VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Scirocco GTX 16V

VW Scirocco/Corrado

Scirocco GTX 16V

Reklāma
 

Atbildēt NightWing » 2005/Jan/18, 13:47

Sulo noziimee to, ka ir saplaisaajushi un peldas elljaa un ellju dzen arii laukaa uz vaarstu vaaka un visur kur nav slinkums! :lol:
Par sporta svechvadiem think again - MAGNECOR atshkjiriiba ir, paarbaudiic dziivee... shitie ir dabonami arii ar 10 mm serdi, kameer origjinaalie ir ~7.5-8mm, izturiigaaku apvalku & arii 10 GADU garantija kauko noziimee... :roll: bet katram savs... orgjinaalie ta orgjinaalie...
Galvu un visu naaxies raut nost taapat, jo motoriits tomeer laiku pa laikam ir jaapaarlasa, jaanomaina bliives, bliivsleegi... gredzeni... shaales... visu pie reizes, taapeec, ta jau redzees, kad atveers to biideli valjaa, vai tur ko kjimerees vai nee.
Izpuuteejs arii muuseejam chakareejas, iemetinaajaam gofras taa orgjinaalsavienojuma vietaa, tagad pie metinaataaja vietaam izpuuta, naaxies akal metinaaties...

subaru-> jaa baazeejos kantora/upesgriivas... pareizaak gan buutu -> draudzeniite tur baazeejas! :P
Lietotāja avatars
NightWing
 
Atbildes: 132
Pievienojies: 2004/Mar/29, 13:40
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt androns » 2005/Jan/18, 13:53

NightWing rakstīja:
subaru-> jaa baazeejos kantora/upesgriivas... pareizaak gan buutu -> draudzeniite tur baazeejas! :P


-> offtopic: un blakus tam scirocco parasti staav ekskavatora traktors :mrgreen:
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt GintsK » 2005/Jan/18, 22:47

Par sporta svechvadiem think again - MAGNECOR atshkjiriiba ir, paarbaudiic dziivee... shitie ir dabonami arii ar 10 mm serdi, kameer origjinaalie ir ~7.5-8mm, izturiigaaku apvalku & arii 10 GADU garantija kauko noziimee...


Tas viss ir reklaama, vaardi vienkaarshi...

Ieveerosim ka arii ruupniicas BERU vai BOSCH svechvadi kalpo 15 gadus :) Un vada diametrs nekaadi neietekmee dzirksteles kvalitaati...
Lietotāja avatars
GintsK
Guru
 
Atbildes: 2152
Pievienojies: 2004/Dec/25, 22:22
Atrašanās vieta: Āgenskalns

Atbildēt GintsK » 2005/Jan/18, 22:59

Un kam taa lapa vispaar ir!!? Atbaidoshs tulkojums! Bildes pazudushas... Brrrr.......
Lietotāja avatars
GintsK
Guru
 
Atbildes: 2152
Pievienojies: 2004/Dec/25, 22:22
Atrašanās vieta: Āgenskalns

Atbildēt es » 2005/Mar/19, 23:37

sodien tikai iekurbuleets pavisam augshmineetais scirocco......nomainot radiatoru.
izjuutas, pirmais robs.......galva atpakalj gandriiz lauzhot sprandu, otrais....tinu liidz 6500rpm liidz 90km/h.......treshais, celj labi joprojaam.....:)
karoch iet lopaa, tikai tagad jaasaak pamazaam nojaust kas un kaa.
ritoshaa ideaala, pa 20cm bedreem, sniega sanesumiem nekaadas klabeeshanas staipoties paari ar 1-2 robu.
strauji uzmet apgriezienus, bet leenaam kriit uz leju, kas vareetu buut vainiigs? gaazes trosiites nesliideeshana vai kas??
un vai kaads ir meeginaajis uz scirocco uzlikt stuures pastuuzi? baigi smagi:P
esmu apmierinaats kopumaa......jo nu raaviens bija pavisam ok :lol: :lol:
es
 

Atbildēt GintsK » 2005/Mar/19, 23:44

:) Apsveicu :!: Tas ir viens kaartiigs auto. Tikai esi uzmaniigs - nesasit, lai kaifs ir ilgs - auto ar GTX16V dinamiku nemaz nav tik daudz... :)

Uh kaa gribas atkal atvilkt ar 16V :roll:
Lietotāja avatars
GintsK
Guru
 
Atbildes: 2152
Pievienojies: 2004/Dec/25, 22:22
Atrašanās vieta: Āgenskalns

Atbildēt es » 2005/Mar/19, 23:52

biju vizinaajies ar visaadiem autinjiem, bet sitais mazais veidojums ar savu kampienu...uff...elpa aizsitaas un pulss uz 150 :D
veel jaapaskataas cauri visiem mezgliem, kas un kaa....
gaisa filtrs iespeejams jaamaina, jo nu pashaa galaa pietruukst gaisa skjiet.
Pie cik rpm ir ierobezotaajs?? es pameeginaaju un secinaaju , ka 7000rpm ljauj sasniegt, tikai vairaak bij bail meeginaat.
tagad tikai jaasameklee rokjenes troses un jaasaved kaartiibaa aizmugures suporti, lai tehnisko var iziet:)
DIEVIIGI....man skjiet ka iet liidziigi ar VR6 motoriem:)

:hello: :king:
es
 

Atbildēt GintsK » 2005/Mar/20, 0:06

Ar KR 7200
Lietotāja avatars
GintsK
Guru
 
Atbildes: 2152
Pievienojies: 2004/Dec/25, 22:22
Atrašanās vieta: Āgenskalns

Atbildēt es » 2005/Mar/20, 0:08

paldies....kur uzzinaat infu, cik ir grieze vinjam un pie cik rpm ir maximaalaa grieze?
es
 

Atbildēt androns » 2005/Mar/21, 8:46

zinu, ka stuures pastuuzi nemaz nav tik viegli uzlikt - vienam chomam bija scirrocs ar stuures pzstuuzi, kur tas pastuuzis bija nospraadzis - jamais meegjinaaja uzlikt reiku bez pastuuzha ... nekas nesanaaca, jo no stuures rata naakoshais stienis bija biku pa iisu - taa ka stuures stienis arii buus jaamaina + veel kaut kur suuknis jaaliek ...
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Remus » 2005/Mar/21, 10:27

es rakstīja:paldies....kur uzzinaat infu, cik ir grieze vinjam un pie cik rpm ir maximaalaa grieze?


KR
max jauda 139ZS/6300
max gieze 163NM/4600
Lietotāja avatars
Remus
 
Atbildes: 135
Pievienojies: 2004/Jan/31, 15:18

Atbildēt GintsK » 2005/Mar/22, 1:06

Pastuuzis - galvenais dabuut reiku (ar stiepnjiem) Paareejais nav tik traki...
Lietotāja avatars
GintsK
Guru
 
Atbildes: 2152
Pievienojies: 2004/Dec/25, 22:22
Atrašanās vieta: Āgenskalns

Atbildēt Scirocco GTX » 2005/Mar/22, 1:31

GintsK rakstīja:Pastuuzis - galvenais dabuut reiku (ar stiepnjiem) Paareejais nav tik traki...

galvenais lai ensanaak paaraak daargi, apsztuuzis vajadziigs, jo meicha pie stuures buus arii. :roll:
Lietotāja avatars
Scirocco GTX
 
Atbildes: 661
Pievienojies: 2005/Mar/20, 21:35
Atrašanās vieta: RIGA
Braucu ar: Honda Accord Sport Tourer

Atbildēt GintsK » 2005/Mar/22, 1:33

Reikas cena+50Ls=gala cena (apmeeram)
Lietotāja avatars
GintsK
Guru
 
Atbildes: 2152
Pievienojies: 2004/Dec/25, 22:22
Atrašanās vieta: Āgenskalns

Atbildēt Scirocco GTX » 2005/Mar/22, 23:58

Paldies par info, gan jau tomeer buus jaaiek pastuuzis, jo sporta stuure noteikti buus. Briinos kapeec tik gruuti griezhas...bija man opeliits, tad tik viegli griezaas bez visa pastuuzha.

Un izmisiigi mekleeju smuku resti priekshai un veel to uzaciishu liisti........
Lietotāja avatars
Scirocco GTX
 
Atbildes: 661
Pievienojies: 2005/Mar/20, 21:35
Atrašanās vieta: RIGA
Braucu ar: Honda Accord Sport Tourer

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz VW Scirocco/Corrado

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi