VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - probleema

VW Scirocco/Corrado

probleema

Reklāma
 

probleema

Atbildēt Jancix » 2005/Dec/16, 12:45

1,8 Scirocco karburators
man taada shaize iemetusies: no riitiem kad iedarbinu un ljauju uzsilt, peec 4-5min saak kristies apgriezieni un paleenaam autinsh noslaapst. kad atkal iedarbina, tad uzreiz mirst nost. vieniig tad kad paturu kaadu briidi uz 2k apgriezieniem tad peec briizha(paaris minuutes) visas probleemas pazuud un var braukt normaali(citaad pie krustojumiem izspiezhot sajuugu slaapst nost).
nevaru izlobiit kas pa vainu. shkiet ka jaaved pie karburatormeistara, lai apskataas, bet mozh kaadam ir kaadas idejas.


p.s. varbuut var ieteikt kaadu labu karburatoru spechuku?
p.s.2. sorry par manaam vaajajaam tehniskajaam zinaashanaam un apraxtu- :oops: veel tikai visu maacos! :?
Lietotāja avatars
Jancix
 
Atbildes: 72
Pievienojies: 2005/Apr/28, 11:36
Atrašanās vieta: Riga

Re: probleema

Atbildēt mixx » 2005/Dec/16, 12:46

Jancix rakstīja:1,8 Scirocco karburators
man taada shaize iemetusies: no riitiem kad iedarbinu un ljauju uzsilt, peec 4-5min saak kristies apgriezieni un paleenaam autinsh noslaapst. kad atkal iedarbina, tad uzreiz mirst nost. vieniig tad kad paturu kaadu briidi uz 2k apgriezieniem tad peec briizha(paaris minuutes) visas probleemas pazuud un var braukt normaali(citaad pie krustojumiem izspiezhot sajuugu slaapst nost).
nevaru izlobiit kas pa vainu. shkiet ka jaaved pie karburatormeistara, lai apskataas, bet mozh kaadam ir kaadas idejas.


p.s. varbuut var ieteikt kaadu labu karburatoru spechuku?
p.s.2. sorry par manaam vaajajaam tehniskajaam zinaashanaam un apraxtu- :oops: veel tikai visu maacos! :?


labs karbuļu meistars: 9510223
Lietotāja avatars
mixx
 
Atbildes: 1793
Pievienojies: 2004/Jūl/19, 17:11
Atrašanās vieta: LV
Braucu ar: polo
Dzinējs: 16v

Atbildēt androns » 2005/Dec/16, 12:51

RAISERā karburatoru vecis pirms pāris gadiem bija jēdzīgs .. mošk vēl joprojām viņš tur strādā :)


p.s - karbonkulis :mrgreen:
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt krish » 2005/Dec/16, 12:57

Iespējams tev tur tāds vakumņiks (melna "pankūka") karbūzim beukts vai arī apskaties, vai ir dzesēšanas šķidrums līmenī, jo automātiskais čoks ver vaļā vārstu, kad silst šķidrums. Ja tu varētu pie manis piebraukt, varētu apskatīt un pārbaudīt tās štelles - daudz laiku neprasa un piķi arī ne. Savulaik ar savu Scirocco karbuli noņēmos pietiekoši un labi viņu pārzinu. Labprāt palīdzēšu :wink:
Lietotāja avatars
krish
 
Atbildes: 590
Pievienojies: 2004/Jūn/01, 9:43
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt kacis » 2005/Dec/16, 20:06

Vispirms paarbaudi kas tev ar sveceem, varbuut netiiras bet varbut jaapeerk jaunas
kacis
 
Atbildes: 2
Pievienojies: 2005/Nov/13, 18:37
Atrašanās vieta: Aizkraukle / Skriveri

Atbildēt Viesis » 2005/Dec/17, 1:16

kacis rakstīja:Vispirms paarbaudi kas tev ar sveceem, varbuut netiiras bet varbut jaapeerk jaunas


sveces mainiitas vasaraa. svechvadi taapat.
Viesis
 

Atbildēt eddza » 2005/Dec/17, 19:43

Man liekas ka visa probleema ir karburaatoraa! Var buut kaada trubinja ir caura vai kaads vakumnjiks nestraadaa :!: :!: :!:
Lietotāja avatars
eddza
 
Atbildes: 111
Pievienojies: 2005/Okt/09, 14:15

Atbildēt sciroco » 2005/Dec/18, 15:24

eddza rakstīja:Man liekas ka visa probleema ir karburaatoraa! Var buut kaada trubinja ir caura vai kaads vakumnjiks nestraadaa :!: :!: :!:


vai ar gumija, zem karburatora :idea:
Lietotāja avatars
sciroco
 
Atbildes: 1104
Pievienojies: 2004/Mar/02, 16:48
Atrašanās vieta: Olaine, 4-ta stava :)

Atbildēt Jurxs » 2005/Dec/18, 17:09

Apskaties kontaktus sadalītāja vākā un pārtraucēju, vai nav apsūbējuši un izdiluši.
Lietotāja avatars
Jurxs
 
Atbildes: 50
Pievienojies: 2004/Mai/18, 21:44
Atrašanās vieta: Jelgava

Atbildēt eddza » 2005/Dec/22, 16:15

Scirocco paarsvaraa sadaliitaajaa kontaktu nav viniem ir bezkontaktu aizdedze! :?
Lietotāja avatars
eddza
 
Atbildes: 111
Pievienojies: 2005/Okt/09, 14:15

Atbildēt sciroco » 2005/Dec/24, 13:00

eddza rakstīja:Scirocco paarsvaraa sadaliitaajaa kontaktu nav viniem ir bezkontaktu aizdedze! :?


doma bij, laikam, par tiem kontaktiem kas naak klaat aizdedzej, man ar vien reiz tur vaina bija,..

....piebraucu pie benzintanka, iepildos, un vairs nevar pielaist :shock: ilgi mekleju vainu, secinaju ka nav dzirksteles, paliga viens dzheks atbrauca, ar kaudzi rezervesdaljam, kas saistiiti ar aizdedzi, ta pakapeniski mainijam vienu peec otras, kameer netikam liidz tam shtekerim, pakustinot viss aizgaaja, smiekligakais ka ta uzreiz ar iisti nesapratam kas notikas, tad bakstoties atkal izkustinajam, nelec.... notirijam (zalsh bija) iet joprojam 8)
Lietotāja avatars
sciroco
 
Atbildes: 1104
Pievienojies: 2004/Mar/02, 16:48
Atrašanās vieta: Olaine, 4-ta stava :)

Atbildēt kazzz » 2005/Dec/27, 15:23

Man cita probleema, un lai nepiesaarnnotu forumu, savu saapi izteikssu te.....


braucot lietainaa laika, pa pelkkeem saak nikkoties tuksgaita, stingri palielinoties apmeeram 1,5 liidz 1,8 apgriezieni..... ja autinnss labu laiku pastaav tad apgriezieni nokriitaas, taa kaa tiem jaabuut... sausaa laikaa porbleemas nau noveerotas.....

Taatad jautaajums, kuraa vietaa tiek uudens un kurss ir tas datchiks kurss atbild par apgriezieniem....

Scirocco 88. gads 1.8 8v, inzhektors motora kods JH
Pēdējo reizi labojis kazzz - 2005/Dec/27, 15:25, labots 1 reizi.
Lietotāja avatars
kazzz
 
Atbildes: 470
Pievienojies: 2005/Jūl/12, 10:47

Atbildēt kazzz » 2005/Dec/27, 15:24

...
Lietotāja avatars
kazzz
 
Atbildes: 470
Pievienojies: 2005/Jūl/12, 10:47

Atbildēt darius » 2005/Dec/28, 16:52

starpcitu man ar taa pati probleema kaa Kazz
un motors ir identisks ari JH
mitraa laikaa leekaa kaa traki tie apgriezieni!
darius
 
Atbildes: 73
Pievienojies: 2005/Jūl/16, 18:16
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt sciroco » 2005/Dec/28, 17:31

darius rakstīja:starpcitu man ar taa pati probleema kaa Kazz
un motors ir identisks ari JH
mitraa laikaa leekaa kaa traki tie apgriezieni!


Soryy ka ne oa teemu, bet jautajums steidzigs, tev liela tava scirocco foto IRA ?
Lietotāja avatars
sciroco
 
Atbildes: 1104
Pievienojies: 2004/Mar/02, 16:48
Atrašanās vieta: Olaine, 4-ta stava :)

Nākošais

Atgriezties uz VW Scirocco/Corrado

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi