VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - CORRADO 2.0 DOHC

VW Scirocco/Corrado

CORRADO 2.0 DOHC

Reklāma
 

Atbildēt G-POWER » 2005/Jūl/20, 11:49

nu protams ka tavs variant urmas arii nav slikts... bet man kautkaa negribaas pavadiit visu savu briivo laiku cakareejoties zem mashiinas, kautgan tas sagaadaa prieku utt... bet ir daudz kas cits daraams bez taa... taa kaa labaak pakraat un nopirkt to ko tiesaam nevajadzees peectam vaakt kopaa peec katra izbrauciena :)
G-POWER
 
Atbildes: 6
Pievienojies: 2005/Mai/17, 16:04
Atrašanās vieta: Riga/Spils

Atbildēt mercuks » 2005/Jūl/20, 12:50

Nemaz tev nebūs tajā Vācijā tik viegli sameklēt to 2.0 motoru. Paskaties sludinājumos - ļoti mazs piedāvājums un dārgi. Es tā kādus 4 mēnešus meklēju, rakstīju visādus meilus, zvanījos utt. Ir labi, ja kāds paziņa ir uz vietas, kas var paskatīties, bet savādāk diezgan bezcerīgi. Bet nu kas nemeklē tas neatrod.
Paskaties te pat Latvijā - varbūt kāds sludinājums parādās, tad vismaz varēsi izbraukt, notestēt, kauvai servisā uz kompi uzlikt. Vācijā to tev neviens neļaus. Un nav jau tik traki ar te Latvijā brauktiem auto. Gadās arī ļoti labi auto. Es piemēram pirms kādiem 3 mēnešiem savu tirgoju, kopš atdzīšanas no Vācijas nobraukts 11 000 km, jo man tas ir nedēļas nogales auto, jo ikdienai man ir otrs auto. Un ja kāds būtu nopircis - ļoti apmierināts būtu. Bet nu tad pārdomāju un tagad auto stāv garāžā (īpašiem gadījumiem).
Tā kā iesaku arī Latvijā pameklēt, var gadīties kāds labs.
mercuks
 

Atbildēt GintsK » 2005/Jūl/20, 14:01

Veel jau ir variants dabuut G60, kura saimnieks atziist, ka biidelis ir kaput. Un taadaa bakstiit iekshaa Passata 9A, kas arii ir mercuka 16V motors.
Tas gan vairaak chaklajaam rokaam.

Esmu pabraucis un remonteejis diezgan daudz tos G60. Un varbuut paaris ir bijushi labi, no kuriem viens bij Passat.... Bet paareejie....tikai saimniekam liekas, ka iet. Vai arii pietiek ar rakstiitajiem 160Zs. Ir pat bijushi taadi krutaki, kam kompresors jau sen vispaar nepuush, bet vajag, lai "noregule" :D Taadam G60 labi ja 1/2 jauda ir.
Lietotāja avatars
GintsK
Guru
 
Atbildes: 2152
Pievienojies: 2004/Dec/25, 22:22
Atrašanās vieta: Āgenskalns

Atbildēt Urmas » 2005/Jūl/20, 14:41

Man atkal ir štuks pēc kāda laika dabūt 93 - 94 gada 16v bundžu bez motora/dažādiem paneļiem un atremontētu / uprated G60 iemest tanī...Vēlams tādā pašā Dark Burgundy krāsā :wink:
Pēdējo reizi labojis Urmas - 2005/Jūl/20, 14:47, labots 1 reizi.
Lietotāja avatars
Urmas
 
Atbildes: 847
Pievienojies: 2004/Jan/07, 9:54
Atrašanās vieta: Liepāja

Atbildēt G-POWER » 2005/Jūl/20, 14:45

nju ar too vaaciju ir taa ka ir paziistami ciuveeki kas var apskatiit autinju un man pateikt kaads tad vinjsh ir... bet papriekshu ir jaaizfiltree pasham kurus vajag apskatiit... protams ka mazaak par 2,5 eiro es nedabuushu neko laadziigu... taa kaa pagaidaam tiek skaneeti visi lielaakie autoplaci vaacija
Latvijaa ir taa kaa ir... nava neviena CORRADO 2.0 DOHC, paardoshanaa ir tikai G60... vel ir dazi paziistamie kas ir lietas kursaa par pirkshanaam... taa kaa jaaturpina mekleet....
G-POWER
 
Atbildes: 6
Pievienojies: 2005/Mai/17, 16:04
Atrašanās vieta: Riga/Spils

Atbildēt Felixx » 2005/Jūl/21, 12:53

Po 2.0 16v ... ne plohoj apparat.. edinstvennoe chto menja naprjagaet - mehanicheskij vprisk ... ne modno eto ... sam katajusj na Corrado 2.0 8v 1994.g. gemoroja po dvigu voobsche nikakogo ... kushaet ... v srednem 11l po gorodu ...
16v gemora pobole budet... remonti esli chto podorozhe ... da i raznica v moschnosti toljko na bumage zametna...

esli nadumal bratj Corrado i poluchitj minimum gemoroja ischi s dvigatelem 2.0 8v ili 16v... poslednih godoff vipuska (1994-1995) obnavljennij salon (namnogo prijatnee chem starij) ... nekotorie drugie melochi pomeneni .. da i menne ubitij apparat buit... esli eto ne mashina na kazhdij denj to beri ubitij G60 (glavnoe chtob kuzoff celij bil) i delaj iz neo polnocennij apparat ... ulozhishsja tisjach v 5000 Eur (pri ljubom rasklade)

po podveske tut skazali gemoroja net... ne pravda... u Corrado ona zhestche.. detasli ot nashih dorog iznashivajutsja i menjajutsja chasche .. deshevie net smisla stavitj .. letjat cherez paru mesjacev... (no u menj stojat korotke pruzhini i amortizatori pozhestche.. mozhet ot etogo sipitsja bistree podveska)

P.S. da mezhdu delom .. ja svoju prodaju ....
Felixx
 

Atbildēt siipols » 2006/Apr/04, 16:12

Kaads ir VW corrado 2.0 16V, diskiem attaalums starp skruuveem, luudzu, ja kaads zin un var padaliities ar info?
siipols
 
Atbildes: 16
Pievienojies: 2006/Mar/01, 16:57

Atbildēt Alien » 2006/Apr/04, 18:01

100
pofig 4 vai 5 skrūves
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Iepriekšējais

Atgriezties uz VW Scirocco/Corrado

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 6 viesi