus saldēja, tāpēc pasāciens izbeidzās pie tā, ka meklēju kur lambda zondes vadi/štekeris ir piesprausts, bet tā arī gudrāks nepaliku. Zem autiņa līst nu galīgi negribējās..
:roll: Tad nu varbūt kāds var pastāstīt, kur l-zondi var atvienot, lai iečekotu tās darbību?
Lietotāja avatars
krish
 
Atbildes: 590
Pievienojies: 2004/Jūn/01, 9:43
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Rom4iks » 2006/Mar/01, 17:38

skaties netālu no biksēm ir jābūt savienojumam 2 štekeri 1 parastais otrs hermētiskais, pārasti tie stav blakussēdētāja pusē! vel pie vainas var būt tavs kompis kuram ir čips cik es zinu un līdz ar to viss ir atkārīgs no ta!
Lietotāja avatars
Rom4iks
 
Atbildes: 432
Pievienojies: 2004/Jan/31, 18:55

Atbildēt Rom4iks » 2006/Mar/01, 17:41

ja lambda neko nemainīs varu piedāvāt tev kompi ar standarta čipu testēšanai! pieslēgsi pārbaudīsi! ja peteriņš patiks tad varēsi to atstāt sev un man čipotu kompi atdosi :) ja tev tas pateriņš neapmierina!
Lietotāja avatars
Rom4iks
 
Atbildes: 432
Pievienojies: 2004/Jan/31, 18:55

Atbildēt grecks » 2006/Mai/25, 19:48

Mans VR6 pa pilseetu videji 12L/100km pa taisni zemaakais ko esmu dabujis7l/100km bet tad arii bez apstaashanaas kaaads sotaks ir jaanovelk. Bet taa man videji pilseeta/trase 8,5l/100km. Skatoties uz juusu paterinju, prieksh VR6 tas nu galiigi nav daudz. :D
Lietotāja avatars
grecks
 
Atbildes: 97
Pievienojies: 2006/Mai/13, 0:24
Atrašanās vieta: Vidzeme

Atbildēt Leroy » 2006/Mai/25, 20:03

grecks rakstīja:Mans VR6 pa pilseetu videji 12L/100km pa taisni zemaakais ko esmu dabujis7l/100km bet tad arii bez apstaashanaas kaaads sotaks ir jaanovelk. Bet taa man videji pilseeta/trase 8,5l/100km. Skatoties uz juusu paterinju, prieksh VR6 tas nu galiigi nav daudz. :D

Kaa vispaar iet tavs VR6???? tev ir eiropas vai ASV versija???
Lietotāja avatars
Leroy
 
Atbildes: 546
Pievienojies: 2006/Feb/03, 9:56
Atrašanās vieta: Rīga,Sarkandaugava

Atbildēt grecks » 2006/Mai/25, 20:21

Eiropas tjipa 2.9l bat iet jau ar labi, baigi uz spidometru sanak luuret :shock: jo vins tik viegli uzrauj to aatrumu ka pat nepamani ka ripo jau sen ne 50 pa pilseetu. tikai sanaak diezgan padaargs man vinjs pagaidaam gaidu to dienu kad beidzot viss buus saremonteets iss sarakstinjs ar to ko jau esmu pas peejis remonteet vai nomainiit(Brezju diski un suporti, benziina suuknis, zonde, abas durvju ruckas tilta bukses peckas radiatoru un motora kapitaalais remonts(600ls)
gadiijaas man taads diezgan pabraukts eksemplaars :oops:
Pēdējo reizi labojis grecks - 2006/Mai/25, 22:08, labots 2 reizes.
Lietotāja avatars
grecks
 
Atbildes: 97
Pievienojies: 2006/Mai/13, 0:24
Atrašanās vieta: Vidzeme

Atbildēt Urmas » 2006/Mai/25, 20:25

Hmm, nu tas sarakstiņš nekad nebeigsies vecīt, atceries ka tu brauc ar diezgan unikālu sporta auto, retajam pietiek naudas un pacietības viņu uzturēt.
Lietotāja avatars
Urmas
 
Atbildes: 847
Pievienojies: 2004/Jan/07, 9:54
Atrašanās vieta: Liepāja

Nākošais

Atgriezties uz VW Scirocco/Corrado

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 8 viesi