VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Scirocco Krbuzis/ Automatiksias Choks

VW Scirocco/Corrado

Scirocco Krbuzis/ Automatiksias Choks

Reklāma
 

Scirocco Krbuzis/ Automatiksias Choks

Atbildēt RameX » 2005/Mar/14, 18:30

Principa cieniijama vecuma VW Ssirocco kaukada kjibele ir ar automatisko choku ( nu es ta domaaju) tip no riita piestarteejamiems ja neaiztiekam gazes pedaali un ljaujam uz silt ( ~2000rpm) peec~7 min vis ok silts un varam braukt, bet ja gadas nospiest pedali tad tas choks saak kauko mudriit un apgrieizeni neturas TB pasham ar pedali jastradaa. (un pectam arii velaak kadauto jau silts "Caurkriit" apgriezieni braucot un iznjemot no atruma pirms krusta no 2000rpm nokriit liidz ~1200 rpm kur itka aptuveni buutu japaliek (chutj itka nostabilizeejas tie apgriezieni ~ 2 sek) un tad tahomera bultinja nokriit uz nulli un chushhhh varam starteet vai ar likt atruma un lecinaaties pa jaunam

KArbuzis ir nedeljas nogale izjaukts un iztiiriits un noreguleets (nu itkaa :roll:)

RAMEX
PS VW SCIROCCO GT 1,6 KARB '82(beigas)
RameX
 

Atbildēt robchix » 2005/Mar/14, 18:56

Nu ja jau viss bija izjaukts, tad aciimedzot visas trubinjas arii ir veselas. Atliek tikai mekleet kaadu karburatoru specu un aciimredzot iegaadaaties jaunu sho automaatisko choku. Savus latus 15 vismaz vinjsh maksaa. Diez vai vinja reguleejums buus taa peekshnji nojucis.
Kaut gan varbuut veel ir izbeigusies taa elektriskaa spiraale kas silda choku kameer dz. skjidrums sasniedz vajadziigo temperatuuru. To jau gan elementaari var ar testeri paarbaudiit.
Literatuuru par savu auto vajag iegaadaaties un arii lasiit cieniitais! :D
robchix
 
Atbildes: 267
Pievienojies: 2005/Jan/17, 20:02
Atrašanās vieta: Rīga, Viestura prospekts

Atbildēt RameX » 2005/Mar/14, 19:58

robchix rakstīja:Literatuuru par savu auto vajag iegaadaaties un arii lasiit cieniitais! :D


nu ta nu tas ira ;) kas arii patreiz aktiivi tiek mekleets ;)

bet principa paldies pasviedi iedeju
RameX
 

Atbildēt robchix » 2005/Mar/14, 20:13

Principaa Tev jau nevajag shajaa konkreetajaa gadiijumaa visu graamatu, bet tikai konkreeto karburatora aprakstu. Kaads Tev staav karbuuzis uz auto? Vienkamernieks nevareetu buut, tas uz mazajiem motoriem staaveeja. Vai nu 2B2 vai 2B5.
Starp citu, ja nu kas, tad man no golfa laikiem meetaajas graamata par 1 gofu-jettu. Un tur par shiem abiem kaut kas arii ir :D
Taa kaa ja ir veeleeshanaas, tad teiksim par vienu alu (lielo, tumsho Laachpleesi) vareetu no vinjas arii skjirties. :D Pasham taapat vinju nevajag.
Ja nu staav jau jaunaaks no 2 golfa,neatceros kodu, tad nu neko.
Bet vispaar simtomi tieshaam vairaak liecina par choka elektriskaas apsildes probleemu. Var buut ka vinja deveejs ir izbeidzies. A pashu shoka membraanu jau var vienkaarshi paarbaudiit, pasuuc taas no vinja atejoshaas trubinjas, ja vaakums saglabaajas (meeli piesuuc), un kaatinjsh staigaa, tad tam taa kaa vajadzeetu but OK
Un IMHO, 1200 apgriezieni tukshgaitaa taa kaa par daudz buutu jebkuraa gadiijumaa.
robchix
 
Atbildes: 267
Pievienojies: 2005/Jan/17, 20:02
Atrašanās vieta: Rīga, Viestura prospekts

Atbildēt Ozz » 2005/Mar/15, 13:14

Diez vai deel coka,silts autins peeksnji njem un noslaapst pa visam.Vareetu buut vai nu augsti vai zemi apgriezieni,bet taa ka gjiibst nost?
Tev nav gadiijumaa kontaktu aizdedze?
Lietotāja avatars
Ozz
 
Atbildes: 26
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:23
Atrašanās vieta: 3ciems

Atbildēt mixx » 2005/Mar/15, 16:46

robchix rakstīja:Principaa Tev jau nevajag shajaa konkreetajaa gadiijumaa visu graamatu, bet tikai konkreeto karburatora aprakstu. Kaads Tev staav karbuuzis uz auto? Vienkamernieks nevareetu buut, tas uz mazajiem motoriem staaveeja. Vai nu 2B2 vai 2B5.
Starp citu, ja nu kas, tad man no golfa laikiem meetaajas graamata par 1 gofu-jettu. Un tur par shiem abiem kaut kas arii ir :D
Taa kaa ja ir veeleeshanaas, tad teiksim par vienu alu (lielo, tumsho Laachpleesi) vareetu no vinjas arii skjirties. :D Pasham taapat vinju nevajag.
Ja nu staav jau jaunaaks no 2 golfa,neatceros kodu, tad nu neko.
Bet vispaar simtomi tieshaam vairaak liecina par choka elektriskaas apsildes probleemu. Var buut ka vinja deveejs ir izbeidzies. A pashu shoka membraanu jau var vienkaarshi paarbaudiit, pasuuc taas no vinja atejoshaas trubinjas, ja vaakums saglabaajas (meeli piesuuc), un kaatinjsh staigaa, tad tam taa kaa vajadzeetu but OK
Un IMHO, 1200 apgriezieni tukshgaitaa taa kaa par daudz buutu jebkuraa gadiijumaa.


man uz 2golfa bija tieši 2B2, šaubos vai tik vecam motoram būtu elektroniskā aizdedze, varu ieteikt labu karburatoru meistaru, ja vajag tad uz PM dod ziņu.
Lietotāja avatars
mixx
 
Atbildes: 1793
Pievienojies: 2004/Jūl/19, 17:11
Atrašanās vieta: LV
Braucu ar: polo
Dzinējs: 16v

Atbildēt Viesis » 2005/Mar/15, 17:30

man 1golfam ir līdzīga kaite slapjā laikā.
Viesis
 

Atbildēt mixx » 2005/Mar/15, 17:43

Anonymous rakstīja:man 1golfam ir līdzīga kaite slapjā laikā.


:idea: nevar gadījumā būt pie vainas tā blīve uz kuras sēž pats karbūzis, respektīvi sanāk pārāk trekns degmaisījums (rauj garām gaisu).
Lietotāja avatars
mixx
 
Atbildes: 1793
Pievienojies: 2004/Jūl/19, 17:11
Atrašanās vieta: LV
Braucu ar: polo
Dzinējs: 16v

Atbildēt Storms » 2005/Mar/15, 20:59

mixx rakstīja:
Anonymous rakstīja:man 1golfam ir līdzīga kaite slapjā laikā.


:idea: nevar gadījumā būt pie vainas tā blīve uz kuras sēž pats karbūzis, respektīvi sanāk pārāk trekns degmaisījums (rauj garām gaisu).

Kāreizi tas ir pārāk liess. Man bij tā starplika pārplīsusi. Itkā nekā traka - braucu un bēdu nezināju. Vienīgi ka servisā galvu cēla nost ta veči prasīja man kā man monoinžektors vispār ir turējies klāt. :P
Pēc starplikas nomaiņas itkā nedaudz pieauga patēriņš. Bet pieauga arī cēliens, kas gan vairāk būtu izskaidrojams ar to ka galva tika slīpēta.
HVZ, mošk karburatoram kaukā savādāk, bet ja monoinžektoram noņem elektroniku tad tas pats karburators vien sanāks...
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt krish » 2005/Mar/16, 10:58

Ir vēl tāda padarīšana, kā brīvgaitas vārsts, varbūt tas klapē ciet...
Lietotāja avatars
krish
 
Atbildes: 590
Pievienojies: 2004/Jūn/01, 9:43
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Scirocco1 » 2005/Mar/16, 13:15

Man ir viens pazistams karburatoru dievs! ja interesee tad vari man pazvanit man un sarunasim pa leto noreguleet. problema ir auksta motora palaishanas varstam(klapanam) kautka ta bija. man pasham ir scirocco! ja interesee tad zvani-visu nokartosim! 6064807
Scirocco1
 

Atbildēt golf1 » 2005/Mar/18, 0:25

Tas ir tavs vai meistara tel. nr.
golf1
 

Atbildēt Scirocco » 2005/Mar/18, 10:01

Tas ir mans nummurs! meistars tevi nepazist un tapec plesis no tevis vairak naudinas. varam aizbraukt kopa un sataisit.
Scirocco
 

Atbildēt RameX » 2005/Mar/18, 14:25

robchix rakstīja:Principaa Tev jau nevajag shajaa konkreetajaa gadiijumaa visu graamatu, bet tikai konkreeto karburatora aprakstu. Kaads Tev staav karbuuzis uz auto? Vienkamernieks nevareetu buut, tas uz mazajiem motoriem staaveeja. Vai nu 2B2 vai 2B5.
Starp citu, ja nu kas, tad man no golfa laikiem meetaajas graamata par 1 gofu-jettu. Un tur par shiem abiem kaut kas arii ir :D
Taa kaa ja ir veeleeshanaas, tad teiksim par vienu alu (lielo, tumsho Laachpleesi) vareetu no vinjas arii skjirties. :D Pasham taapat vinju nevajag.
Ja nu staav jau jaunaaks no 2 golfa,neatceros kodu, tad nu neko.
Bet vispaar simtomi tieshaam vairaak liecina par choka elektriskaas apsildes probleemu. Var buut ka vinja deveejs ir izbeidzies. A pashu shoka membraanu jau var vienkaarshi paarbaudiit, pasuuc taas no vinja atejoshaas trubinjas, ja vaakums saglabaajas (meeli piesuuc), un kaatinjsh staigaa, tad tam taa kaa vajadzeetu but OK
Un IMHO, 1200 apgriezieni tukshgaitaa taa kaa par daudz buutu jebkuraa gadiijumaa.


KArbuuzis Divkameru... (kodu no galvas neaceros)
principa tagad ka paliek siltaaks probleema ir mazaak manaam tb izpauzhas retaak moshka vienkarshi nospljauties un sagaiditi vasaru ;)

apgriezienus veel biku pabaxtiiju tagad ir ~1000
RameX
 

Atbildēt RameX » 2005/Aug/09, 16:02

nuja isteniba risinaajums bija triviaals :)


ta bliive kas ir starp iepluudes kolektoru un karbuuzi bija izeesta (nu caurums vienaa malaa) samainiits un ir OK
RameX
 


Atgriezties uz VW Scirocco/Corrado

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis