VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Scirocco + un -

VW Scirocco/Corrado

Scirocco + un -

Reklāma
 

Scirocco + un -

Atbildēt GS » 2004/Feb/06, 15:15

Zinaataaji vareetu pastaastiit par Scirocco + un -iem. Konkreeti veelos pirkt, bet uz ko tiesi buutu javeers uzmaniiba? Kaa ar dalaam..... izsakat savas domas un ieteikumus plzzzz O:)
GS
 

Atbildēt krt » 2004/Feb/06, 18:35

mans straasts: bija man 950 $. vajadzeeja vāģi. domaaju ņemt audi coupe. bet vai nu visi baigi nodraazti vai ceņņiks pārāk liels. bija doma par CRX, bet baidīja ka detaļu nebūs. tad iedomājos ka ir tāds široks!!! paņēmu reklamu un piezvanīju vienam. beigās sanāca ka nopirku nešauboties, uzreiz sapratu ka jāņem!!! tāds balts(scala) ar baltu salonu ,motors 1.8 (parastais ~90ZS) '86 gada. vadītājam recaro beņķis! bija tas 2 gadi atpakaļ, kad man bija 18 :) es pa 800$ paņēmu. vizinājos, nēsājos uz nebēdu, lej tik iekšā! ēda ap 8...9 litri. man gan
sanāca liet vairāk jo vislaik bija jācīnās uz krustojumiem !!! un līkumi jāņem ar kaucošajiem. broblēmu nav vispār, man laikam palaimējās. vienreiz gan skaloju benzīna padeves sistēmu, jo ielēju lēto benzīnu ( ovi, ja kas ) pa 2 gadi esmu mainījis tikai amortīņus un bremžu klučus, un balsta šarnīru ( kas tas tāds ?), numura apgaismojumu (viss pārāk izrūsējis) a jā nesen nomainīju aimugurējo bremžu atsperes, cilindrus jo viss bija izrūsējis. vēl draugiem gan nepatīk sēdēt aizmugurē (tur reāli var sēdēt 1, jo man garums 183 cm). nava stūres past., tā kā nākās nedaudz pasvīst, kad parkojos. vēl nepatīk ka atpakaļskata spoguļi mazi- ne sūda nevar redzēt (es jau pieradis pie optiskajiem). detaļas atrast nav problēma, piedevām lētas. kopsumā esu apmierināts. vienīgi laikam karburators būs jāmaina, ēd nežēlīgi. lūk tā !!!
krt
 

Atbildēt androns » 2004/Feb/10, 16:45

miinusi: ruusee nejeegaa !
: rij benzhu arii sameeraa daudz
plusi: labs vizuaalais
: cieshami labs motors
: relatiivi leets :)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt krisis » 2004/Feb/11, 13:58

nu par to ruuseeshanu! nu man nekas nejeegaa neruusee! protams ir shur tur ruusinja, bet ja nolaizh liidz klinkjim tad jebkura mashiina rusees!
krisis
 
Atbildes: 120
Pievienojies: 2004/Jan/06, 9:31
Atrašanās vieta: Joprojām Fāterlande

Atbildēt androns » 2004/Feb/11, 14:01

2 krisis

tavas mashiinas bundzhai kaut kas bija cinkots ....

tava mashiina ir jaunaaka par maneejo

un tava iespeejams, ka nav bijusi tik daudz miiciita kaa maneejaa ...
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt GS » 2004/Feb/18, 16:24

nuu a no kura gada naak cilkotaa virsbuuve? unnnn kaa ar dinamiku?
GS
 

Atbildēt androns » 2004/Feb/18, 16:26

cinkots kaut kas naak no kaut kaada tur 1984 or 1985 ...

dinamika ... saliidzinot ar ko ?
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt krisis » 2004/Feb/19, 15:09

maneejais shiroks ir ljoti dinamisks! protams ja peerk ar 1.6l motoru un 75zs tad domajams ka nekas tur iipashi dinamisks nav. var viegli noparkoties tur, kur lielie zveeri nevar iespraukties.
krisis
 
Atbildes: 120
Pievienojies: 2004/Jan/06, 9:31
Atrašanās vieta: Joprojām Fāterlande

Atbildēt GS » 2004/Feb/20, 12:56

baiigi nevar saparst, ko nemt... Ir divi varianti 1) scirocco 2) gsi kadetts. Vienaada cena , vienaadi gadi, vienaadi patiik :) . Kaadas juusu domas, ar ko katrs buutu labaaaks?
GS
 

Atbildēt NarchiX » 2004/Feb/20, 12:59

Opelis ruusees un grabees vairaak :!:
Lietotāja avatars
NarchiX
 
Atbildes: 857
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:35
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt androns » 2004/Feb/20, 18:58

gsi kadets arii iet lopaa ... bet ruusee bik vairaak par scirocco .... kaut gan ... viss atkariigs no taa, kas konkreeto mashiinu noticis pirms tam :)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt krisis_ » 2004/Feb/21, 14:37

nu opelis ir opelis, katram piektajam ir opelis, a scirocco nav kuram katram.
krisis_
 

Atbildēt GS » 2004/Feb/21, 22:03

njaa un tiesi taapeec arii normaals piedaavaajums nav. (bija viens shiroks labs, bet kad piezvaniju, dzeks bija jau paspeejis sasist :( )
GS
 

Atbildēt KRT » 2004/Feb/24, 12:09

Pirms peerc padomaa arii cik vietas shirokam aizmuguree.
Ja gribi daudz vizinaaties ar draugiem apkaart tad labaak kadec/
ja draugi pie kaajas, vai vinjiem pashiem ir vaagi tad njem shiroku !
KRT
 

Atbildēt krisis » 2004/Feb/24, 19:05

ja neatbiida seedekljus baigi taalu, tad aizmuguree var brivi 2 cilveeki seedeet, bet ja saspiezas tad 3. ir naacies 5-ciem braukt uz dobeli un atpakalj. nu nevienam nekas tragisks nenotika, un neviens netika saspiests. aa un pat 7-iem gabaliem ir naacies 60 km braukt, arii nekaada vaina nebija, tik pakalja gandriiz pa zemi vilkaas.
krisis
 
Atbildes: 120
Pievienojies: 2004/Jan/06, 9:31
Atrašanās vieta: Joprojām Fāterlande

Nākošais

Atgriezties uz VW Scirocco/Corrado

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi